Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

a moze masz przyjechać tylko na kontrolę? a od którego dnia cyklu brałaś tabletki antykoncep.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra, a poza tym ty mozesz mieć inny protokół niż ja, ja miałam długi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie sprzedadzą ci zastrzyki a brać będziesz od 21 dnia. Mi kazali przyjechać przed pierwszym zastrzykiem ale ja pojechałam w dniu zastrzyku żeby mi go zrobili i nauczyli męża robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy wypada ci 17 dzień cyklu, w jaki dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jak Wy pamietacie te wszystkie nazwy tabletek. Ja wiem co biorę ale jak przestaję to zapominam. Jeszcze mam remont i czekam na decyzję sanepidu w sprawie projektu. W piątek chcemy zrobić otwarcie to wtedy porobię zdjęćka i podeślę Wam. Zrobię jedno take, żeby mnie było widać ;) Nie lubię oglądać się na zdjęciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra no niestety te zastrzyki przy długim protokole tak długo się bierze najpierw raz dziennie a potem 2 razy dziennie (1 dipherelinę raz puregon bądź gonal). Pytałam jaki to dzień bo myślałam że może 21 dzień w weekend wypada, ale nie martw się, wiem że tabletkami mozna sterować więc może oni dawają krócej a poza tym może masz tylko po leki jechać. Wy macie inną przyczynę więc może inny zestaw leków dostaniecie, trzeba chyba zaufać lekarzowi prowadzącemu i już. Przecież musi wiedzieć co robi. choć ja do końca mojego sprawdzałam i czytałam różne wiadomości i badania nad in vitro :) A uwierzyć było trudno, mimo że jak byk było na wyniku bety hcg to musiałam zadzwonić do kliniki żeby potwierdzili że ten wynik oznacza ciążę no a potem jeszcze do usg ciężko było uwierzyć. no i walczyłam z zapaleniem krtani do tego wszytskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czekam na zdjęcia granini w takim razie :) pewnie się cieszysz na otwarcie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to mam pietra z tym otwarciem i to dużego. Głupio będzie jak nie będzie fryzjerki...jaja jak balony :D Jeszcze nie śpię bo czekam na męża aż wróci z resztą mebli do salonu. Mogło to wszystko trwać krócej ale musimy liczyć tylko na siebie. Teściowie nie mają czasu nam pomagać (czyt. nie mają ochoty) a moi rodzice mieszkają we Wrocławiu. Musiałam zostać z Kubusiem. Zanim wypakujemy wszystko z samochodu będzie 1 a o 6 trzeba wstać bo Kuba do szkoły :( Kochane kolorowych snów!!!!! Miłej środy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
granini - mam nadzieję, że daliście radę :) CO do teściów to przykre, że nawet małym się nie zajęli. Ale jest druga strona medalu. Będziesz mogła z ręką na sercu powiedzieć, że sami wszystko zrobiliście własnymi siłami i to będzie wasz sukces. Udowodnicie przy okazji, ze nie potrzebujecie niczyjej pomocy, łaski bez. Ja też tak zarządziłam przy okazji naszych rewolucji w domu i nikogo nie prosimy o pomoc. Żeby potem nie było, że tyle napomagali nam kiedy był bałagan. Będzie czym zamknąć usta w razie wychwalanek i jakiejś gadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ I CZOŁEM! Granini, gratuluję tempa remontu!!! pewnie będzie wspaniały salon piękności!!! Zabajonku, a remont ma sie ku końcowi? w łazience płytki zmienialiście? Ana, jak tam prze terminem @ ? u mnie psycha robi sobie ze mnie konia :-( od kilku dni mam wieczorem mdłości :-( wiem, że to - po pierwsze: nie może byc ciąża, po drugie: gdyby cudem była , to na mdłości i tak za wcześnie, a po trzecie: to jestem przekonana, że mój organizm robi sobie ze mnie jaja, echh. Juz bym chciała dostać @ i byłby spokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.....Estelko u mnie przez ten młyn w pracy mam brak czasu na myślenie o @, ale tak jak juz pisałam kilka dni temu objawy małpowe delikatne już sa więc i pewnie ta franca przyjdzie buuuuuu no cóż czekam znowu na ten okropny dzień....buziaki dla Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) poprawiam tebele II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............18.08.......30.............?...................2 lata......