Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

kraba- wydaje mi się ze to moze takie tymczasowe...dopiero zaczęłaś przyjmować bromek i pewnie organizm tak reaguje...ja np. zaczęłam łykać CLO w tym m-cu i zauważyłam o 2 kreski podwyższoną temp. w I fazie!!! czyli 36,8 mam teraz ...bardzo dużo jak na I fazę ...zawsze była 36,6 (no prawie zawsze)... nie iwem czy miałaś skok temp. w poprzednich cyklach ...bo ja zanim zaczęłam brać bromek nie miałam a już w pierwszym m-cu brania bromka pojawił się skok i II faza idealna 14 dni! jak dla mnie to b.dobry lek ale jak juz pewnie doczytalaś na topiku wcześniej zaczynałąm od 113 ng/ml i zbiłam już na 48 (nadal duzo) ale zbiłam..czyli bromek działa.... jak będziesz po 1 cyklu daj znac jaką zauważyłas u siebie poprawę? a masz mlekotok lub inne objawy tej PRL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"co do tyłozgięcia\"- ważne ze się udało ! :) ja już trochę poczytałam i o ile wierzyć temu to nie jest to przeszkodą nie do pokonania...ale....trzeba uzyć paru \"sztuczek\" aby osiagnac cel...te sztuczki to pozycje odpowiednie w czasie i po przytulankach ;) jak na razie staram się nie załamać ale podejsć do sparwy bardziej uważnie ( i jak tu nie mysleć o starankach!)...bo czas ucieka a ja nadal praktycznie w tym samym miejscu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraba
GaboniK nie niemam mlekotoku oczywiscie dam znac jak tam czy zauwazylam jaka poprawe, lekarz mi powiedzial ze czeka mnie kilka miesiecy leczenia a jak by niebylo poprawy to wysle mnie do bytomia mam nadzieje ze jednak bdzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-pomocy!! ja juz sie gubie w tym wszystkim... dla tych,ktore wiedza co jest grane i moga mi pomoc-pisze ten tekst.. mam 28 lat i za soba nieregularne cykle-cale zycie nieregularne. wyjazd za granice powodowal u mnie zanik @ na 4 miesiace.wybralam sie wiec do dobrego lekarza,ktory zlecil wykonanie badan hormonalnych,ktore okazaly sie idealne-wszystkie w normie,po jej srodku. zatem to,ze mam nieregularne cykle jest ponoc \"takim moim urokiem\". przepisal mi luteine i duphaston,ktory zawsze bralam od 16 do 25 dnia cyklu i zaraz po odstawieniu w 28 dc pojawiala sie @. kiedy jednak w lutym monitorowalam cykl lekarz powiedzial,ze mam brac tym razem duphaston do pojawienia sie @w miniony poniedzialek bylam u niego na ostatnim juz usg i poniewa to juz byl 31 (!!!!!!)dzien cyklu a @ nie bylo kazal mi odstawic. odstawilam i do tej pory nie mam @ a co wiecej,ani widu ani slychu. powiedzial mi wtedy,ze gdybym byla w ciazy to bylby cud bo jego zdaniem moja komorka jajowa ma 15 mm, a powinna miec 20mm.ponoc zdarza sie,ze w ciaze zachodza kobiety o ktorce nawet 13mm,ale to jest rzadkosc.w tym celu przepisal mi CLO ktory mam brac od 5 do 9 dnia cyklu. tylko cyklu brak.czy ktoras z WAs ma pomysl,co moze byc nie tak?? jestem zalamana bo czekam na @ jak na zmilowanie,zeby zaczac brac CLO bardzo prosze o pomoc... GanoniK - moja siostra ma ten sam problem z macia,ktory masz Ty i ma dwoje dzieci :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego nie testujesz? życie jest cudem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K*** mimo,ze jestem niepoprawna realistka i twardo stapam po ziemi sprobuje-zrobie dzisiaj test. no,moze jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OneWish - w coś trzeba wierzyć bo inaczej w głowę można dostać :) ja wiem, że ciężko jest - bo buczę za każdym razem do poduszki :) głowa do góry, test do ręki i jutro napisz koniecznie co u ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kolezanki i oczywiscie te nowo przybyłe także:) k***: super ze postanowilas do nas znowu dołączyć pamiętam że byłaś pierwszą z osób z ktora zaczełam kilkać na tym forum i to do późnej godziny:):) Szacha: odezwij sie proszę jak się sprawa ma bo się martwię troszkę......:(:( u mnie cykl z inseminacją!!! zabieg mam teraz we wtorek i drugi w piatek nie