Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewunia74

Wkladki do butow TV Market-czy warto?

Polecane posty

Mam ochote zamowic wkladki do burow z tv marketu(reklama w tv) i sie zastanawiam,czy one naprawde sa cos warte. Mam taka prace,ze musze byc prawie caly czas \"na chodzie\" i czasami pod koniec dnia juz padam. Prosze o opinie. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantofelek
Nie wiem nic na temat tych wkładek, ale odradzam kupowanie w TV Markecie ze względu na ceny. Za jakiś czas te same rzeczy znajdziesz na bazarach i czasem w sklepach za znikomy ułamek ceny telewizyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za wkładki
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaledonia
Bardzo fajne wkładki do butów są w Rossmannie czy Naturze.Nazywają się Party Feet czy coś takiego(wywaliłam opakowanie) i kosztuja chyba z 10zł albo Scholl też fajny też party coś tam...18-25zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie panie mam pytanie ale z innej beczki.Może któraś z was mi pomoże. Czy macie w swojej garderobie taką bieliznę wyszczuplającą, która jest reklamowana w TV Market? Jest ona w beżowa i czarna. Wyszczupla, a przy tym nie tworzą się fałdy na nogach i na brzuchu(podobno). Interesuje mnie opinia na ten temat. Może macie w swoim gronie kogoś kto tę bieliznę zakupił. Z góry dziekuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morla579
witam jesli chodzi o te wkładki wyszczuplające to ja je miałam kit i nic więcej na ulotce piszą ze jeśli chcesz mieć efekty to musisz ćwiczyś i stosować diete . czyli bez wkładek masz to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×