Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szoki

wyjazd faceta pod namiot

Polecane posty

potrzebuje jakiegos wsparcia :( nie wiem zupelnie co mam robic i jak sie odnalezc w tej sytuacji :( mialam faceta 1,5 roku i rozstalismy sie ze wzgledu na jego ciagla zazdrosc i wypominanie mi mowich bylych facetow:( on nie mial przede mna nikogo... po 4 miesiacach od rozstania powiedzial mi ze chce byc tylko ze mna i mnie kocha, zrozumial ze to co bylo sie nie liczy teraz i nie chce mnie stracic... ale w czasie naszej rozlaki zgodzil sie jechac z kumplem do Wloch pod namioty:( to jakis zorganizowany wyjazd, przez biuro podrozy... I przerazilam sie, wiem co oznaczaja namioty i wiem ze jest bardzo duze prawdopodobienstwo zdrady:( wiem ze mu na mnie zalezy ale boje sie ze znow mnie zrani i bede znow przez niego cierpiec:( a z drugiej strony chce byc z nim i nie moge zniesc mysli ze nie bedzie go w moim zyciu bo strasznie go kocham ;( wiem ze nie bedzie pil alkoholu bo bierze odzywki dla sportowcow i nie moze pic... to troche pocieszajace... powiedzial ze nie moze juz odwolac tego wyjazdu bo wtedy ten kumpel tez nie pojedzie a juz jest wszystko ustalone;( prosze powiedzcie dziewczyny, zaufalybyscie? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek_20
hmm ciężka sprawa...ja w takiej sytuacji zaufałabym mojemu chłopakowi, ale my takich przejść nie mieliśmy...Skoro On nie dał Ci nigdy powodów do zazdrości i deklaruje, że liczysz się dla niego tylko Ty, to może warto zaufać. może naprawdę zrozumiał swoje błędy i chce je naprawić? Najlepszym wyjściem byłoby gdybyś pojechała z nim, ale rozumiem, że nie jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym jechac i dzis mam z nim o tym pogadac :( mysle ze nie zdradzil mnie, ale boje sie ze sie nie oprze kiedy wokol bedzie tyle lasek a on bedzie tam sam, beze mnie :( kumepl go nie przypilnuje a jak cos odwala to bedzie go kryl jeszcze wiec jak cos to nawet sie nie dowiem:( jedyne na co moge liczyc to ze poznam po zachowaniu ze cos sie stalo... poza tym on nie umie klamac i jak cos sie dzieje to widac po nim... Ale mimo wszystko jest mi ciagle zle, chce zeby zostal a nie moze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek_20
no cóż, jeśli masz tyle wątpliwości, to szczerze mówiąc czarno to widze... jeśli nie ma zaufania między dwojgiem ludzi to trudno jest tworzyć zgrany, zdrowy związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam poniewaz to pierwsza taka sytacja i wiem jak jest na takich wyjazdach i boje sie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytajnik.
z tymi odzywkami to wkret, nie ma tak ze nie moze wtedy pic, zalezy co jeszcze bierze ale jak cos legalnego to raczej moze pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on te odzywki bierze juz kilka miesiecy i nawet na imprezeach nie pije wiecej niz 2 piwa i przestrzega tego co mu zalecaja trenerzy i bardzo dba o to zeby bylo wszystko w porzadku. Bierze Dextrose, HMB i NitroBolon lub Kreatyne, nie jestem pewna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×