Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

migmig-rzecz najwazniejsza!!!!!!!!wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu!!! niech sie spelnia wszystkie Wasze marzenia,badzcie szczesliwi i kochajcie sie bo tylko milosc jest więzią doskonałości :) ja jeszcze nie robilam prl z obciazeniem poniewaz biore pigulki antykonceocyjne a wiec wynik bylby bledny. w nastepny poniedzialek ide do mojego gina wiec obmyslimy plan dzialania z prl bo wlasnie biore ostatnie opakowanie pigsów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny ... Aż grozą wieje jak patrzę jaka tu cisza, ale może i dobrze - to znak że każda znalazła sobie COŚ żeby odpocząc od tematu :) mam nadzieję że działacie a nie tylko biernie leżycie brzuchami do góry patrząc w sufit ;) migmig - spóźnione, ale szczere ... wszystkiego naj naj najlepszego z okazji rocznicy :) 🌻 ziolka, nadwislanka - adopcja adopcją, ale w temacie i tak nie odpuszczajcie - błagam was dzielne kobitki :) u mnie? hmmm nawet w sumie niewiem, który dzień cyklu, nawet kalendarz odpuściłam w tym cyklu, nie mówiąc już o tabsach i innych specyfikach ... jedziemy na maksa - co ma być to i tak będzie :) przerażona wrześniem już sama niewiem czy zapodać się na tę laparo, może by faktycznie zasugerować lekarzowi tę utajoną prolaktynę .... hmmm :) ale mu szczęka opadnie jak mu z tym wyskocze hehe - właśnie wróciłam od fryzjera ... piękny blondzik :) pozdowionka również dla reszty ekipy :) onewish, aniusia, szacha, gamna, gabonik, pani-inka, marzenaaa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) OneWish k*** bardzo dziękuję za życzonka:) a ponieważ ledwo na oczy patrzę to nic z siebie nie wykrzesam dziś więcej, powiem jedno odebrałam obiecany prezent od mojego;) wiadomo co....no i pech bo teraz jest burza i leje:) ale to nic:) dobranoc kochane kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano pustka powialo na topiku. Kochana nie nie odpuszczam. Nie zabezpeiczamy sie ( :) ) wiec zawsze moze sie cos przytrafic :0 Ale juz nie latam po ginach itp. Co ma byc to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) migmig - przepraszam ze troszke spóźnione, ale naprawde z serca płynące najlepsze życzenia z okazji 6-tej, CUKROWEJ rocznicy ślubu. Życze ci dużo słońca nad waszym domkiem (który niedługo stanie) i żebyście mogli uslyszec tam tupot malutkich nóżek, tego ci życzę najbardziej i dużo miłości od swojego \"chłopa\":D k*** - ja tez nie mam zamiaru rezygnować z prób i staranek o własną dzidzie, ale póki co na razie zrezygnowalismy z pomocy gina i działamy na własna rekę, jak na razie z marnym skutkiem, bo dzisiaj u mnie 3 dc, wiec już mam dwa cykle w plecy, ale to nic, bedzie co ma byc, na razie lekarzom mówimy NIE. nadwiślanka - dziękuję za stronkę, juz sobie poczytałam, no i nie jest to wszystko takie proste, a chyba najgorszy jest ogrom tych wszystkich formalnosci, ale wszystko do przejscia myśle. Na razie tylko czytam, a czas pokaze czy dojdzie kiedys do skutku adopcja. Pozdrawiam:) Faktycznie straszna ta cisza na tym topiku, w koncu nas zdejma i czesc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki. musze Wam o czyms opowiedziec :D wydawalo mi sie ostatnimi czasy,ze nieco schudlam i dzis po dlugim okresie niestawania na wadze spotklama sie z nia w lazience. wchodze wiec na nia a tam uwaga uwaga!!! 45kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hahahaahahha to oczywiscie uszkodzenie materialu ale mialam taka radoche,ze sie godzine sama do siebie cieszylam. bylby to nie lada wyczyn,gdybym zrzucila 20kg ot tak bez niczego biorac pigulki :) a co do pigulek to wlasnie jestem w polowie ostatniego opakowania i rozstaje sie z nimi raz na zawsze a w poniedzialek okaze sie co dalej - czy probuje z Clo odbicie po pigulkach czy bez clo i czy w ogole cos to wszystko da. trzymajcie sie wszystkie cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja właśnie wróciłam z urlopu na jeden dzień i jutro znowu wyruszamy na kolejne pięć dni. Tak, jak przypuszczałam @ przyszła gdy dojechaliśmy nad morze... W tym cyklu znowu zaczynam z clo choć nie wiem czy ma sens. Od poniedziałku do środy moje kochanie wyjeżdża na szkolenie a to bedzie 13,14,15 dzień mojego cyklu. Modlę się tylko po cichu, żeby owulacja nie zawitała do mnie w tych dniach tylko troszkę póżniej.... Jak wiele z was jestem uzależniona od tego forum i choć nie często się udzielam to chyba nie ma dnia w którym bym was nie czytała. Pozdrawiam wszystkie bardzo gorąco :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Troszkę cisza się zrobiła, ja nie piszę bo na razie nie mam się czym pochwalić, ale czytam regularnie. Wróciłam z urlopu było fajnie - trzy dni odreagowania:) Byłam u \"magika\" co mnie pod stopami masował:), zaliczyłam kosmetyczkę, mój szanowny małżonek wszedł do gabinetu jak pani mi właśnie algi nakładała, ale miał radochę nawet zdjęcia zrobił. A teraz to siedzę na działce i ziemię kopię, kwiatki pielę. Dzisiaj to nawet z taczką jeżdziłam:) A \"mój\" jak mały chłopczyk z kosiarką biega i kosi wszystko co się da:)) I tak minął dzionek. Czekam na @, ma być pod koniec miesiąca, mam teraz zacząć brać clo, ciekawe czy to coś da. Trzymajcie się cieplutko:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki Ja tez tu jestem kilka razy dziennie ale nie mam po prostu sily na pisanie. Jestem tak zmeczona po pracy, ze ledwo powiekami mrugam. Ale jeszcze tylko 2 mce i bede wooooolna:) Coz u mnie... jestem po prawie codziennych staraniach po hsg. Dzis 20 dc i czekam na efekt. Bardzo sie boje kolejnego rozczarowania bo znowu jak glupia naczytalam sie, ze wiele dziewczyn zachodzi wlasnie po hsg. I tak sobie narobilam nadziei. Wiecie jaka u nas byla burza? Z reszta chyba wiecie bo trabia w tv ciagle. W moim miescie i okolicy zginely juz 4 osoby a 10 osob wciaz szukaja :( Okropne... Dobra nie smuce juz... spadam spac bo jutro kolejny bardzo ciezki dzien. Trzymajcie sie i kolorowych snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziolka-mam fajna ksiazke na temat adopcji. Juz przczytalam. Jak chcesz to dam Ci jej tytul i namiary. U mnie etz burza. Ale przy okazji ukradli radio z auta. Na szzcescie ja jezdze firmowym duzym samochodem z logo, bez radia wiec niktsie nie pokwapil. Na szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dostałam od lekarza receptę na Clostilbegyt, który mam brać od drugiego dnia cyklu przez 5 dni, a potem od 16 dnia przez 10 dni Duphaston. Teraz mialam pierwszy cykl na tych lekach i tu pojawia się problem. Na długo przed okresem bolały mnie cycki, ale tak, że drażniły mnie nawet bluzki, a dodam, że przenigdy nie miałam tego problemu przed okresem. Dodatkowo okres miałam taki, że myślałam, że się zesram z bólu, a zawsze mam normalne, mało bolesne. Czy te dolegliwości mogą być spowodowane tymi lekami?? Czy któraś z Was też tak miała?? Pytam, bo jeśli to od tych leków i przy kolejnym okresie mam się znowu tak czuć to ja z miejsca dziękuję za współpracę z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepa - to normalne po CLO. Jak zapewne wiesz, on jest na wywołanie owulacji u kobiety. Być może wcześniej nic szczególnego nie czułaś bo nie miałaś właśnie owulacji, a teraz jak zaskoczyło to zaczęło się bólami itd - stety i niestety :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba, że