Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

Witajcie kolezanki. Nie odzywam się ostatnio, bo nie bardzo mam możliwość, netu nie mam a szwagierka nie zawsze ma ochotę żebym siedziała w jej pokoju. U mnie wszystko dobrze, dzidzia rozwija się prawidłowo, wyniki mam w normie. Jedyny problem to to, że zamiast pozbywać się już dolegliwosci ciazowych to u mnie dopiero one się zaczynają:( często mam mdłości, czasem wymioty a najgorsze są bóle głowy, na szczęście mój gin powiedział że przy bardzo uciążliwych bólach mogę wziąć tabletkę na bazie paracetamolu. Jeżeli chodzi o moją wagę to mam 2,5 kg więcej niż przed ciążą, mam zaokrąglony brzuszek i większy biust, co bardzo podoba się mojemu mężowi hi hi:D Jadę dzisiaj do kuzynki po jakieś ciuszki ciążowe, bo do moich gaci już ledwo się mieszczę a nie chcę za bardzo ściskać maleństwa. Pozdrawiam Was bardzo serdeczni i przepraszam że tak rzadko się odzywam. ❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka - znamy te \"fazy\" przed @;) Iskierka - ja też mam typ czterokołowca, w dodatku oglądałam tvn style, gdzie było o wózkach, nosidełkach i takich tam i tam tez odrzucali te nowomodne trójkołowce ze względu na wywrotność. I co jeszcze, dobrze, żeby wózek miał większe koła, wtedy jest łatwiejszy w prowadzeniu i stabilniejszy. I taki też mam zamiar kupować. Oglądałam na allegro rózne i upatrzyłam sobie wózek, ale narazie nie myślę o zakupie, przyjdzie na to pora. Na pewno będzie głębokospacerowy, bo nie chcę dwa razy kasy wydawać na wózki. Te dwa w jednym sa bardziej praktyczne tam, gdzie nie ma miejsca na dwa pojazdy (no i to jest często wersja ekonomiczna). gosiaczek - no faktycznie dawno cię nie było. Co u ciebie jak tam sprawy się mają? Coś idzie do przodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć gosiaczek :) Ja jeszcze wózka nie wybrałam, chyba po usg w 22 tc się tym zajmę. Estelka, proszę o zdjęcia w nowej fryzurze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam :-( ale sobie cyknę i wyślę. Fryzura się nie zmieniła, ale kolor jak najbardziej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolor to już duża zmiania :) ja narzaie trzymam się naturalnych, nawet je polubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, my idziemy prawie równo, dwa dni różnicy tylko :) fajnie, że wszystko dobrze, a kiedy przewidujesz internet w domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - ja przez ciążę (w sensie, przez czas jej trwania), chyba daruję sobie malowanie i myślę, ze uda mi się wrócić do moich naturalnych, a jestem szatynką, z włąsnymi pasemkami :) Teraz mam kilka pasemek, fryzjerka mi zaproponowała, zeby nie dręczyć włosów chemią za mocno, ale żeby było inaczej. I już przywykłam i nawet mi się podoba, mama tez twierdzi, że już dawno trzeba było o tym pomyśleć :) A kiedyś mówiła, że na pewno będzie mi źle w pasemkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, ja miałam już pasemka jasne, czarne włosy z wiśniowymi końcówkami, jasne z brązowymi końcówkami a w końcu jak starałam się o dziecko postanowiłam wrócić do naturalnych (żeby jak najmniej chemii było), najpierw pofarbowałam na brązowo, żeby były zbliżone i nie było widać jak odrastają a teraz już mam swoje, bardzo podoba mi się ten kolor i cieszę się, że nie muszę farbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli- nie wiem kiedy nam założą net, wniosek mamy cały czas złożony, ale panowie z TPsa stwierdzili że w naszym domu nie ma możliwości technicznych, co jest o tyle dziwne że wszyscy dookoła mają podłączony.Z kolei o internecie radiowym mój mąż nie chce słyszeć bo chodz strasznie wolno a kosztuje kupe kasy. Tak więc na razie jestem skazana na dobrą wolę szwagierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jezeli chodzi o włosy..... mam już odrosty na pół głowy i nie mogę na siebie patrzec. 13 idę do fryzjera po pasemka jakies kolorowe. 23 wrzesnia ide na wesele i jakoś muszę wyglądać, pewnie gdyby nie to to też olałabym odrosty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja zobaczę jakie będą te moje włosy natuarls i zdecyduję wtedy, być moze pozostanę przy pasemkach, bo mi się podoba taka wersja \"mnie\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmaaaa, hop, hop kurcze Starające się - gdzie Wy? mało nas zostało bez brzuszków, oczywiście bardzo dobrze, że tak mało, ale czasem mogłybyście się odezwać!!!! ciekawe ile jeszcze przyjdzie mi wisieć w tej nieszczęsnej tabelce nr 2 (a ja znowu swoje :-( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, to no to się dzidziuś wybawi :) Mój się bawił w weekend na Maleńczuku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, macie plan, będzie in vitro a potem ciążą, tego się trzymaj. wiesz ze mamy podobne warunki bo u mnie był ten sam problem co u was i wiesz (bo sama to pisałaś),ze wtedy się zazwyczaj udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk furszulka......Bogatynia........30.06.06.........?.......... ?..........? Aśka74 .......Trójmiasto........07.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.......Siedlce....... .21.10.06.....9kg... ..synuś Eryczek ....98cm Zabajona........Olsztyn......... 30-31.01.07.....1 kg.........?........? Silve26......Biała Podlaska........09.03.07........2kg............?.