Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Kochane koleżanki:) strasznie Was zaniedbuję ostatnio ale ciągle myślę o Was mimo wszystko:) U nas remontowo, pakowanie a do tego wszystkiego jeszcze gości mieliśmy przez cały week-end. Coś ostatnio nie wyrabiam na zakrętach. Muszę trochę poczytać co u Was. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Destiny szkoda że nam nie wyszło:( ale tak sobie pomyslałm jak zobaczyłam że wróciłaś a nuż.. Jutro na 13 ide do lekarza i myśle że tak ok 14, może troche przed będe wolna. Jakby co daj znać bo ja mam pustke na komórce i dopiero jutro doładuje:) Pochwale się że mamy pierwszy ząbek tzn, nie widać za bardzo ale czuć pod palcem iłyżeczka stuka. To może dlatego miesiek taki marudny:( Spectro trzymaj się z tą przeprowadzką, bądź dzielna:D. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Mysico - 🌻super że Michasiowi ząbek wyszedł, czyli miał powód do marudzenia :) Od kilku dni zajadam się arbuzami :) a jutro jade na zakupy to może wreszcie kukurydze kupie :) bo mam smaka już z miesiąc ;) a jak nie będzie to chyba w akcie desperacji ugotuje konserwową - haha, ciekawe czy dobra taka jest? Agi nowe umiejętności: - super \"pierdzi\" na piłce ;) - jest w tym naprawde dobra Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsjanko niestety marudzenie się nie skończyło:( Zęby do kiedy wychodzą wszytskie, he, he...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzisiejszym Dzienniku Zachodnim był króciutki artykuł o Bobomigach. Mało, ale fajnie, że piszą wogóle, bo uważam, że warto to popularyzować. Polecam stronę www.migowy.pl Napiszcie co o tym sądzicie. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! nula - a znam temat. to nic innego jak wybrane migi z języka migowego :) używam w pracy jako formę gestów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) jejku moje dziecko ciagle sie prosi o puszczenie mu a kompie piosenki kombii ślad:)lubi patrzec jak w media player kreca sie kolka itp.................dzis o 6.00 rano mial koszmary mowil przez sen dudi ktoe( drugi kotek) nie dalo sie go uspokoic:(darl sie niesamowicie!!! poprasoawalam sobie pranie w czoraj o 22.00 nastepne sie suszy:( wogole to musze sie z nim wybrac do fryzjera:)ciekawe czy da sie obiac??sa nocnikowe postepy bak pieknie sika sam troszke gorzej z kupka ale jestesmy na dobrej drodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu - w Fashion House w atlantiku było dość sporo strojów po atrakcyjnych cenach. Ja sama kupiłam sobie jeden za 30 zł Mysico - dwuletnie dziecko ma już komplet 20 zębów, więc jeszcze trochę przed tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda mamuniu - gratuluje nocnikowych postępów :D :D :D noo i mam pytanko , czy ja już mogę podawać Ali soki normalnie tak bez rozcieńczania z wodą????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka - dzięki....tylko trudno mi sie wyrwać gdzieś dalej....i miałam nadzieje kupić na miejscu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie rozcienczalam soczkow:) kurde dziewczyny co sie dzieje na innych topikach to szkoda slow:( wdzieraja sie pomaranczowe i pisza takie bzdury !!!! mocą i dokuczaja............... alek sam korzysta z nocnika:) ufffffffff jakos nam sie udaje nie zasikiwac pokoju i lozek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - nie mogę pisać bo Patryk jest strasznym urwisem i ciągle domaga się zabaw ze mną....teraz pije więc mam chwilkę:) Pochwalę się tylko, że wczoraj ważył 6 kg:) Może jakimś cudem zaśnie to do was cos naskrobię:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie za oknem znowu koszą od rana trawę....chyba z 8 facetów pierdzi tymi maszynami na okrągło.....uszy więdną....normalnie czuję sie jakbym mieszkała przy torze wyścigowym albo lądowisku helikopterów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochlodzenie przyszlo to odpalili pierdziuchy:) hehheh no ale lepiej widziec w co mozna wejsc prawda ( mam na mysli psie kupki) wybaczice dziewczyny ale nie znosze faktu ze ludzie maja psy w blokach ( mam nadzieje ze nie uraze was) takie jest moje zdanie:) jejku wkurza mnie gdy widze jak te psy sikaja gdzie popadnie i robia kupy tak ze mozna w nie wdepnac:( jestem przeciwniczka posiada psa w blokach i koniec!!!!!!!!!!!!!!!!i zadne argumenty do mnie nie trafia brrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za sprzątaniem psich kup i za kagańcami w miejscach publicznych!!!!! U nas w parku nie przejdziesz żeby nie wdepnąć......nie mówiąc żeby na przykład dziecko poraczkowało sobie po młodej trawce, albo żeby sobie przyjemnie zasiąść i odpocząć ........no ale niestety w Polsce wszystko do góry nogami.