Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............25.07.......30.......?...................23m-ce......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........17.07.........28.......13.08...............21 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Myszka1975.......12.07.........27-28.......?..................22 m-c........Katowice AnA 30............7.07........30............?................11 m-cy........ maklady .......29.06........29-32......29.07............10 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............25.07......27......20.08........9 m-cy...Katowice beti78........07.07............26-28..........2-4.08.........18 m-cy..łódzkie gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg Iwona77 .......28.06..............31-34..........28.07.........23 m-ce.... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........21.06......29-30.....?.......18 m-ce......Warszawa JaChceFasolke..........przerwa w staraniach.................17 m-cy.... ... Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, zazdroszczę talentu, ja nie mam zdolności artystycznych za bardzo a uwielbiam mieć mocny makijaż na imprezę, moja koleżanka jest wizażystką i mnie maluje na wieksze imprezy, szkoda że nie mieszkasz bliżej, być cię zadręczała przed imprezami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ mój jajowód zrasta się po nacięciu bardzo powoli (pokryty jest tylko błonka) muszę brać hormony (Harmonet, antykoncepcyjne), zeby mu pomóc. I właśnie boli mnie głowa już trzeci dzień. Czytałam przed chwilką ulotkę i tam jest tyle świńst, ból głowy to pikuś. Ale będzie dobrze nie dam się...ulotkę wywaliłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli bardzo chętnie :) Jeszcze jak mieszkałam we Wrocławiu to prawie codziennie malowałam siostrę ale się skończyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini też bym sie Tobie oddałą, do pomalowania oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki:):):):) Ana ❤️ ❤️ ❤️ WSZYSTKIEGO NAJ 🌼 NAJ 🌼 NAJ 🌼 :):):):):):):):):) granini zyczę Ci udanego urlopu :):):):) foli:) maklady:) iv:) jachcefasolke:) suzika:) moj maz zrobil mi niespodziankę i wrócił dzis w nocy:) pochwalil mnei za ulotkę ktorą zrobiłam :) i teraz czekam az sie wyspi i przyjedzie do firmy:) trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Suzinka,JaChceFasolke,Enigma dziękuje za życzonka....Enigmuś też jestem ciekawa reakcji męża na Twój remont daj znać co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, że jestem ciekawa to za malo powiedziane :) Czekam na opowieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, powodzenia :) nic się nie zdradziłaś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnA 29
haloooooooo dziewczyny spadłyśmy na drugą stronke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, ja również przyłączam się do życzeń! Granini, ale masz przyjemną pracę. Fajnie jest takie uczucia patrzeć jak ktoś zupełnie inaczej wyglada umalowany :) Ja już jestem prawie spakowana. Dzisiaj jedziemy na Węgry. No jest tylko jeden problem. Mąż ma nieważny paszport a dwód stary. Niby na stronie ministerstwa spraw zagranicznych jest napisane, ze można wjechać na zielony, ale z tego co mi wiadomo na granicy robią problemy :( No i na dzisiaj mam teramin @ i narazie nie przyszła. Objawów jako takich małpowych nie mam, ale czuję w kościach, ze przyjdzie i to z opóźnieniem kilkudniowym. Chyba to przez te upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Iwonko ja Tobie życzę udanego wyjazdu no i tego żeby jednak @ nie przylazła kochna !