Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

Ana, mi też przykro :( Beti, a czemu dopiero styczeń? nie było miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej! estelka - ślicznie ci w tych włoskach :) u mnie jeszcze tydzień bajzlu murowany, ale potem obiecuję foty :) foli - ja za 2 tygodnie się dowiem, czy coś muszę brać na te pojedyńcze bakterie. Może nie będzie potrzeby, chyba, ze zleci mi powtórne badanie. beti - dopiero po nowym roku? takie kolejki? ja cię sunę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, dziś oddzywam się tak późno bo dopiero teraz mam chwilke zeby do Was zajrzeć....chiałam Wam podziękować za ciepłe słowa, nie mam czasu nawet myśleć że znowu @ przylazła wczoraj w nocy dopadły mnie doły i poryczałam sie do poduszki ale jakoś przeszło...Estelko odpowiadając na Twoje pytanie mój mąż miał robione badanie i u niego wszystko dobrze ( więc pewnie ze mną coś nie tak echhhhh) a z innej beczki to suuuuperrrrr wyglądasz w nowym kolorze bardzo Ci pasuje, ja jak sie wkońcu poodrabiam posle Wam moje fotki....buziaczki dla wszystkich dziewczyn....a tak na marginesie to gdzie się podziewacie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop hop hop
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZe dziewuszki!! Tak niestety takie są terminy odległe :( Będę jeszcze dzwonić w październiku, moze się coś zwolni. A my dziś w nocy na wczasy więc nie będzie mnie słychać 2 tygi!! Mam nadzieję że jak wrócę to poczytam jakieś dobre wieści od Was!! Trzymajcie się cieplutko papa!! ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoooooooooooopa
matko my spadamy na łeb na szyję ,jakis mała epidemia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki:):):):):) Nie bło mnie długo:( bo miałam urwanie głowy potem brak kompa i juz jestem:) Musze doczytać co sie u Was działo by byc w temacie:) Ja mam luzik w tym cyklu i w przyszłym ,w poniedziałek mam dostac @ a potem inseminacja:) No jak zdarzy sie cud ❤️ to inseminacji nie będzie ale ogólnie nie wyczekuję z zegarkiem w ręku na owu i teraz nareszcie oddycham :):):):):) Wiem ,ze inseminacja jest nieunikniona a potem moze invitro... zobaczymy:) Poki co biegam, chodzę na siłkę i widze efekty co bardzo mnie cieszy:) Posyłam Wam 2 fotki w nowej fryzurze;) buziaki dla Was i zabieram sie do czytania;):):) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć enigma, wreszcie się odezwałaś :) zdjęcia właśnie oglądałam, pasują ci te loczki, fajna fryzurka, a w ogóle to ci włosy urosły bardzo mam wrażenie :) Ja za chwilkę jadę na imprezę integracyjną z pracy, impreza jest raczej sportowa no ale cóż pokibicuję :) wczoraj byłam na fajnym koncercie jazzowym, bardzo przyjemnie, w ogóle super jest jak ciąża przebiega bezproblemowo, wcale jej nie czuję a czas szybko leci bo żyję normalnie, tak to ja za chwilę mogę znowu być w ciąży, tylko żeby to było takie proste :) i tyle nie kosztowało :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Enigma tu siłownia a ten mcdonald na zdjęciu to co? pozuje do zdjęcia tylko? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli :) ten mc donalds to ...:( zgrzeszyłam...:( moja wina :D moja wina :D MOJA BARDZO WELKA WINA:D:D:D suzinko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmaa dzieki za fotki ,bardzo fajnie wyglądasz w tych włoskach a mc donald w tle ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franca przyszła w 23 dc ale to moze i dobrze ze wczesniej niz musiałabym na nią czekac:) musze wydłuzyc 2 fazę cyklu bo cisik za krotka, chyba za mało progesteronu TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............18.08.......30.............?...................2 lata......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........13.08.........27.......09.09...............22 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Myszka1975.......4.09.........27-28.......?..................23 m-c........Katowice AnA 30............7.09........30-34............?................13 m-cy........ enigmaa.........10.09......24-25......02.10......10 m-cy...Katowice beti78........01.08............26-28..........26-28.08.........19 m-cy..łódzkie gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg Iwona77 .......05.08..............31-34.............?.........ponad 2 lata... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........25.08.......35.....?.......19 m-cy......Warszawa JaChceFasolke..........przerwa w staraniach.....17 m-cy.... Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiem nie ma nic w moim wyglądzie co mozna podziwiać,chyba ze wielki brzuch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewuszki!!! Monik, dawaj to zdjęcie z wiwlkim brzuchem! pogłaszczemy sobie Twój brzuszek i może się takim zarazimy ;-) Enigma, przykro mi z powodu @. A co Twój lekarz mówi na takie skrócenie cyklu? A ja...czekam na @. Miała być w sobotę i nie mam jej do dziś. Wiem, że to żadne spóźnienie (raz spóżniła mi się tydzień). I wiem, że to nie ciąża, bo nie mam absolutnie żadnych objawów, nic a nic. To z pewnością jakiś żart organizmu, echhh trzeba czekać, albo lecieć do lekarza na wywołanie @ miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, jak tam otwarcie! miała być relacja i zdjęcia - haj, hej A wogóle to co to się dzieję, he? śpicie jeszcze? bo ja się przyznam, że dopiero wstałam :-) mam urlop :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no enigma - fajnie wyglądasz w loczkach :) Estelka - prawda, ze najgorsze sa te psikusy organizmu, wtedy człowiek sam nie wie, co myśleć o tym. I mimo, iż Ty w pewien sposób odrzucasz naturalsa, ja trzymam kciuki, zeby do wiosny nie był on taki \"odrzucony\". Tak więc ja nie przestaję wierzyć w to, że uda się Tobie i enigmie, i wszystkim innym długo czekającym babeczkom (no i tym krótko też). Aj, enigma, ja miałam tez tak beznadziejnie krótkie cykle i okazalo się potem, ze owu mi się przesunęła o parę dni wstecz i stąd skrócenie. Skoro w tym cyklu nie odmierzałaś nic i nie monitorowałaś, to kto wie, czy u ciebie owu się nie pospieszyła teraz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............18.08.......30.............?...................2 lata......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........13.08.........27.......09.09...............22 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Myszka1975.......4.09.........27-28.......?..................23 m-c........Katowice AnA 30............7.09........30-34............?................13 m-cy........ enigmaa.........10.09......24-25......02.10......10 m-cy...Katowice beti78........01.08............26-28..........26-28.08.........19 m-cy..łódzkie gosiaczek76.....09.09........?............?...............15 cykl......Morąg Iwona77 .......05.08..............31-34.............?.........ponad 2 lata... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........25.08.......35.....?.......19 m-cy......Warszawa JaChceFasolke..........przerwa w staraniach.....17 m-cy.... Chorzów Aktualizacja tabelki. A tak w ogóle u mnie bez zmian. Teraz jestem znowu na CLO- podówjna dawka. Moje jajniki są baaaaaaardzo leniwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek - to może w końcu udaj się do specjalisty :) Polecam ci tego lekarza, jak chcesz dam ci namiary na niego prywatnie, moze i kosztuja te wizyty, ale warto, a prywatnie szybciej wiele rzeczy pójdzie (mówię o tym lekarzu ze szpitala wojewódzkiego, ja teraz u niego prowadzę ciążę). Naprawdę jest dobry i nie lekceważy uwag pacjentki. Słucha i zawsze uwzględnia jej odczucia i obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zabajona to jak możesz to podaj mi te namiary. Może się zdecyduję, chociaż teraz jestem na etapie czekania , już się tak nie denerwuję . Zaczęłam teraz szkołę próbuję nie myśleć o tej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do Enigmy; z jakiego powodu musisz mieć inseminację? Nie wiem może mnie też to czeka? Kiedy się robi inseminację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) @ sie nie przejmuję bo czekalam na nią;) Zabajonku ... montioring mialam ale olałam przytulanki z zegarkiem w ręku i tak więc owu miałam w 11 dc a spontaniczne przytulanki w 8 i potem 16dc. Nie mysle o ciazy ,nie mowie mezowi kiedy owu bo On ostatnio tez cosik zestresowany był:( Tak więc owu mam ale po owu za krotka faza , tak wiec w tym cyklu biorę od 16dc duphaston a w przyszłym inseminacja Gosiaczek bede miala insemiacje bo juz od 10 miesiacy ni udaje nam sie trafic moze mam wrogi słuz a mzoe 2 faza poprostu za krotka i jAJECZKO NIE MOZE SIE ZAGNIEZDZIC cholera wie poki co czekam na nowy cykl:) tzn na ten co będzie po tym:) hihihihi chyba wszystko rozumiecie:) estellko:) a moze????? ❤️ bo cos mi sie zdaje zes ty miała ostatnio @ jak w szwajcarskim zegarku?:) hihihihih:) czekamy na dobre wiesci:) buzka idę do roboty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek - wysłałam ci na meila. co do inseminacji - to jest to wspomaganie polegające na wstrzyknięciu wyselekcjonowanego nasienia bezpośrednio do macicy. Stosowane jest na pewno prze wrogim sluzie, ale i przy innych przyczynach, jak kobietka długo nie zaskakuje naturals, to kolejny krok to inseminacja. No ale z tego co pamietam od dziewczyn, które ja miały - musisz być pewna, że sa drożne jajowody, więc jak nie miałaś tego badania, to będziesz musiała je zrobić. Inaczej nie ma to większego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test ciążowy - jedna krecha :-( a czego sie mogłam spodziewać? :-( teraz czekam aby wreszcie przyszła @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Estelko ja Cię też przytulam. 