Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

witam :) kijanka- wieeeelkie gratulacje!! 🌼 kiedyś czytałam o Tobie (zaraz sobie przypomne) i dlatego jest mi bardzo miło że napisałaś nam o tym Twoim szczęściu!!! to niesamowite że zioła potrafią zdziałać \"takie cuda\" :) jeśli ten cykl u mnie znów będzie pusty to kolejny zacznę od tych ziołek...moze rzeczywiscie \"coś\" w nich jest! nadwislanka- jesteś niesamowita!!! :) dzięki za informacje podane wcześniej (owulacja, hormony itp.) no i te o ziołach! oba wymagają przestudiowania i są cenną wiedzą której nigdy za wiele...szczególnie że czasem czytamy sprzeczne informacje co to tych badań prl -to sama juz nie wiem co o tym mysleć tam gdzie Ty czytałaś jest zupełnie inny termin bo II faza a ja robię w I fazie póki co i tak mam za wyzoną więc wyniki traktuję jako inf. o spadku bo myślę ze duzej rozbieżności nie powinno być ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) kijanka- wieeeelkie gratulacje!! 🌼 kiedyś czytałam o Tobie (zaraz sobie przypomne) i dlatego jest mi bardzo miło że napisałaś nam o tym Twoim szczęściu!!! to niesamowite że zioła potrafią zdziałać \"takie cuda\" :) jeśli ten cykl u mnie znów będzie pusty to kolejny zacznę od tych ziołek...moze rzeczywiscie \"coś\" w nich jest! nadwislanka- jesteś niesamowita!!! :) dzięki za informacje podane wcześniej (owulacja, hormony itp.) no i te o ziołach! oba wymagają przestudiowania i są cenną wiedzą której nigdy za wiele...szczególnie że czasem czytamy sprzeczne informacje co to tych badań prl -to sama juz nie wiem co o tym mysleć tam gdzie Ty czytałaś jest zupełnie inny termin bo II faza a ja robię w I fazie póki co i tak mam za wyzoną więc wyniki traktuję jako inf. o spadku bo myślę ze duzej rozbieżności nie powinno być ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iółka-juz wyslalam 2 maile. sprawdź, czy doszly. A ja jestem jeszcze w pracy od 8.30 :( i jak mam miec dziecko i go wychowywać? Wyjade-bedzie spac. Wroce juz spi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwislanka - doszły, dzieki:) zaraz sie biore za lektura, a ty juz mi do domu marsz, tyy pracoholiczko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za wszystkie dobre słowa :) - postaram się informować Was co pewien czas co tam u mnie - ale nie chcę pisać zbyt dużo na razie żeby nie zapeszać. Jeszcze nie byłam u lekarza - pójdę w poniedziałek. Dwa testy sprzed kilku dni pozytywne - na tym się na razie opieram. Zobaczymy jak się ciąża będzie rozwijać. Biorę pod uwagę różne możliwości - jestem przygotowana psychicznie, że może coś pójść nie tak ... wszystko w rękach Boga. Najważniejsze dla mnie ,że udało mi się zajść w ciąże beż żadnych stymulacji typu Clostillbegyt , itp. Tak w ogóle to tylko Wy oraz oczywiście moj małżonek wiecie o ciąży. Nikomu nic nie mówię żeby nie zapeszać , jak się utrzyma do 12-13 tygodnia to dopiero powiem ,no chyba że wcześniej będzie widoczny brzuszek. Mam nadzieję ,że ziółka Wam pomogą w walce o dzidziusia. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kijanka- rozumiem Twoje obawy ale staraj sie mysleć jak najbardziej pozytywnie! .....miałas cudowny prezent na święta..bo wydaje mi się że skoro 5 tydzień to chyba był to prezent \"gwiazdkowy\" tak czy inaczej zobaczylaś te upragnione II kreseczki :) ...oczywiście informuj nas o tym co u Ciebie u mnie bromek na razie jest jeszcze wskazany bo mam za wysoką prl jednak kto wie czy jak nie spadnie!? to nie zacznę brać tego Castagnusa (wcześniej brałam Agufem-też ziołowy lek) ale jak dla mnie za słaby żeby \"ruszyć prl\" ale potem kto wie czy sie na niego nie skusze tak jak Ty aby utrzymywać ją w normie :) ta Twoja historia nas bardzo ucieszyła -wszystkie odczuwamy (sądzac po wypowiedziach) jakiś przypływ energii...no bo każda chce spóbowac tych ziołek ;) a to dobry znak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleneczka777
