Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Nadwislanka - dzięki za odpowiedż, bo już się martwiłam, że endo jest nie prawidłowe... Wiesz, martwię się, że moja PRL może być wysoka bo z reguły to ja nerwus jestem. Szacha - po czym ty poznajesz, że owu masz ok.19 dc? Jeśli chodzi o wiesiołek to zamieściłam link do strony, na której jest wszystko napisane na temat stosowania ziół na poprawienie płodności. I już na samym początku jest o wiesiołku. Link jest na 55 stronie. U mnie dziś 15 dc i koniec staranek :-( Mój mąż właśnie wyjechał :-( Mam nadzieję, że jak owu będzie póżniej jego plemniczki dożyją do tego czasu.... Chociaz Pregnyl dostałam 48 h temu, myślicie ze to już? Po jakim czasie od podania Pregnylu następuje owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K*** - a co tam u ciebie? Skontaktowałaś się w końcu ze swoim gin? Czy wszystko w poządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie co to jest z tym czwartkiem?? ;) ja wałśnie jutro (w czwartek) mam dostac @ lub około soboty -to zależy czy znowu coś mi się nie rozregulowało, ale zakładam ze teoretycznie powinna być jutro...choć wogóle bym jej nie chciała!!!! tak czy owak musze teraz robić kontrolne badanie PRL - najprawdopodoniej w poniedziałek bo w sobotę jest święto i chyba laboratorium nie pracuje.... liczę ze juz bęzei widoczny spadek co do ziółek jestem skłonna skusic się na tego wiesiołka :) postaram sie od nastepnego cyklu już go zażywac...moze pomoze?! k***- a co z Tobą???- trochę się niepokoję bo juz póżno a Ty nie dałaś nam znać...może odpoczywasz w łóżku bo to najlepsza terapia jak są plamienia lub coś podobnego ale mam nadzieje ze wszystko jest juz w porządku i wkrótce dasz nam znać co i jak ! wiem co teraz przezywasz- ja to nazywam wahaniami nastrojów- raz człowiek myśli że to już to potem znowu coś nie daje spokoju i tak w kółko... u mnie 27 dc ale nie wprowazdam tego do tabelki- aktualizacje bedę robić tak co dwa dni ;) aby niepotrzebnie nie zagęszczać to do czwartku - TEGO decydujacego dla wiekszości dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przyszedł ten nieszczęsny czwartek a wraz znim przyszedł @:( Więc zaczynam od początku - u mnie 1 dc:( 2 cykl z clo Czuje się jak kartka papieru zmięta w kulkę i kopnięta przez jakiegoś przechodnia w kałużę:( Wszystko jest do d..y. a po głowie krąży mi w tej chwili tylko jedno pytanie: \"Dlaczego mi nie wyszło do cholery nawet z tym clo\":( Najchetniej poszłabym do domciu i położyła się do łóżeczka, ale niestety życie jest brutalne i muszę siedzieć w pracy, a to dopiero początek dnia buuuuuu Obawiam się że nie będę dzisiaj raczej zbyt miła dla ludzi:( ale mam to cholera gdzieś, chce mi się ryczeć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........... Miasto......... 1 dc........ Termin @...... Czas staranek Nadwislanka ........ 70 km. od W-wy..... 7.11....... 5.12...... 29 m-cy K*** ............60 km. od Bydgoszczy ... ? ...... ? ...... 17 m-cy Agawa81..........Wa-wa.........9dc...........26.11...........10m-cy Limako............Wrocław.........29dc........09.11..........17 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......10 dc .......26.11 .........12 m-cy GaboniK............Bielsko-B........26 dc........09.11......... 