Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sashka

pierwsza ciąża po 30tce

Polecane posty

Czarna dzieki :). zapalenia pęcherza to paskudztwo. Ja tez mam ciagle przewlekłe. Na okolicznośc ciąży lekarz polecil mi zapobiegawczo vitabutin . Znasz to? No i oczywiscie ciepłe majtki i skarpetki na nogi.Na razie sie trzymam ale raz bylo podbramkowo. Mam nadzieje że z Toba to nic powaznego. Anle ja mam to jeszcze przed sobą.Mam nadzieję ze juz niedługo Bella rosa niestety jeszcze nie po przeprowadzce. Mamy kłopoty z poprzednia włascicielkamieszkania.:( Nie chce sie wyprowadzić bo jej deweloper nawalił.Koatastrofa :(. Pozdrawiam wszystkie serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Księżniczka – to macie ciężki orzech do zgryzienia. Rozwiązanie tej sytuacji jest uzależnione od aktu notarialnego, bo jeżeli jesteście już prawnymi właścicielami mieszkania to można z nią trochę powalczyć. Ale bez wyroku sądu się nie obejdzie, a z tym jak wiadomo zawsze jest masa nerwów i jest to ostatnia rzecz której potrzebujesz. Więc chyba nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość. Zapalenia pęcherza – na samą myśl gęsiej skórki dostaję, paskudztwo. Najgorszemu wrogowi nie życzę A Sashka dalej milczy - jak nic została mamą :D Pozdrawiam 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też pozdrawiam wszystkic serdecznie mam dziś takiego lenia ze nawet z łóżka mi sie nie chce wstawac cały dzień śpie i teraz juz też ziewam jak mops.Buziolki dla Wszystkich i kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chromka gratulacje!!! Ciesze się ogromnie że Maleństwo już razem z Tobą przy cycu:))) super... Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, ale dziś dzień senny a tu kawy pić nie wolno masakra:( A_ja pozdrawiam ziomalke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interkasia
Cześć Dziewczyny! Ależ nowiny tutaj- Chromcia strasznie się cieszę, że wszytko poszło jak należy. Gratuluję urodziwego synka! Skoro on tak przy cycu mamusi, to zdrowiutki będzie i sił potrzebuje do rozrabiania:-) Anle gratuluję efektywnego urządzania! Ja strasznie lubię przemeblowywać mieszkanie, coś zmieniać. Już nie mogę się doczekać powrotu męża i przenoszenia części "komputerowej" z naszej sypialni, żeby zrobić miejsce dla córci :-) Księżniczko będzie dobrze! Oby ta osoba jak najszybciej się wyprowadziła! Co do grzeszków w ciaży to nikt nie jest święty. Ja mam czasem wyrzuty, że kawę piję- w prawdzie 1 dziennie, ale... Pocieszam się, że lekarz mi nie zabronił, choć mu wspominałam. Domicela przy karmieniu piersią ogólnie nie można pic kawy, czy tylko Tobie tak zalecili? Pytam, bo kawa to dla mnie życie- mam niskie ciśnienie i nie wyrabiam, jak nie wypiję. Czarna trzymaj się dzielnie, współczuję tych bóli. Oby do porodu, może później całkowicie zanikną te nerkowe problemy. U mnie niby prawa nerka słabo działa przez ciążę, ale ni boli na szczęście. Kazali mi tylko spać na lewym boku,żeby jej nie przyciskać. Trzymajcie się cieplutko Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Powiem Wam że ból jest okropny, a jak bylam u lekarki to powiedziala ze poza nospa nic nie może poradzić, za to wyniki moczu nareszcie dobre. Ksieżniczko nie znam tego vitabutinu, co to dokladnie jest i czy mogę bez recepty kupić? Moze to zapobiegnie nawrotom. Na