Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

Ana - wiem, o czym mówisz :) sama sobie współczułam mdłości na początku, potem wymiotów :-o teraz byłoby dobrze, ale właśnie ta senność i częste bóle głowy powodują, że energia gdzieś ulatuje. Szybko się męczę, wejście na I piętro wolnym tempem powoduje u mnie zadyszkę :-o Zwalam winę na anemię, bo jeśli chodzi o ruch, to staram się go dostarczać sobie w miarę możliwości. Iskierka - i tak masz z górki - fajnie :) My za urządzanie weźmiemy się w grudniu, mniej więcej na takim etapie ciązy jak ty teraz. Nie ma co się spieszyć. Estelka - na pewno wyglądasz EXTRA w tych ciemnych blondach :) I choć sama dajszesz sobie małe szanse, to życzę odwrócenia proporcji prawdopodobieństwa - żeby ten mimalny procent stał się w twoim przypadku wystarczający. Ana - za ciebie te trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - wiem, o czym mówisz :) sama sobie współczułam mdłości na początku, potem wymiotów :-o teraz byłoby dobrze, ale właśnie ta senność i częste bóle głowy powodują, że energia gdzieś ulatuje. Szybko się męczę, wejście na I piętro wolnym tempem powoduje u mnie zadyszkę :-o Zwalam winę na anemię, bo jeśli chodzi o ruch, to staram się go dostarczać sobie w miarę możliwości. Obyś ty w ciązy nie miała nic z tych rewelacji. Iskierka - i tak masz z górki - fajnie :) My za urządzanie weźmiemy się w grudniu, mniej więcej na takim etapie ciązy jak ty teraz. Nie ma co się spieszyć. Estelka - na pewno wyglądasz EXTRA w tych ciemnych blondach :) I choć sama dajszesz sobie małe szanse, to życzę odwrócenia proporcji prawdopodobieństwa - żeby ten mimalny procent stał się w twoim przypadku wystarczający. Ana - za ciebie te trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie dziewczyny mocno, przydadzą się i to bardzo ja tradycyjnie nie dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do farbowania włosów, to ja tez zmieniam kolor, z czarnych na blond i to w przyszłym tygodniu, tez mamy weselicho, 23.09 połozna mówiła, ze nie ma przeciwskazan, zeby nie mozna było farbowac włosów!!!!!może Eryczek rudy nie bedzie!!!!!to bzdura!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, Zabajona, ta zadyszka w ciąży jest normalna i wynika z wolniejszego krążenia krwi w organiźmie. Iskierka dzięki za info o glukozie, to jeszczze się wstrzymam z badaniem w takim razie Estelka, ja też czekam na zdjęcia :) A ja byłam w sobotę na Maleńczuku w pubie i też super się bawiłam, podeślę wam z nim zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze dziewczynki! Witam po wekeendzie, wcale nie wypoczęłam :( Ale też byliśmy na koncerciku IRY :) U nas dzis słonko ale czuje się jakoś fatalnie, może dlatego ze jestem poddenerwowana bo idę dziś do ginki żeby podleczyła to moje zapalenie wstrętne, już nie mam na nie siły :( No i przy okazji zobaczę czy pęcherzyki rosna. Dziś 9dc, pewnie będą jeszcze małe Asiu ale to przeleciało, w życiu bym nie powiedziaął ze to mineło 3 tygodnie!! Też zdjatka poproszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na sekundkę :-) Całuski i pozdrowienia dla Wszytskich. U mnie ząbkowania ciag dalszy, aktywność małego na 200 % = kompletny brak czasu :-( Pawełek nauczył sie już chodzić trzymając sie mebli więc w sobote musiałam zrobić w domu małe przemeblowanie. A jak to na skorpionka przystało to robi to czego mu nie wolno. jJż zaczynam sobie sama współczuć jego dalszego wychowania :-P Trrzymajcie się - i nie zapominajcie o mnie przy wysyłaniu zdjęć. Foli, Iskierkia - dzięki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:):)wiatam po 3 tyg lenistwa:):) Wybyczyłam sie za wszystkie czasy, byłam na dwóch weselach potem na 2 tyg urlopie w Chorwacji- było SUPER:):)jak w bajce mmmmmmmm a dziś jestem w szoku bo piewrszy dzien w pracy łomatko Jeszcze nie umiem sie przestawic bo przyjechalismy dopiero wczoraj popołudniu a w dodatku w drodze powrotnej strułam sie pizza i poł drogi wymiotowałam cos strasznego, jeszcze wczoraj i dzis rano miałam goraczke ale juz z tego wychodze i powoli wracam do rzeczywistości:) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, gratuluje Asi jeszcze raz, a nic wiecej na razie nie wiem bo nie zdążyłam jeszce wyczytać czy coś sie zmieniło u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny do kiedy bierzecie folik w ciąży? czytałam że do końca 12 tygodnia ale jeden lekarz wypowiadał się, że az do 16 tygodnia Beti, napewno wyleczy ci to zapalenia, nie martw się. Aga, przynajmniej kondycję będziesz mieć dobrą po tych biegach za Pawełkiem :) A wyobrażasz sobie mieć bliźniaki? Myszka, ale miałaś fajny urlopik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Aga wyobrażam sobie co dzieje się w Twoim domku :) Myszka przestawienie się wymaga dużego wysiłku...powodzenia! Iskierka dzięki za zdjątka :) Byłam we Wrocławiu na ślubie mojej kuzynki. Bawiałam się świetnie. Ciężko było rozstać się bo zjechała się cała rodzinka. Wszyscy płakaliśmy a, że po kilku głębszych to płakało się całkiem