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........13.08.........27.......09.09...............22 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 29.08.........25..........?..................23m-ce........Trójmiasto Myszka1975.......4.09.........27-28.......?..................23 m-c........Katowice AnA 30............9.08........30-34............?................12 m-cy........ enigmaa.........18.08......27......11-14.09......10 m-cy...Katowice beti78........01.08............26-28..........26-28.08.........19 m-cy..łódzkie gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg Iwona77 .......05.08..............31-34.............?.........ponad 2 lata... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........25.08.......35.....?.......19 m-cy......Warszawa JaChceFasolke..........przerwa w staraniach.....17 m-cy.... Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Serdeczne pozdrowienia dla bywalczyń tego forum Mam nadzieję że wszystkim starajacym sie uda się zafasalkować przed zimą a przyszłym mamusią dużo zdrówka i wytrwałości A naszym mamusią cierpliwości i radości z pociech Asieńko bardzo dziękuję Ci za pamięć dostałam wiadomość że na mój stary adres przesłaś mi zdjęcia Sandry mówią że to śliczna kruszynka szkoda ze jej nie miałam okazji zobaczyć ale z całego serca Ci gratuluje i życze samych pogodnych chwil sędzonych z kruszynką, to naprawde miłe że omnie pamiętałaś buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też dzisiaj poginam z robotą ... Estelka - zmieniamy wszystko, remont jeszcze trwa, przeniosło się lekko na pokoje (odświeżanie), więc sajgon mam w całej chacie, brrrr. CO do objawów przed @ to z nimi różnie bywa, czasami sugerują, ze ta franca przylezie, a czasami nic się nie dzieje, jak u mnie było. W dniu spodziewanej ostatecznie @ piersi mi oklapły, ze przestałam się łudzić. I zapodałam sobie \"pampersika\", a ona nie przylazła. Piersi zaczęły mnie boleć po 6 tc, jakoś tak przyszło razem z mdłościami. :p blehhh - jak tylko wspomnę, brrrrrrr ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, nie było mnie dawno, zaległości nie nadrobione, przepraszam bardzo. Po prostu zaczynam \"nie wyrabiać\" z czasem. Opieka nad Malym, doktorat (pisanie po nocach), ćwiczenia (czytaj powrót do figury), i do tego odebraliśmy jeszcze mieszkanie, ktore trzeba urządzić, padam na twarz ... jedyne forum na którym cos piszę dotyczy żłobka, bo Oskar od listopada idzie tam .... (serce pęka z bólu) W tamten piątek Mały dostał gorączki i lekko pokasływał wiecc pojechaliśmy do lekarza -powiedział ze to jest związane z ząbkownaiem, bo malemu \"bieli się juz na dolnym dziąśle\". Ale według mnie późneij roziwnęla sie infekcja bo odszedł tez katarek, Generalnie mialam cięzkie dni, choc Oskar bardzo dzielnie znosi chorobę, nawet noce przesypia, ale jest taki biedny .... bardzo Was prosze nie zapominajcie o mnie przy wysyłce zdjec, choć sobie Was pooglądam. Mysle ze do pełnej forumkowej aktywnosci wróce jak pójde do pracy, wtedy bedie mi łatwiej poczytać, popisać. Tymczasem buziaczki dla Was Gonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gonia :) Oskarek ma już 4 miesiące ? ale czas leci, nie dziwię się, że jesteś taka zajęta. Biedny jest z tą chorobą, mam nadzieję, że mu szybko przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej Foli, czas leci bardzo szybko, smiejemy sie z Przemkiem ze zamiast malutkich słodkich buciczków Oskara zanim się obejrzymy będą \"buciska\" w rozmiarze 42 hehe, Ty pewnie też czujesz upływ czasu? jets już jakiś maluci brzuszeczek? Jak sie czujesz? chcę sprawdzić nowy suwaczek, stary mnie denerwuje http://b1.lilypie.com/m42Jp2/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać już brzuszek chociaż chyba go dobrze kamufluję narazie do pracy bo wszyscy mówią, że nie widać. Chodzę w koszulach i garniturze zazwyczaj więc nie rzuca się w oczy. A czas faktycznie szybko leci, zwłaszcza że chodzę do pracy i jestem dość zajęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Foli U nas wszystko ok właśnie zakończyliśmy 21 tc wszystkie badania wypadają nam rewelacyjnie no z małym wyjątkiem glukozy bo ta jest zbyt niska ale to nic groźnego dla maluszka pod warunkiem że ja nie będę zapominać o rególarnych posiłkach Moje maleństwo już nieżle bryka i wyraźnie pokazuje kto tu rzadzi brzuszek mam już duźy i często ludzie podchodzą do mnie uśmiechają