Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

wiesz gamna,wczoraj miała po południu takiego doła i nieweim czy nie dałam plamy. Miało byc bez stresu i wogole... jezeli teraz nic niewyjdzie przyłączam sie do ciebie i staranka będę musiała odłożyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że wszystko będzie oki i nie będziesz musiała nic odkładać;) A emotikonki podłączyłam do swojej stopki, jak się komuś zagubią, to można zerkać 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! :) Migotka82- dobrze że już masz lepszy humor!!!:) od razu widać ze promieniejesz radością- tak trzymać, cieszę się ze \"emotikonki\" Ci się przydały :) rób testa i zaraz nam się tu pochwal ;) Paulka123- piękne łożeczko rzeczywiście, nie jestem z Wa-wy wiec nie pomogę (moze skontaktuj sie z Ikeą bezpośrednio, może dokonasz przedpłaty przelewem a oni poślą Ci to kurierem (wiadomo \"trochę\' wyjdzie drożej przez tego kuriera) ale warto spróbowac -bo przecież bardzo Ci zależy!? prawda :) :) -/zrobisz zakup jak z Allegro :) / Weekend przed nami! , a właśnie mam pytanie czy zażywając Bromocorn (2 tabl. dziennie) można wybić szpmana!? -szykuje się uroczystość rodzinna a ja nie wiem czy mozna łączyć taki alkohol z tym lekiem (na ulotce pisze co prawda że zwraca sie uwagę na zmniejszoną tolerancję na alkohol). Tak wiec nie wiem czy powinnam wybić ta \"lampkę szmpana\" czy też nie ? -wiem że moze przesadzam ale chciałam sie poradzić czy ktoś mial podobny dylemat :) pozdrowienia dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka- no tak faktycznie \"trochę\" za dużo :) ale nie martw się w Krakowie moze spotkasz podobne (też niebieskie:) ) albo nachodź tych \"Ikeowców\" u siebie -w końcu zmiekną i zamówią Tobie to łóżeczko!!!! :) :) -w każdym razie sie nie przejmuj (nie w Twoim stanie) czasem okazja trafia sie nieoczekiwanie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz gabonik nie wiem jak z twoim bromkiem,ale ja brałam w tamtym tyg.clo i byłam na weselu i troche winka wypiłam,ja stwierdzilam ze nie mozna tak zuc ciagle myslac co by było gdyby. a alkohol nie zaszkodził bo pęcherzyki urosły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka82- CLO sądząc po wypowiedziach jest chyba \"silniej\" dzialającym lekiem i skoro nie odczułaś zmian to ja chyba też zaryzykuję z tym "moim bromkiem"- od kilku łyków szmpana nie powinno mi być źle- mam nadzieję! Bo ja za bardzo przeżywam jak robie jakąś kurację lekową, ale to dlatego że nie robię jej zbyt często (moze to i dobrze choć kto wie), musze wyluzowac i zapomnieć ze wogóle łykam te leki (ale pytanie jak to zrobić kiedy połyka sie mimo wszystko te tabsy ;) ) pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej - u mnie wszystko się utzrymuje .... jutro sądny dzień - trzymać kciuki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka82- z tą imprezką to blisko ale nie do końca- urodziny kumpeli :)- i jakoś tak nie chciałabym poznać po sobie że nie piję bo.... Do tej pory toasty wznosiłam wiec teraz na pewno byłoby podejrzenie że może...a ja tu dopiero na etapie staranek, no i nie \"chwalę sie że biorę leki\"-po co ma być dodatkowy temat ;)- a tak to moze kiedyś ją zaskoczę ;) k***- oczywiście trzymamy kciuki za Ciebie!!!!!- zaraz zdaj nam relację jak wyszło- choć to pewnie \"czyta formalność\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K*** jak tam wyszedł test????????????????????????? GaboniK, jeżeli chodzi o alkohol i bromek, to powiem ci tak. Na początku brania żadnego alkoholu nie ruszałam, bo czułam się tak paskudnie, że szkoda gadać. Ale teraz, po ok. 2,5 miesiąca sięgnę czasem po jakieś piwko czy wino (oczywiście okazjonalnie) i nic mi nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k*** nie trymaj nas w niepewności, jesteś dla nas promykiem nadzieji. Odezwij się, szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, co z tą k*** - to zaczyna się robić niepokojące k*** odezwij się U mnie chyba jednak nici w tym cyklu bo pęcherzyk nie pękł :( W następnym cyklu zapytam o ten zatrzyk Pregnyl Na razie dziewczynki , PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam z niecierpliwością i czekam na wiadomość od K*** a ona się nie odzywa.Widzę,że wszyscy czekamy. Kurcze co jest grane.Szykuję się na panieńskie, ale nie mogę zapomnieć o K***.Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym cyklu już nie ma sensu bo 21 dc i pęcherzyk przejrzały - zaczął się jakby wchłaniać do jajnika czy coś - trochę szkoda bo poprzednim razem bez problemu pękły - i jak tu nie dostać świra zaczynam się pomału bać o k*** - przecież ona takie końskie dawki tego CLO brała. Mam nadzieję ,że wszystko u niej w porządku - tylko czemu się nie odzywa ? Może ma jakieś kłopoty z kompem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) wpadłam tylko na chwilkę -zaraz zmykam na imprezkę ;) chciałam się tylko przywitać :) i oczywiście spojrzeć czy może k*** już sie nam pochwaliła wynikiem testu (ale widzę ze jej nie ma :( ) Być może świętuje :) a nam przekaże tą wiadomość dopiero jutro (bądź poźnym wieczorkiem ;) -ja juz dzisiaj sie nie dowiem, ale jutro nadrobię tą zaległość, jak by co życzę jak najlepiej Pozdrowienia i życzę miłego weekendu.Pa :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijnanka
A ja patrzę a rano na majtkach kropla krwi - podobno czasem jak jest zagnieżdzanie się zarodka to pojawia się coś takiego czasem no ale przecież gin mi powiedział, że pęcherzyk nie pękł - no chyba ,ze było kilka pęcherzyków i wcześniej coś pękło ? Niby w poniedziałk miałam na jajniku pęcherzyk 23 mm , a więc 6-7 dni temu , temperatura rano 37 od kilku dni się utrzymuje. Kurcze, już zgłupiałam. A przed chwilką zaczęłam gotować rosół, wzięłam surowego kurczaka i aż mnie odrzuciło od tego zapachu - ble surowego mięsa ach, ze mną to zawsze taka skomplikowana sprawa ;) co z tą k*** ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po panieńskim.Było fajnie a dziś mam dzień lenia i chodzę jeszcze w pidżamie. Wczoraj rozmawiałam z koleżanką, która miała robioną laparoskopię, miesiąc po niej zaszła w ciąże. Słyszałam o wielu takich przypadkach. Ja się tego boj ę, ale może warto zaryzykować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie :) Ja juz też na nogach ;) już myslałm że dowiem sie co i jak u K*** a tu .....nic nie słychać. Trochę sie juz niepokoję, mam nadzieje że u niej wszystko w porzadku!!! jak sie dzisiaj nie odezwie to nie wiem co o tym myśleć, jednak zawsze to mogła \"nasza k*** \" gdzieś wyjechać na weekend a poza tym to w poniedziałek pewnie sie dopiero nam pochwali (może z testem poczekała kilka dni-tak dla pewności ;) ) k***- jesteśmy z Tobą :) Jeśli chodzi o mnie to nie zauważyłam jakiś \"skutków ubocznych\" po wypiciu szmpana (innego trunku nie piłam tak dla bezpieczeństwa- nawet mi się udało :) ) choć swoją drogą to alkohol wypity w minimalnej dawce raczej osłabia działanie leku niż wzmacnia -chyba ze się mylę!?) no i wiadomo zależy od lekarstwa !!! to tyle moich wywodów :) miłej niedzieli życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski!! JAk tam p[o weekendzie? We Wrocławiu jest bardzo cieplutko, choc dosc mocno wieje... Ogolnie jestem zmeczona po weekendzie... chyba zaczne kombinowac cos z ym urlopem :) Paulka123 ja co prawda dosc czesto bywam w Warszawie, ale narazie chwilowo sie tam nie wybieram :( Jesli bede jechala to dam Ci znak! Szacha... widxze ze panienskie sie udało:) TO cieszy bardzo!! Odliczamy dni do CLO, ja dzis mam 25 dc i chyba nigyd az tak bardzo nie pragnełam dostac @:) Co prawda straszni bola mnie piersi, mnowstwo białego dziwnego-rozciagliwego sluzu... ale zadnych rewelacji sie nie spodziewam! A tak poza tym to K*** moglaby dac znak zycia.... K*** czekamy:))) MIlego dzionka zycze wszytskim! Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limako, ale mnie zaskoczyłaś ja tez dziś mam 25 dc. Fajowo,że idziemy razem. Ja też nie mogę się doczekać @. Narazie nic nie czuję aby miała lada chwila nadejść. Wczoraj wieczorem mierzyłam temp. i miałam 37,2.Co to może oznaczać? Pozdrawiam Was z wietrznego Torunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Szacha!! NO rewelacja ale nam wyszło!!! U mnie tez zadnych oznak@... wczoraj tylko na obiedzie u rodziców troche \"dziwnie\" smakował mi kompot z gruszek... mowie ci az mnie odrzuciło... mamam stwierdziła ze wymyslam, ze kompoty z gruszek sa poprostu słodkie i tyle... ale mnie az wykreciło... Spokojnie nastawiam sie na CLO, nie chce sobie za wiele obiecywac... wierze ze sie uda... Szacha!! A moze ta temperatura u Ciebie nie bez powodu? MOze ty juz jestes mamusią??? Hi HI.... bardzo bardzo Ci tego zycze... nawet jesli zostawisz mnie sama z CLO... (: Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limako, głupia jestem bo nie zmierzyłam dziś rano temp., a wieczorna nie jest zbyt pewna. Nie na 90% nie jestem w ciąży.To nierealne bo gin. powiedziła że w tym cyklu pęcherzyki nie urosły, a byłam u niego 19dc i miały tylko 13 mm. Chyba,że orosły póżniej i wczoraj miałam np. dzień płodny, ale to zbyt piękne by było prawdziwe. Nastawiam się na ten cykl. Będziemy razem walczyły. A u Ciebie też jakies dziwne oznaki. Może Ty jesteś w ciąży? Pozdrowionka. Odpisz szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×