Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Gość MAJKAKAJA
Hej Dziewczyny! Ja dzisiaj mam 28 dzień cyklu. Poprzednie miały po 27 dni. Dzisiaj po południu zrobilam test wyszedł negatywnie. ... :-( Mam jednak nadzieje ze może jutro bedą te dwie kreseczki zamiast @. trzymajcie kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja25
Hej agus28 długo już się leczysz???? Bierzesz clo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina30
Hej dziewczyny. To znowu ja. Byłam dzisiaj na usg i 3 jajeczka pękły ale jedno nie i jest przerośnięte 33 mm.Szansa jest. Od dzisiaj mam brać duphaston 2 x 1. Trzymajcie kciuki.Pozdrawiam i trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane. dzisiaj jade do gin sprawdzicz czy jest jajeczko ( biore bromergon i olejek z wiesiolka ), jestem w 10 dniu cyklu , mam nadzieje ze jest ;-)) a wtedy staranko i moze sie wkoncu uda. trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane. dzisiaj jade do gin sprawdzicz czy jest jajeczko ( biore bromergon i olejek z wiesiolka ), jestem w 10 dniu cyklu , mam nadzieje ze jest ;-)) a wtedy staranko i moze sie wkoncu uda. trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć? Czy bromergon bierze się cały czas - nawet w trakcie miesiączki?Proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, własnie zaczęłam drugi miesiąc z Clo i za tydzień zastrzyk. Zobaczymy jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka84 Bardzo dziękuję za odpowiedz. Biorę ten lek pierwszy miesiąc i nie zapytałam o to lekarza. Brałam dupfaston (od 16 do 25 dnia cyklu). Dziś jest 27 dzień, ale niestety nie ma szans na ciążę. Miałam monitorowany ten cykl i okazało się, że pęcherzyk nie pękł - dostała się do niego krew, więc lekarz zalecił i branie tych leków. W przyszłym miesiącu też mam mieć monitorowany cykl i dostać dodatkowo zastrzyk i clostilbegyt. Mam nadzieję, że pomoże, bo staramy się już 1, 3 mce. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka84 Bardzo dziękuję za odpowiedz. Biorę ten lek pierwszy miesiąc i nie zapytałam o to lekarza. Brałam dupfaston (od 16 do 25 dnia cyklu). Dziś jest 27 dzień, ale niestety nie ma szans na ciążę. Miałam monitorowany ten cykl i okazało się, że pęcherzyk nie pękł - dostała się do niego krew, więc lekarz zalecił i branie tych leków. W przyszłym miesiącu też mam mieć monitorowany cykl i dostać dodatkowo zastrzyk i clostilbegyt. Mam nadzieję, że pomoże, bo staramy się już 1, 3 mce. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Jestem tu nowa. Mam nadzieje ze mi cos poradzicie? podzielicie sie swoja wiedza i doświadczeniem - okazalo sie ze nie mam owulacji - moje pecherzyki w 12dc maja po 7mm, a powinny miec 24mm. Do tego mam prolaktyne troche podwyższona - 57,16ng/ml. Moj gin od nastepnego cyklu stosuje u mnie Clo 1 tabletka od 5 do 9 dc i mam przyjsc w pierwszym dniu jak @ wystapi. I zobaczy co dalej? moze zwiekszy dawke Clo lub przepisze preparat ziołowy na zmniejszenie prolaktyny - Castagnus. Pomózcie prosze czy to dobre dzialanie czy Clo pomoze zajsc mi w ciaze? czy Wam sie udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Jestem tu nowa. Mam nadzieje ze mi cos poradzicie? podzielicie sie swoja wiedza i doświadczeniem - okazalo sie ze nie mam owulacji - moje pecherzyki w 12dc maja po 7mm, a powinny miec 24mm. Do tego mam prolaktyne troche podwyższona - 57,16ng/ml. Moj gin od nastepnego cyklu stosuje u mnie Clo 1 tabletka od 5 do 9 dc i mam przyjsc w pierwszym dniu jak @ wystapi. I zobaczy co dalej? moze zwiekszy dawke Clo lub przepisze preparat ziołowy na zmniejszenie prolaktyny - Castagnus. Pomózcie prosze czy to dobre dzialanie czy Clo pomoze zajsc mi w ciaze? czy Wam sie udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! jestem tu nowa. prosze poradźcie, podzielcie sie swoim doswiadczeniem? Okazalo sie ze nie mam owulacji. Moje pecherzyki w 12 dc maja po 7mm, a powinny miec 24mm. Mam podwyzszona prolaktyne 57,16ng/ml. Gin przepisał mi Clo po 1 tabletce od 5 do 9 dc i mam przyjsc w 1 dniu @. I zobaczy co dalej?? albo zwiekszy dawke