Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Destiny ja ma laktator Spectry(avent ręczny) więc jakby Spectra się zgodziła, to może mogłabym ci przekazać tzn. pożyczyć a u mnie i tak leży i jakoś nis składa się abym go oddała. Spectro co ty na to ?? U mnie ostsnio brak czasu na wszytsko a już przede wszytskim na kaffa. W pracy pracuje a w domu Michał, Michał, Michał. marchewko ja jestem z Siemianowic tak jak Destiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mam chwilkę bo zaraz mąż po mnie przyjedzie :) Pochwale się że wychodzą nam górne jedynki :) czyli Misiek dołączy do nobliwego grona królików :D:D:D:D. Co do ciąży to na początku było super, tylko lekkie mdłości niekiedy, potem w 18 tc szpital i zaczęła się jazda, czyli prochy na podtrzymanie, non stop w łózku bo mimo tego ciągle skurcze i liczenie że jeszcze miesiąc, dwa, a potem jak od grudnia zaczęłam już się poruszać to miałam takie tętno że myślałam że wykituje, no i ta zgaga:(:( Chociaż poród był piorunem. Nie wiem czy chciałabym to powtórzyć, bo szyjka po porodzie jest jeszcze bardziej osłabiona więc pewnie znowu musiałąbym leżeć a przy Miśku to chyba nie możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Mysica:) właśnie mnie uprzedziłaś z tym laktatorem. Ja miałam go zaproponować Destiny ale nie mogłam się natychmiast po jej zapytaniu dorwać do kompka, bo Kasia mi głowę zawracałą. A w ogóle zobaczyłam wpis Destiny już po moim poście, tyle mi zeszło z różnymi przerwami. Jasne Destiny, bierz laktator od Mysicy, jak tylko go daje i korzystaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;) noc przed lotem zarwana nie moglam spac nawet alek byl zywy jak niewiem.... bez problemu wstal o 2.00 w nocy i nie spi do teraz heheh lot no coz zoladek wracal do normy jeszcze dlugo po....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mloda Mamunia:) super, że juz na angielskiej ziemi:) będzie dobrze! NA Ciebie to nawet na obczyźnie można liczyć:) Miłego pobytu. majka:) podoba mi się Twoje zdecydowanie w sprawie drugiej ciąży! Rewelacja:) Trzymam kciuki:) A gdzieś nam zniknęła Olapi, Agol. A Paprotka? Jak nas czytasz daj chociaż znak, że jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..czyli dziewczynki nie ma bata....jak to sie mówi....jak się powiedziało A.....to już tak do usranej śmierci :D zjadłam pół opakowania wedlowskiego ptasiego mleczka ....może chciałam sie poczuć jak w niebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko - zdj. doszło :) dziękuję ❤️ Patryk wygląda słodko, jak mały profesorek :) :) Destiny - laktator dobra rzecz!! ale tylko dobrej firmy. Polecam Medele, reczna, poniewaz do niej mozesz wypozyczyc (w szpit. polozniczym w Sosnowcu, lub Poradni Laktacyjnej) lub dokupic silniczek!! to jest super sprawa, bo na tym recznym ne da sie dlugo jechac, bardo sobie to dziewczyny rowbiez chwala, ty w tym czasie mozesz sobie trzyamc mala na kolankach, albo na lozeczku i ja czyms zabawiac, albo zrelaskowac sie itd. Sam ręczny odradzam, to jest mordęga, i to wielkimi literami :( ręce odpadają, a i czasu nie starcza, ja co ściagałam, to mały własnie zakwilił, albo zaczął płakać i dupa :( poodciągane, w efekcie cyce mi mało nie pękły, a ten ból od tego 😭 a ze boisz sie wizyt to zadna schiza :) kazdy boi sie w tych wizytach czego innego, ja sie balam ze ktos mi bedzie zwracal uwage, teraz jestem szczera i mowie, aha, skoro tak uwazasz, ja