kijanka-Ja rowniez gratuluje,czytalam twoje wczesniejsze wpisy.Mam rowniez taka nature,ze zawsze boje sie zeby czegos niezapeszyc,ale czuje,ze bedzie wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadwislanka:) co do progesteronu miałam badany w 21 dc na czczo- na szczescie jest Ok:) Kijanka: gratulacje jutro mykam po te ziółka;D czego to sie czlowiek nie chwyci;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijanka - pamietam, oczywiscie :) wielkie GARTULACJE 🌻 🌻🌻 Twoje obawy sa oczywiscie zrozumiale, ale wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki. no i jak ktos juz wspomnial, dodalas nam pozytywnego myslenia, a juz i samo to jest wazne. tak sobie mysle, ze \'\'powrot do natury\'\' to na pewno dobre rozwiazanie, a juz w ogole, jezeli opieramy sie na takich znakomitych osobowosciach, jak ojciec Sroka czy Klimuszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijanka GRATULACJE !!!!! Hurrrrrrrrrrra! Vall ja też czekam do następnego weekendu, a dziś temp w pochwie 37,5, a pod językiem 36,6. Gin. powiedział że teraz to juz wszystko w rękach Boga, więc czekam i się modlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka32
hejka Cieszę sie, ze jednej z nas się udało :). Ja zażywałam tez zioła nr 3 o. sroki, ale dla mnie sa one w smaku cholernie, ale to cholernie nie dobre. więc dałam sobie spokój. Zalatują mi w zapachu "zgniłym rosołem". Nie wiem, moze jakies proporcje złe robiłam? Kijanka opisz mi prosze jakie stosowałaś proporcje tej mieszanki. Ja dodatkowo dołozyłam sobie liście koniczyny, wiec moze to one tak psują cały smak? Powinnam może jeszcze raz spróbować bez tej koniczyny ale ciagle to brakuje mi czasu a to zapominam. bardziej przydałyby mi sie jakieś ziółka na pamięć :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam domyslam się ze te zioła na pewno nie bedą dobre w smaku...jednak szklaneczka tego \"wywaru\" wypita jednym tchem nie powinna stanowic problemu...musimy pamiętać ze smak jak smak można znieść ale najważniejsze są efekty w które -jak było napisane- trzeba wierzyć!!! zastanawiam sie w tej chwili nad mieszanką na II fazę (popraw. progesteron) myślę ze już w tym cyklu sobie ją wprowadzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie przygotuje te mieszanke. Ciekawa jestem czy dostane te wszytskie skladniki w aptece. Tam nie wiem dlaczego odradzali by nie kupowac w aptece???:( Ja w mlodości pilam kiedys drozdże by poprawic sobie cere. Chyba nie ma nic gorszego.!!! Co gorsze pilam je z wlasnej nie-przymuszonej woli prze chyba cale liceum, z przerwami....Wiec mzoe ziolka nie bed takie zle. szacha-trzymam kciukasy!!!!:) Gabonik-juz dawno miala Ci napisac. Spr swoja PRL. No wiec ta pierwsz robiona w 2005 r byla 28-czyli nie tak zle. Lekarz kazal brac pol tabletki na noc. Potem zrobilam za ok. 8 m-cy a tam 30!!!! Ide w lutym robic znowu po paru m-cach, ale tym razem biore codziennie 1 tabse. Ciekawe co wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwislanka- na innym topiku dowiedziałam się ze czasem PRL \"lubi\" skakać...nie jest to najlepsze no bo ciągle człowiek nie wie co go czeka ja byłam pewna że będzie mi to spadać nie ważne o ile ale spadać a tu taka niemiła niespodzianka ... żeby przez 2 m-ce nic nie spadło...ale wyciągam wnioski ze pewnie w między czasie wzrosła mi do (?) tego nie wiem i potem spadała i zatrzymała sie znowu na tych 48! Ty masz znacznie mniejszą ...ale wiadomo ze najlepiej powinna się mieścić w normie czyli max 25....ja juz teraz biorę 2 tabl. i nie chciałabym zwiększać bo potem to niewiadomo jak długo musiałabym ja odstawiać aby nie było taz.