tak. Kurcze, ale ten okres to była naprawdę masakra w jasny dzień. W ogóle nie wiem czy dobrze zrobiłam ufając lekarzowi, bo ja owulację zawsze miałam, a przynajmniej co miesiąc doskonale ją czułam. Już sama nie wiem co o tym myśleć wszystkim. Mam nadzieję, że nie zrobię sobie jeszcze większej krzywdy tymi lekami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba, że tak. Kurcze, ale ten okres to była naprawdę masakra w jasny dzień. W ogóle nie wiem czy dobrze zrobiłam ufając lekarzowi, bo ja owulację zawsze miałam, a przynajmniej co miesiąc doskonale ją czułam. Już sama nie wiem co o tym myśleć wszystkim. Mam nadzieję, że nie zrobię sobie jeszcze większej krzywdy tymi lekami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa mnie po clo tak bolaly cycki, ze nie moglam spac w zadnej pozycji dodam, ze nigdy mnie tak nie bolaly wczesniej. Meczylam sie tak strasznie, ze nie wiedzialam jak mam klasc sie spac zeby przespac normalnie noc. Kolorowych snow babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glosik dla Haneczki nie uwazasz ze to troche krzywdzace dla innych? wlasnie dlatego nie ma sensu sie pocic na takich konkursach z dobrymi fotkami bo ktos niezgodnie z regulaminem zamieszcza takie infa na stronach i nabija sobie glosy... nie twierdze ze Haneczka nie jest piekna, ale tak poza tym wybacz nie czas i nie miejsce tutaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolla, Klempa-ja jak bralam CLO nie mialam innych objawow niz zwykle. A bolesne @ mam od 12 lat :( Od roku biore w 1 dc KETONAL. Plecam!!! jak tylko zaczyna sie bol biore 1 kapsulke. I to mi wystarcza na kilka najgorszych godzin. Lek jest na recepte. Ja mialam tak bolace @, ze robilam sobie domiesniowo zastrzyki. Kiedys bralam NAPROXEN. Zwykle apapy i inne nie pomagaly. Ale teraz mam KETONAL-moj przyjaciel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! podjelam wiazaca decyzje i zmieniam lekarza. nie twierdze,ze moj jest jakis nie teges,ale musze zasiegnac porady innego.dzis znajoma powiedziala mi,ze nieco bez sensu przepisal mi moj gin milvane na odbicie poniewaz w zasadzie pigulki maja pobudzic prace jajnikow i zeby zwiekszyly sie szanse na zajscie w ciaze takze dzieki temu,ze cykle maja byc owulacyjne.zapytala tylko dlaczego nie ustalil przyczyny dlaczego mam nieregularne cykle i bezowulacyjne a od razu przepisal mi piguly. wiecie co?? glupia jestem i nie wiem juz kto jest madry.ale zasieglam porady mojego znajomego lekarza (akurat urolog,ale nie szkodzi) i tez powiedzial,ze niepotrzebnie przepisane mam te pigulki poniewaz one nie odpowiadaja na pytanie dlaczego przy idealnych wynikach hormonow mam cykle nieregularne i do tego bezowulacyjne. glupia juz jestem. dlatego ide jutro do innego specjalisty i mam nadzieje,ze on mi pomoze. to gin specjalizujacy sie w leczeniu nieplodnosci i moze on skieruje mnie wreszcie na komplet badan bez pytania po co mi prl z obciazeniem.a ja mam takie przeczucie,ze to wlasnie ta cholerna prl okaze sie sprawca calego zamieszania i modle sie o to aby to bylo to. usciski dla - nadwislanka,ziolka,carolla, gnieszka,pani_inka,K***, nina_24, aniusia_28,migmig - i jesli o ktorej z Was zapomnialam to prosze wybaczyc-pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OneWish mysle, ze bardzo slusznie postepujesz... Takie sa dzisiaj czasy, ze niestety jednemu lekarzowi nie mozna bezgranicznie ufac... Bardzo dobra decyzja:) Ja tez mialam robiona prolaktyne ale bez obciazenia. Oczywiscie sama sobie ja zbadalam bo moj gin sie jakos nie spieszyl z tym. Teraz czekam te dwa mce na efekty hsg i dostane skierowanie do bialegostoku do kliniki... Daj jutro znac co i