dobrze ;) Pewna historyjka: Moja mama oddała znajomej do czyszczenia sukienkę i welon kuzynki. Wisiała sobie w woreczku do dnia ślubu. Coś mnie tknęło, żeby jeszcze ją sprawdzić (2 godziny przed ślubem). Okazało się, że welon był nadtopiony w 2 miejscach. Ktoś go wyprasować chciał :( Wskoczyłam w adki i biegłam jak szalona kupić nowy. Jutro Kubusiaczek idzie do szkoły...zaczyna się jazda bez trzymanki. Kolorowych snów Kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA Granini, Ty to msz przygody ;-) A jak tam interes? znalazłaś fryzjerkę? a co z obiecanymi fotkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! cosik topiki podupadają, mały ruch ... :( szkoda by było, by \"umarły\" Iskierko - powtórzę się - ale naprawdę ciąża ci służy. granini - no właśnie - jak tam poszukiwania pracownicy? A z tym welonem to niezłe siupy ;) ENIGMA - ty pracusiu !!!!!!!! CHociaż \"cześć\" byś napisała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety Zabajona, coraz mniej osób tu zagląda :( szkoda. My wczoraj byliśmy na urodzinach u kumpla a potem nie mogłam zasnąć i dzisiaj jestem padnięta. ledwo siedzę przy kompie. Ostatnio od mamy dostałam baśnie i mój maż codziennie czyta na głos dzidziusiowi, nie wiem czy słyszy ale nie zaszkodzi :) W każdym bądź razie mnie relaksuje. Czytałąm gdzieś że jak się czyta to dziecko poznaje po urodzeniu głos ojca, już 4 tygodniowe niemowlaki rozpoznawały głos ojcw, którzy w czasie ciąży do nich mówili bądź im czytali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde coś z moim \"suwaczkiem\" nie tak pokazuje 14 tydzień a jest dokładnie 13 i 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka foli co do czytania to robie to systematycznie od13tc, do tego nakrecam pozytywkę, która bedzie wisiała w łóżeczku, to prawda noworodek rozpoznaje głos swojego ojca, nie mówie juz o naszym, a co do słyszalności najlepiej słyszy około 32tc, wiec wtedy trzeba uważac co się mówi.... Zabajona mam nadzieję, ze taka figura mi zostanie do końca ciązy...:-D:-D:-D:-D fOLI, zABAJONA ILE PRZYTYŁYSCIE??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie foli zauważyłam, że twój suwaczek ciągle zaokrągla, już myślałam, ze ty tez we wtorki \"obchodzisz\" poczęcie :) Mój maż z kolei gada do brzuszka, co prawda jest to na zasadzie \"cześć misiek\" ;) albo lekkie pogwizdywanie jakiejś melodyjki, ale stara się \"zapoznać\" dziecko ze swoim mocnym głosem :) Ostatnio położyłam jego dłoń na brzuchu i pokazywałam, gdzie maluszek mniej więcej jest i powiedziałam, żeby nie bał się lekko podotykać - to on mówi \"lepiej nie - jeszcze go zaboli\" ;) nie pomagają tłumaczenia, ze leciutkie dotknięcie krzywdy nie zrobi, bo malec pływa w wodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja ja zaglądam kobitki i pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie, ale w pracy mam taki młyn ze nie mogę oddzywać się częściej dziewczyny no istne szaleństwo...Myszko super że wakacje CI się udały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! A ja mam coś podły nastrój od wczoraj :-( ale to pewnie dlatego, że w sobotę @ :-( ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko - pogoda też nie nastraja pozytywnie, zmienna jest i taka jakaś ponura. Staraj się jeść teraz czekoladkę i zwiększ zazywanie witaminy C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak, Zabajonku, czekoladkę. A później będe biegała jak oszalała godzinę na bieżni ;-) chciałabym mieć chociaż nadzieję, a jej nie mam :-( chyba lepiej żebym się dziś nie odzywała, bo po co psuć atmosferę :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka - to nie jest forum tylko dla chcących mieć dziecko i podchodzącym \"na luzie\". Jesli masz doła - to pisz ile wlezie. NIe chcesz martwić męża, więc nam się wyżal. Po to jesteśmy, choć w mocno okrojonym składzie. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, ja nieraz psułam atmosferę swoimi lękami eic nie miej oporów. Poza tym w głębi duszy napewno wiesz że w końcu się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka muszę się zważyć, w 3 miesiącu miałam 1 kg więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężowi już sie wczoraj dostało za \"niewinność\" :-( chodzę jak tykająca bomba zegarowa :-( to chyba jest zespół napięcia przedmiesiączkowego :-( nie wiem co się ze mną dzieje, bo ostatnio nie reagowałam tak emocjonalnie. Ale masz rację Zabajonku, pogoda może mieć wielki wpływ na mój podły nastrój... Dziewczynki brzuchatki, macie już upatrzone wózeczki dla pociech? czterokołowce czy trójkołowce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, obchodzę w czwartki, muszę zmienić suwaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, dawno mnie nie było; mam nadzieję że mnie jeszcze pamiętacie..... Muszę powidzieć że tak dawno nie pisałam z prostego powodu; byłam bardzo zniechęcona i to baaaaaaaaardzo ale teraz już mi lepiej i się ze wszystkimi witam. Gratuluję oczywiście zaciążonym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×