Clo albo przepisze preparat ziolowy castagnus na zbicie prolaktyny. I do tego biore duphaston od 16 do 25dc. Czy moje pecherzyki urosna i pekna?? czy Wam Clo pomogło? prosze pomózcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jestem tu nowa. Prosze poradżcie, podzielcie sie swoim doświadczeniem. Okazalo sie ze nie mam owulacji, moje pecherzyki maja po 7 mm w 12 dc, a powinny miec ok. 24 mm. Dostalam od gina od nastepnego cyklu Clo po 1 tabletce od 5 do 9 dc. Mam troche podwyższona prolaktyne 57,16 ng/ml. Do gina mam isc po cyklu z Clo w 1 dniu @ i wtedy albo zwiekszy dawke Clo, albo przepisze preparat na zbicie prolaktyny Castagnus. No i łykam duphaston od 16 do 25dc. Czy to dobre dzialanie? czy wam Clo pomógl?? prosze pomózcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam wszystkie kobitki byłam u lekarza i powiedziała ze wyniki suuuper tylko musze sprawdzic poziom hormonków tarczycy i nie ma czym sie przejmowac najgorsze za mna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny morelka27, też miałam wyższą prolaktynę, dostałam bromergon, a z tego co wiem to właśnie wysoka prolaktyna powoduje brak jajeczkowania.. bromek biore ponad 6 miesiecy i do tej pory nic... ale jestem w trakcie 1 miesiaca z clo, i zobaczymy, trzymam kciuki, bedzie fasolka. pozdrawiam vivien ciesze sie ze badania wyszly dobrze:) mam jeszcze pytanie kiedy po ostatniej tabletce clo wystepuje jajeczkowanie?? brałam 10 dni po 1 tabl od 3 dnia. dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć nadzieja25 ja też jestem z okolic NML. Jeżdżę do Walentynowicza bo naszym lekarzom nie ufam, nie wierzę i mam bardzo przykre doświadczenia. Clo brałam juz 6 m-cy i na razie nic. ale nie zalamuję sie. Przyjdzie moj moment. teraz mam przerwę a wlaściwie @. Więc jak tylko sie skończy jadę na wizytę. Gin po pierwszej wizycie mowił o 4 m-cach, ale ja zawsze miałam trudniej i gorzej niż wszyscy. Moja siora brała 3 lata clo z zalecanymi przerwami i ma teraz ślicznego maluszka, więc będzie ok. Nadzieja czy gin skierował cie na jakieś dodatkowe badania? jakieś wyniki albo coś? pozdr aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć nadzieja25 ja też jestem z okolic NML. Jeżdżę do Walentynowicza bo naszym lekarzom nie ufam, nie wierzę i mam bardzo przykre doświadczenia. Clo brałam juz 6 m-cy i na razie nic. ale nie zalamuję sie. Przyjdzie moj moment. teraz mam przerwę a wlaściwie @. Więc jak tylko sie skończy jadę na wizytę. Gin po pierwszej wizycie mowił o 4 m-cach, ale ja zawsze miałam trudniej i gorzej niż wszyscy. Moja siora brała 3 lata clo z zalecanymi przerwami i ma teraz ślicznego maluszka, więc będzie ok. Nadzieja czy gin skierował cie na jakieś dodatkowe badania? jakieś wyniki albo coś? pozdr aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć nadzieja25 ja też jestem z okolic NML. Jeżdżę do Walentynowicza bo naszym lekarzom nie ufam, nie wierzę i mam bardzo przykre doświadczenia. Clo brałam juz 6 m-cy i na razie nic. ale nie zalamuję sie. Przyjdzie moj moment. teraz mam przerwę a wlaściwie @. Więc jak tylko sie skończy jadę na wizytę. Gin po pierwszej wizycie mowił o 4 m-cach, ale ja zawsze miałam trudniej i gorzej niż wszyscy. Moja siora brała 3 lata clo z zalecanymi przerwami i ma teraz ślicznego maluszka, więc będzie ok. Nadzieja czy gin skierował cie na jakieś dodatkowe badania? jakieś wyniki albo coś? pozdr aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika76
Hej ! Dziewczynki w którym dniu można zrobić test żeby coś wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja25