licze na cud bo ostatnio cykl mial az 38 dni:(:( pewnie sie wszystko powalilo.....jak to nie pomoze to 11 kwietnia laparoskopia;( miała ktoras z was dziewczyny laparoskopie!!!! moze mi cos powiedziec wiecej na ten temat - dzieki i pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka-ja nie mialam laparo. Miale je limako, ale ona juz sie nie udziela na gg. Gabonik, wiesz, aj wiem od zawsze ze mam tylozgiecie, ale w Novum nikt mi na ten temat nic nie mowil, ze to moze miec wlyw na zajscie. A na czym te sztuczki w lozku polegaja??? Moja ulubiona pozycja (i meza) to na boczku.Ja nie lubie sie meczyc w lozku a ta od awsze przypadala nam do gustu :) No i czasem klasycznie. Slyszalam ze przy tylozgieciu najlepsza jest od tylu, ale ja jej nie lubie, bo mnie boli i jest malo uczuciowa jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nadwislanka- własnie tak jak piszesz pozycja od tyłu i potem leżenie przynajmniej pół godz. to podobno minium!!! One Wish- dodałas mi nadziei że jednak to tyłozgięcie to nie wyrok....jest jednak coś takiego jak stopień tego tyłozgięcia ale jak by miała duzy to by mi to powiedział...a gin uznał ze to nie problem dla ciąży...wiec już isę tym nie zamartwiam w czasie ciaży macica podobno się \"wyprostowuje \" jak rozrasta się więc mam nadzieję, o ile kiedyś zajde w ciąże, że nie będzie z nią tak źle....i nie da mi w kość! jesli chodzi o Twój problem to wydaje mi się ze albo @ jeszcze przyjdzie niebawem (bo jednak ten duph. był brany nieco dłuzej i stad to odchylenie) albo????....zrób test i się nam tu pochwal ;) kraba- moja gin nigdzie mnie nie kierowała (ona cały czas trzymała się tylko tej PRL) sama wpadłam na pomysł aby zapisac sie do Bytomia..świetny specjalista (jak dla mnie wie co mówi i na pods. wyników -które dopiero przede mną jest w stanie coś powiedzieć )...ale muwił dość fachowo i mam nadzieje że nam pomoze... mimo wszystko życzę Ci aby z ta PRL poszło Tobie szybciej niż mnie!!! :) marzena- czyli trzymamy kciuki...a dla czego dwa razy idziesz (wt. i pt) rozumiem ze to zależeć będzie od tego pęcherzyka i stad dwa terminy!? k*** również się cieszę ze jesteś z nami! kazda z nas juz wiele przeszła dlatego kto jak kto ale my sie doskonale rozumiemy :) u mnie dziś 9dc i po raz ost. biorę clo..w sumie nic mi po nim nie jest ale dzisiaj jakby mnie coś kłuło raz z pr. raz z lewej strony! właściwie zawsze odczuwałam lekkie kłucie przed owu ...mam nadzieję ze ten mój eksperyment z tym clo zakończy się dobrze...13 dc idę na monitoring..jednak - tam w Bytomiu gin mówił ze należy zobaczyć co tam się dzieje w środeczku ...ze inaczej to nie miałoby sensu to cale clo!no i dla bezpieczeństwa także... pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna kreska - niestety. nic to, bedziemy probowac do skutku i czekam dalej na @ zeby zaczac CLO. wczoraj na imprezie poznalam dziewczyne,ktora dlugo nie mogla zajsc w ciaze i po po kuracji CLO udalo sie jej w drugim cyklu. co ciekawe wczesniej miala wszystkie \"nieszczescia\" razem wziete, z ktorymi my sie borykamy-a wiec tylozgiecie macicy, niedrozne jajowody,torbiete. ale po CLO udalo sie i jest juz Marysia a po jej urodzeniu usuneli jej jajnik i znow jest w ciazy po kuracji CLO. tak wiec uszy do gory,wiecej dobrych checi (biore to takze do siebie) dziewczyny jaka jest norma prolaktyny??? pozdrowienia z deszczowej Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam po kilkudniowej chorobie. W środę tradycyjnie rano odwaliłam swoje półgodziny na stepperze a potem pod prysznic i rowerem do biura. Jak wracałam to bylo tak zimno że przemarzłam i rozłożyło mnie konkretnie tak że nawet w piatek nie poszłam do lekarza na usg. Gabonik - ja mam tyłozgięcie a w pierwsza ciążę zaszłam za pierwszym strzałem ;) Także mysle że to faktycznie nie ma iekszego znaczenia. tez uważam że taka uroda. Jutro wyjeżdzam więc bede dopiero znów we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusia.