razie lykam urosept i tabletki z żurawiny. Najbardziej się boje zeby te wszystkie leki maleństwu nie zaszkodzily, ale mam nadzieję że lekarka wie co robi. Fajnie tak poczytać co u Was slychać, jakieś przemeblowania itd:) Zastanawiam się kiedy zaczać kompletowac rzeczy dla malucha no i te do porodu. Jak to u Was bylo lub jest? Mam bardzo fajną rzecz, diabelnie śmieszna pt:\"Koszmar kobiety\", jak macie ochote to wam prześlę ale potrzebuję wasze maile, na razie zostawiam swój, jak któraś będzie chciala to niech mi wyśle swój (beat5@op.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no i gratulacje dla Chromki:) Gapa ze mnie i oczywiście dzięki za slowa otuchy babeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interkasia niestety nie mozna, jedynie kawe zbożowa tzw inke fuj fuj ja osobiscie jej nie pije...Ja kkarmisz pozostaja Ci herbatki Hipp dla karmiących, koperkowa, bawarki i inka:( A dodam ze te herbatki mlekopędne są o smaku anyżku i kopru włoskiego..ja niecierpie anyż ale co zrobić juz sie przyzwyczailam..takie macierzyństwo to wiele wyrzeczeń:) Ale dziś senny dzień...pozdrawiam wszystkie Co do pęcherza ja miałam tez problemy , tabletki z żurawiny Vitabutin jest oki, nieszkodliwe:) poza tym można tez pić soki z żurawiny...Tymbark albo Hortex wypuścił na rynek ale nie pamietam dokładnie który:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interkasia
Cześć Kochane! Czarna pamiętaj- jesteśmy z Tobą, żebyś miała siłę przetrwać każdy ewentualny ból (oby go już nie było!). Co do kompletowania rzeczy to ja dopiero zaczęłam jakieś 3 tyg temu. to były grubsze rzeczy: wózek, łóżeczko i pościel. Teraz będę kupować ciuszki (kilka już mam). Wszystko przed Tobą :-) Domicela te herbatki nie brzmią zachęcająco, ale cóż. Też słyszałam, że trzeba pić. Wiesz ta nasza położna w szkole rodzenia powiedziała nam, że kawkę można się napić małą, byle po karmieniu. Sama już nie wiem, wszyscy mówią co innego... Mam pytanko do mamuś- do którego tygodnia dziecko powinno się już ułożyć w brzuchu głową w dół? Będę wdzięczna za informacje, bo moja córcia leży poprzecznie i pewnie ułoży się pośladkami albo tak zostanie.... Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interkasia
Ojojoj - cóż tak pusto? Dziewczyny chyba jesteście maksymalnie zapracowane! Mamusie przy dzidziusiach, przyszłe mamusie pewnie śpią albo pracują, a mamusie- staraczki działają :-) Chromka daj znać co u Ciebie- jak Twój malutki synuś się czuje. Ciekawa jestem też jak Julek przyjął malutkiego członka rodziny- jest zazdrosny czy nie? Domicela Ty też Kochana mogłabyś się odezwać i napisać! Sashki nie wywołuję, bo na pewno jest świeżo upieczoną mamusią i jak znajdzie chwilkę to nam coś skrobnie:-) A co z resztą kobitek? Piszcie, piszcie, bo zmutno mi tu samej:-( Buziaczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie wpadłam się przywitać i pozdrowić wszystkie dziewczyny:):):)😘 sporo się ostatnio u nas dzieje, wkrótce się odezwę:) narka, miłego dnia !!