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............18.08.......30.............?...................2 lata......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........13.08.........27.......09.09...............22 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Myszka1975.......9.08.........27-28.......?..................23 m-c........Katowice AnA 30............9.08........30-34............?................12 m-cy........ enigmaa.........18.08......27......11-14.09......10 m-cy...Katowice beti78........01.08............26-28..........26-28.08.........19 m-cy..łódzkie gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg Iwona77 .......05.08..............31-34.............?.........ponad 2 lata... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........25.08.......35.....?.......19 m-cy......Warszawa JaChceFasolke..........przerwa w staraniach.....17 m-cy.... Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja się boje tego invitro jak diabeł święcoenaj wody - nie wiem czemu, ale koszmarnie się boje. Może porażki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emikaaa, a Ty gdzie!? koniec urlopowania, wracaj na topik i dawaj jakąś :-) cudowną wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko wiesz ja chyba tez dlaetgo nie umiem sie zdecydowac na in vitro, boje sie że mój stres wszystko by zniweczył, takie mam durne myśli, może kiedys do tego dojrzeje bo jak na razie nawet wakacje nie pomogły co przedstawiam w tabeli: TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............18.08.......30.............?...................2 lata......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........13.08.........27.......09.09...............22 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Myszka1975.......4.09.........27-28.......?..................23 m-c........Katowice AnA 30............9.08........30-34............?................12 m-cy........ enigmaa.........18.08......27......11-14.09......10 m-cy...Katowice beti78........01.08............26-28..........26-28.08.........19 m-cy..łódzkie gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg Iwona77 .......05.08..............31-34.............?.........ponad 2 lata... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........25.08.......35.....?.......19 m-cy......Warszawa JaChceFasolke..........przerwa w staraniach.....17 m-cy.... Chorzów Wydeje mi sie że już na zawsze zostane w tej tabeli........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko, a masz fotki z wakacji? jesli tak, to prześlij mi :-) ja na icsi jestem zdecydowana na wiosnę 2007, teraz nie jestem na to gotowa psychicznie, ale mam pół roku aby zdobyć sie na odwagę! A z tabelki II wypadniemym trzeba w to wierzyć, chociaz czasem zwątpienie beierze górę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, to normalne ze się boisz, chyba nie ma osoby, która by się nie bała ale naprawdę z perspektywy czasu to nie było nic strasznego, mój mąż stwierdził, że myślał że będzie gorzej a tu bez żadnych komplikacji. to jest tak jak z obroną na studiach boisz się jak cholera a potem okazuje się, że to była tylko formalność :)Wyniku też się bałam ale pocieszało mnie to, że jak nie wyjdzie to jeszcze są mrozaczki i mam 2 próby bez zastrzyków. Zaskoczyło mnie też że tak mało wizyt trzeba było odbębnić do in vitro no i że dobrze się czułam w miarę po zastrzykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko wyśle fotki pod koniec tyg. bo mąż bedzie w pracy jutro i dopiero je zgra na płytke a wysle na pewno:) ja też poprosze o fotki:) U nas mało troche żołnierzyków,wrogi śluz,2 ins.nieudane bo prl zwariowała i nie miałąm owu.Teraz jem bromek i czuje owu ale w tym miesiacu nie chce mi sie jeszcze isc na nastepna ivi musze jeszcze poodpoczywać tym luzem wakacyjnym.Ja moze tez zdecyduje sie w 2007 jak ty a może i później, jak mi sił starczy i kasy hehehe Wczoraj mi było tak przykro jak oglądałąm \"Rozmowy w toku\" tak fajnie opowiadały babki o ciąży mmm czy ja tego kiedyś dośwaidcze echhChyba mi tez tak smutno było bo akurat @ przylazła wredota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka dasz radę, ja wiem że teraz łatwo się mówi jak już się udało ale najlepszy dowód na to, że nie było tak źle to to, że drugi raz też się zdecyduję na in vitro jeśli to będzie jedyna droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka - pstryknę fotki, ale już mówiłam, ze po remoncie :) mam małe mieszkanie i pokój, w którym stoi komputer jest zawalony. Potrwa to jeszcze do końca przyszłego tygodnia niestety. Mąż też nie ma teraz głowy ani czasu pstrykac mi zdjęć i jeszcze ściągac ich w tym bajzlu :) JA pamiętam i dotrzymam obietnicy, ale po remoncie, bo teraz to ja i nie wyglądam za dobrze. Wyremontuję łazienkę, potem twarz ;) i zrobię fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sabra :) brałam zastrzyki diphereline od 21 dnia przyjmowania tabletek przez 13 dni i potem dołączył puregon przez 12 chyba dni (razem z diphereline). To dobrze, ze jestes tak zajęta, nie masz czasu myśleć o tym wszystkim. Wazne ze decyzja zapadła i sprawa postępuje naprzód. Trzymam kciuki cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×