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, nie powinni robić problemów, niech weźmie prawo jazdy jeszcze, przyjemnego urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - gratulacje z okazji rocznicy:) Ja też miałam ślub w lipcu ( rocznica w tym roku) to bardzo przyjemny miesiąc - i fajne małżeństwa, znam kilka:) Iwonko miłego urlopu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) chciałam napisać 6 rocznica w tym roku - ale widzę, ze sobie małżeństwo odmłodziłam:) Widzę Ana, że jeszcze tylko my walczymy w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjj ja walcze jeszcze pare minutek na szczęśie judytko bo już sie rozpływam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu codziennie o 17.00 zycie na forum umiera???? Czyżbyście pisały tylko będąc w pracy?? Enigma a jak reakcja męza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Ale tu dziś pustki... AnA- wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy🌻 Judyta- mój maż też śfiruje:) ciągle mnie pyta czy mogę to, czy tamto:) ciągle zadaje pytanie jak się czujemy itd. Jest to nawet miłe ale czasem mnie wkurza jak chce coś zrobić a on mnie traktuje jak jakąś ułomną. Ja dzisiaj jadę na małe wakacje:) a właściwie to moja siostra pojechała na wczasy a ja jadę opiekować się jej kotem:) ale cieszę się że na chwile wyrwe się z domu. Mąż będzie do mnie przyjeżdżał na randki, zaprosiłam go na niedzielny obiad hi hi:) Pozdrawiam bardzo gorąco, miłego weekendu. {serce]🌻❤️[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kochane :) Wyprawiłam mężulka do pracy a dziś sobota :( No ale musiałam bo szkoli nowego pracownika i powiem wam, że nie łatwo go było znaleźć. Niby tylu ludzi nie ma pracy a my szukaliśmy przez 3 miesiące. Wszyscy wyjeżdżają - bo wakacje czy do pracy...hmmmmm. Miłego dzionka!! I piszcie o wszystkim bo cichutko. Na przykład co jadłyście na śniadanko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia z tym obiadkiem może wyjść całkiem przesympatycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki ❤️ ❤️ ❤️ ja też w pracy ale w soboty mam luzik;) Maż bardzo zadowolony i zachwycony nowym image firmy:) Ja zadowolona najbardziej bo zostalam pochwalona;) za super robotę:):):) My w ten weekend byczymy sie w domku ,bo są takie upały ze szok:( za oknem 45 stopni:( Moze jutro wybierzemy się do aqua parku ale to zalezy od mojej @ :):):):) jak będzie szalała:P Wczoraj bylismy z męzem na kolacji w Sphinksie a potem na lodach:) było bardzo miło:) i oczywiscie tak sie obżarłam:P:P:P ze brzuch miałam ala 5 miesiąc ciazy:P ale do rana jakoś mi wsysło:D:D:D ZYCZĘ WSZYSTKIM MIŁEGO WEEKENDU:) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravo...bravo Enigma :) Ja też chętnie bym popływała. Nawet nie pamiętam kiedy to ostatnio robiłam. Jakieś lata temu :( Może na urlopiku uda się wskoczyć do wody...Ustronie Morskie...to chyba dobre miejsce na zrealizowanie tego planu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaa... Cisza... Miłego wypopczynku życzę dziewczynki i nie wiem kiedy się odezwę bo wyjeżdżam. Pilnujcie, żebyśmy za dużo nie spadły :) Przytulam WSZYSTKIE mocno ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Przepraszam że się nie odzywałam ale poprostu nie miałam glowy do pisania :( załapałam strasznego doła i kombinowałam skąd wziąć kase. Nawet nie nadrobiłam zaległości i nie wiem co się dzieje od przedwczoraj. Przepraszam :( Bardzo wam dziękuję za miłe słowa i wsparcie duchowe przez łącza ;) Razem z Przemkiem wymyśliliśmy że będę pracować w naszej firmie i będę jeździć do klientów z ofertami. Właśnie zaczynam się uczyć na temat dachówek a potem reszta asortymentu budowlanego. Zmieniam profesję z rachunkowości, cyferek na budowlankę. Trzeba sobie jakoś radzić co nie? Weźmiemy z leasing seicento van-a i będę jeździć a w tym czasie moja mama zostanie z Patrykiem gdyż ona pracuje zmianowo - albo od 8-14 albo od 14-20. I w tedy w zależności od tego kiedy ona będzie w domku to ja będę jeździć z ofertami po klientach. Myśle że jest to jakieś rozwiązanie. Co wy o tym myslicie? Chyba wyszło z lekka masło maślane .... ups... sorki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, bardzo fajnie to sobie wymyśliliście 🌻 mam nadzieję, że dołek Ci już przeszedł:) granini, ostatnio zajechałam do Ustronia Morskiego, strasznie dużo ludzi było, ale za Ustroniem znależliśmy spokojną i niemal pustą plazę:) przyjemnego odpoczynku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taka cisza ?? :( wczoraj pojechałam nad morze z myślą że się opalę a tam deszcz kropił i było pochmurno :\\ ja to mam zawsze pecha :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×