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Nie mogłam wczoraj znaleźć topiku, dobrtze Interkasiu ze odezwałas sie pierwsza. Czarna vitabutin to nic innego jak najlepsze ponoć tabletki z żurawiny. Trzymam kciuki aby nie bolalo bardziej. Anle czekasmy na relację. Ja zakręcona jak słoik. Wiele spraw do rozwiazania a tu jeszcze zapowiedzieli sie goście z innego kona Polski. To miłe ale czemu teraz??? Postanowilam nie marudzić jednak. jakos damy radeczkę. najwazniejsze że mała daje mamusi kopniaczki. Wczoraj kopała i chyba fikołki robila. :) Chromka przeczytałam na innym topiku,że źle Ci sie rana po cesarce goi i boli bardzo. współczuję. :( Ciekawe jak Sashka i czy jej maluch juz siowat oglada. Buziolki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Nie bardzo mam czas, żeby siedzieć przy komputerze i nie zdążyłam nadrobić zaległości. Napiszę troszkę co u nas i zmykam, bo mam dzisiaj wizytę patronażową. Mały (ostatecznie będzie Aleksy) co dwie godziny przy cycu. Nie chciał spać w nocy, ale dzisiaj w końcu pospaliśmy. Rzeczywiście mam okropny problem z raną pooperacyjną. Wokól niej zrobiło się dość duze zgrubienie i podejrzewam, że to jest właśnie powód tego okropnego bólu. Najgorsze są noce, bo wtedy najbardziej boli.Mam nadzieję, ze niedługo minie. Dobra wiadomość dla grubasków - zaraz po porodzie spadło mi 11kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To skoro imię zaklepane to aktualizujemy tabelkę: Domicela------------34 lata------Gdynia ----------mama Krzysia 🌻 Chromka36---------37 lat-------Wrocław ---------mama Julka i Aleksego 🌻 Blondas-------------32 lata-------Jelenia Góra----Maciuś--- 27.01.2007 🌻 Sashka --------------30 lat--------Warszawa-------syn---12.02.2007 kwiat] Interkasia-----------31 lat---------Wrocław--------córka---1.04.2007 🌻 Bąbą-----------------32 lata------Wrocław----------syn---3.04.2007 🌻 Czarna 31-----------32 lata------Nowy Sącz-------19.05.2007 🌻 34 Księżniczka-----35 lat-------Szczecin----------córka---25-29.05.2007 🌻 Jola_1974 ----------33 lata------Warszawa--------Maja---29.06.2007 🌻 July-a-----------------30 lat-------Sosnowiec-------07.2007 🌻 Asia_w---------------32 lata------Świebodzin------7.07. 2007 🌻 Kasia W.------------31lat---------Kalisz-------------2.10.2007 🌻 Malski---------------35lat---------Lublin------------- 🌻 Bella_rosa-----------32 lata-------Biała Podl.------- 🌻 Anle-----------------33 lata--------Kraków----------- 🌻 a_ja------------------35 lat--------Gdynia------------ 🌻 Coś nam strasznie topik przycichł. Malski co to za afera z bakteriami w lubelskich szpitalach. Cóś wspomnieli w tv ale nie podali konkretów, nawet o który szpital chodzi? W tv pokazali tylko dzrzwi odziału położniczego. Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość july-a
Witam po przerwie! Gratuluję nowej mamie - Chromce - Aleksego :):) Och, jak ja bym juz takie 4100 chciała dźwigać i całować. Ostatnio staram sie mówić do dzidzi bo podobno juz słyszy (to 18 tydz.) A 14 lutego(prawdopod.) robię sobie prezent na walentynki w postaci usg mojego kochanego dziecka. Może, (liczę na to!) juz sie okaże kogo noszę w brzuchu:)ją czy jego? Bardzo chcę wiedzieć. Siostrę biorę ze sobą żeby zobaczyła jak małe się rusza i wygina. To podobno niezapomniane przezycie. Szkoda,ze moj Leszek pracuje:( A tak w ogóle to wsłuchuję się, macam po brzuchu żeby wyczuc ruchy maleństwa, ale jeszcze nie potrafię w 100% orzec, że to własnie te"babelki, motylki". Załatwiamy od teściów stetoskop, może wtedy będzie łatwiej:) Pozdrawiam Wszystkie !!! buziaki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awka
