Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

Dzięki Maklady :) też myślę że to chyba najlepsze rozwiązanie. Dołek minął ale jeszcze się boję. Teraz sidzę i uczę się o materiałach budowlanych, jakie są rodzaje i do zego mają zastosowanie itp itd szok - tyle tego jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, jeśli rachunkowośc/księgowość miałas w jednym paluszku, to o materiałach budowlanych tez się nauczysz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to chyba byłam PIERWSZA! cześc kobietki:) u mnie dziś chłodniej:) sysia, w sobote pojechałam na cały dzień do rodziców za miasto i prawie cały czas padało:( a chciałam sobie po słońcu pochodzić:( też pech;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWUSZKI! Paula, nie martw się, widzisz zawsze można znaleźć wyjście z sytuacji, a moze jeszcze okaze się, że bardzo polubisz swoją nową pracę :-) ale faktem pozostaje, że nasze Państwo prorodzinne z pewnością nie jest!!!! ja byłam w weekend w odwiedzinach mojego 4-tygodniowego bratanka - cudo nad cudem mówię Wam, już nie mogę sie doczekać kiedy ja będę miała bobo, ale kiedy to nastąpi...ech, czas pokaże... Zabajonku, co tam u Ciebie? Foliś jak sie czujesz? Silve byłaś już u ginekologa? najmłodsze ciężarowki odzywać się!!!! A nasze mamusie też coś milczące :-( a mnie strasznie bolą sutki i nie wiem co jest, czy to może być spowodowane np wysokim poziomem prolaktyny? albo cyklem bezowoulacyjnym? bo ja jakoś w tym cyklu owulacji u siebie jeszcze nie zaobserwowałam, a to już 15 dc :-( od następnego cyklu chyba zaryzkuję z Castagnusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) kurcze Paula widze że sie pognatwało ale tak to jest w tej pierd.........(sory)Polsce wszystko pod górke, czasem już zygać sie chce.Wielce becikowe wymyslili a cała reszta wcale nie sprzyja maciezyństwu:(trzymam kciuki bo wiem ze sobie poradzisz , jestes silną dziewcyzną i znajdziesz wyjscie z sytuacji jestem pewna:)głowa do góry Asiaczku ja myslałam że w końcu twoja dzidzi urodzi sie w moje urodzinki a tu dalej nie wrrrr bo w sobote miałam juz 31 urodzinki hehehe, no nic cierpliwie czekamy na Sandre:) Ja dzis ledwo na oczy patrze bo wekend upłynął pod znakiem imrez i marze zeby już 15 wybiła, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Myszaczku - WZSYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZINEK. SPEŁNIENIA WSZELKICH MARZEŃ A PRZEDE WSZYSTKIM TYCH O FASOLCE. ŻYCZĘ CI ABY JUŻ ZA CHWILĘ ZAGOŚCIŁA W TWOIM BRZUSZKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻 Masz rację nasze Państwo absolutnie nie jest prorodzinne a to becikowe to mogą sobie w d... wsadzić bo to nic nie daje. Co z tego że dostałam 1000 zł na dziecko jak przed jego urodzeniem wydalam prawie 2000 ??????!!!!!! A co dalej? Jakby dawali 1000 zł ale co miesiąc to rozumiem. A to becikowe wymyslili po to aby ludziom pyski pozamykać!!!!!! Estella [ usta] Maklady ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, witam wszystkie po weekendzie.....Myszko wszystkiego naj naj najlepszego z okazji urodzinek kochana !!! Pauluś, trzymam kciuki za Was, na pewno Wam się uda ten nowy pomysł, zdolna kobitka z Ciebie....Estelko zycze Ci abyś jak najszybciej cieszyła sie swoim cudeńkiem...Enigmuś fajnie że mężowi podobał sie remoncik....hej Andziu dziękuje za życzonka...hejka Maklady....w piątek z mężem spędziliśmy bardzo sympatyczne popołudnie i wieczór dostałam o meża łańcuszek z wisiorkiem z granatem, ale było fajnie echhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzieki za zyczonka:):)Paula i Ana:):):) Paula zgadzam sie z tobą 100% krew sie gotuje jak sie pomysli na jakie utrudnienia człowiek napotyka chcąc tylko NORMALNIE żyć... Trzymaj sie kochana zobaczysz ułoży sie:)pamietasz jak sie bałaś jak Przemek tracił prace?a teraz ma lepiej niz wtedy wiec nie bój sie macie siebie macie Patryka i poradzicie sobie zobaczysz:):)wielka buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Ana dołączam sie do zyczeń rocznicowych:)byście sie kochali zawsze mocno:):)i żeby nigdy nie zabrakło wam sił w walce od zidzie:)a wierze że wreszcie wam sie spełni:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Myszko, no mysle że sił i samozaparcia nam starczy (mam nadzieje) jak wakacje nie przyniosą nam niespodzianki to uderzamy