Hej Aga!!Ja obecnie zaczęłam 3 dawkę clo, i w następnym tyg. wybieram się do lekarza. Miałam badany poziom prolaktyny i TSH, a w czerwcu leżałam w szpitalu w Iławie, miałam HSG (drożność jajowodów) no i wszytko jest ok, mąż też ok, więc nie wiem o co chodzi. Walentynowicz też mi mówił o 4 miesiącach, a potem wspominał coś o inseminacji. Ja już miałam córeczkę, ale aniołki zabrały mi Ją:(Walentynowicz twierdzi, że mam blokadę psychiczną,ale temu nie da się na razie zaradzić. Aga czy masz monitorowane cykle??Pozdrawiam. Nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie prosze odpiszcie jesli cos na ten temat wiecie. Obecnie jestem stymulowana clo i merionalem i w 11 dc mam 11 pecherzykow!!!! przy czym ok 4 z nich maja ok 20 mm . Troche sie przestraszylam, czy nie jestem przestymulowana i ze jest ogromaaaaaaa szansa ciazy mnogiej... Czy ktos mial podobnie? czo z tyloma pecherzyka? przeciez lekarz nie moze chyba yzykowac az takiej mnogiej ciazy??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nadzieja. No własnie ja chyba też mam taka blokadę. Ja straciłam moja iskierke rok temu w paździrniku i ...... od wtedy nic. podejrzeam że jak teraz pojadę to dostanę skierowanie na te wszystkie badania i zobaczymy. Nie mam monitorowanych cykli i w ogóle jak piszesz o tych wszystkich wynikach to mam wrażenie że do ciebie sie bardziej przyłożył niż do mnie. Najpierw kazał brać mi clo a potem powiedział że sie zobaczy jaki będzie efekt a chyba powinno byc odwrotnie, najpierw badania a potem tabletki. Ja to mam chyba pecha do lekarzy..... w NML mnie totalnie każdy olał a w szpitalu potraktowali jak gówniare która przyszła na skrobankę a nie jak kobiete która przezywa strate swojego pierwszego dzidziusia...... ale staram sie zapomnieć. życzę ci powozenia. Jak skończy się @ to ja też jadę do gina. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nadzieja. No własnie ja chyba też mam taka blokadę. Ja straciłam moja iskierke rok temu w paździrniku i ...... od wtedy nic. podejrzeam że jak teraz pojadę to dostanę skierowanie na te wszystkie badania i zobaczymy. Nie mam monitorowanych cykli i w ogóle jak piszesz o tych wszystkich wynikach to mam wrażenie że do ciebie sie bardziej przyłożył niż do mnie. Najpierw kazał brać mi clo a potem powiedział że sie zobaczy jaki będzie efekt a chyba powinno byc odwrotnie, najpierw badania a potem tabletki. Ja to mam chyba pecha do lekarzy..... w NML mnie totalnie każdy olał a w szpitalu potraktowali jak gówniare która przyszła na skrobankę a nie jak kobiete która przezywa strate swojego pierwszego dzidziusia...... ale staram sie zapomnieć. życzę ci powozenia. Jak skończy się @ to ja też jadę do gina. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc bylam wczoraj u gin i pecherzyk pekl ;-) mam nadzieje ze wkoncu pojawi sie upragniona fasolka. bo jak nie to w styczniu dostane skierowanie na droznosc ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do dziewczyn które biorą clo!! Dziewczyny czy wam też przy clo wydluzyly sie cykle? Biore juz trzy cykle i w tym @ spóźnia mi sie 4 dni (robiłam test i nie jestem w ciązy), Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia 22
Tak mi tez po clo wydłuza sie cykl trwa mi 32 dni juz od dwoch miesiecy. Ja to mam problem dziewczyny mialam isc w piatek do mojego lekarza ale okazalo sie ze on nie zyje żmarł na zawał w czasie wakacji w egipcie.To jest straszne jestem z okolicy wroclawia i nie wiem do jakiego lekarza mam teraz chodzic.Nie wiem czy za Mojego ktos przyjdzie w zastepie.Tak mi go strasznie szkoda taki wspaniały człowiek był!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja25
Hej Aga!!! Może mnie trochę inaczej potraktował, bo u mnie minęły już 4 lata jak moja córcia odeszła, też w październiku, nienawidzę tego miesiąca, mówił mi że to trochę długo żebym nie mogła zajść, dlatego od razu te wszystkie badania, chociaż na HSG dostałam po 4 miesiącach, najpierw TSH i prolaktyna, ja już powoli tracę nadzieję, chociaż koleżanka mnie pociesza że po prostu muszę zjeść całą dawkę hormonów, skoro od razu wykupiłam na 4 miesiące.:) A co do lekarzy w NML to się nie wypowiadam, nawet nie rozpoznali że moja mała ma wadę serca. Mam nadzieję, że Walentynowicz mi pomoże, chociaż jak czytam na forum to wszyscy mają monitorowane cykle, a czemu nam nie kazał przyjeżdżać, a teraz po @ jedziesz na sprawdzenie pęcherzyków???Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia 22
dziekuje Ci bardzo nie wiedzialam ze jest cos takiego.Powodzenia pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×