Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inka67

Chłopiec czy dziewczynka

Polecane posty

Gość MONIA 1CÓRA
DZIEWCZYNY JA MAM 25 LAT MÓJ CYKL TRWA 23-25 NIE BARDZO MOGE OKRESLIC MOMET OWU ŚLUZ MAM LEKKO BIAŁY CIĄGNIE SIE ŁADNIE TERAZ MAM 6 DC I ZACZYNA MI SIĘ CIĄGNĄC ŚLUZ A MIAŁAM TERAZ 25 I NIEWIEM CZY MOGŁABYM MIEC JUŻ OWU.. CO DO CÓREK TO MOJA POCZEŁA SIĘ W 8 DC CZYLI OD RAZU PO @ MOJE SIOSTRY TAK SAMO I MAJĄ CÓRY! POZDRAWIAM MONIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mama
Ja w rodzinie mam kuzynkę męża, która b. chciała dziewczynkę, bo mieli chłopca i urodził się im syn z Downem. Ma 9 lat i do tej pory nie mówi. Mają z nim kłopoty i gdy się spotykamy, dziękuję Bogu , że ja nie mam tego problemu. Ja nie robiłam badań prenatalnych, ale ona żałuje, że takich nie zrobiła. Chociaż badania prenatalne mają chyba więcej przeciwników co zwolnenników. Najważniejsze to zdrowe dzieci :-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli55
zgadzam się dużo otum myslałam i stwierdziliśmy z mężem że BYLE BYŁO ZDROWE . Planować nie ma co co bozia da to musimy kochać Pamietajmy że milość jest w zasięgu ręki i czy to chłopiec czy dziewczynka to i tak się kocha!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia nie wie..
witam kobietki chciałam się zapytać czy któras z was wie coś na temat tych testów owulacyjnych ? i 2 pytanie kiedy moge się domyslać się pęk ten pęcherz i najlepiej się wtedy kochać bo nie bardzo wiem o co chodzi! wynik jest pozytywny to licze 24- 36 godz. ok a dlaczego do 36 godz. to ona może wystapic czy jestem po? Błagam pomużcie ciemna masa ze mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. jestem mika i mam 15 mies. synka. teraz niańczę jeszcze synka mojej siostry który jest o 7 tygodni starszy od mojego chłopczyka. tak więc mogę powiedzieć że mam prawie bliźniaki ;) zainteresowało mnie wasze forum bo chciałabym mieć teraz córeczke albo i 2 bo wprawę mam :) no i szukam porad na ten temat no i oczywiście nowych znajomości. mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swojego grona :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia nie wie..
Mamulu to kiedy najlepiej na tego chłopca bo nie bardzo wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a kiedy dziewczynkę. może dowiem się czegoś nowego :). A ja z własnego doświadczenia powiem Ci Kasiu że chłopca najlepiej toż przed owu. ja tak zrobiłam i....mam cudownego synusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia nie wie..
a co to wiesiolek .. no dobrze a jak z tymi testami np. jak dzisiaj jest pozytywny czyli za 36 godz. bedzie owu. to jak śluz się ciągnie najlepiej to wtedy się kochać napisz mi Mamulu czy dobrze to rozumiem Co do córek to faktycznie przed owu tez tak słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia nie wie..
a ta dieta naprawdę pomaga ja staram się jeść dużo pomidorów i coś kwaśnego .. mi koleżanka która ma syna powiedziała ze to bzdura bo ona diety nie stosowała a mam syna to jak to jest .. a ty Mamulu stosowałaś diete? Błagam odpisz mi na te pytania sorki że tak dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia nie wie..
Mamulu ja mam cykle 23-25 jak mam tą owulke to śluz mam troche biały niby to nie zapalenie jest śluz ok ciągnie się , nie pachnie brzytko . A ty masz 2 córki poczeliście je w samą owulke? kupiłam test owula.. i nie wiem kiedy najlepiej się kochac od pozytywnego by trafic na chłopca Mi lekarz mówił że owu pokarze test ale czy jajo pękło to już nie i co teraz.. biedna jestem ciągle coś mi się coś nawinie Błagam pomocy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia nie wie..
to pisałaś ze najlepiej kochać się w najbardziej płodnym dniu czyli jak super się ciągnie to brać się do roboty dobrze rozumiem ? odp błagam o odp..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokurka
do kasi ja mam syna i moim zdaniem jesli bardzo chcesz chlopczyka powinnas kochac sie w sama owulacje ,u mnie sie sprawdzilo bylam u lekarza zrobil usg i powiedzial tego dnia prosze sie kochac byl smiech bo nie chcialo nam sie wierzyc ale udalo sie mamy dwuletniego syna i teraz chcemy dziewczynke moze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokurka
do kasi zerknij na chinskie tablice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę że z chłopcem to łatwiej jest pewnie dlatego że go już mam hihihi no a z dziewczynką hmmm... ja moze zacznę od paźdz albo listopada lepiej bo od wczoraj zaczęłam tę dietkę z wapniem :) mam nadzieje że z chłopcem mi się udało to i z dziewczynką też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro mówi to kobitka z takim doświadczeniem (2 córusie na koncie :) ) to tak musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia nie wie..