jak. Buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop Hop dziewczyny gdzie Wy jestescie? Tak tu pusto ... ;( U mnie 23 dc zaczely mnie pobolewac cycki :( chyba trace nadzieje. Wiem, ze moga bolec nawet jesli sie udalo ale jakos brak mi chyba juz wiary... Dzisiaj mialam okropny sen. Snia mi sie takie rzeczy coraz czesciej. Snilo mi sie ze udalo sie, ze urodzilam dziecko ale bylo malenkiej wielkosci doslownie palca i po jakims czasie umarlo... Jeju chyba psycholog juz sie u mnie klania :( Chyba nie doczekam do 30 dc i zrobie bete. Tylko ciekawe czy ona oby na pewno jest wiarygodnia jakbym poszla w pon czyli 25 dc przy cyklach 30-31 dniowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, faktycznie pustki tutaj ... OneWish - uważam, że słusznie robisz - jestem zwolenniczką, żeby zmieniać jeśli chociaż pojawi się jedna maluśka wątpliowość ... Carolla - biedulko, wiem co to za ból z tymi snami, nie raz tak miałam :( nic przyjemnego ... a ja umieram, cykl bez ani jednej pigułki ... jutro powinnam dostać @, o dziwo piersi mnie nie bolą, jajniki pojedynczo też, ale dół mi cały wyrywa! siedząc na fotelu zaczęło mi coś bulgotać po prawej stronie ... jak w rurze, śmiejcie się ze mnie, ale normalnie czułam jakby \"jakaś fala\" z jajnika przez jajowód ruszyła :( i tak strasznie mi niedobrze :( już wymiękam, nawet na test się nastawiam :( powiem Wam jeszcze jedno, zwątpiłam w wierze, jakoś nie czułam potrzeby, miałam żal ... trafiłam na stronę sióstr Wizytek, mają tam link do wysłania maila z intencją w jakiej mają się modlić ... wysłałam raz, a potem zapomniałam, a one niedawno znów napisały, że nadal się modlą ... podziękowałam, prosiłam o modlitwę za nas wszystkie ... lżej mi się na sercu zrobiło, ktoś TAM daleko jest ... i modli się na pomyślność 🌻 buziaki, idę cierpieć do łóżka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim:) trochę tu pustką powiewa ale mam nadzieję że to tylko przejściowe.... ziolka dzięki za życzenia wcale nie spóźnione:) ja zawsze powtarzam że życzenia i prezenty przyjmuję jeszcze przez tydzień;);):D OneWish na pewno warto sięgnąć porady innego lekarza, może akurat ten nowy coś znajdzie, coś poradzi...moim zdaniem dobrze robisz....jak ja miałam wątpliwości to też szłam do innego gina...i powiem Ci że to zawsze inne świerze spojrzenie na sprawę i może akurat się uda?? trzymam kciukaski i ściskam Cię mocno:):):) niech już będzie tylko z górki:) Carolla takie sny to w naszym przypadku normalka, chyba już każda to przechodziła w mniejszym lub większym stopniu.... a jeśli chodzi o bete to śmiało możesz robić w 25dc będzie wiarygodna, ja też miałam długie cykle i gin mi kazał robić właśnie w 24 lub 25dc jak będziesz miała wynik o którym marzysz to sobie najwyżej powtórzysz za kilka dni życzę Ci powodzenia z całego serducha.... ...a ja mam 2 dc @ dostałam po 25 dniach co do mnie nie podobne...i dość ostro mnie zalewa, ale jak zwykle nic mnie nie boli...tylko dziwię się co ona tak szybko przyszła...??? zawsze miałam między 28 a 30 dniem...a tu idę do łazienki patrzę....niespodziewajka w majtkach, nawet nie poczułam...no i tak dziewczyny od nowa wszystko, a tak by się chciało przerwać ten zaklęty krąg... Pozdrowionka dla wszystkich gapowiczek, które się tylko w monitor gapią a nie chcą nic nam wypocić:D i dla całej kochanej reszty...uściski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde musialam przelozyc wizyte u nowego gina na poniedzialek :/ wiec dowiem sie co i jak pojutrze.pozdrawiam wszystkie szanowne kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam nieobecna wczoraj, wiec dzis sie melduje. Mam zajecie bor obie zaproszenia slubne dla kuzynki.... U mnie