widze ze tu same ekspertki.Dziewczynki poradzicie mi? mam brac clo od 5 do 9 dnia cyklu a na usg mam isc 15 dnia cyklu bo akurat jest wtedy wolny termin.ale prosze doradzcie czy 15 dzien to nie za pozno(gin powiedziala ze nie za pozno) ALE JA SIE TROCHE martwie! A jak wy myslicie czy powinnam isc wczesniej(np 13d)czy nic sie nie stanie jak pojde tego 15dc.Prosze was kobietki o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenaaa - witam milusio, faktycznie - swego czasu pobiłyśmy chyba rekord podbijania w rankigu naszego topiku ;) mam nadzieję, że kiedyś jeszcze uda się popisać :) OneWish - przynajmniej wiadomo co i jak ... niestety nie jest łatwo, odczekaj jeszcze z 3 dni a potem powinnaś udać się do gina, oni mają swoje sposoby na wywołanie tego pakudztswa ;) GaboniK - o tyłozgięciu słyszałam, potwierdzam wypowiedzi poprzedniczek, piszą, że tu pomaga pozycja \"od tyłu\" - koniecznie z maksymalnie brzuch do dołu, tyłek do góry :/ oł - zaraz nam się tu poradnia seksuologiczna zrobi ;) hihi Milusia - faktycznie mamy tu już doświadczenie i na moje to za późno nawet na CLO bo ono bierze się od 2 dc - usg powinno być na chwilę przed owulacją, a skoro ona teoretycznie wypada w ok 14 dniu to USG powinno być między 10 a 12 dc - po to by w razie czego był czas na podanie np Pregnylu - czy ufasz w 100% twojemu lekarzowi? ja miałam przeboje z taką co mi na oko wszystko podawała i teraz zamiast na przyrost, biorę leki na przerost :( uważaj kochana .... niechce cię straszyć :) dziele się tym co sama przeżyłam - zapraszamy ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k***- faktycznie porady dajemy wszechstronne ;) milusia- ja z kolei spotkałam się z kuracją od 5 do 9dc...k*** lekazrz zalecił inna wiec nie ma się co za bardzo sugerowac ...trzeba brać lek wg zaleceń jakie dostałaś...co zaś do dnia USG...k*** ma rację trochę późno, ale na ulotce CLO wyczytałam ze owu jest między 11 a 15 dc ...u mnie w \"rzeczywistości\" wystepuje ona między 13 a 18 dc (zdarzała się też później)...dlatego najlepiej jak bys wiedziałą jak wcześniej owu u Ciebie występowała...zalezy jak długie masz cykle... mi zalecił gin w 13dc (moze owu jeszcze wtedy nie być ale pewnie będzie w stanie to przewidzieć)...no a wiadomo jak juz będzie po to szkoda m-ca...spróbuj sybciej ale tak jak mówię zależy kiedy miewasz owu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusia.
k*** Bardzo ci dziekuje za opinie!!! Zadzwonie do gin i powiem ze chce przyjsc na usg 13dc(12 dnia nie moge bo to wypada niedziela). Ja Clo nie przyjmuje od 2 dnia tylko od 5 wiec moze dlatego kazała przyjsc pozniej,ale i tak umowie sie na 13sty dzien c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusia.