jednak robie tak i tak. MÓJ Kacper tak lubi/woli itd. :D z naciskiem na MÓJ. Fraszko - też bym nie oddała nikomu mojemu małego Pucusia :) jak dotykam tych malutkich rączek, oj boshhheee, w kazdej chwili dziekuje Panu że dal mi go, dał mi tak szybko zajść w ciazę, dał mi tyle rozumu ile było trzeba zeby wpaść na pomyśł leżenia cały czas i w końcu nie słuchania tych medycznych bzdur tylko uwierzenia w siebie...wiecie co.....ja specjalnie kościelna nie jestem, to fakt, ale w Boga wierzę, gdyby nie wiara w Niego...nie wiem jak bym przetrwała te 9 miesięcy, wszystko...każda trudną sytuację...jak dobrze że on jest, chociaż niewidzialny, ale wyczuwalny :) myśle że to cud że Kacper jest z nami, bo od początku były jakieś zawirowania....❤️ mój mały dzielny chłopczyk ❤️ achhh z miłości mi serducho zaraz rozsadzi, czasem to uczucie uderza ze zdwojoną siłą... Pyniu - nie wiem czy się one różnią czy nie....dla mnie się różnią ale tylko...ceną :P wolałam wam napisać, bo ja kompletnie ciemna w te klocki :O tez mysle ze to one powinny sie na tym znac, ale tam jest tak, ze dzwonisz i sie umawiasz, i tak naprawde to panie w rej. nie znaja tych pacjentow, nie wiedza tez na jaki wiek przysluguje jaka szczepionka, zlapalam dr i okazalo sie ze obie te szczepionki sa podobne, roznica taka ze teraz jest bez wzwB, samo DTP czy jakos, wzw bylo w 2 mies. ciemna masa tam siedzi ;) truje was tu opisami jak sie patrzy :O to z braku towarzystwa, a poza tym kogo bezdzietnego obchodzi moje przesjscie ze szczepionką. były moje kuzynki :) cośmy sie usmialy to nasze, ale byly takie momenty ze myslalam ale ja jestem juz stara :O :O :O chichraly sie jak nacpane myszy bo jakis koles na uczelni cos tam powiedzial i cos tam zrobil a ja patrzylam i patrzyłam , uśmiechałam sie z grzecznosci, ale za nic nie wiedzialam co w tym smiesznego? Pyniu tak wiec widzisz ze mnie tez smieszy juz tylko naprawde dobry kawal, i naprawde dobra historia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destiny - ja już kiedyś wspominałam, że mam do odsprzedania elektryczny odciągacz Medeli ...leży sobie w szafie i sie kurzy :) dopiero początek tygodnia a ja już jestem rozmontowana....i jeszcze jak na złość muszę w sobotę pójść na szkolenie do pracy : Seksualność niepełnosprawnych....a w sobotę to nawet jakby chcieli mnie nauczyć latania balonem to ja wole siedzieć w domu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam intensywny krem wybielający z serii Pharmaceris , smaruję codziennie wieczorem plamę na czole...efekty ponoć maja być od 4 do 8 tygodni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo i kosmetyczka kazała pożegnać sie z slarium i słońcem...wysokie faktory na twarz żeby plama sie nie pogłębiła.....trochę sobie tego nie wyobrażam...że niby twarzy mam nie opalać...a resztę tak ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz moge juz krotko :P majkaa - dzielna kobieta :) ja bym bardzo chciala jeszcze z 2 takich szkarbow, ale ten bol jak sobie przypomne to brrrrrrr. Mąż chce jednak córeczkę....mówi ze za kilka lat zacznie nalegać ;) a u mnie jak w piosence \"i chciałabym i boje sie \" Pyniu - niczym szlachta :D bedziesz chroniła swoją skóre :) ja nie znosze solariów (brrr nie dam sie tam zamknac :O ), ani leżenia na słońcu :( wiec zawsze blada jestem jak dupa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spectro- :) majko- podziwiam twoja determinacje:) moj