Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

eeee no to Paulka cwana jest ... niema to tamto ;) hihih napisała, że najpierw ona, potem ja, potem ty - no co za bestyja hih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troche cholera z niej jest;) ale niech tam - moge byc nawet trzecia, byle w tym lub przyszlym miesiacu:) no tylko moze sie okazac ze bede piata, bo jest jeszcze migotka i kasiulek, ale sie nie pogniewam, jak wszystkie w przeciagu miesiaca zajdziemy. to by chyba byl najbardziej owocny topik wtedy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra k***, ja juz spadam:( zycze milej nocki. jeszcze sobie z mezuskiem cos obejrze no i nie wiem;) pozdrawiam i zycze zeby juz nikogo nic nie bolalo, a jak objawy to tylko ciazy;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze wszystkie jeszcze odpoczywaja:) pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek123
hejcia Starajki! buuu-mialo byc po kilka pecherzykow w każdym z jajnikow a sa 2 i tylko w prawym ;( teraz co 2 dni bede sobie wstrzykiwac w brzuch jakis swinstwo, ktore ma wzmocnic i pogrubic ebdometrium bo mam za cienkie :( a przy tym wszystkim wywalilo mi brzuchol jakbym byla w 3 mc :( kolezanki w pracy-0chyba chcac dodac mi otuchy mowia, zebym sie przyzwyczajala do takiego widoku ale mnie to nie bawi :( ide poszukac receppty to Wam napisze co to za zastrzyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek123
endometrium oczywiscie-sorka za literowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulek, najwazniejsze, ze sa pecherzyki!!!, a ta \'opuchlizna\' na pewno niedlugo zejdzie, bo to przeciez nie to samo co TEN brzuszek:) kasiulek proponuje zaczernienie nicka, zeby nkt sie pod ciebie nie podszyl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek123
jak mam to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek123
bede czekac na info o zaczernieniu nicka a poki co: luveris 1 ampułka co 2 dni. Luveris to lek ponoc dostepny tylko w 1 aptece w w-wie, "Luveris jest lutropiną alfa, rekombinowanym ludzkim hormonem ", wspomaga owulacje itp..tyle sie doczytalam ze stronek www...badania? mialam robionych w sumie 11 hormonow w czasie poprzedniego cylku, z czego wyszło, że mam za wysoki poziom prolaktyny ale wysoki progesteronu w 3 fazie cyklku wiec owu byla.(badania robilam w 2dc i w 21dc). poszlam wiec do mojego gina, ktory od ok 15 lat zajmuje sie diagnozowaniem i leczeniem bezplodnosci (to on przeprowadzal mi laparoskopie) i zapisal mi wlasnie te leki. teraz w czwartek wieczorem mam kolejne usg zeby sprawdzic, czy oba pęcherzyki pękły lub pękną. pędzę na imieniny do rodzicow, moze cos jeszcze skrobne wieczorkiem pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulek, zeby sie \'zaczernic\' wchodzisz u gory strony w preferencje i dalej juz wszystko wiadomo. dobrze ze masz doswiadczonego gina, to na pewno mozna mu zaufac. po badaniach, o ktorych opowiadasz widac ze gosc konkretny. w zastrzykach tego typu sie na razie nie orientuje, bo nie korzystalam, ale ciekawe jest to co piszesz. obowiazkowo skrobnij wieczorkiem;) no i milego imprezowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki,ja już po wizycie u gina. wiec jest tak,Clo zadziałało troche słabiej na lewy jajnik,ale powiedział ze i tak jest duża szansa wiec mam brac sie do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k***jak tam twoje sprawy? masz już@ ? przerabane masz tak meczyc sie z tymi bólami w taki upał,trzymaj sie. moj mężus ma urlop wiec zabieram go na wycieczkę rowerową(niewykreci sie,zawsze narzeka ze jest po pracy i nie ma sił na rowery) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulka, zycze milego wypoczynku:) migotka, no to calkiem dobre wiadomosci!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam, u mnie dupa blada ;) nie wytrzymałam niepewności - zrobiłam test - negatywny, pocieszam się że może źle zrobiłam, że test wieczorem przeprowadziłam, no cóż ... ale nie łamie się, jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k***:) test najlepiej przprowadzic rano, bo we wczesnej ciazy w innej czesci dnia, hormony (zawsze zapominam jak sie nazywaja) moga wystepowac w zbyt malej ilosci , a po nocy sa skondensowane;) ale jakby sie nie udalo, to walczymy dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ niema :( aaaaaaaaaaaaa normalnie ..... kurde! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k***, a ktory to juz dzien cyklu??? moze sie jednak udalo:) zrob test, ale rano - bedzie pewniejszy. trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gamna 31 dzień cyklu, no mam jeszcze jeden w zapasie, coś mnie tknęło jak byłam w aptece, żeby nie łazic 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce kierować się swoim samopoczuciem, bo Paulka totalnie wybiła mnie z rytmu, opowiadała jak miała objawy i figa, ale u niej to może co innego, bo troche dłużej walczy ;) no kłuje mnie dołku cały czas, niedobrze mi często, skupić się nie mogę, no a o piersiach to już wam mówiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz k*** ja niestety musze powoli konczyc, bo u mnie sie burza rozszalala, a 2 kompy mi si ejuz spalily i nie chce ryzykowac trzeciego;) pamietaj, jak bedziesz robic test to rano. a mi sie ostatnio @ spoznil tydzien i niestety sie pojawil, ale mam nadzieje, ze u ciebie oznacza to co innego, w koncu meczylas sie juz z clo. trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k a r o ł i n a
ja nie mam problemow e zdrowiem bo co dziennie uzywam domestosu do plukania dupy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo jo - ja tu o warcie, a u mnie burza się zaczyna, spadam, bo boje się że kompa zarobie, jak jeszcze dłużej posiedze - pa pa buziak gamna, wojownicza strażniczko naszego topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k a r o ł i n a - dlaczego jesteś złośliwa? zrobił ci ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×