spokojna niedziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Wróciłam i niestety jutro już do pracy :-( a tak spodobało mi się na urlopie... No i żeby nie było chciałam się tylko zameldować :-) U mnie 12 dc, jutro do gina no i zobaczymy... One Wish - jestem tego samego zdania co Carolla i migmig jeśli chodzi o zmianę gina. Dobrze robisz, nie ma to jak swieze spojrzenie ... :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Właśnie wróciłam dzisiaj do pracy po 2 tygodniach urlopu, bardzo mi się nie chciało iść. Wczoraj po basenie dostałam @, troszkę za wcześnie bo w 26 dc, ale dobrze że mnie oszczędziła w trakcie kąpieli, bo nie byłam przygotowana. Mój gin powiedział mi , że clo mogę zacząć brać w 3 lub 4 dc przez 5 dni. Nie wiem w którym dniu jest lepiej zacząć brać, czy to ma jakieś znaczenie?? Możecie mi coś podpowiedzieć?? Pozdrawiam wszystkie topikówny:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello wszystkim :) dzis mam wizyte u nowego lekarza i wiecie co??mam stres jakbym szla pierwszy raz - po prostu zaskoczylo mnie,ze on jest taaaki mlody i do tego przez telefon wydal sie tak mily,ze normalnie cala sie trzese na mysl o tej wizycie.jak dzieciak :) dam Wam znac co mi madrego powiedzial i czy zastapi dotychczasowego. milego dnia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani-Inka - przyjmowanie clo jest dobierane indywidualnie-ja bralam od 5 do 9 dnia cyklu,ale slyszalam,ze niektore kobiety biora od 3 czy nawet od drugiego-jedno jest pewne-bierz tak jak zalecil Ci lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. bylam wczoraj u nowego gina (nagroda od kwasniewskiej pt \"lekarz przyjazny kobiecie\") .na dzien dobry szok-wchodze a oprocz niego polozna (!!!) ktora byla przy badaniu (!!!). najpierw wywiad - szczegolowy,precyzyjny co i jak pozniej mierzenie cisnienia (!!!) i badanie.kurde glupio mi bylo w wiadomej pozycji przy badajacym mnie facecie i krecacej sie kobiecie. jeszcze ona mi TAM zaglada i mowi \"jaka ladna szyjka\" :D potem pani polozna mowi,ze mam sie ubrac od pasa w dol i rozebrac od pasa w gore. nie pamietam,kiedy lekarz badal mi piersi.potem,wazenie i mierzenie.i wiecie co mi powiedzial?? zebym wybrala te 6 pigulek z ostatniego opakowania \"milvane\" i przez 6 m-cy starala sie o dziecko BEZ ZADNYCH LEKOW - bez Clo,duphastonu,zadnej luteiny.powiedzial,zebym dala sobie szanse i pozwolila,by organizm sam wrocil do normy i ze nie ma zadnych wskazan,aby stwierdzic,ze mam jakies klopoty bo wg niego nie mam. a potem kiedy mu powiedzialam,ze jestem umowiona do novum to nade wszystko prosil mnie abym nie jechala tam kiedy jestem na starcie i zebym dala sobie chwilowo spokoj z taka pomoca,bo nie wykorzystalam mozliwosci w sposob naturalny...i wiecie co?? wyszlam glupia,zamotana z takim bajzlem w glowie,ze po wyjsciu nie wiedzialam w ktorym miejscu stoi moj samochod.nie wiem co robic-czy dac sobie te 6m-cy luzu i sprobowac,a noz sie uda?? a moze sie powiedzie odbicie?? a moze faktycznie za wczesnie do novum?? a moze znow strace 6 m-cy ...?? :( pomozcie mi podjac wiazaca decyzje bo mam nie lada problem i nie wiem jak z niego wybrnac. DLA ZAINTERESOWANYCH - ten gin byl ostatnio na szkoleniu w Stanach na temat roznych lekow, w tym Clo i wiecie jaka metoda przyjmowania Clo przynosi najwieksze szanse powodzenia zajscia w ciaze?? otoz taka,ze przez jeden cykl (od 5 do 9 dnia cyklu) bierze sie Clo, a w nasteonym cyklu sie nie bierze i tak na zmiane co miesiac. wiecie kiedy sa najwieksze szanse na zajscie w ciaze?? w tym co drugim cyklu,kiedy sie Clo nie bierze. dziewczyny,co ja mam zrobic?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×