Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1959

kocham młodszego i wstydzę się oznak starości

Polecane posty

Gość ewella30
tak samo jak PEWNE sa problemy ze starsza partnerka mimo tej calej milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewella30
lekka zenada dokladnie, a jesli sie nie rozpadaja to mlodsza strona i tak sie meczy i rozmysla jak to fajnei by bylo miec teraz kogos mlodszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo młodzi nie do związków
mają być tylko do rochania:P tylko przestańcie zaraz piszczeć ,że niemoralne i takie tam:P wiadomo jak jest i wasze poglądy tego nie zmienią,nie chcecie nie musicie ale jak tam ktoś napisał dla takiej starszej babki młody kochaś to jak wymiana krwi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kiła
ale taki gość musi być desperatem po bandzie:nietrzymanie moczu zmarchy,menopauza fuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhdfh
bo młodzi nie do związków -- taa? a czemu stara rozklepicha nie chce spedzich reszty starczych dni przy mlodszym? aa nie sorryyyy to mlody nie chce :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymiana krwi
mózgu wymiana by się przydała niektórym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo młodzi nie do związków
to fujjj to mówi kobieta ale dla faceta widocznie nie jest fuj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo młodzi nie do związków
stare rozklepichy jak subtelnie to zostało powiedziane resztę życia to przy mężu chcą spędzić albo same:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhdfh
yhyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo młodzi nie do związków
niech sobie wymieniają co chcą :D nawet i mózgi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhdfh
szczegolnie tym starym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhdfh
a poza tym czym sie stara chwalisz, ze meza w rogi walisz? w co i tak nie wierze, ale tak czy siak ohyda, glupia pizda , nie ma sie czym chwalic, taka jestes super to trzeba bylo sie wiazac z mlodszym , czy zaden nie chcial ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka miłośc ?!
można mieć młodego nawet sporo byle pełnoletni chłopak był faceci dupczą młode laski to kobitki tez mogą dlaczego by nie nikt nam tego zabronić nie może bez sensu natomiast jak dla mnie jest udawanie ze jestem prawie rówieśnicą faceta młodszego o 10 czy 20 lat ?! można wyglądać ładnie atrakcyjnie nawet młodziej o te ileś tam lat ale łudzenie sie ze młody facet będzie ze mną dla wyglądu jest bzdurą .......... faceci zdradzają to dzisiaj prawie norma nawet jak maja super laskę miss świata to mogą ją zdradzić z nieatrakcyjna dziewczyną bo tak im sie akurat zachciało i okazja była ........... więc nie ma co się specjalnie wysilać jak jest chętny młody facet na stare ciałko to głupio byłoby nie skorzystać jak miałabym na to ochotę ..... nawet nie raz ale bez zobowiązań jakichkolwiek bardziej traktując to jako dobry uczynek z mojej strony ;) facet czy młody czy stary najważniejsze że jest tylko ze mną tylko mi robi dobrze nie zdradza mnie fizycznie czego nie dopuszczam w związku bo jestem z 1 partnerem po to żeby mieć bezpieczny seks między innymi a nie ze on dupczy co popadnie na boku i mnie zarazi czymś ...... jak chce zmiany to droga wolna :) ..........dojrzałość to przede wszystkim świadomość ze nie jest się kimś niezastąpionym dla kogoś bo tak absolutnie nie jest to tylko kwestia tego czy komuś się chce czy nie chce zmian .......... dobrze jest jak jest dobrze co czuję więc wiem jak jest ;) mogę "mojemu" facetowi nawet trzymać zdjęcie jakiejś młodej laski która go szczególnie podnieca tak żeby w trakcie stosunku ze mną sobie patrzył i lepiej działał :P czy to ważne o czym myśli facet czy na co patrzy ?! ważne czy jest ze mną .... czy to ja dzięki niemu się dobrze czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhdfh
czy to ważne o czym myśli facet czy na co patrzy ?! ważne czy jest ze mną .... czy to ja dzięki niemu się dobrze czuje ----- jestes popierdolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhdfh
czyli nie przeszkadza ci ze jestes dla niego tylko dziura , taka jak np. dziura w plocie byle dziura ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka miłośc ?!
(...) czyli nie przeszkadza ci ze jestes dla niego tylko dziura , taka jak np. dziura w plocie byle dziura ? (...) no wiesz większy problem bym miała gdybym np. zrobiła sobie nowe cyce i inne jakieś bolesne operacje w celu upiększenia siebie i facet by dotykał te moje nie moje sztuczne piersi itd i się jarał ....... ale jeśli ja się specjalnie nie wysilam a facet jest ze mną i robi mi dobrze to nie widzę problemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhdfh
taki sam seks mozesz miec z wibratorem :O on ten o tobie nie mysli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhdfh
a tak nawiasem to zawsze sioe kochal z toba tylko ze wzgledu na twoje piekne cialo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka miłośc ?!