PRZEPRASZAM mialo byc do *GaboniK*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusia.
u mnie po odstawieniu tabletek anty mialam tylko jedna owulacje w 16 dniu cyklu,teraz od 5 cykli nie mam owu dlatego dostalam clo...Cykle mam rozne,od 28_34.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co porabiacie kobitki o tej porze? apropos mnie .... @ dostałam w 27 dc i trwał niespełna 2 dni, teraz umieram od mdłości i bólu piersi - w czwartek mam wizytę u lekarza - czy \"przed\" powinnam zrobić jeszcze test? czy w razie czego USG teraz już wszystko wykarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milusia- nie zaszkodzi zapytać gin czy ni elepiej 13 dc :) a co do brania CLO to masz tak jak ja od 5 do 9dc ...no i 13dc mam mieć USG :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k***- skoro 2 dni to chyba nietypowo??? miałaś tak kiedyś ? jeśli nie to tak bardziej \"na luzie\" wykonaj test lub zapytaj gina co o tym sądzi....nie zapeszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaboniK no właśnie nie, zawsze miałam 4-5 dni z okromną ilością skrzepów, a teraz psik psik, raz było raz nie i bez skrzepów, a w 3dc rano już tylko różowy śluz pożegnalny dla @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k***- w takim razie nie ma co się zastanawiać!!! jeśli zawsze masz okresy te ze \"skrzepami\" a teraz ledwo ledwo....to jest jakiś znak!!! ....ból piersi powienien po \"zwykłym\" okresie ustapić a u Ciebie nadal trwa!?.... oczywiscie zyczę Ci jak najlepiej...jednak potraktuj ten test bardzie luzacko aby nie było w razie czego roczarowania... jednak zrobiony zbyt wcześnie test moze jeszcze nie wykazać ....ale spórbowac można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaboniK - wierz mi że kompletnie wyluzowałam, żeby sprawdzić który dc patrzę do kalendarza, temperatury nie mierzę ani i objawów się nie doszukuję :) wkurzam się poprostu od kilku dni (teraz u mnie 6dc) bo na samą myśl o jedzeniu cofa mnie niemiłosiernie, a żeby przygotować coś mężowi zaciskam zęby jak się da - tak mocno co by niespodzianki mu na talerzu nie zrobić ;) no i te piersi .... od piersi po pachy łącznie aż z wewnętrzną stroną rąk do łokcia - niesamowite drętwienie :( uh - a test? hmm najchętniej to bym go wcale nie robiła, tylko czy USG ewentualnie byłoby już w stanie coś wykazać (byłoby ok 5 tyg) co by nie zbłaźnić się przed lekarzem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k***- jeśli wybierasz się na wizytę to nie zaszkodzi sprawdzić na uSG...a moze jednak juz cos będzie widać...5 tydz. teoretycznie cos juz moze pokazać..... ten luz jest jak najbardziej na miejscu...ja niestety ten m-ąc mam wyjatkowo napięty.(clo i częstsze wizyty u gina) ale u mnie to mus.... trzymaj tak dalej ...i szybciutko nam się pochwal co tam u Ciebie \"w tym temacie\" ;) (nie zapeszam :) ) Twoje objawy to mi jak najbadziej pasuja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok - koniec dobrego na dzisiaj :) uciekam spać - pozdrawiam GaboniK oraz pozostałe bywalczynie :) udanego poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki po dłuższej nieobecności:) Ale się wylabowałam przez ten miesiąc, niestety wszystko co dobre szybko się kończy i czas znowu zacząć staranka, bo właśnie @ przyszła (wyjątkowo jak w zegarku po 29 dniach). Tak więc zaczynam znowu clo od 3 do 7 dc (to tez dla mnie nowość, bo do tej pory zawsze mi dawali od 5 do 9 dc) i w 12 dc na usg. Mam nadzieje, ze moje jajniki się na tyle wyciszyły i wróciły do normalnych rozmiarów po tych tabl. antykoncepcyjnych, że już nie bede miała takich przebojów z tymi pęcherzykami (tfu, tfu odpukać w niemalowane) no i jak wszystko pójdzie ok, to