Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

cześć Lojka32- no to teraz porządne GRATULACJE się należą!!!! 🌼 🌼 🌼 musisz chyba teraz szaleć z radości- bo kto by nie szalał ;) jeśli dobrze pamiętam to Ty już masz dziecko teraz to tylko wyczekiwać jak się pojawi druga kruszynka :) spotkało Cię niesamowite szczęście! dbaj o siebie i zdawaj relacje z przebiegu ciąży..... nadwislanka- z tymi starankami to dokładnie nie wiadomo jak zrobić by było dobrze..... z jednej strony -skoro komórka żyje tak krótko- trzeba by było 2 razy na dzień ale z drugiej tak czeste staranka powodują osłabienie plemników (no bo nie zdążą odpowiednio dojrzeć i \"produkują sie \" za słabe)- tak mi kiedyś mówił lekarz...że za często nie należy sie starać tylko odczekać i w tym dniu najważniejszym ( a wiem ze ciężko go okreslić) dopiero zacząć -bo i tak plemniki potrafią przeżyć kilka dni gdyby czasem to nie był TEN dzień sama nie wiem -kiedyś robilismy to co dwa dni -teraz rzadziej, próbuje wycelować w TEN dzień -dopiero po owu używamy sobie w miarę potrzeb ;) no to dziewczyny która następna: Paulka już dawno temu (kiedy to było!!?) teraz Lojka :) a kto następny?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny wieczorem wróciłam od siostry tam nie mierzyłam temp.ale dzisiaj nadal 37.1 Nadal @ brak a piersi mnie tak bolą że nie mogę ich dotknąć.Sluz w normie wcale go dużo nie mam,troszkę kręci mi się w głowie.Dzisiaj jest4 dni po terminie ,a na bete idę w środę bo pierwszy test w tamtąsrodę pokazał 1 kreske. Lojka32 bardzo ci gratulujeeeeee może ja też będę miała tyle szczęścia w tym m-cu. To u nas cykle były podobne ostatni @ 13 pażdziernika a spodziewałam się 16 list. i nic POzdrawiam i do środy lub czwartek zależy kiedy będzie wynik bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalak
Lojka ja też serdecznie gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję wszystkim za gratulacje .Jeśli chodzi o lekarza i ewentualne badania to jeszcze nie byłam bo to za wcześnie i nawet na usg nic nie wyjdzie bo to dopiero 3 tydzień od owulacji.Myślę że pójdę dopiero za jakieś 3 tygodnie a na razie biorę kwas foliowy i to tyle. Ale chciała bym Wam wspomnieć o preparacie, który stosowałam przez ostatnie 1,5 m-ca a mianowicie SPIRULINA jest to preparat z alg morskich i zawiera on dużo witamin mikroelementów magnez itd alerównież rególuje poziom hormonów.Nie wiem czy akurat ten preparat przyczynił się do tego że jestem w ciąży, ale nie mogę tego wykluczyć i może którejś zWas pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOLKA:) ja rowniez dołączam sie do gratulacji:) zycze powodzenia:) hmm co do tej SPIRULINy? to mozna ją stosowac podczas kuracji hormonalnej mam na mysli CLO??? aha i mozesz cos wiecej napisac o tym specyfiku:)) JOLA 27: trzymam kciuki mam nadzieje ze Ci sie uda:) SZALAK: ja tez tak jak Ty mam dzisiaj 23 dc tez korci mnie zrobienie testu wrrr sama nie wiem....hmmm moje endo bylo takze cieniutkie tylko 7 mm:( wiec tez watpliwa sprawa zeby sie udalo.Co do kłucia jajnika to ja takze mam takie objawy w ogole jakby cala byla obolała....a i jeszcze tez biały śluz taki jak przed dniami płodnymi......hmmmmm pewnie na okres wrrrrr pozdrawiam wszystkie forumowiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalak
