Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

:D :D Biedaczek, takie przetrawione papki jeść. Posól mu to chociaż dyskretnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie Dziekuje wszystkim za odpowiedz na temat szpitala w Bytomiu. Wszystkiego dobrego dla wszystkich mamus 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Fraszko, Marchewko - ogromniaste gratulacje 🌻 buźki dla dzieciaczków Andziu - testowałaś już wkładki laktacyjne z rossmana? 30szt za 5,99zł a wg mnie są super, dobrze chłonące, dość grube ale mi to akurat nie przeszkadzało. 🌻 trzymam kciuki by maść pomogła, nie mam pojęcia czy można urosept ale może w ulotce coś pisze? Judytko - tak długo kaszki mam otwarte bo urozmaicam Adze, aktualnie mam otwertych 5 szt (kleik ryżowy, kleik kukurydziany, kaszka ryżowa, kaszka 8zbóż, kaszka manna - jedynie manna jest z mlekiem) smakowych nie kupujemy bo nie smakują Adze, dodaje pół deserka do kaszki. Tą herbatkę to może podaj jeszcze kilka razy może Patryk się przekona do niej, albo pomieszaj z inną jaką lubi (ja tak przemycałam jej herbatkę na trawienie - bo jej nie lubiła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsjanko a czy ten kleik kukurydziany to dobry. Chodzi mi o to czy nie robią się grudu. Bo ja mam teraz kaszkę ryżowo - kukurydzuaną bifidus z Nestle i musze cedzić ją przez sitko:( W kaszkach ryżowych nie mam takich atrakcji. Kurde pogoda jest odjazdowa. Ja chce te upały i chce powygrzewać kości. Ja wczoraj zaliczyłam z Michałem spacer w deszczu do wypożyczalni dvd. Ale potem przestał lać i było fajnie. Ja tak jak Ollka pisał, zakładam folie na wózek i chociaż mała rundka żeby mały się dotlenił. Pochwale ssię że mój syn obudził się tylko raz dziś w nocy:D:D:D. po ostanich pobudkach co godzine to miła odmiana. Ale nie cieszzę się bo pewnie to tylko jeden raz:(:( A zębów nie ma:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nula_tyszanka
Hej dziewczyny! Zgodnie z sugestią Olki przedstawię się w paru zdaniach. Mam na imię Aneta. Jestem mamuśką Kamila - ur. 24 maja 2007, zgodnie z nickiem tyszanka, jednak chwilowo mieszkamy w Siemianowicach z teściami. Mam 30 lat. Kamil jest pierwszy, ale mam nadzieję, że nie ostatni :-) Bardzo podoba mi się bycie mamą, nawet jeśli śniadanie jem o 13.30 i odgrzewam je parę razy w mikrofali. Na razie jestem na macierzyńskim, potem do pracy, ale mam zamiar znaleźć coś lepszego i bliżej domu. Kamyczek zostanie z tatusiem, który może swoją robótkę odwalić w domu - ale komfort! Karmię piersią i oby tak było jak najdłużej. Wkurzają mnie wkładki laktacyjne, przemakają, grube i widać pod prawie każdą bluzką - białe okulary na cyckach - tak na tym forum wyraziła się jedna mamuśka ;-) Po ciąży zostało mi jeszcze kilka nadprogramowych kilogramów, ale zajmę się nimi kiedy indziej ;-). Teraz jakoś mi się nie chce ;-). Kamilek urodził się siłami natury, miał 57 cm i ważył 3700, teraz je jak smok i rośnie w oczach. Ma dopiero 7 tygodni, ale już dużo się uśmiecha i mam nieprzeparte wrażenie, że wie co robi, choć na to przecież jeszcze za wcześnie. Wszyscy zwariowali na jego punkcie, tatuś świruje, wujek myśli już o swoim, a dziadek stroi najgłupsze miny świata (na co dzień jest wyjątkowo poważnym biznesmenem - w życiu bym się po nim tego nie spodziewała). Nasz mały Rumianek jakiś czas borykał się z kolkami, przerobiliśmy Debridat, Infacol, Gripe Water, skuteczny dopiero jest Lefax (choć to to samo co Infacol). Ale najlepsza i niezawodna jest suszarka do włosów - w dodatku usypia. Usypiający jest też odkurzacz ;-). Bardzo lubi spacerki po wybojach - chyba będzie fanem off-roadu. Uff, rozpisałam się, a mogłabym o nim tak jeszcze i jeszcze. Cieszę się, że mogłam do was dołączyć, bo już chwilami czułam się odcięta od świata. Pozdrawiam wszystkie dzieci, ich mamy i prawie mamy. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nula a gdzie dokładnie mieszkasz w Sieminowicach , bo ja na Węzłowcu. 14 lipca (ta sobota) mamy spotkanie w parku chorzowskim - oczywiście jak będzie pogoda - może się wybierzesz?? Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysico - kleik jest ok, nie robią się grudki, hmmm wczoraj kupiłam tą kaszkę ryżowo-kukurydzianą bifidus ale jeszcze nie otwarłam, oby się grudki nie robiły. Teraz dopiero doczytałam o kukurydzy - mniamm, ale mam smaka już od ostaniego razu jak pisałyście ;) musze się wybrać na targ i kupić Pogoda faktycznie beznadziejna, ale podobno po 14 upały będą :) To ja też się pochwalę Agusią: przestawiło jej się od kilku dni i śpi teraz 1 raz w ciągu dnia (1-2 godzin) ale za to wieczorem chodzi spać o 19:30 i śpi bez pobudki do 7:30 a potem jeszcze przez 30 minut się bawi miśkami i smoczkami w łóżeczku - krzyczy na nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsjanko no mi się robią grudy ale może mam za zimne mleko albo za ciepłe nie wiem:( A kleik masz z Nestle?? Fajnie że Aga tak długo śpi ja też tak chce:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsjanko dzięki za wyjasnienie z tymi kaszkami - bo ja już zaczęłam poradniki żywieniowe czytać co robię nie tak (Patryk kaszki smakowe uwielbia), no a kleik ryżowy faktycznie mieszka z nami długo:) Co do herbatki to faktycznie będę musiała jakieś czary-mary zrobić i może Miśkowi zasmakuje. Fajnie masz z Aga choć pomalutku próbujemy Patryka przestawić, żeby też nie szalal z nocnymi pobudkami:) Nulla fajnie, ze się przedstawiłaś - mamy kolejną Anetę na forum:) Dostałam od Andzi kosmetyki \"na krechę\" i widziałam Lenkę \"na żywo\" - sliczna tak rozkosznie spała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy:) nula:) co za konkretna charakterystyka:classic_cool:...widze ze ponownie wrocil temat koszkowy:) hej co z ta nasz spectra??cos za dlugo wypoczywa heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa
witam Nula.... kobietki, ale pogoda.... Młody w piatek skonczy 4 tydzień, a mam obawy, czy mojego wcześniak wyciagac na taka pogode na spacer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane koleżanki i dzieciaczki:) Wreszcie jestem po urlopie, weselu i nawet jednym pogrzebie (na szczęście daleka rodzina). Wakacje spędziliśmy na kempingach w Łebie a wcześniej 2 dni na półwyspie Helskim w Juracie. Było super, ukochane morze, szczęśliwe dziecię bawiące się piaskiem, długie dni, tam zmierzch zaczynał się ok. 23 godz. Urlop starałam się spędzić bardziej ascetycznie, ograniczłam jedzonko i słodkości, dużo ruchu, spacerków, jedynie folgowałam sobie z piwkiem czy winkiem, wypiliśmy nawet z mężem mojego urodzinowego,buuu:( szampana:) A teraz zaczęła się ostra jazda z remontem nowego mieszkania, przy bliższym kontakcie okazało się niestety bardziej zapuszczone niż nam się wydawało, buuu:( Wybraliśmy płytki do kuchni, teraz debatujemy nad kolorami ścian. Dziewczyny:) dziękuję, że o mnie pamiętałyście:) Marchewka:) dziękuję dopiero teraz za fotki, przekochane, tak właśnie sobie Ciebie wyobrażałam:D A teraz gratulacje dla młodej mamy i synka Kacperka:) Fraszka:) podwójne gratulacje obrony i ślicznej córeczki. Dzięki Mamuni mogłyśmy pooglądać Twoją Tatiankę:) Mamuniu:) super, że Aluś korzysta z nocnika:) Witam panią magister:D nula tyszanka:) witaj i pisz często. Ja mieszkam w Tychach ale nie jestem tyszanką z pochodzenia. majkaa:) gratulacje i ucałowania dla Ciebie i synusia:) Andzia:) ja brałam urosept w ciązy z przepisu lekarza, wydaje mi się, że powinien byc bezpieczny. Pracujące świeżo mamy, życzę powodzenia. Wiecie co, nie mogę być na spotkaniu 14 lipca, myślałam ze moz spotkamy sie w piatek 13. Qurczę mamy mieć gości w sobotę. Ale pech. Może uda się następnym razem. To na razie tyle, muszę zmykać do sprzątania i prasowania. Mam tego tony po urlopie a same wiecie jak teraz fajnie schnie:( Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysico - Ja dawałam Ali kleik ryżowy i kukurydziany i rozrabiały sie bez problemów, obojętnie w jakiej temp wody. Teraz przeszłam na kaszke ryżowo-kukurydzianą (nestle) i też ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo i najważniejsze - w badaniach wszystko ok - na dzień dzisiejszy - jak to mówią specjaliści ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nula_tyszanka