30 m-cy gnieszka......60 km od Szczecina..14 dc......21.11.........14 m-cy ziolka..............Lublin...............1 dc.......09.12.........18 m-cy Szacha.............Toruń...............11dc .......01.12........15 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytskie topikowe laski!! U mnie nadal brak @.... ale spokojnie zrobiłam test i wyszedł negatywny! Nawet nie jest mi smutno, poniewaz mozna bylo sie tego spodziewac kiedy ma sie zdjagnozowaną torbiel jajnika. Zatem dzis czekam na zaproszonko gin do szpitala, tzn. skierowanie juz posiadam tylko konkretnie wyznaczona date. Mialam byc w poniedziałek 13.11 ale jesli przesuwa mi sie @ to juz sama nie wiem jak to bedzie... We Wrocławiu ściana deszczu za oknem... nastrój do bani... Ale bedzie dobrze :) 3 - majcie sie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM! www.pajacyk.pl ---- kliknij raz dziennie , dla kogos to obiad . KLIKAMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się po wizycie. Pęcherzyk się wchłonął. od jutra zaczynam tamoxifen 3x1 tabsa (jak na moje oko konska dawka). Do tego jak poprzednio z CLO ACC 600 (na śluz). No i tradycyjnie non stop bromergon, folik. Czyli ogolnie info dobre. A ja cichutko nastawilam sie na miesiac przerwy. Chyba jestem pierwsza na tym forum z tamoxifenem??? mam garsc info dla walczących jak ja z cienkim edno. Ginka poleca faktycznie czerwone winko (nie dawac facetowi bo zle wplywa na nasionko), zurawinę (w aptece sa jakies tabsy). jesli zurawinke naturalna to unikac cukru. W ogole kazala zmniejszyc slodycze bo zle wpywaja na flore (ja np. jak walczylam z uplawami przez te Enterococcusem faecalisem). Powiedzialam jej ze czytalam w necie o lisciach pokrzywy na endo. Polecila i to. Natomiast w aptece nie moglam dostac (nie wiadmomo czy w ogole to produkuja) liscie i kwiatostany koniczyny czerwonej oraz liscie malin. Pani na moja prosbe zapyta w hurtowniach. dzis w aptece uzyskam odpowiedź. Jesli nie to jade jutro na wies. mamay tam krzaki malin. moze cos jeszcze wyskubie :) Z tego wszytskiego zapomnialam zapytac o te plastry hormonalne na wzrost endometrium. Zapytam nastepnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEjka :) Ciesze sie ma kochana Nadwislanko, ze wszytsko w porzadku :) Dobre wieści przyniosłaś.... Zobaczymy co ja usłysze dzis okolo 16.00...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na wizytę idę na 19:20. Późno, ale idę. Zobaczymy co się okaże. Jestem na zkoleniu więc nie mogę pisać, ale w przerwach korzystam z internetu. Staranka pewnie dopiero w przyszłym tygodniu. Pytacie jak wiem ,że owu. mam w 19 dc. Chodzę na monitoring więc lekarz mi mówi. Zresztą jak dostaję Pregnyl to wiadomo kiedy owu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja wlasnie wrocilam od gin. mialam monitoring robiony w 12 dc i oto wyniki: endometrium trojdzielne 6 mm pęcherzyk 23x15 mm ?? jak myslicie dobre czy nie?? bo gin mi powiedziala ze pecherzyk przoduje ale nie wiadomo czy peknie a pregnylu nie poda bo nic sie nie da zrobic zeby jajeczko pękło:( zalamalam sie rycze caly czas....w pon.mam isc na nastepny monitoring....ehh.Poradzcie mi cos...:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mareznko--Wg mojej opinii pęcherzyk ładny. Za to cienkie endometrium. Wiem coś o tym bo sama mam okolo owu b. cienkie. dziwi mnie ze on czepil sie pecherzyka a nie endo. Poczytaj co pisalam dzis o endo. O wzmocnieniu. Ty bierzesz CLO. A efektem ubocznym CLO jest pogorszenie grubosci endo. ja 2 cykle tym sie stymulowalam i od tego jestem odstawiona, bo moje endo kiepściutki. Od jutra biore