\"szoku\" spowodowanego nagłym odst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijanka-Serdecznie Ci gratuluję. Co zas się tyczy ziółek, to jutro też lecę do zielarskiego,ciekawe czy zdobędę wszystko. U mnie po wczorajszym gin jest ok., choć muszę jeszcze jakoś wspomóc owulację, pęcherzyk jest, właśnie zrobiłam test owu też jest tylko,że męża nie ma, bo w delegacji,więc mam okropnego doła i rozpaczam. Ale ile dni może trwać taka owulacja, jak to wygląda?. mąż wraca w sobotę, czy będę mieć jeszcze szansę?. Co do tych ziółek, mojababcia też w nie wierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggi78- nie wiem jak to jest z tymi testami owu ale Szacha robila kilka i kilka razy miala II kreseczki (chyba że coś pokręciłam) miała chyba blade a te \"własciwe\" miała dosyć późno ale były zależy jaki masz dc i czy spodziewałaś sie tej owu (wg swoich obliczeń) proponuję mierzyć temp. rano az do soboty i zobaczysz kiedy był skok bo jak dopiero w sobotę rano to jeszcze masz szanse ale jak w piątek rano będzie skok...to...teoretycznie tak ale juz mniejsze...wkońcu nie dowiemy się nigdy jak to tam w \"srodeczku\" przebiega monitoring swoje a natura swoje :) jednak jak widziałaś pęcherzyki to znak że owu jeszcze nie było dlatego w tej sytuacji polecam mierzenie temp. (będziesz spokojniejsza) no bo test (zobacz do ulotki) ma wskazania do staranek po jakimś (?) upływie czasu od zobaczenia II kreseczek myślę ze wszystko się ułoży po Twojej myśli i zdążycie na czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaboniK: U mnie 16dc i tem 36,6 tak od dwóch już dni, żadnych spadków ani wzrostów.Muszę powiedzeieć,że odstawiam bromek,ale CLO nadal,i kupię ziółka, jak nie zaszkodzą, to być może(wiara czyni cuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie - u mnie dzis wzorst na temromentrze o kolejne 0,1, tyle ze ja startowałam z bardzo niskiego pułapu -tempki niższe na poziomie 36,2 - więc dziś 36,6 zalewdiwe, ale na mnie to sporo..do 14 dc..wyzje niz 36,2 sie nie pokazało...od 16 dc- rosnie ...no ale zobaczymy jak długo i czy tam już zostanie... Powiem wam ze zwięskzona ostatnio dawka bromka - rano 1/2 tabeltu jakos specjalnie mi nie służy - mdli mnei nieal cłąyd zien, przechodzi jedynie jak jem... do teog kłucie w jajniakch i ból dołem brzucha jak na @ - mysle, ze to wina zwiekszneia leków.. No ale poki co z nadziejea czekam przyesżłego weekendu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggi78- czyli jak na moje oko masz jeszcze I faze :) no ale jutro się okaże czy ta cała owu nie wypadła czasem dzisiaj no bo z tym mierzeniem to niestety jest tak ze dopiero \"po fakcie\" dowiadujemy sie czy owu byla czy nie dla Ciebie byłoby dobrze aby jutro rano nadal było 36,6 ;) no bo czym później owu w Twoim przypadku tym lepiej ...ale sobota juz tuż tuż :) Vall- tydzień szybko przeleci ...wiem wiem jakie to trudne to czekanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w kolejny dzionek :) U mnei dzis zastój na termeopmetrze.. wazne ze nie spada póki co..ale raczej nabierają mnie wątpliwości i brak wiary w ew. powodzenie... ehhhhh.... :( Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wzrost do 36,8, ale przyplątał mi się ból gardła więc to moze tez od tego. Nie moge się rozchorować bo nie chcę brać antybiotyków. Na dobrą sprawę za tydzień mogę już testować, kurcze ale ten tydzień będzie sie dłużył. Vall znam te objawy- ciągnie mnie w dole brzucha a do tego kłucie w jajniku i śluz, którego jest mnóstwo (ale po tylu cyklach z hormonami ) juz wiem ze to efekt leków.Ale zyczę sobie I Tobie aby tym razem to był znak wczesnej ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szacha dokładnie - objawy identico.... ale włąsnie te hormony, te leki... ehhh - no to tetsujemy razem w pt :) I oby nam się UDAŁO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś 29 dc. Byłam dzis już robić Betę. Temperatura 37.4, wczoraj 37.1, robiłam test i widziałam jakąś nikłą kreseczkę drugą ale może mi się zdawało? Dzwoniłam do lekarki, kazała brać na wszelki wypadek progesteron. Cholera znów się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×