do fachowców i myśle że oni to już na pewno pomogą, jakoś tak ostatnio jestem pozytywnie nastwiona....Foliku co u Ciebie jak sie czujesz? Aśku daj znać jak zdrówko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, myszko wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń :) Ana, życzę owocnych wakacji :) Mam nadzieję, że specjaliści nie będą potrzebni. czuję się dobrze aż za dobrze jak na ciążę :) dzisiaj rano troszeczkę mnie mdliło ale to ze zmęczenia bo poszłam wczoraj późno spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziękuje Foli zeby nie zapeszyć....ekstra że dobrze sie czujesz widać ciąża Ci słuzy i jedyną \"dolegliwością\" jaka Cie dopadnie to rosnący brzuszek.....ciekawe jak czuje sie Zabajonek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ SIE DOŁACZAM DO WSZYSTKICH ZYCZEŃ!!! Dziewczymy, znacie jakąś fajna kwaterę albo pensonat w Gdansku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko ja w Gdańsku byłam dawno temu jako dziecko z rodzicami wiec nie mam aktualnych telefonów....a tym roku uderzamy na Mazurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczyny! Ana - przede wszystkim wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy 🌻. My za kilka dni też mamy rocznicę ślubu - trzecią :) myszka - Tobie naj .. naj... z okazji urodzinek 🌻 Estelka - dzięki za zapytanko :) przez sobotę i niedzielę czułam się nieźle, zważywszy na poprzednie dni. Budzę się i jedyne co czuję to głód, nie powiem, nie jest przyjemny, bo wtedy mdli, ale później jest dużo lepiej. Mogę już cokolwiek zjeść i nie wymiotuję. Narazie mam dwa takie dni za sobą, zobaczmy co dalej. Może to znak, że kończą się dolegliwości I trymestru i rozpoczynam w końcu cudowny okres kiedy maluszek zacznie dawać znaki o sobie ... Pobolewa mnie co prawda brzuch, ale lekarz mówił, że skoro nie plamię to nie powinnam się niepokoić. Najprawdopodobniej moje dziecko zaczyna rosnąć i macica wraz z nim. Więc coś czuć muszę. Poza tym ja miałam (i chyba jeszcze mam) tyłozgięcie. Lekarz coś mówił o prostowaniu się macicy w czasie ciąży, być może to dodatkowo daje efekty czuciowe. Staram sie dużo leżeć, ale i też troszkę spaceruję. Nie chcę całkowicie znieruchomieć. Przez te pierwsze trudne tygodnie uziemiona byłam na siłę przez samopoczucie. Mam nadzieję, ze ten trudny okres mija. Pewnie zacznę teraz odbijać na wadze. Ważyłam się w sobotę i od początku ciąży schudłam 3 kg. A to już jakby nie patrzył połowa 14 tygodnia była, więc chyba już zacznę powoli odrabiać. Ciekawa jestem ile będzie na plusie na finiszu. Szczerze mówiąc aż sie boję, bo kobietki w mojej rodzinie sporo tyją (patrząc na ciotki ze strony taty). Moja mama też sporo przytyła, ale z upływem czasu gubiła te kilogramy. No brzuszka nie zgubiła przez lenistwo :) Dużo pracy nad sobą będzie mnie czekało po porodzie, żeby wrócić do siebie. Ale to do tego czasu to jeszcze kilka miesiecy. Rozpisałam się trochę, ale jak juz siadam do kompa to piszę hurtem, bo jak długo siedzę, to boli zaczyna mnie pobolewać brzuch, więc silą rzeczy za długo nie wysiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, fajnie ze lepiej się czujesz :) mam nadzieję, ze będzie teraz coraz lepiej. Estelka, ja byłam w Gdańsku w domu Harcerza, jest w samym centrum i wcale nie drogi ale muszę się zapytać mamy o namiary, chyba ze w necie będą. Mozna wynając fajny pokój w baszcie z łazienką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie Zabajonku że już Ci lepiej ciesze się, a takie schudnięcie na początku moze jest nawet lepsze niż od razu nabijanie wagi, dzięki za życzonka....ja dziś jestem jakaś taka zmeczona po weekendzie choć nie wiem czemu, najchętniej zostałabym dziś w łóżku cały dzień, taka nurząca pogoda i pewnie dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, to tak jak ja śpię na siedząco, masakra. Chyba muszę kawkę słabą sobie zrobić bo nie dotrwam do 16.