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany! A Kamil lubi kosiarkę. Przy odkurzaczu zasnął, a najlepsza na sen jest suszarka do włosów lekko dmuchająca na brzuszek. Odmieniec jaki, czy co? :-D Mamuniu, gratulacje dla Alka 🌼. Dzielny mądry chłopczyk! Judytko, 6 kilo to piękny wynik :-). Nam jeszcze sporo do tego. Mysico, gratulujemy Michasiowi ząbka! :-D Pyniu, w jakiej pracy przydają ci się bobomigi (i język migowy wogóle), jeśli można spytać? Działa? No i czy przy bobasku też stosujesz? Ale mam chandrę. Piąty dzień w gipsie i Tomek jest już nie do zniesienia. Wkurzyłam się. Tracę moją osławioną anielską cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko - no to gratulacje 6 kg. Moge mu oddać moje 4 kg :) A moje dziecko mi powiedziało \"Masz mnie słuchać, bo ja jestem dyrektorem\" :o Nie wiem, skąd mu sie to wzięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka - hasło świetne :D nula- jestem logopedą , pracuję w szkole specjalnej, migi czasem wykorzystuje jako komunikację wspomagająca. Z Alutką nie próbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny u was to tylko czasme wyskocza z tymi pierdziochami , gdybyscie mialy takiego sasiada jak ja to dopiero byscie wyzywaly . Piatek ,Swiatek czy niedziela moj sasiad jak nie z kosiarka , to z pierdzacym malym traktorkiem lub glebogryzarka zaiwania po polu ktore graniczy z moim placem i oknami !! Mamunia zna to doskonale bo tak uplynela nam dziecinstwo i wakacje . Do konca zycia bede pamietac sasiada pyrkajacego na swoim juz rozlatujacym sie traktorku szczegolnie w sobote o 7ej rano :) Co do psich odchodow zgadzam sie z mamunia , bylam kiedys z Alkiem w piaskownicy i az strach go tam zostawic , kapsle ,psie kupki , kiepy itp .U mnie na placu moze wyglada jak Bambo po calym dniu zabawy ale wiem co mam na placui kogo :) mysica gratuluje zabka :) u twojego malucha :) Moja malutka ma dzis wzdecia i biedna sie meczy a i mamusia na zawolanie .No ale po co probowalam malutki kwiatuszek kalafiorka !! ? Znacie moze ta wode koperkowa grippe water ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ten moj spacer byl troche nie w pore pomine fakt ze zmoklam:)........powiem krotko deszcz byl cieply..... nie wyrobilam sie z obiadem i dziecie poszlo spac przed:( niedobra ze mnie matka !!! no ale jak nie mam babuni co by mi pichcila to co mam poczac?? nie zawsze chce mi sie leciec na spacer o 10.00 rano.....zagadalam sie z olkaa i zamiast wyjsc o 11.00 to wyszlam 12.00 upssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Pyniu - ja rozcieńczam nadal, Aga dużo pije i wole by nie dostawała za dużo cukru. Kiedy zaczełyście podawać zwykłe soczki typu: Kubuś, Pysio? Judytko - buźki dla Patryczka 🌻 super że ma już 6 kg U mnie dzisiaj trawy nie koszą, kosili w tamtym tygodniu a dzisiaj przyjachał traktor po trawe, trąbił, hałasował i mi Age obudził i przez to jest marudna dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraszko, Kamilek przerobił już pół apteki, miał takie kolki i wzdęcia. Gripe Water też mu podawaliśmy, ale z tym trzeba ostrożnie. Zauważyliśmy, że czasem było po nim jeszcze gorzej. Koper włoski jest wiatropędny, więc produkował pierdków, ale nie umiał ich uwolnić. Małe dzieci czasem mają za duże napięcie mięśniowe i nie puszcza im zwieracz. Najlepiej rozluźniała go suszarka. Ciepły podmuch na brzuszek, uważaj, żeby nie za gorący i osłoń buźkę. Do tego ten szum bardzo uspokaja. I po jakimś czasie swobodnie sobie prukał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek wazy 7,600 kg i ma 72 cm:) znajomej dziewczynka ma przeszło 9 kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraszko, teraz dalszy ciąg, bo mały zasnął (albo udaje;-)). Ponieważ profilaktyka najważniejsza, ćwiczymy kilka razy dziennie: leżenie na brzuszku, leżenie brzuszkiem na mamy kolanach, przyginanie nóżek do brzuszka, ćwiczenie pt.: lewe kolanko dotyka prawego łokcia, prawe kolanko lewego łokcia itp. Ale niezawodny jest też sposób, aby delikatnie rozmasować dziurkę w pupie (ale to brzmi!). po prostu palcem posmarowanym kremem pomasuj przez moment. Kiedyś na allegro kożna było za bodaj 4 zł kupić specjalne rureczki (w Czechach to jest w aptekach, u nas nie uświadczy). Bardzo skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nula_tyzanka- to ja napialam sie tej wody koperkowej 1lyzeczke i zauwazylam ze mala mniej sie prezy i puszczala baczki juz bez takich wygibasow. Och ja szalona po co jadlam tego kalafiorka !!?ach sama jestem zla na siebie .Niby Tatianka spi nie placze ale widac ze sie dziecko meczylo . Dzieki za rady jak cos to wyprobuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×