Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

dziękuje Foli za ciepłe słowa, wierzę że wszystko się ułoży tylko nie mogę sobie tego jeszcze wyobrazić... ciekawe co z Enigmą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzę, że trudno sobie to wyobrazić i wiem że to może niezbyt dobre porównanie ale po 5 inseminacjach ja nie moglam wyobrazić sobie że in vitro się uda, po prostu tyle razy sie rozczarowałam, że nie chciało mi się wierzyć w sukces, przypominało mi się ciągle jak jechałam na inseminację pełna nadziei a potem robiłam test i była 1 krecha albo jak dostawałam @ i zalewałam się łzami. Ja aż bałąm się myśleć że moze się udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma pewnie już wie, mam nadzieję, że szybko sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam nadzieje na dobrą wiadomosc od Enigmy !! Foli :) co z abajonką ? dziewczyny wyslijcie mi jej fotkę chyba Foli miała .zabajona dała pozwolenie któregos dnia a ja fotek nie dostałam !! ja nie mam narazie brzuchowatych ;) ale jak zrobie i pośle odrazu Wam takie z big brzuchem to bedzie na focie tylko brzuch!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wróciłam od ginka, wszystkie badanka wyszły bardzo dobrze, obciązenie glukozą 96 tak więc jest giciorek.....czas na tabelkę TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań...........01.06.06 ......Urodziła .........Patryk furszulka......Bogatynia.......30.06.06.........?.......... ?..........? Aśka74 .......Trójmiasto.......07.08.06 .......11kg...Sandra, Monika..107cm Iskierka.....Siedlce.. 21.10.06....6,5kg... ..synuś Eryczek .98cm Zabajona......Olsztyn.........30-31.01.07.....1 kg.....?......? Silve26......Biała Podl....09.03.07........?.......?.......? Enigma halooooooooooooooooooo odezwij się!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na moment zaglądam w tym młynie....Enigmus daj znac ja wynik? nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ AGA! jak sie mieszka w nowej chatce!!! Jachcefasolke, trzymaj sie kochana! Iskierko gratuluję pięknie rozwijającej się ciąży! Enigmaa, co tam? pewnie ryczysz z radości?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka, fajnie, że masz dobre wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli wiec moja rada, jedz duzo kiwi, grapefruitów, natki pietruszki, buraczków, wtedy wyniki wychodzą rewelacyjne, akurat około 24 tyg ciązy mozna złapac anemię, wiec potrzebne jest żelazo...... lekarz powiedział, ze jeżeli mój synek jest najbardziej ruchliwy nad ranem, to oznaką tego ze pewnie urodze rano!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka, właśnie wcinam dużo owoców i warzyw cały czas, staram się jeść bardzo zdrowo. ciekawe jak enigma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc jestem koło 14 a tu Enigmy ni ma :-P Enigmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa? Odezwij się !!!!!!!!!!!! Estelko - fajnie się mieszka. W ciągu dnia siedze na dole bo chłodniej - maluch juz sie przyzwyczaił do nowego miejsca, ogródek piekny przed oknami - super :-) Foli - ja to sie ostatnio coraz bardziej utwierdzam w tym, ze dzieki Pawełkowi szybciej schudnę - jak zacznie biegac i chodzic a ja za nim to będzie trening. Półki dolne już opróżnione, meble przytwierdzone do ścian bo juz mały skubaniec chyta sie mebli i wstaje. Chwieje sie przy tym staniu jak mały pijaczek - bosko to wygląda :-D Ja też się chciałam poskarzyc - nie mam zdjęcia Zabajonej :-( Monik - jak będziesz wysyłała to nie zapomnij o mnie - plissss :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce - nie moge
ja bardzo chce, ale nie moge :( zdrowie mi nie pozwala na razie. Moze za kilka lat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś posłałam CI zdjątka Zabajonej, Monik gdzieś mi zaginoł twój mail, podaj mi to Ci pośle....Enigma nie trzymaj nas w niepewności halooooooo gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Foli - cieszę się, ze u Ciebie wszystko gra. Enigma - najlepszego z okazji święta i wiesz czego ci zyczę ❤️ Buziaczki dla was wszystkich, Ana, Estelka, monik, maklady, Iskierka, Asia (cieplwości Kochana 🌻 ), no i wszytkich naszych forumowiczek. Troszkę się nie odzywałam, ale nie mam siły siedzieć. Źle się czuję, z tym, że teraz to przez półpaśca. MAło tego, chyba macica zaczyna soliodnie się rozciągać, bo pobolewa mnie podbrzusze. U gina na szczęście wszystko w porządku. Szyjka zamknięta (ale kazał mi leżeć). Maluszek ma już 6 cm i jest wiercipiętą (jak tata), nie można było złapać obrazu do pomiaru fałdu karkowego. Wyszło