Witam serdecznie, jeszcze mnie nie znacie, ale ja już poznalam Was wszystkie-przeczytalam caly topik i zajęlo mi to kilka ladnych dni. Moze napiszę coś o sobie, chyba moja sytuacja najblizsza jest sytaucji Ange-ten sam wiek mój i malżonka. Niestety dopiero teraz dorośliśmy do decyzji posiadania dziecka, a ja bardzo się tego wszystkiego boję-chyba przypominam w tym Sashkę. Wasze wpisy pomogly mi w podjęciu wtej nawazniejszej w moim życiu decyzji-zajscia w ciąże, myślalam ,że już jestem za stara, ze strach jest zbyt wielki. Dzieki wam widze ,że ciaza to normalny stan i mogę spelnić swoje marzenia. Gratuluję Chromce-podziwiam twoję wewnętrzną sile, pozdrawiam zwlasza te ,,stare"mieszkanki topiku-Sashke, Domicelę, Inetkasię,Malicki,i inne ,których nie wymienilam.Sorry, za bledy w pseudonimach.Będe tu zaglądac, jestem na etapie starań, które czasowo wstrzymalam ze względu na grzybicę-okropienstwo! Acha, mieszkam kolo Wroclawia, ale we Wroclawiu studiowalam i mieszkając w tym mieście , pokochalam je bardziej niż moją rodzinną mieścinę.Często Wroclaw odwiedzam, mam tam grono znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam awka:) Zaglądaj do nas czesto. July-a na pewno niedlugo poczujesz ruchy a co do plci to możesz sie tak szybko nie dowiedzieć, ja tez na to liczylam a tu już 26 tydzień a moje maleństwo się nadal ukrywa:) Chromka no to super że waga spadla:), a co do rany to mojej kolezance też takie zgrubienie się zrobilo, ale dopiero później i niezbyt duże i niebolesne więc nie wiem co Ci doradzić. Zrobilam dziś pierwszy zakup dla dziecka:) Po prostu nie moglam się oprzec, tzn. kupilam dwa komplety poscieli, przez internet, jak przyjdą to Wam dam znać czy fajne i gdzie kupilam. Mam nadzieje ze nie zrobilam blędnego zakupu. No i najlepsza wiadomosć kolka nerkowa przeszla, dzisiejsza noc przespalam spokojnie, tfu tfu zeby nie zapeszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz coś na wesolo:):):):):):):) Pewien wikary po lekcji religii pyta swojego proboszcza: -Na lecji religii dzieci używają słów \"nara\", \"siema\", co to oznacza? -pyta wikary -\"Nara\" to znaczy \"na razie\" a \"siema\" - \" jak się masz, cześć, witam\" Na następnej lekjci religii wikary wchodzi zadowolony do sali, podnosi rękę do góry i woła \"pochwa\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczęta 🌻 Awka – dobrze, że się chcesz przyłączyć, tu jest naprawdę bardzo sympatycznie, chociaż ostatnio cichutko :) Ale to wszystko przez te zmiany, przybywa nam topikowych dzieci :D A z tym za stara na dziecko to nie przesadzaj :D Wszystkie tutaj miałyśmy swoje obawy i powody dla których macierzyństwo przed 30-stką schodziło na plan dalszy ale jak widać i przeczytałaś to najpiękniejszy i jak najbardziej odpowiedni wiek na dziecko. Może już niedługo dołączysz do przyszłych mam. Poza tym wzmocniłaś nam grupę wrocławską :D Domicela – przecież Krzyś już skończył miesiąc a w zasadzie 5 tygodni. Jakoś mi to umknęło. Patrząc na jego minki na nowych fotkach to poważny facet z niego będzie :) jak to nie problem to wstaw linka do zdjęć Krzysia w swojej stopce to łatwiej będzie nam obserwować jak się zmienia. Dziewczyny koniecznie zobaczcie, mi się bardzo podoba na tym zbliżeniu jak sądzę w foteliku, bo ma za plecami coś czerwonego :D Ależ te maluchy szybko rosną http://www.bobasy.pl/malykrzys Natalinka jak już skończysz wojować