marzenaaa u mnie to dopiero 15 dc i jeszcze dzisiaj przytulanki będą. Ja z testem się wstrzymam i zrobię dopiero w dniu spodziewanej miesiączki czyli nie wcześniej niż 5 grudnia. Może akurat Mikołaj coś przyniesie? Jakąś dobrą wiadomość? Co do śluzu to wydaje mi się że nie mam go wcale. A wcześniej był rozciągliwy, bezbarwny. Kłucie z boków przeniosło się do pachwiny i miałam jakby kilka skurczów, bardzo nieprzyjemnych. Ale postanowiłam się niczym nie przejmować, co ma być to będzie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lojka, ale wiadomośc! Rewelacja, wielkie gratulacje. Cieszę się razem z Tobą. Obyś dała nam wszystkim pozytywne wibracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZALAK:) przepraszam pomylilam nicki:)) chodziło mi o SZACHE:):):) SZACHA: a tez tak jak Ty mam dzisiaj 23 dc tez korci mnie zrobienie testu wrrr sama nie wiem....hmmm moje endo bylo takze cieniutkie tylko 7 mm wiec tez watpliwa sprawa zeby sie udalo.Co do kłucia jajnika to ja takze mam takie objawy w ogole jakby cala byla obolała....a i jeszcze tez biały śluz taki jak przed dniami płodnymi......hmmmmm pewnie na okres wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI CZAS NA AKTUALIZACJE TABELKI:):) Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka........70 km od W-wy.....7.11......29m-cy K***............60 km. od Bydgoszczy...?......?......17m-cy Agawa81..........Wa-wa.........31.10...........27.11..........10m-cy Limako............Wrocław.........29dc........09.11...........17m-cy marzenaaa........Zawiercie.......23dc.......26.11...........12m-cy Gabonik............Bielsko-B........10.11......08.12...........31m-cy gnieszka........60km od Szczecina..20dc........21.11.........14m-cy ziolka..............Lublin..........5dc..........09.12..............18m-cy Szacha.............Toruń...........16dc.........01.12.............15m-cy lojka32............Głogów...........31dc..........15.11............12m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka........70 km od W-wy.....7.11......29m-cy K***............60 km. od Bydgoszczy...?......?......17m-cy Agawa81..........Wa-wa.........31.10...........27.11..........10m-cy Limako............Wrocław.........29dc........09.11...........17m-cy marzenaaa........Zawiercie.......23dc.......26.11...........12m-cy Gabonik............Bielsko-B........10.11......08.12...........31m-cy gnieszka........60km od Szczecina..20dc........21.11.........14m-cy ziolka..............Lublin..........5dc..........09.12..............18m-cy Szacha.............Toruń...........23dc.........01.12.............15m-cy lojka32............Głogów...........31dc..........15.11............12m-cy marzanaa, świetnie Cię rozumiem. Też mnie korci jak cholerka, ale boję się. Myślę że nawet gdyby była ciąża to jeszcze test nie wykaże. U mnie boli tylko jajnik, kłuje od kilu dni, ale nie ciągle, tak od czasu do czasu. Śluz mam biały, ale mało. Biorę Luteinę. Piersi mnie nie bolą wcale. Trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis poszlam na USG. pecherzyk pekl. Endo metrium troche uroslo i ma 9 mm. Zobaczymy co dalej. Jak by nie wyszlo to powiedzialam gin ze na miesiac przerywam symulacje. mam dosyc wyjazdow i w ogole. Moze jedynie wrogosc sluzu zrobie i ew. nasionka powtorzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sejasta