mi 1,5 mm, więc bardzo dobry wynik. Lekarz pokazał mi na usg całego maluszka, nawet twarzyczkę, niesamowite, dwie plamki tam gdzie oczka, plamka tam gdzie nosek i coś na kształt dziubulka. FAjnie brykało maleństwo, machało rączkami i kopało w ściankę macicy, widziałam tą rozkoszną stópkę :) taka tyci, tyci. No i widziałam też plamki pęcherza moczowego, żołądka i nawet mózgu. Co do półpaśca ... to sama witamina i maść. Zwolnienie narazie na 2 tygodnie, ale najprawdopodobniej będzie przedłużone o kolejne dwa. Bo za 2 tyg. muszę koniecznie przyjechac na badanie (już bez usg), bo chodzi o mnie. Znowu morfologia (bo bladziocha jestem). Schudłam kolejny kilogram, czyli mam - 3 kg. Lekarz mnie uspokoił troszkę, pozwolił nawet na bóle brać apap (max. 2 tabl. na dobę), ale ja postaram się nie brać, no chyba, że ból stanie się nie do zniesienia. Boli mocno (swędzi i piecze też), ale muszę poradzić sobie z tym. Pozdrawiam Was wszystkie - postaram się zagladać choć raz na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś a to Ty się do domku wyprowadziłąś? bo chyba coś przeoczyłam...myślałam, że do większego mieszkanka raaany, Enigma, nie znęcaj się nad nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku, trzymaj się! fajnie, że się odezwałaś! Dużo zdrówka i szybkiego pokonania tego dziadostwa!!! jak ja lubie czytac takie opisy z usg - ciekawe jak ja kiedyś będę reagowała na takie \"widoki:. Ale to jeszcze spory kawałek czasu przede mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku tak mi przykro że tyle dolegliwości naraz CIe dopadło, trzymaj się kochana i zdrówka CI życzę....Asiu Tobie również i jeszcze cierpliwości....Enigmuś Estelka ma racje wykończysz nas hihihihihihihihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może Enigma pojechała po ten wynik? chyba nie pisała , że telefonicznie się dowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te france nie chiały mi podac telefonicznie:( musze teraz tam jechac:( ale chyba nici z tego bo zaczynam ...krwawic..... więc ta zaraza sie spozniła ..... kiedys tylko raz tak miałam w zyciu..zaraz po 1 razie stosowania clo a ostatnio to jak w zegarku..... no coz nie ma sie co oszukiwwac:) ide dopełnic formalnoscxi i odebrac te wyniki Bedę do 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Enigmuś może to tylko plamienie.....idź po wynik i daj nam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko - to jest mieszkanie ale całe podwórko to teren zamknięty ( ale nie strzeżony).Juz wiele razy zostawiałam małego na dworze pod oknem - (mieszkam na wysokim parterze) a sama szłam obiad gotować. Jak sie budził to schodziłam po niego - albo brałam leżak sie opalałam z nim :-) Zabajona - ja na początku schudłam chyba z 5 kg własnie przez wymioty. Potem jednak szybko je nadrobiłam :-D Ana - dzięki za zdjęcia - zaraz je podesle Monik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś, przykro mi :( Wydaje mi się, że raczej to @. Trzymaj się Zabajona, niech juz to cholerstwo znika, współczuję ci tych dolegliwości, muszą być strasznie męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki!!! Enigma pisałą, ze wyniki będą ok. 13.00, a tu juz po 14.00 i nic. Czekam z niecierpliwością, bo wydaje mi się, że to jednak nie @.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do enigmy
Enigma, zyczę ci dobrze i lubię czytać twoje posty dlatego radzę ci zmień lekarza, czas ucieka, szanse się zmniejszają a on najwyraźniej ci nie pomaga. czytam wasz topik od niedawna ale widzę, że jest bardzo nieprofesjonalny pod względem zlecania ci kolejnych badań a wiem to bo z ginekologią mam trochę wspólnego, nie obraź się bo naprawdę trzymam za ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do enigmy
chcę zaznaczyć że drugi post nie był od tej samej osoby co pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupu
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskierczka Nadziei
uffffffffffff dopiero wyszłam z kuchni, robiłam pierozki ruskie(ser biały i ziemnaczki) pychotka i wchodzę z nadzieją ze Enigma ogłosiła wypasioną betę, ale poczekamy Enigma jestem z Toba myslami i wierze ze się udało co do pomarańczowych dupków to się nie wypowiadam, nudzi sie komus i tyle foli popieram Cie jedz jak najwiecej zdrowych i swiezych witaminek zabajona bidulko musiało akurat teraz się to przydazyc, ale ciesze się ze z małym babelkiem jest wszystko oki..... zmykam pod prysznic, gorącooooo jak cholera!!!!! potem jedziemy do szkoły rodzenia..... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×