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez to już jestem po kawce, a nosem juz rysuje po klawiaturze, no a gdzie tam do 17.00 buuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też po kawce, a normalnie nie mogę wytrzymać:( na dodatek nie mam dziś dużo pracy:( aby do 15-ej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady najgorsze jest to ze ja mam dużo pracy ale przy tej aurze ochoty żadnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellllloooo laseczki:) Ana :) i myszka :) wszystkiego naj naj naj ❤️ ❤️ ❤️ UNas weekend tez przebiegl w milej atmosferze:) Zaliczylismy 2 obiadki w knajpach;) aqua park:) i ogolnie to byczylismy się:) @ powoli opuszcza mnie..... tak więc w przyszły poniedziałek idę na badanie śluzu, to będzie 13dc wiec mysle ze będzie good:) foli:) Ty to jesteś obczytana..... ten sluz pobieraja z szyjki? czy tylko z pochwy???? bo az sie boję ze będą mi wchodzic do szyjki:( grrr......... i na dodatek obcy jacys,..... masakra:( Asiku:) a co z Toba????? 🌼 🌼 🌼 Moj gin jest na urlopie wiec nie będzie w tym cyklu monitoringu... i tak sobie mysle ze jak wynik wyjdzie ze sluz mam wrogi to w przyszlym cyklu ide na inseminacje..... a jak nie wrogi..... hmmm... to chyba tez sie zdecyduje na tą inseminację..../ teraz to modle sie abym przezyla to badanie sluzu:( milego dnia babolki:) Zabajonku:) ciesze sie ze powracasz do \"zdrowia\":):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. :) I ja się melduję- oczywiście jeszcze 2w1. Tak jak na początku lipca mielismy z ginem obawy, że Sandra bedzie chciała przyjśc na świat wcześniej , tak teraz coś czuję, że w przyszłym tygodniu pojadę na wywoływanie. Podejrzewam, że wcześniej wpływał na to stres i ruch związany z pracą, a jak przestałam pracować to się wsio uspokoiło. Wczoraj bylismy na festynie, nawet troszkę poskakałam, 2 dni wczesniej zaciągnęłam męza do wyra :P i ........ nic. :D Paula- na temat naszego kochanego Państwa się nie wypowiadam, bo za bardzo kurwica chwyta, ale się cieszę, że wybrnęliście jakoś z sytuacji. :) 🌻 Myszaczku, Ana- wszystkiego najlepszego , przede wszystkim szybkiego zafasolkowania, byście za 9,10 mcy czekały tak jak ja teraz z niecierpliwością na przyjście Waszego Skarbu. 🌻👄 Zabajonku- super, że wracasz do zdrowia , bardzo mnie to cieszy. 🌻👄 Foliczku- mam nadzieję, że tak zniesiesz całą ciążę. 🌻❤️ Sysiu- jeszcze się zdązysz wykąpać i opalić :) 🌻 - ja na zmianę pogody nie narzekam hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś- to badanie to wygląda tak jak badanie cytologiczne. :) Nic się nie bój. 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja Enigmuś i Aśku dzięki za życzonka....Aśku Sandruni coś sie nie śpieszy chyba jej bardzo wyodnie w brzusiu i dla tego tak długo tam siedzi hihihihihihi życze szczęśliwego i w miare niebolesnego rozwiązania kochana....Enigmuś widze że twój weekend też obfitował w ciekawe i przyjemne zdarzenia nie ma to jak udany weekend...u mnie dziś jest parno, słońce jest zasnute chmurkami, byle do 17.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula:) nie martw sie:) ja tez pracuje z męzem i prowadze firme całkowicie chłopską:P często słysze od klientów ,; czy jest tu jakis fachowiec????? albo przeztel: poproszę z jakims panem ....hihihihihihiiii no i wtedy odpowiadam : prosze , ja Panu wytłumacze czy pomoge.... Chlopy mdleją na moj widok.....:P:P:P:P hihihihihih bo oczywiscie mysla sobie co taka pinda:P moze wiedziec o sprawach technicznych.... no i jak ta:P blond pinda:P pusci im wykład ..... to chłopy padaja na ryj:P hihihihihiihih:) nie ma to jak załatwic chłopa intelektem:D:D:D:D wiec paula:) ucz sie ucz:) a potem wyzywaj sie na klientach:P powodzenia:):):):):) Asiku:) a Twoj gin kiedys cos tam mowil o cc? zrezygnował czy jak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana:) a Ty tak ciezko pracujesz w zwiazku z Waszym interesem???? czy u siebie w pracy masz taki zap....D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś w pracy mam niezły młyn bo mój szef na urlopie i mam jego dwie firmy na głowie, a popołudniami zajmuje sie naszą firmą i pewnie dlatego jestem taka przemęczona, nie moge już doczekac sie wyjazdu...chciałabym widzieć mina gościa jak go gasisz swoją wiedzą Enigmuś nieźle musi wyglądać hihihihihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana;) ja juz przyzwyczaiłam sie do tego:) ale miło jest pokazać takiemu burakowi ze kobieta tez potrafi:):):):) Moj mezus ma dzis trening wiec ja po połudiu myknę na markety bo widziałam fajne butki na jesien i mam na nie ochotkę:) U mnie owu powina byc w weekend :) no no Ana .... za niedługo czeka Cie testowanie?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×