Hej dziewczyny! Mysico, jestem bardzo blisko ciebie, bo na Bytkowie. Czasem spacerujemy sobie w okolicach Węzłowca. Spacer w sobotę to świetny pomysł. Kamyczek uwielbia długie przejażdżki (pod warunkiem, że nie ma kolek). No i pogoda ma być w końcu lepsza. Jesteśmy za! Gdzie się spotykamy i o której?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny szukające pracy jako BIBLIOTEKARZ: \" wykształcenie wyższe, przygotowanie zawodowe pedagogiczne, ukończona oligofrenopedagogika\" - to jest oferta z Powiatowego Urzędu Pracy w Sosnowcu, tel. 266-36-35, wew. 208, a przeczytałam w Dzienniku Zachodnim, może którejś z Was się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to jest oligofrenopedagogika? Co za straszne słowo ;) Nie wiedziałam, ze do pracy bibliotekarza potrzebne jest takie dziwne wykształcenie :) Co z naszym spotkaniem? I kto będzie chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem chętna na spotkanie!!! :)) Nula - ja kupe lat meszkałam na Bytkowie na ul. Chorzowskiej a potem na os. Młodych :)) Spectra na nareszcie powróciłaś z urlopu :)) a my dziś idziemy na szczepienia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po oligofrenopedagogice ale to z biblioteka nie ma nic wspólnego :) to wykształcenie potrzebne do pracy z niepełnosprawnymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoja drogą ciekawa jestem gdzie w Sosnowcu jest wakat dla oligofrenopedagoga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agol- dzieki za info:) pyniu tak tez sobie pomyslalam bo moj kolega praucje jako nauczyciel i musial ukonczyc wlasnie taki kurs oligofrenopedagogiki:) bo pracuje z mlodzieza niepelnosprawna itp..:) ja dzis znalazalam oferte w Dąbrowie Górniczej i juz sie z nimi skontaktowalam teraz bede czekac z niecierpliwoscia:) na odp jejku chyba zaczne sie zarliwie modlic bo ja tak chce isc do pracy!!!! 😭 mam tylko pytanie z tej szkoly sa podane dwie oferty na asystenta i mlodszego bibl. mama wyslac dwa razy cv itp piszac w jednym prosbe o jedno stanowisko a w drugim o drugie?? pytam doswiadczone bibliotekarki:)myscio?? judytko?? dzis jade do szpitala do moni posciskac malutka obje czuja sie swietnie :) dzis nasza lalunia dossala sie mamusi do cycusia:) byc moze jutro wyjda:classic_cool: szkoda ze nie mam numeru tel do naszej marchewy zaraz bym wszystko wiedziala jak tam jej bobasek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Tak sobie myślę, że może do biblioteki w jakiejś placówce dla osób niepełnosprawnych albo szkole potrzebują bibliotekarza. Gratulacje dla świeżo upieczonych mamusiek 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry:( Patryk dziś bije rekordy w marudzeniu - stawiam na ząbki, bo pcha sobie paluszki albo gryzak do buzi, ale sprawdzałam dziąsła nie są zaczerwienione, nie ma goraczki ale innego wytłumaczenia nie znajduje:( przed chwilą zasnął może odrobina snu mu pomoże. A moze ma poprostu zły dzień - ostatecznie też ma prawo szczególnie, ze gdyby to były ząbki to chyba marudziłby też w nocy, no i nie zająl by się byle czym - tzn. jak bawi się karuzelą to na 5 min jest w stanie się uspokoić bąź jak biorę go na rece to też się uspokaja... Spectra witamy po urlopie:) szkoda, że nie możesz byc na spotkaniu, ja zresztą chyba też nie - choc zależy od godziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego ja nie jestem informatykiem? :( A może któras z was zna się na oprogramowaniu do stacji paliw? Wiszę na telefonie, szukam po necie i coraz mniej wiem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Szkoda że nie będe mogła się z Wami spotkać tego 14-go bardzo chciałabym Was poznać akurat w tym dniu jade do hurtowni po towar, później musze powystawiać aukcje itd. ale mysle ze jak będziecie planować kolejne spotkanie to się napewno na nim pojawie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×