🌻 Kochana żyj narazie chwilą, a może niespodziewanie brak @ zaskoczy Cię na dluuuuuuugo. :) A jak nie - to wejdziesz oknem. :) 🌻 Sabruś na pocieszenie- ja po duphastonie przed ciążą przytylam 8 kg. Tak wiec nie jesteś sama. A co do dolków , zanim się poznalysmy przerabialam je nieraz ( byly nawet leki depresyjne) a jednak się udalo. :) Tak wiec Kochana pomysl sobie, że jeszcze nie caly mc bycia na gwizdek poradni a póxniej to jż radośc z rosnącego brzuszka . :) 👄 A moja Sandra jutro kończy mc. :) W nocy spi mi ladnie - jeden sen ma ok. 5-godzinny. :) W dzien ma problemy z zasnięciem, aż staje się marudna, ale radzimy sobie z tym. :) Tydzien temu zrezygnowalam z karmienia piersią- mala byla caly czas marudna, wiecznie by jadla, miala klopoty z wypróżnieniem sie przez parę dni- najprawdopodobniej mialam malowartosciowy pokarm i nie miala czym zrobić kupki , odkąd przeszlam tylko na mleko modyfikowane, wszystkie problemy jak ręką odjąl. :) W niedzielę zrobilismy pierwszy wyjazd- pojechalismy do rodziców. Mam wrażenie, że tesciowa cieszy się z wnusi , bo ..... ma się kim chwalić przed znajomymi i komu robić zdjęcia. Zero jakiegos wielkiego entuzjazmu. Dalam jej Sandrę na recę by zrobić jej zdjęcie ( byla z tego zadowolona) ale jak tylko zdjęcia zostaly pstrykniete odrazu mi ją oddala. I wkurwi..... mnie na maksa. Co chwila pstrykala zdjęcia , w pewnym momencie dawalam Sandrze butelke ( zdązyla poczuć już smoka) gdy ta pinda podlatuje i próbuje zabrać malej butelke bo ........... ona wlasnie zdjecie chciala zrobić. Odebralam jej butelke, dalam malej i dobitnie powiedzialam, że dziecko jest wazniejsze od jej zdjęc. Chyba jej się trochę glupio zrobilo. Malej czasami dajemy smoczka, zeby byla spokojniejsza, no to oczywiście stwierdzila , że nie lubi dzieci ze smoczkiem, na co ja odpowiedzialam że trudno. Moja mama to z koleji taka kwoczka- radosc wielka, karmila malą, pomagala przy przewijaniu, nosila na rekach - porównanie ich obu: niebo i ziemia. No cóz- ale tesciowa zawsze byla trudna i chlodna. MożCześć dziewczyny :) Estelko ja Cię też przytulam. 🌻 Kochana żyj narazie chwilą, a może niespodziewanie brak @ zaskoczy Cię na dluuuuuuugo. :) A jak nie - to wejdziesz oknem. :) 🌻 Sabruś na pocieszenie- ja po duphastonie przed ciążą przytylam 8 kg. Tak wiec nie jesteś sama. A co do dolków , zanim się poznalysmy przerabialam je nieraz ( byly nawet leki depresyjne) a jednak się udalo. :) Tak wiec Kochana pomysl sobie, że jeszcze nie caly mc bycia na gwizdek poradni a póxniej to jż radośc z rosnącego brzuszka . :) 👄 A moja Sandra jutro kończy mc. :) W nocy spi mi ladnie - jeden sen ma ok. 5-godzinny. :) W dzien ma problemy z zasnięciem, aż staje się marudna, ale radzimy sobie z tym. :) Tydzien temu zrezygnowalam z karmienia piersią- mala byla caly czas marudna, wiecznie by jadla, miala klopoty z wypróżnieniem sie przez parę dni- najprawdopodobniej mialam malowartosciowy pokarm i nie miala czym zrobić kupki , odkąd przeszlam tylko na mleko modyfikowane, wszystkie problemy jak ręką odjąl. :) W niedzielę zrobilismy pierwszy wyjazd- pojechalismy do rodziców. Mam wrażenie, że tesciowa cieszy się z wnusi , bo ..... ma się kim chwalić przed znajomymi i komu robić zdjęcia. Zero jakiegos wielkiego entuzjazmu. Dalam jej Sandrę na recę by zrobić jej zdjęcie ( byla z tego zadowolona) ale jak tylko zdjęcia zostaly pstrykniete odrazu mi ją oddala. I wkurwi..... mnie na maksa. Co chwila pstrykala zdjęcia , w pewnym momencie dawalam Sandrze butelke ( zdązyla poczuć już smoka) gdy ta pinda podlatuje i próbuje zabrać malej butelke bo ........... ona wlasnie zdjecie chiala zrobić. Odebralam jej butelke, dalam malej i dobitnie powiedzialam, że dziecko jest wazniejsze od jej zdjęc. Chyba jej się trochę glupio zrobilo. to i dobrze- bo przynajmniej nam się nie narzuca. :P uciekam na spacer. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×