ze swoją praca to postaraj się uaktualnić zdjęcia – Wojtuś też już na pewno „wydoroślał” July`a – podobno te pierwsze bąbelki są super, później bywa różnie z tymi kopnięciami :D ale zawsze są pożądane bo świadczą o tym, że z maluszkiem wszystko ok. Dziewczyny wcześniej mówiły, że poza mówieniem dobrze jest dzidzię przyzwyczaić do jakiejś spokojnej muzyczki żeby po urodzeniu stanowiło coś w rodzaju środka nasennego :D Czarna ja ciągle liczę, że ten Twój uparciuch zechce się w końcu określić co do płci :D To rewelacyjna wiadomość, że ten ból nerki w końcu się odczepił. A kysz - nie ma już dla niego powrotu Sporo osób robi zakupy w necie i sobie chwali, także bądź dobrej myśli, a jak przyjdzie paczka to oświeć przyszłe mamy bo warto zapamiętać sobie na przyszłość sprawdzone firmy i produkty. Chromka – niestety borykasz się z tym o czym mówił mi mój okulista kiedy ostatnio z nim dyskutowałam na temat czy przy mojej wadzie wzroku wybrać PN czy CC. Cóż ryzyko „powikłań” tego typu po CC zawsze istnieje ale negatywne skutki PN też mnie optymizmem nie napawają. I tak źle i tak niedobrze. Mam nadzieję, ze szybko się jednak zagoi a przynajmniej nie będzie bardzo bolało. Co do 11 kg na minusie to super wiadomość. Ciekawa jestem jaki jest przeciętny ubytek wagi po porodzie? Pozostałe mamusie jak to u was było? Życzę wszystkim miłego dnia 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, a u mnie poza meblowaniem i kotłowaniem się spraw zawodowych jeszcze dziewne samopoczucie...wiem, wiem...tyle już było na topikach o rzekomych symptomach, że nakęcam się już teraz raczej w... przeciwną stronę hihihi;) ;): no bo co z tego, że dwa testy Qick po terminie spodziewanej m-ki wyszły mi na \"+\" ?????..hmmm:):) (tylko spokojnie, anle !!!!!!!:P) dziś byłam u gina, poza powiększeniem macicy (małym) i powiększonym endometrium nic nie mógł tymczasem stwierdzić, usg nie wykazało.Idę na betę w takim razie.Pobolewa mnie brzuch czasem, miałam dni ze znużeniem niewiadomego pochodzenia i to tyle suchych faktów. Ciężko zachować zimną krew wobec powyższych oznak, ale się staram jak mogę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:);) ( nie nakręcaj się, anle !!!:P) pewnie jakiś fałszywy alarm i tyle:P ale chciałam się Wam "wygadać", po prostu szczerze zwierzyć, bo zrozumiecie:) w trakcie tzw. starań faktycznie można ześwirować na dobre:D:D Pozdrawiam i ściskam Was mocno:)szczególnie Awkę:) hejka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anle 2 testy pozytywne, to nie przelewki. Może troche za szybko poleciałas do lekarza z wrażenia.; :) Jestem przekonana że jest dzidzius. teraz spróbuj skupic sie na czymś innym bo zwariujesz . Buziaki dla wszystkich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, ja przed wizytą przypuszczałam, że jeśli jest ewentualnie poczęcie, to mogło być już w końcu grudnia. Dlaczego ? zmylił mnie inny niż zwykle o. (bardziej skąpy, a u mojej Mamy akurat TO było sygnałem:) ) no i przytyłam nieco ostatnio....ale powody mogły być równie dobrze całkiem inne;) no i te dwie kreski na dwóch testach.....:) dlatego właśnie poszłam do gina, żeby stwierdzić co jest grane. Gdybym przypuszczała, że to styczniowe ewentualne poczęcie poczekałabym spokojnie jeszcze ze 2 tygodnie z lekarzem:):):) echhh, okres w ciąży potrafi chyba kobietom nieźle