chrzesniak to sliczny chlopczyk :) i do tego aniolek:) o takim dziecku kazda kobieta marzy:classic_cool:je , spi i czasem zaplacze naprawde czasem:) nawet jak ma kuppke to nie wybrzydza i moglyby w niej lezec bez konca... emanuje od niego spokoj ❤️ zoladek podczas lotu mialam w gardle... okropnosc... podczas startu i ladowania okropne uczucie.... zawroty glowy... mdlosci i zatkane uszy wrrrr marzylam juz o zejsciu na ziemie.... nie spalam od 2.00 w nocy spoko nie:) alus tez nie przezywal podroz bez problemu wstal w nocy i cala droge byl bardzo grzeczny.... pyniu- a co to za plamki masz na czole?? destiny 🌼 mysica - super ze sie pojawilas:) dzis tak tylko z doskoku wiec podczytalam was nie do konca... andziu- biedaczko ❤️ dzielna z ciebie kobietka wiec dasz rade....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysico - ja nie wiem czemu ale myslalam ze ty mieszkasz gdzies w Chorzowie, ew. blisko parku Chorzowskiego....pamioec mi plata figielki.... lece spac do moich chlopakow.... Mamuniu - koniecznie zobacz wszystko co tylko mozliwe i poorob zdj. obejrzymy sobie, i poczujey sie jakbysmy tam byly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek:) my jak zwykle pobódka o 5 i mamy doskonały humorek (znaczy Patryk ma ze mną gorzej). Marchewko - dziękuję ale Misiek opanował sztukę ich zdejmowania więc walczymy:) Spectro Majko - widzę, że wy też poznajecie uroki 5 rano....:( Destyni ja też mam laktator (ręczny) z Canpola jakby co (co prawda nie mój ale kuzynka, której chciałam go oddać ciężko się zdziwiła, że wogóle ma laktator więc nie sądze, że parę miesięcy jego nieobecności zrobi jej różnicę) Pyniu z Ciebie niezły łakomczuch nie dałabym rady połówce opakowania:) Andziu czyli jak przypuszczałaś pod nóż:( trzymamy kciuki Mysica miło Cię widzieć:) Mamuniu chłoń Angielską ziemię i fotki rób:) Fraszko, Nulla, Olapi Ollkaa:) i wszystkie mamusie miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko - ja też proszę o zdjęcie. Pyniu - jak ty to robisz, że jestes taka szcuplutka? Ciągle piszesz, że zjadłaś czekoladę, teraz pół paczki ptasiego mleczka. Gdybym ja zaczęła się opychać tak słodyczami, to zmieniłabym się w wieloryba :o Spectro - i co lekarz ci doradził odnośnie diety? Wiesz, chemia to świństwa, zwłaszcza jak chcesz w najbliższym czasie zajść w ciążę. pakuj Kasię do wozka i biegaj, zobaczysz, jak ci się to spodoba. :) Krzysiu ostatnio dostał manii systematyczności. Każe brać mi kartkę i pisać \"Plan zadań\" czyli co mamy zrobić łącznie z godziną realizacji. Ciekawe, gdzie on słyszał o czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) spectro- tez jestem ciekawa co z twoja dieta ?? o co chodzi? nula - obraz sliczny taki kolorowy:) dziewczyny zdjecia porobie jak monisia doleci bo przywiezie swoj aparat moj to stary sprzecior wrrrr dzis wybieramy sie na miasto w koncu sloneczko wyszlo bo wczoraj caly dzien padalo wrrr a ja cierpialam okropne bole glowy nawet dzis obudzil mnie bol glowy siostra poratowala mnie tabletkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Dziewczynki jesteście cudne :) ❤️ ❤️ Chętnie pożyczę laktator od Mysicy i Spectry :) Zobaczę jak mi się to sprawdzi? Pyniu -- napisz proszę za ile byś tą Medelę sprzedała? Masz gg? Dziś znowu mała się napinala w nocy..co mi się wydaje, że jest trochę lepiej, to znowu mała daje mi popalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny ! ale się rozpisałyście!!!ulalla