tamoxifen. ale trzeba pobrobowac wszystkiego. lekarze zaczynaj standardowo od CLo. jak nie deje efektow to zmieniaja. to Twoj 1-szy cykl z CLo wiec nie zalamuj sie. Zobaczysz co powie Ci gin w poniedzialek. Gnieszka. pecherzyk peka w czasie od 24-48 godzin (inni podają od 36-48 godzin) od podania pregnylu. Czyli sex w tych godzinach. Ziolka-nie czepiam się :) szalak-o endometrium pisalam. poczytaj. Objawy CLO mogą minąc. Org. musi sie przyzwyczaić. Ja mialam mniejsza dawke wiec stad moja dobra reakcja. A propo tabletek anty. Jak sie organizam przestymuluje, to na uspokojenie daje sie na 3 miechy antyki (tabletki antykonc.). Wiec nie dziwie sie ze poprzednia gin po takim czasie chciala \"wyciszyć\" organizam. Gabonik-prolaktynke najlepiej robic poza okolicami @. Okres podwyzsza jej poziom. na jej poziom ma wplyw stres (b. duzy wplyw), zmeczenie fizyczne (nie robic po silowni) albo nawet skaleczenie. Ktoras pisala ze ma 37 PRL. Ja mam ok. 30 (wynik z lipca). To nie jest tak b. duzo przekroczone. sa gorsze wyniki. czytalam na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenaaa, nie bardzo rozumiem dlaczego nie podał Ci Pregnylu? Przecież on jest właśnie aby pękal pęcherzyk, a jajeczko tez pęka? Pierwszy raz o tym słyszę. Z tego co wiem to Pregnyl powoduje pęknięcie pęcherzyka, z którego uwalnia sie jajo gotowe do zapłodnienia. Dziś jak będę u lekarza to zapytam dokładnie o tą sprawę. Przygnębia mnie pogoda, zimno i wietrznie, a poza tym pobolewa mnie seducho (kłucia, pewnie nerwobóle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was,proszę o poradę.Dzisiaj mam 28dc a spodziewany okres w 34dc.dzisiaj lekarz dał mi skierowanie na PRL.Mam krótką fazę po owulacji. Skok przypada na 26dc.Kiedy mam zrobić to badanie czy jeszcze przed okresem czy po.Ale skąd mam teraz wiedzieć.że nie jestem w ciąży...?Bo ja bym bardzo chciała tylko że na badaniu trzeba połknąć jakiś lek.czy on nie zaszkodzi ewentualnej ciąży? Pozdrawiam was pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola pRL najlepiej robic w kazdy dzien, byle nie w okol. @, bo wtedy jest nieco wyższy wynik. jeli boisz się o ciąże to poczekaj z tym badaniem aż okres dostaniesz i się skończy. To tylko ok. 2 tygodni. Ten lek ktory podaje się przy badaniu PRL ma nazwę na literke m. Ale nie pamiętam pełnej nazwy. Najlepiej zapytać lekarza o ew. wplyw na zarodek. Ale nie panikowalabym. Ważne: w ciąży PRL się podnosi. PS. Co to znaczy ze skok przypada na 26 dc. Czy mam rozumieć, ze owulacje masz w 26 dc? Szacha-pamiętam i o Tobie, choć nie udzielasz się za wiele :( Co z tym kompem? Kiedy pogadamy na gg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak owulacja przypada na26dc a faza lutealna trwa tylko8 a powinna 14.Mam też wyciek z piersi przeżroczysty płyn.Gin chciał mi zapisać bromergon ale najpierw chce zobaczyć wynik.zrobię to badanie tak jak mówiłaś jakiś czas po @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Jestem po wizycie u gina. Jak na razie.....dupa. Dzis co prawda dopiero 10dc. Pecherzyk 14mm a endo 5 mm ale gin powiedział, że do poniedziałku może jeszcze się bardzo duzo zmienić a ja prawdopodobnie mam długie cykle. Szkoda, że ciągle trzeba czekać a ja taka nieciepliwa... Zmykam bo mam duzo roboty. Całusy dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu to faktycznie b. poxno. Ale nie amrtw sie. To sie da wyprostowac. lekami. Zaufaj lekarzowi. Choc lepiej bys juz