Kokurko w samą owulacje czyli w taki dzień co jest najbardziej ciągliwy śluz.. zgadza się !!! mam nadzieje że dobrze mysle . Ja z mężem staramy się już troche czasu i pomału zaczyna mnie to męczyć jak nie coś to ten sluz tesz mnie martwi a wy dziewczyny też tak macie może mam taki bo już pare tygodni stosuje tą diete na chłopca czyli potas i sód. Co do tablic wychodzi chłopak zobaczymy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulko mam pytanko. czyli jeżeli chce dziewczynkę i prowadzę obserwację śluzu to kiedy mamy zacząć działanie? w pierwszym i 2 dniu pojawienia się przeźroczystego śluzu? b już się w tym wszystkim gubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko kiedy i jak z tą temp. kiedy spadnie o kilka kresek to wtedy działać?bo jak już podskoczy z powrotem to raczej już owu jest więc wtedy raczej już nie bo chłopcyk znów mi wyjdzie :). no a testy to chyba też kupie. na allegro za 20 chyba jest coś ok 50 zł z przesyłką. no ale cóż spróbować trzeba a nóż mi się uda albo i nie ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia nie wie..
to jak jest troche wyzsza to zaczeła się owulka ? Kokurko zaglądasz.. ja mierze ale nie wiem czy na to patrzeć bo śluz mam taki nie jaki a wy też tak macie .... pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black cloud
Dziewczyny Jak to jest z cerą i innymi objawami? W pierwszej ciąży miałam super cerę - chłopak. Teraz mam krater na kraterze i jakieś przebarwienia. W pierwszej ciąży rzygałam jak kot. Teraz mam jakieś delikatne mdłości. Właściwie nieuciążliwe. Czy Wam się ciąże na inne płcie rózniły? Nie ukrywam, że cieszyłabym się z córki ale po prostu nie wierzę, że urodzę dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy dziewczynce od samego początku też miałam straszne problemy z cerą, trądzik/przebarwienia/bez przerwy podrazniona skóra, ale nie rzygałam... teraz tez nie mam mdłości, ale za to z cera żadnych problemów... czyzby chłopczyk? no cóż, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wciąży nie miałam żadnych problemów ze skóra. Mdłości owszem chyba do 4 albo 5 mies. ale moja koleżanka też nie miała problemów z cerą i co.... ma 2 córeczki. a druga zaś wyglądała koszmarnie. trądzik popuchnięta twarz i też myślałam że będzie dziewczynka i urodziła chłopa. także myśle że tym to nie ma się co sugerować. różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokurka
do kasi z tym sluzem to u mnie roznie wiec ci nie powiem wiem napewno ze monitoring jest najlepszy ja bylam raz na usg i udalo sie ale ja chcialam jak najszybciej zajsc w ciaze bylam po dwoch poronieniach i nie moglam sie doczekac kiedy bede w ciazy balm sie ale wszystko bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokurka
teraz bardzo chcielibysmy corcie z chinskich tablic wychodzi ze mozemy starac sie od pazdziernika za bardzo w to nie wierze ale zobaczymy a i kupilam testy owulacyjne w aptece nie oplaca sie kupowac na alegro na to samo wychodzi ,wiec kasiu kup sobie te testy i proboj moze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia nie wie.
Dzięki kokurko pocieszyłas mnie .! przykro mi ale na pewno WAM się uda Ja chcę iść do lekarza na to USG po okresie może powie mi kiedy te jajo pęknie co otym myslisz ty zdaje się tak miałaś A jaką przerwe robiliście chodzi mi ile dni nic nie było ja mysle o 7 dniach i kochac się w sam śluz lub tak jak powie gin. co myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia 44
mam pytanie po czy jak jest ten śluz ciągnący to znaczy że jajo pekło? i moge się kochać ? napiszcie czy dobrze myśle pozdrawiam mam 25 lat i chcę mieć dziecko ale zawsze kocham się z chłopakiem chyba jak juz jajka niema pomuzcie błagam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokurka
ja nie pamietam juz ktory to byl dzien owulacji to bylo dawno ale napewno po srodku lekarz zapytal mnie kiedy bede miala okres ja powiedzialam ze np.18 a on powiedzial prosze przyjsc tego dnia cos tam sobie policzyl ,przyszlismy na usg powiedzial ze tego i tego dnia prosze wspolzyc i joz i od razu za pierwszym razem sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na synka: mdlosci do 3 miesiaca, wstret do soku pomaranczowego Na coreczke: mdlosci do 6 miesiaca,apetyt na sledzie Cykle mam 32 dni. Syn poczety w 10 d.c, corka 13-14d.c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×