czytania miałam na kilka godzin(oczywiscie z przerwami) ale fajnie się czytało,szkoda tylko że nie jestem w stanie we wszystkich tematach zabrać głos bo chetnie bym się tez \"wygadała\"-ale cóż czasu brak my byliśmy na imprezce u mojego brata i powiem szczerze że nie wiedziałam że tak hucznie obchodzi się teraz 18-stki!ale zabawa była super ,w lokalu ,towarzystwo mieszane,czyli rodzina i koledzy i koleżanki mojego brata ale wszyscy razem tańczyli i było naprawdę fajnie .Ja miałam pokój obok sali i położyłam dzieci spać ale było jednak za głosno i tak niespokojnie spali że zrobiło nam się ich żal i o 23 pojechałam z mężem do domu a reszta bawiła sie do 3 w nocy.Niestety tak to jest jak ma sie dzieci coś za coś!spotkałam się z moją siostrą która mieszka w Niemczech i tez była z dziecmi i mężem.A kacperek znów został u babci.I ciesze się że mam troche wolności i tęsknie zarazem ale moja mama jest dla niego bardzo dobra i poświęca mu więcej czasu niż ja teraz więc tym się pocieszam! mam taką prośbę dziewczynki moje kochane,dajcie mi namiary na jakis dobry kosmetyk na roztępy,pewnie juz ten temat przerabiałyście kiedys ale nie chce mi sie szukac a musze się czyms poratować ,bo powyłaziły mi po Alusiu strasznie!RATUNKU! jak zobaczyłam moją siostrę to popadłam w kompleksy ,bo od maja schudła 12 kg i wyglądała super a ja taka rozlazła nadal i postanowiłam wziąć się w garsc i unikać pokus słodkich bo to mnie gubi .Moja siostra zaczęła dużo ćwiczyć,rower,bieganie,gimnastyka no i oczywiście umiarkowanie ze słodyczkami.Ale ona ma dzieci duże(10 i 6 lat)więc ma juz więcej czasu dla siebie.i wybieram się na aerobik ale samej mi ciężko się wybrać,buuu! a ta dla wszystkich mamuś które mają czasem wszystkiego dosyć HISTORIA PEWNEGO CZłOWIEKA który idąc plażą rozmyślał o swoim zyciu.ilekroć przypomniał sobie czasy ,gdy wiodło mu się dobrze ,na piasku odciskały się dwie pary stóp.A gdy przypominał sobie gorsze chwile na plazy pojawiała się tylko jedna para stóp .Zmartwiony zapytał Boga:\"Dlaczego opuściłeś mnie gdy było mi ciężko?\"Bóg na to :Ja cię nie opuściłem ,ja niosłem Cię na swoich ramionach\" piękne! dobra a teraz zmykamy na spacerek do lasu,poobserwowac piękną złotą jesień pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam to, piekne :) ja bym poszla na aerobik, ale brak silnej woli, niestety, konczy mi sie na marzeniach :P mam nadzieje ze na gwaizdke moj mezulo sprawi mi rolki bo chce jezdzic z Kacperkiem wiosną :D (oczywiscie Kacper w wózku ;) ) wlasnie poleccie cos na rozstepy :) tylko nie masakrycznie drogiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja tez czasem lubie jak mama bierze do siebie Jaśka... Olapi mam cos na rozstępy z faberlica, moge podesłac po cenie promocyjnej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziu-to jestem zainteresowana tylko podaj mi cene i jak umówimy sie co do przesyłki ,Ty jestes z Chorzowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destiny - zobaczysz, że będzie coraz lepiej. Stopniowo tych dni spokojnych będzie coraz więcej. Mamuniu - ja też chcę do Anglii. Może wszystkie się zlecimy, będzie wesoło ;) Marchewko - polecam aquaaerobik, przynajmniej się nie spocisz :p Rolki możesz kupić sobie już teraz, póki ładna pogoda. Zresztą w zeszłym roku w zimie też jeździłam, bo nie było śniegu. Ja na szczęście nie mam rozstępów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×