jutro np. zrobila prolaktyne, ale skoro boisz sie o dzidzie to trzeba czekac na @. Dla jasnosci. PRL robi sie na czczo. potem zaraz po badaniu przyjmujesz ten lek na \"m\" i dokladnie za godzine drugi raz jest pobranie krwi i badanie PRL. Stad ja np. place za 2 badania PRL :( Wzrost PRL powyżej 200 wskazuje na tzw hiperprolaktynemie czynnosciową ktorej powodem jest np. stres. jeśli wzrost jest poniżej 200 to moze to wskazywać na hiperprol. organiczną i mikrogruczolaka przysadki mózgowej. ma go podobno wiele kobiet nawet nie wiedzac o tym. Dowiaduja sie w momencie staranek i braku ciąży. Wykryć to można rezonansem magnetycznym i jeszcze innym badaniem (zapomnialam). Ale nie bede sie bawic w lekarza. zaytaj dokladnie lekarza on ci wyjasnie rzetelnie jak to jest z tym wynikiem prolaktyny. Jak wrzucisz hasl prolaktyna w przegladarkę to znajdziesz sporo info na ten temat. Ale nie panikuj. PRL da sie zbić i zajśc w ciąże. tyle ze trzeba bromek brac i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NADWISLANKA: hmmm no nie czepnal sie endo nic a nic tylko mowil ze pecherzyk chyba nie jest do pekniecia poniewaz jego wzgorek jest nierownomierny:( co do pregnylu to powiedzial ze nie podaje sie hmmm z tego wszystkiego zapomnialam sie zapytac : skoro by nie pekaly to co mam sie pogodzic ze nigdy nie zostane mama ehhhhh:( dzieki za info zastanawiam sienad tymi plastrami hmmmmmm albo winkiem.... SZACHA: dzieki ze, zapytasz sie swojego gin. moze zastanpwie sie nad zmiana lekarza jak cos bedziesz wiedziala to napisz prosze pozdrowionka dla dziewczyn:) aha niewiecie co dzieje sie z K****???? martwie sie bo nic nie pisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm zastanawiam sie nad tymi liscmy pokrzywy i ziolami ale tam wyraznie pisze ze ziol nie miesza sie z terapia hormonalną? kurcze zeby sobie tylko nie zaszkodzic.Ale mam mrozona żurawine wiec bede pila kompocik z zurawiny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwislanka Najwcześniej moge zrobić badanie w poniwdziałek jutro u mnie nie robią rozumisz...kasa chorych.Myślisz że lepiej przed@ mam dostać16 w czwartek.bromek brałam już w marcu i kwietniu ale sama odstawiłam bo się żle czułam.Ale jak tu czytam to normalka.Ja dziewczyny staram się o drugie dziecko starsza patrycja ma 4 lata.Przed pierwszą ciążą brałam CLO i się udało w drugim miesiącu. Teraz pół roku temu odstawiłam tabletki mam dużo żylaków i zaczęły się chocki klocki.Staramy się dopiero 2 mc ale warto PRL sprawdzić na samym początku.A jutro pójdę do przychodni spytać jak się ma ta tabletka na m do ew.ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja dziś mam 28 dc czyli ewentualna @ dopiero jutro a ja pisałam wczoraj że spodziewam się jej w czwartek! - no tak ale to tylko jeden dzień \"przesuniecia\" ;) jeśli chodzi o okres to najprawdopodnobnie się pojawi :( poniewaz dzisiaj rano temp. mi spadła (a tak jest zwykle przed @ ) no wiec juz sie na nia nastawiam niestety! jedno mnie tylko w tym wszystkim cieszy ze mi się wyregulował cykl dzięki bromkowi...a tak z dystansem do niego podchodziłą ;)...w poniedziałek robię badania prl właśnie... nadwiślanka- pisałaś ze badanie najlepiej robić po @ a ja chce isć w 4 dc (mam 5 dniowe) bo tak zalecał mi gin??? teraz to juz nie wiem jak lepiej -moze dlatego mam zawsze wyższy poziom? ale jak wcześniej robiłam tak na chybił trafił (chyba w połowie cyklu) to tez miałam duży wynik...no ale