Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

no to ja mogę juz isc spac spokojnie:) super foli ❤️ bardzo sie cieszę:):):):) dobrej nocki babeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrznoc, a powiedziałaś już mężowi o remoncie, bo nie czytałam zaległości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wie ze mialam tapetowac ale nic nie wie o podłodze nowych meblach i całkowitej zmanie ;) wszyscy mowia ze jest slicznie ,dostojnie i przytulnie:) i o to mi chodziło:) papatki do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli suuper, cieszę się bardzo, wszystko będzie dobrze widzisz ❤️ Aniu dzięki za fotki juniorka!!🌻 Estelko ja też poproszę o Twoje :) Włąśnie Enigmuś mązek juz wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się ździwi :) zrób zdjęcie jego miny :P) ja też idę spać do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, dzięki :) naprawdę miałam pietra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale Ci się nie dziwię Foli, teżbym się martwiła ❤️ Enigmuś :) Trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, a mówiłam, że wszystko będzie dobrze :-) Bardzo się cieszę, że \"Wielkolud\" rośnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałm Wam fotki z innego maila, bo z tego starego coś nie mogłam :-( Mam tylko nadzieję, że nie zapchałam Wam skrzynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) foli, ciesze się, że wszystko w porządku 🌻 cześć enigmuś, ranny ptaszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko dzięki za zdjęcia. Właśnie chciałą zapytać czy to ze Słowacji :) Foli, bardzo się ciesze z dobrych wieści ❤️ A co lekarz mówił na ten wczorajszy ból brzuszka? Witam pozostałe kobietki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u profesora po usg i powiedzialam mu o tym bólu, w sumie powiedział, ze mnie przebada, sprawdził czy wszystko ok i powiedział że ok a ja nawet nie drążyłam tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przeczytałam w książce ze w tym okresie ciąży właśnie macica się najbardziej rozciąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babeczki.....Foli bardzo sie ciesze że wszystko oki superek, to teraz już bedziesz spokojniejsza....Estelko dzieki za świetne zdjątka....Enigmuś a jak Ty sie czujesz, masz jakieś objawy? u mnie kolekny duszny dzień, a wpracy znowu nawał uffffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, każdy chyba ma dosyć tych upałów. A co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam w upalny dzień:) Foli fajnie, że wszystko ok i już się niczym nie martw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jakoś leci Foli, w ten weekend miałam owu, akurat trafiło nam sie wesle ale w niczym nie przaszkodziło, ochota była wielka więc teraz czekamy na efekty (kurcze ta nadzieja u mnie cały czas jest)...od 14.08 mam urlop i wybieramy sie z meżem do domku nad jeziorem na Mazurach z jego siostrą i jej mezem, wypoczynek na łonie natura to jest nam potrzebne. wyciszenie się (moze pojedziemy już we trójke) no pożyjemy o zobaczmy, póki co w pracy młyn a w tych upałach nie chce mi sie wogóle pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko jak ja nieskładnie pisze ale chyba wiecie o co chodzi hhihihihihihi (za dużo rzeczy naraz robie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, melduje się na nowej części:) Foli cieszę się że u ciebie wszystko dobrze, gratuluję wielkoluda;) Mnie też jeszcze pobolewa brzuch ale słyszałam od koleżanek w ciąży że tak na początku jest. Ja jutro idę do gina i może też zobaczę małe serduszko. boję się trochę bo wiem że na tym etapie wszystkomoże się zdażyć. Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...........
Foli, ciesze sie ze u Ciebie wszystko dobrze!!! Naprawde widzialas konczyny u swojego malenstwa... pytam, bo ja bylam na ugs, dostalam zdjecia, ale jakos ta dzidzia sie dziwnie poukladala, ze nie widze wyraznie nog, rak... ale chyba je ma, skoro lekarz napisal ze zarysy dziecka prawidlowe i ze wszystko jest w porzadku, co??? Wiem ze glupio pytam, ale napiszcie cos, blagam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, no to czekamy na efekty :) i trzymamy kciuki :) Andzia, nie martw się będzie ok, zobaczysz serduszko, ja panikowałam bardzo wczoraj ale jest ok :) Do mam pytanie, widziałam zarysy nóżek i rączek, oczywiście nie był to wyraźny obraz ale ogólny zarys widać no może nie można zobaczyć dokładnie gdzie jedna nóżka się zaczyna i kończy ale widać że są:) Nóżki podobno zawsze gorzej widać. Nie martw się dużo zależy od sprzętu od usg, ja wiem, że tam gdzie byłam sprzęt jest b. dobry. Jestem w 8 tygodniu a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×