inseminacja. Marzena - jak widać nie jesteś sama w tym temacie, a swoją drogą to trzymam za ciebie kciuki, bo ty będziesz miała ins. wcześniej ode mnie. Aha, ostatnio z mężem robiliśmy sobie badania na posiew (ja z kanału szyjki macicy, a mąż nasienia) i wszystko ok, żadnych bakterii, czy nieproszonych gości;) Mąż jeszcze sobie robił MAR test, takie badanie na wykrycie przeciwciał przeciwplemnikowych, no i niestety zmartwiliśmy się, bo niestety on sam też je wytwarza i to takie same jak ja, czyli przeciw witce plemnika. Stwierdziliśmy, że pewnie dlatego ma taką słabą ruchliwość tych swoich żołnierzy, no ale jeszcze pójdziemy do gina, zobaczymy co on nam powie w tym temacie. No i to chyba tyle o mnie:) Witam nowe koleżanki oraz te, które za nami zatęskniły - k*** witaj znowu i trzymam kciuki, bo mnie te twoje objawy tez wyglądają jakoś jednoznacznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko aktualizacja tabelki:) Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka.....70 km od W-wy.........12.02......11.03....32m-ce K***............60 km. od Bydgoszczy...?......?......17m-cy Agawa81..........Wa-wa.........04.02...........07.03.... ......13m-cy Limako............Wrocław.........2 dc........11.01...........18 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......27.01.......25.02...... .....14m-cy(obecnie przerwa w staraniach) Gabonik............Bielsko-B........10.03............07. 04.... ......35m-cy gnieszka........60km od Szczecina..21.12........17.01.....16m-cy ziolka..............Lublin..........19.03 ............ 20.04 ......... 22 m-ce Szacha.............Toruń.........26.12.................. 26.01... .......15m-cy lojka32............Głogów...........31dc................ 15.11. ...........12m Gamna............Londyn..........29.01.........26.02..17 m-c y do 09.2006(teraz przerwa w staraniach) Vall............Kraków..................8.01............ .......4.02.. ... ............ aggi78..........Mielec..................14.03........... ....16.04...........10m-cy marleneczka777..bremerhaven....3dc..............24.02... ...... ...13m-cy Witam Was.... Wsch Niemcy....... 12dc .............1.03......ponad dwa lata betka32.........Dolny Śląsk............8dc.............20.02 .........5 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko aktualizacja tabelki:) Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka.....70 km od W-wy.........12.02......11.03....32m-ce K***............60 km. od Bydgoszczy...?......?......17m-cy Agawa81..........Wa-wa.........04.02...........07.03.... ......13m-cy Limako............Wrocław.........2 dc........11.01...........18 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......27.01.......25.02...... .....14m-cy(obecnie przerwa w staraniach) Gabonik............Bielsko-B........10.03............07. 04.... ......35m-cy gnieszka........60km od Szczecina..21.12........17.01.....16m-cy ziolka..............Lublin..........19.03 ............ 20.04 ......... 22 m-ce Szacha.............Toruń.........26.12.................. 26.01... .......15m-cy lojka32............Głogów...........31dc................ 15.11. ...........12m Gamna............Londyn..........29.01.........26.02..17 m-c y do 09.2006(teraz przerwa w staraniach) Vall............Kraków..................8.01............ .......4.02.. ... ............ aggi78..........Mielec..................14.03........... ....16.04...........10m-cy marleneczka777..bremerhaven....3dc..............24.02... ...... ...13m-cy Witam Was.... Wsch Niemcy....... 12dc .............1.03......ponad dwa lata betka32.........Dolny Śląsk............8dc.............20.02 .........5 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×