a ile masz tych pęcherzyków? tylko jeden? to chyba za mało? popatrz po ile mają inne dziewczyny, po 3, 4 a nawet 5 czy 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) Lojka - już ci gratulowałam wcześniej, ale jeszcze raz nie zaszkodzi, wiec serdecznie ci greatuluje:):):) U mnie dzis 12 dc, byłam u gina na usg i wszystko jest w należytym porządku:pęcherzyk wielkosci 22,9mm na 17,3 mm; endo 7,3mm - niezbyt wielkie, ale w porównaniu z poprzednim cyklem to jest olbrzymie no i wszystko byłoby cacy, gdyby nie jedno ale.... moj gin był bardzo zdziwiony, ze wogóle do niego jeszcze przyszłam, bo był pewien ze po ostatnim cyklu(tez było ładne pęknięcie) przyjde do niego, ale na potwierdzenie ciąży. I wiecie co jeszcze mi powiedział? ze w tym momencie jego kompetencje się kończą, bo ze mną wszystko jest ok, a on leczy tylko kobiety, jego zdaniem problem w naszym przypadku leży po stronie męża:( i wiecie , chyba ma rację, bo jak wcześniej pisałam jego wyniki nie były rewelacyjne - mała ilość plemników i mała ruchliwość, powiedział także, ze taka kurację mozna zrobić tylko prywatnie, bo w publicznym to szkoda czasu i ze to kosztuje ok. 10.000 zł. Dziewczyny jestem załamana, nie wspominając już o moim mężu, który załamał się tak, ze o przytulankach to nawet dzisiaj mowy nie ma, az go nie poznaję:( Proszę, jeśli któras z was zna jakies metody na poprawe nasienia i spotkała się z takim problemem - piszcie, będe wdzięczna. Sory,ze tak smęcę- tutaj takie wesołe dziś wieści, a ja wam psuje nastrój, ale musiałam się wygadac, bo nie mam do kogo:( Szalak - chyba jednak bedziemy musieli skorzystac z usług tej twojej kliniki, bo własnie o niej wpomniał moj gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalak
ziolka nie załamuj się! Jeśli chcesz coś więcej wiedzieć na temat tej kliniki to służę pomocą, jeśli tylko będę wiedziała i mogła ci pomóc to chętnie to zrobię. Co prawda to ja się tam leczę, a nie mąż, bo on też badał sobie nasienie i ma wszystko ok. Jak chcesz to podaj nr gg to możemy pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalak
ok odezwę się jutro po południu, może być? dobrej nocki życzę wszystkim a szczególnie wam ziolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sejasta - jeden pęcherzyk dominujący to uwazam ze jest to wystarczająca ilośc do tego aby zajsc w ciąze, a jesli chodzi o większa ich ilośc pęcherzyków to owszem w każdym jajniku jest ich po kilka tylko ze nie wszystkie musza urosnać do rozmiarów pozwalajacych na wyklucie sie z nich jaja, a jezeli tak jest (co sadze w niewielu przypadkach ma miejsce) wtedy jest prawdopodobienstwo ciazy mnogiej, a jak wiemy takich przypadków jest niewiele, wiec czemu tak cie to dziwi? Gdzie ty wyczytałas ze dziewczyny mialy po 3,4,5,6 pecherzyków, bo chyba cos musialam ominac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sejasta-5,6,7 pęcherzyków wywołuje się jeśli kobieta przygotowywana jest do in vitro. jeśli nie doczytałaś moich postów to informuję, ze nie przygotowyje się do in vitro :) W normalnym cyklu, nie stymulowanym u zdrowej kobiety natura pozwala dojrzeć 1 pęcherzykowi i uwolnić dojrzała komórkę do zaplodnienia. czasem są 2 i wtedy mamy bliźniaki. na więcej natura nie pozwala, bo jest b, madra, gdyż wie, ze org. kobiety już przy ciąży blixniaczej dostaje duży wysiłek. Stymulacja tez ma na celu 1 pęcherzyk. o ile nie mówimy o in vitro. Radzę poczytać dokładnie w necie o tym. Pozdrawiam :) szalak-nie załamuj się. Wpiszę Cię na swoje gg i pogadamy w ciągu dnia jak zobacze ze jestes aktywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZACHA: pewnie masz racje z tym rozczarowaniem- ja nie wytrzymalam i zrobilam dzisiaj test- oczywiscie NEGATYWNY :(:( zalamalam sie kompletnie i przestalam wierzyc ze kiedykolwiek zostane mamą skoro po CLO i peknietym pecherzyku nie zaskoczyło:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( NADWISLANKA: trzymam kciuki żeby Wam sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenaa, przecież dziś dopiero 24 dc. W tym dniu testy nie wykazują ciąży nawet