lubię a nawet powiem więcej uwielbiam póki co facetów :P zdecydowanie bardziej niż baby wole sie cieszyć z tego co mam i czuje tj zapach faceta jego dotyk smak itd ale bez zbędnej dla mnie idealizacji faceta czy naszego związku i pewności ze tak będzie zawsze i ze to ja jestem tą jedyną niezastąpioną naj naj naj ....... bo bez przesady mam oczy i widzę jak dziewczyny sie starają i jakie osiągają rezultaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłość odróżnia istoty żywe . czyż np. suka (psia) jest gorsza w sensie moralnym od kobiety kopulującej bez miłości . a jak ocenic sytuację gdy psia suka kopuluje (też wybiera psa) tylko w czasie płodności a kobieta prawie cały czas, dbając tylko o bezpieczeństwo zdrowia i pozory publiczne . kobieta dla sexu kazdego niemalże dnia wielkie starania materiochłonne czyni a psia np. suka nie, nie o ocene tutaj chodzi, bo wg potocznej lepiej wypadła by psina . mozna by żec im wyzsze loty, tym bolesniejszy upadek . można by żec nadzy jesteśmy też zwierzętami a odróżnia nas od nich albo pozór odzienia albo Miłość . oczywiście faceci mają tak samo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłość odróżnia istoty żywe . czyż np. suka (psia) jest gorsza w sensie moralnym od kobiety kopulującej bez miłości . a jak ocenic sytuację gdy psia suka kopuluje (też wybiera psa) tylko w czasie płodności a kobieta prawie cały czas, dbając tylko o bezpieczeństwo zdrowia i pozory publiczne . kobieta dla sexu kazdego niemalże dnia wielkie starania materiochłonne czyni a psia np. suka nie, nie o ocene tutaj chodzi, bo wg potocznej lepiej wypadła by psina . mozna by żec im wyzsze loty, tym bolesniejszy upadek . można by żec nadzy jesteśmy też zwierzętami a odróżnia nas od nich albo pozór odzienia albo Miłość . oczywiście faceci mają tak samo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klammerka klammerka@vp.pl
miłość nie musi udowadniać nam swego istnienia, to my mamy udowodnić że ona jest. więc skoro tak - dlaczego tyle związków rozpada się, przecież ludzie kochali się (choć pewnie na początku w sensie opisanym przez jamore), z miłosci razem przez np.10 lat wspólnie dbali o siebie, dom itd. i nagle koniec - dlaczego? Jeśli partnerzy w równym wieku nie potrafią udowodnić , że miłość istnieje, to jakie szanse na to mają partnerzy z dużą różnicą wieku. Wniosek -żeby móc zbudować trwały związek partnerzy muszą dobrze znać swoje charaktery, poglądy, mieć wspólne marzenia i włożyć ogromną pracę nad miłościa która wcale łatwa nie jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klammerka klammerka@vp.pl
wtedy różnica wieku nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .meg.a
Od początku jest trudniejszy od związku rówieśniczego, głównie ze względu na brak akceptacji środowiska,nie najbliższych lecz postronnych,przypadkowych osób np. jak niektóre wypowiadające się powyżej.Dla osób zaangażowanych róznica nie istnieje,albo ją akceptują na starcie/pierwsze miesiące/albo wcale i wtedy,gdy mija zauroczenie rozstają się. Zdrada jest wszedzie ,nieważne ile lat mają partnerzy,czy jedna czy druga strona jest mniej lub bardziej atrakcyjna,meżczyźni zdradzają piękne żony i odwrotnie.Związek,małżeństwo to nie tylko seks i wzajemna zewnętrzna fascynacja,musi być dużo wiecej,żeby , później wszystko sie utrzymało.Media powoduja,ze ludzie coraz czescie oceniaja wyglad a nie człowieka, lata płyna bardzo szybko i kazdy z nas kiedys bedzie stary.Jezeli związek ma sie opierać tylko na fasadzie nie utrzyma sie nigdy,bo w codziennym życiu ,czy wam sie to podoba czy nie najważniejszy jest charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lammerka inersno logikujesz i prawisz klammerka klammerka@vp.pl miłość nie musi udowadniać nam swego istnienia, to my mamy udowodnić że ona jest. więc skoro tak - dlaczego tyle związków rozpada się, przecież ludzie kochali się (choć pewnie na początku w sensie opisanym przez jamore), z miłosci razem przez np.10 lat wspólnie dbali o siebie, dom itd. i nagle koniec - dlaczego? wg mnie koniec włśnie dlatego (kiedyś tezo tym pisałem), nadciągnął czas zmian dla powłoki obiektu/któw zapotrzebowania (pożądania ), czasnp choroby itp . - jakis gest lub nie i prys z horyzontu . zwierzęta po przyjemnosciach tez sie rozchodzą . .meg.a cyt Związek,małżeństwo to nie tylko seks i wzajemna zewnętrzna fascynacja,musi być dużo wiecej,żeby , później wszystko sie utrzymało.Media powoduja,ze ludzie coraz czescie oceniaja wyglad a nie człowieka, lata płyna bardzo szybko i kazdy z nas kiedys bedzie stary.Jezeli związek ma sie opierać tylko na fasadzie nie utrzyma sie nigdy,bo w codziennym życiu ,czy wam sie to podoba czy nie najważniejszy jest charakter. łane tym ważniejszy i niezbedny jest charakter im mniejsza jest Miłość (im dalej jest od Miłości, moze tak, bo Miłość jest albo nie ma jej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupsiolkaaaa
a ja mam meza mlodszego o 9 lat i jestem najszczesliwsza osoba na swiecie :) ja mam 33 on 24 :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrrrr
napisałaś to w taki sposób jakbyś była najszczęśliwsza bo młody penis? myślałam że nie tylko na tym szczęście polega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz
jamore - ludzie to nie zwierzęta, różnic poszukaj w google, więc porównanie jest wysoce niewłaściwe - swoją droga do jakiego zwierzęcia się porównujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adn osz ja sie od zwierząt odróżniam poczuciem wartosci o ktorych pisuje a jesli ktos wartości ludzkie ignoruje, pozostaje róznica w budowie anatomicznej, oddzielona od reszty ssaków, nakryciem/szatą i wieksze problemy, bo człowiek ma mozliwości wzniesć sie nad zwierzę i te mozliwosci inorantów uwierają, kazą plakać z bólu itp ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×