mysle ze wynik nie powinien az tak odbiegać ...ale potem specjalnie pytałam i tak mi zalecono (4 dc) póki co bedę sie tego trzymała -przynajmniej będzie porównanie do poprzedniego (tez w 4dc) ;) Jola -nie chcę Cię wprowadzać w błąd co do czasu robienia badania na prl- ale ja pytałam swojego gina i tak mi zalecił (jak wyzej) -jeśli masz niedaleko do laboratorium to najlepiej tam ich spytaj -tam mają taka specjalna tabele -kiedy dany hormon badać...:) jeśli chodzi o Twój problem -to dla pocieszenia Ci powiem ze mi dosłownie po 1-wszym miesiacu bromek pomógl jeśli chodzi o regulacje cyklu!!! kiedyś miałam tak jak Ty -późno owu i II faza trwała bardzo krótko (owu sprawdzam temp. :) ) i wczesniej był 1-dniowy skok i temp. od razu w dół a teraz po skoku jest przez 14 dni na wyższym poziomie ... moze przezwyciężyć skutki jego zażywania ja biorę 2 tabl. na dzień i czuje się dobrze...zobaczymy ile Tobie gin przepisze.... do dziewczyn które dostały dziś @- bardzo mi przykro ale i ja juz niedługo dołącze do TEGO grona...oby to był już ostani cykl starań ..... któras pytała o pokrzywę -myśle ze w aptece powinny być dostepne a już napewno w sklepach zielarskich (czasem takie sie jescze trafiają) u mnie jest taki :) pogoda rzeczywiscie nie nastraja ale wierzmy ze będzie lepiej.... zrobię małą poprawkę w tabelce (zaktualizuję ją ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........... Miasto......... 1 dc........ Termin @...... Czas staranek Nadwislanka ........ 70 km. od W-wy..... 7.11....... 5.12...... 29 m-cy K*** ............60 km. od Bydgoszczy ... ? ...... ? ...... 17 m-cy Agawa81..........Wa-wa.........9dc...........26.11...........10m-cy Limako............Wrocław.........29dc........09.11..........17 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......10 dc .......26.11 .........12 m-cy GaboniK............Bielsko-B........28 dc........10.11......... 30 m-cy gnieszka......60 km od Szczecina..14 dc......21.11.........14 m-cy ziolka..............Lublin...............1 dc.......09.12.........18 m-cy Szacha.............Toruń...............11dc .......01.12........15 m-cy k***- a co u Ciebie słychać -chyba wszystko w porzadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalak
cześć dziewczyny. U nas w Lublinie też pogoda fatalna, jak mój nastrój zresztą. Samopoczucie kiepskie, zwłaszcza po lekach. Aż się boję myśleć co będzie od jutra jak zacznę brać Clostilbegyt dwa razy dziennie, przez trzy dni. Cały weekend zwalony. Siedzę w domu samuisieńka jak palec nawet psa nie mam. Mężuś zapracowany wróci dopiero jutro.A ja siedzę i rozmyślam, dlaczego akurat mnie to spotkało? Czy to leczenie ma sens? Mam żal sama do siebie za to jaka jestem. A do tego strasznie, ale strasznie wywaliło mi brzuch!!! Normalnie tragedia! Czy wy też tak miałyście? Czy to możliwe że po lekach tak bebech wywala? Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc szalak - milo cie widziec na topiku:) nie łam sie tak i nie mysl tak o sobie, bo to nie jest twoja wina, taki juz nasz los:( co do wywalonego bebecha to u mnie dzisiaj 1 dc i wszystko mnie boli, leje sie jak z kranu a bebech mam dwa razy wiekszy, wiec samopoczucie tez mam do d... ale jakos to przezyje:) Tobie tez radze wziąc sie w garść:), ja już sie wzięłam i pozytywnie nastawiłam na ten cykl - musi byc dobrze tym razem, bo jak nie ... e tam nie ma takiej opcji K*** czemu się nie odzywasz, wszystkie czekamy na