się i pytają czy mogą pogłaskać tak na szczęscie nie wiem czy inne ciężarówki tez tak mają a i zaczynam chodzić na basen to tyle w telegraficznym skrócie 19 jedziemy na echo serduszka A co u Ciebie jak ty się czujesz mam nadzieję że ciąża przebiega tak jak umnie bez przeszkodowo i w pełni możesz cieszyć sie swoim szczęściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ber, to fajnie, że tak dobrze wszystko idzie, oby tak dalej :) trzymam kciuki za badanie serduszka. A wiesz już czy będzie chłopiec czy dziewczynka? Ja też czuję się rewelacyjnie, żadnych mdłości i negatywnych objawów, badania wypadają też dobrze więc trochę jestem spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ber - jesteś więc 2 tygodnie do przodu ode mnie. Mówisz, że dziecko już nieźle bryka. No w ciąży 2 tygodnie to sporo i ja mam nadzieję, ze niedługo zacznę czuć porządne kopniaki, bo jak narazie to WYDAJE mi się, że maluch słabo daje znać (albo mamusia ma tłuszczu jak wieloryb i nie czuje) ;) w każdym razie martwię się troszkę, bo właśnie zaczęłam 20 tc, a porządnego kuksańca jeszcze nie było :-o Wręcz mam wrażenie czasem, że wcale nie jestem w ciaży. Jak spojrzę w lustro stojąc bokiem, albo w samej bieliźnie, to owszem, brzucholek spory już, ale tak z daleka to narazie aż tak mocno nie widać. No i tak jak był wypsnięty tylko do przodu, tak teraz \"rozlał\" mi się na boki. Sąsiad przepowiada mi córeczkę po moim wyglądzie, he he. Może za 2 tygodnie się dowiem, bo wtedy robimy szczególowe usg (własnie serduszka i innych narządów), no i może zobaczymy jakieś \"organy\" ;) Foli - jesteś szczuplutka, mam koleżankę na tym samym etapie co ja i mimo, ze ona mówi, że spodni już nie dopina, to nic po niej nie widac, a przeciez leci już 5 miesiąc. Tylko się cieszyć ;) potem mniejsze problemy z wałkami na brzuchu (ja na pewno bede miała i trudno mi bedzie tego się pozbyć - rodzinne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ber - świetnie, że ciąża tak pięknie przebiega! Ooo i zapracowana Gonia sie odezwała - witaj!!! A ja dzis sie dowiedziałam, że bedę mamą chrzestną :-) to mój pierwszy chrześniak! strasznie się cieszę, ale jednocześnie dopadł mnie dół i ogromny smutek, że być może w życiu uda mi się być wyłącznie mamą chrzestną a nie taką zwykłą mamą swojego dziecka...echhhh Ana, trzymam kciuki, aby te wielkie piersi szykowały się do karmienia bąbelka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka - to chłopiec? Bo nie pamiętam ... jak tak, to dobra wróżba dla ciebie. Ja mam jednego chrzesniaka i jest to chłopiec właśnie :) TAk się mówi w tych wszystkich \"zabobonach\" (w które raczej nie wierzę, ale te miłe biorę pod uwagę ;) ), ze dla kobietki pierwszym chrześniakiem powinien być chłopak, a dla faceta - dziewuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopak :-) śliczniutki :-) słodziutki :-) a ile się daje kaski na chrzest, jesli wiecie? bo ja nie mam bladego pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Dziewczynki jeśli o mnie chodzi to i z bliska i z daleka widać brzucho jest dość dużych rozmiarów jeśli zaś chodzi o płeć dzidziusia to na badaniu prenatalnym w 14 tc prof widział że coś dynda pomiędzy nóżkami ale to były takie przypuszczenia na 80% a podczas ostatniej wizyty mój lekarz prowadzący stwierdził że on by sie nie upierał co do chłopca ale ponieważ maleństwo było bardzo ruchliwe a nam szczegulnie nie zależało na odkryciu prawdy to niemęczyliśmy go tym bardziej że nasze maleństwo jest troszke wstydliwe bo przy każdej próbie odwracało sie i pokazywało pupkę Zabajonku jeśli chodzi o ruchy to nie masz sie co stresować i sama zobaczysz że już lada dzień zaczniesz je coraz bardziej intensywnie odczówać mężowi już pare razy udało sie wyczuć co mocniejszego szturchańca cieszył sie jak mały dzieciak. Estelko przyjdzie i na Ciebie pora i nim się obejrzysz będziesz nam zdawać relacjie ze swojej ciaży jestem o tym przekonana jeśli zaś chodzi o chrześniaków to ja mam ich całą piąteczkę i kazde z nich jest códownym maleństwem no może nie wszystkie to jeszcze maleństwa bo najstarsze w zeszłym roku szło do komunii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
przepraszam za błędy sama nie wiem jak je można usprawiedliwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×