jeśli ona jest. Test trzeba zrobić najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki. Nie możesz się podłamywać bo ten test nie jest wiarygodny. Ja dlatego nie robię bo czekam do niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZACHA: wiem wiem ale tak sie denerwuje ze nie moglam wytrzymac na tescie pisalo ze wykrywa juz ciąze 6 dni od zaplodnienia??? ehhh. I tak chyba nici w tym cyklu bo piersi mnie nie bolą praktycznie po za sluzem i lekkim kłuciem od czasu do czasu w prawym jajniku nie mam zadnych objawów a po drugie moje endo miało tylko 7 mm wiec szanse znikome...:( bierzesz moze olej z wiesiołka??? zastanawiam sie czy sobie nie kupic..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenaaa,Szacha ma rację, ja równierz robiłam sobietest w 24 lub 25 dniu cyklu i wynik był negatywny a jednak ciąża była ,także uzbruj się w cierpliwość i poczekaj do dnia przewidywanej @,a wtedy ja będę ci gratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOJKA: wiem wiem czekam do niedzieli- dzieki za słowa otuchy- oby słowa z gratulacjami sie spełniły?? aha chciałam zapytac czy miałas w tym cyklu przed dostaniem okresu mleczny śluz średnio gęsty??? aha i jak sie w ogole czuje przyszła mama:) goraco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenaaa, ja mam takie same objawy jak Ty tzn. kłucie w jajniku (choś dziś mniejsze) i śluz biały. Zobaczymy co te objawy nam wykażą. Mnie też martwi to że nie bolą mnie piersi wcale a wcale i nie są nabrzmiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenaaa,śluz miałam i zresztą mam do tej pory mętny i zbity, a jeśli chodzi o samopoczucie to rano zaczynają się lekkie mdłości narazie są do wytrzymania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marznka-za wczesnie na test. Zdecydowanie. wiem jak trudno dotrzymac terminu. sama pewnie zrobie przedwczesnie. To usprawiedliwione ;) ale nie usprawiedliwia Twego rozczarowania. Przeciez czesto sie zdarza ze test zrobiony wczesniej nie wykazuje ciazy. niestety, nie ma takiej metody by wykryc ciaze w 6 dni po zaplodnieniu. Przez 3 dni idzie jajo do macicy i dopiero jak sie zagniexdzi to wytwarza jakies hormonki ktore wykrywa tes. Ale na poczatku malo ich jest i testy nie sa tak czule i mog nie wychwycic stezenia. Nie zalamuj sie tylko poczekaj do dnia@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ziołka- nie załamuj się, pzezcież to jeszcze nic pewnego że u meża są problemy!? ...owszem badania nie wyszły nejlepsze (tak mówiłas) ale nie oznacza to zerowych szansz...szansa jest tylko trzeba więcej czasu np. na to by plemniczki odpowiednio dojrzały...na pewno mąż nie może się stresować (mój gin pytał o to czy mąż nie ma stresujacej pracy itp.) i zacząć dobrze odżywiać-więcej owoców i warzyw -to powinno zawsze pomóc i zwiększy szanse na poprawę nasionek :) mój gin zalecił mężowi łykanie także folika i wit. E marzenaaa- oczywiście ze test zrobiony za wcześnie...dlatego niczego jeszcze nie przesądzaj!!! -zalecam uśmiech i cierpliwe czekanie na dzień w którym przypadnąć ma okres , który moze wcale nie przyjśc ;) i wtedy dopiero robić test i zaraz nam się tu pochwal...a teraz głowa do góry :) u mnie 12 dc dlatego owu tuż, tuż -wydaje mi się ze powinna być w piatek (według wszelkich obliczeń i obserwacji z poprzednich cykli) ;) no ale dla wszelkiej pewnosci asekuracyjnie musze zakładać również wcześniejszy termin lub późniejszy i staranka rozłożyć na kilka dni :) np. tak co drugi dzień (bo wiecie plemniczki muszą też dojrzeć!) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×