zamieszać;):) albo sama świadomość, że takowy może zaistnieć:) pozdrówka !!! ps. moje sprawy zawodowe nadal się ważą.Jest reorganizacja i nie wiem jeszcze gdzie trafię ostatecznie....bardzo mnie to stresuje....:( miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anle - powstrzymam się jeszcze od gratulacji, ale myślę, że raczej nie powinnam. Nie będę jednak zapeszać, poczekam do wyników bety. Szybciutko daj znać jak będziesz coś wiedziała. Aleks je jek smok i moja rola na razie ogranicza się do przewijania i karmienia. Julek trochę kręci nosem, ale na razie jest moja mama i ma się do kogo poprzytulać. Moja lekarka poleciła mi pas poporodowy na brzuch, ale nie bardzo mi pomaga. W nocy po prostu nie mogę podnieść się z łóżka mimo, że zjadam dwa paracetamole. A jak zasnę na boku to 10 minut trwa przewracanie na plecy. Masakra. O, lecę ,bo mały się odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Bella_rosa mam nadzieję że moje maleństwo okaze trochę litości przy następnym usg i ujawni plec. Anle musisz być cierpliwa, wiem ze to trudne, ale nic innego Ci nie pozostaje, ale jestem dobrej myśli i skoro aż dwa testy pozytywne to wszystko bedzie oki. Chromka wspólczuję Ci tego bólu i problemów ze snem, tez takowe mialam, mam nadzieję ze brzuszek sie szybko zagoi i bedziesz się mogla wyspać. Otrzymalam zamówioną posciel, dziewczyny jest prześliczna. Dokladanie taka jak na stronie sklepu. Zostawiam Wam namiar więc same zobaczcie http://calineczka.pl/sklep/ . Ja zamówilam tą wrzosową w misie i tą jasną z malpką i sloniem chyba jungle sie nazywala. Polecam wszystkim. Wzięlam też kolderkę i poduszeczkę, sa leciutkie i przewiewne. Przyslali w ciągu dwóch dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dotarłam do swojego domku i do swojego kompa. Pozdrawiam cieplutko i przesyłam buziolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awka
Hejka, to znowu ja! Anle- mam nadzieje i przeczucie,że te dwie kreski jednak coś oznaczają.Napisz koniecznie, jeżeli twoje przypuszczenia sie potwierdzą, chcialybyśmy Ci pogratulować.Super by bylo. Ja niestety przesuwam swoje starania na okres wakacyjno-powakacyjny.Tak, że na razie cisza w staraniach, z powodu wyjazdu w czerwcu..Mam nadzieję że w późniejszym czasie juz na stale u was zawitam.W każdym bądz razie dziekuję za mile przyjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🌻 A gdzie się podziały wszystkie topikowe mamy i przyszłe mamy? Hej, hej - dziewczęta co u Was? Ja dzisiaj mam leniwą niedzielę, mąż w pacy na dworze -11 C - mimo pięknego słońca i masy śniegu. Miłego dnia 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) dzięki Wam za zrozumienie i troskę🌻:) wynik piątkowej bety: 1031 :):):):):):):):):):):):):):):):):) wynik i kalendarz wskazują na ok. 3 tydzień:) oczywiście jesteśmy przeszczęśliwi ❤️❤️❤️i jednocześnie tę naszą radość staramy się przeżywać w sposób możliwie powściągliwy;) to bardzo wczesna sprawa...:) czuję się dobrze:) poza pobolewaniem brzucha od czasu do czasu i czasem znużeniem, nie mam póki co większych dolegliwości. We wtorek mam zamówioną \"na zaś\" wizytę u gina i w takim układzie pójdę już z pierwszym wynikiem testu krwi:) ściskam was mocno, idę odsapnąć nieco ( wróciliśmy właśnie ze spotkań z Rodzicami i Teściami )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×