jakies info od ciebie, daj znac co i jak:) nadwiślanka - b. się cieszę ze ci się wchłonął ten pęcherzyk i nie masz juz z nim problemu:) dzieki za info odnośnie leczenia cienkiego endo, mam ten sam problem:) zapytam się mojego gina czy ja też nie powinnam raczej brać ten tamoxifen dziewczyny, możecie mi udzielic informacji, ponieważ czytałam że prawie każda z was bierze luteinę, a mój gin wogóle o niej nie wspomniał, więc czy konieczne jest jej branie przy clo i starankach o dzidziusia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abuu777
to jest problem przez który do tej pory nie udało nam się począć dziecka jutro pierwsza wizyta męża u androloga - nie okazuje mu tego, ale strasznie się martwię ... a póki co próbuję się czegokolwiek dowiedzieć na ten temat - czy ktoś miał taki problem i udało się??? (morfologia plemników jest prawidłowa, barwa mleczna, ph 9, gęstość 1,010 coś tam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asco
mam pytanie bo też biorę bromek i clo oraz folik a teraz jestem podziębiona i chcę sobie wziąść Ascorutical Forte oraz Echinacea. nie wiecie czy można łączyć? Oba leki są bez recepty i są reklamowane jako wzmacniające organizm tylko nie wiem czy można je łąćzyć z naszym bromkiem i clo. Wizyte u gina mam dopiero za dwa tygodnie więc to jeszcze kupa czasu. Nie mogę też do ginka zadzwonić bo niem numeru tel do niego bo mi nie dał. co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytskie kochane topowiczki :) Byłam wczoraj na wizycie u mojego gina....ale od początku! Dziś 32 dc a @ nadal nie ma... zrobiłam wczoraj test ciążowy ale wyszedł negatywny, wiec ze spokojnym serduchem poszłam na wizytke do gina. Pan Doktor poinformował mnie, że test mógł byc zrobiony za wczesnie, bo owulacja mogła byc przesunieta i w tej sprawie kazał poczekac do poniedziałku. Moja torbiel na prawym jajniku oczywiscie urosła (co prawda niewiele przez 4 tygodnie) obecnie ma 53 na 42 mm i najprawdopodoniej jest to torbiel endometrialna. Gin wskazuje jako przyczyne mojej niepłodności własnie ta torbiel. Powiedział ze nie bedziemy juz na nic czekac (tzn. az sie sama wchlonie) tylko czekamy na @ i robimy laparoskopie. Tak wiec jesli tylko wystapi @ to mam dzwonic do gina i sie umawiac. Jesli @ pojawi sie dzisiaj... to szpital w srode, a laproskopia w piatek. Jelis @ nie pojawi sie do poniedziałku to tez telefon do gina i.... sprawdzamy co dalej a przede wszytskim mam zrobic kolejny test. Pozyjemy zobaczymy.... Powiedzcie mi moje kochane co moze miec wpływ na spoznianie sie @? Ja zawsze miałam @ co 29,30 dni. Ostatnio mialam po 31 dc ale to było po cyklu z CLO, a wczesniej to tak miałam w styczniu tego roku, ale to był efekt szaleństwa na nartach w Alpach. KUrde sama nie wiem co o tym myslec? Nawet nie wiem jakie sa objawy ciazy? Czy cos boli, czy nie? Czy powinnam na cos zwrócic uwage czy nie? Tak okropna @ mogłaby sie wreszcie pojawic... BUźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U mnie 13 dc. Byłam u lekarza, end.7 mm, pęcherzyk 14mm. Wtorek to dzień na podanie Pregnylu. Co do plastrów na end. to gin. mi powiedziął że nie powinno się tego stosować jedynie w leczeniu hormonalnym zastępczym, swoją drogą to nie wiem co to jest. Jeśli chodzi o nas to jest to niedopuszczalne. Co do ziół, to śmial sie z tego. Można stosować ale on w to nie wierzy. Napiszę jeszcze później bo teraz nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×