Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

Gość do iskierki
zjadłaś e bo musiałaś nick od nowa wpisać, dlatego że pisałaś jako pomarańczak, normalnie nick jest zapamiętany na forum nawet jak zamykasz forum i potem otwierasz z tego samego komputerka ale że wpisałaś się na pomarańczowo to potem czarny musiałaś wpisać jeszcze raz. To jest moje spostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupu
i jaki z tego wniosek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) beta ponizej 1,2 więc ciązy nie ma.... Kochanmiutkie nie przejmujcie sie bo ja naprawdę nie spodziewałam sie ze będzie inaczej. Fakt faktem ta franca @ pogrywa sobie z nami wtedy kiedy nie trzeba:P no cóz ..... wkońcu mam kolejną szansę:) kolejny cykl:) do enigmyy.... wiesz, ja uwazam ze moj gin dobrze mną kieruje a troszkę sie juz na tym znam ..conieco sie dowiedzialam będąc tutaj:) poza tym gin powiedzial mi ze jesli do roku nam sie nie uda to proponuje inseminację a jak to nei da rady to zasugerował mi Gametę w Łodzi ,tam gdzie foli:) ale skoro mąz zdrowy u mnie wszystko oki... to albo: wrogi sluz..... i tak czy siak zrobie teraz ten test!!!! albo poprostu plemniki z 10 i 11dc ktore napewno mialam w sobie:P nie dotrwały do 13dc i ta cholerna owu sie przesunęla..... bo w 13dc pęcherzyk miałam 26 mm a w ubiegłym cyklu owu była 11dc przy pęcherzyku 22mm więc kto to mogł wiedziec ze i owu sie przesunie? ze ten pęcherzyk będzie taki wielgachny???? A my nie dalismy juz rady na bara bara 3ci dzien po koleji:( no coz tam czasem bywa..... w tym cyklu nie bede na clo bo gin jedzie na wczasy i narazie nie nastawiam sie co będzie dziwię sie tylko ze wczoraj miałam endo 15mm i ten torbiel ciałka zóltego...a nie powinno go wogole juz byc.... no coż:) ja tam jestem pełna nadzieii i optymizmu:) Dziękuję ze byłyście ze mną 🌼 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma jesteś super...przytulam mocno :) Będzie...nadejdzie taki czas, że będzie fasoleczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmaa, przykro mi :( ale pamiętaj, nowy cykl, to nowa nadzieja :) i zrób ten test i pamiętaj, ze ja mieszkam w Jaworznie, mam do Ciebie blisko i naprawdę zanisoę jak będzie potrzeba na ten test :) a wiesz, żse nie powinnam się teraz przemęczać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady:) no gin wczoraj widział i ja zresza tez dupne ciałko zółte- hmmmm... jak pęknie pęcherzyk graffa to pozostaje ciałko zólte- mowia na to czasem torbiel ciałka zóltego było takie wielkie ze az sie wystraszyłam... Ponoc jak nie będzie ciazy to ma sie wchłonąc.... a ta @ to taka lekka.... Gin mowil ze moze kto wie ze moze nie zagniezdziło sie albo co.... bo na tym tescie to powaznie były 2 kreski..... no albo te testy są takie hu*******:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś, przykro mi, zrób ten test, będziesz wiedziała coś więcej. Musi się udać w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze sie tak wtrace i zrobie OT
15:19 do iskierki zjadłaś e bo musiałaś nick od nowa wpisać, dlatego że pisałaś jako pomarańczak, normalnie nick jest zapamiętany na forum nawet jak zamykasz forum i potem otwierasz z tego samego komputerka ale że wpisałaś się na pomarańczowo to potem czarny musiałaś wpisać jeszcze raz. To jest moje spostrzeżenie" chyba ze przegladarka ma wyłączona obsługę cookies i komp nie zapamieta zadnego nicka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję laseczki:) nie wiem dlaczego ale ja jakoś nie potrafię płakac...bynajmniej jeszcze nie teraz.... Wierze ze wkrótce będzie dzidzia:):):) :):):):) Maż wróci wyposzczony:P:P:P moze będziemy mieli więcej siły na staranka:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, mi się wydaje, że jakby się nie zagnieździło to by nie było 2 kresek bo hcg pojawia się po zagnieżdżeniu dopiero a w macicy nie zobaczysz na usg jeszcze zarodka w macicy na tym etapie. Także wydaje mi się, że ten test był trefny, a sprawdzałąś kiedyś tarczycę, bo przy tarczycy czasem wychodzą 2 krechy ni i po pregnylu tez nieraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagog ,foli:) test zrobie napewno juz sobie policzyłam ze zrobie go 7 sierpnia, t będzie poniedzialek i 13dc czyli pewnie będziemy po przytulankach nocnych:) i rano myk myk pojade tam:) Ostatnio owu miałam własnie około soboty i niedzieli i niestety nie dało rady zrobic. A jesli będzie wrogi to następny cykl i inseminacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, pocieszające jest to że przy wrogim śluzie inseminacja często sie udaje więc nawet jeśli się okaże to szanse są duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak foli , miesiac temu robilam ponownie wszystke hormony łacznie z tarczyca i wszystko było super. Wiesz jest jeszcze jedna opcja.... moze te mojej jajeczko zyje b krotko???? bo niby do 12 inne zrodła podaja 24h..... no nie wiem w tym cyklu zrobimy bara bara ok 12-13dc... mam nadzieje ze nie będzie za pozno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no foli moj mąz ma 70 mln robali z czego ponad 60% w szybkim ruchu :P:P:P:P:P więc jak podadzą je na tacy do macicy:P to jeszcze spenetrują mi cała wątrobę:P:P:P:P:P hihihihihihhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, twój mąz ma dobre wyniki wiec może warto zrobić to bara bara co dwa dni, wtedy nawet jeśli nie trafisz w ten dzień to plemniki przeżyją na drugi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli:) no codziennie to damy rade ale 2 dni ,3go dnia za holere nie da rady:( a na 4 to juz za pozno:P moj gin mowi ze lepiej codziennie a nie co 2 dni...własnei ostatnio go pytałam co mam robic i kiedy:p tnz co to wiemy tylko kiedy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda Enigmusia, a ja jechałam z pracy do domu i sobie myślałam udało się jej, udało się jej...a tu lipa...cholercia! Enigma a może to była podwójna owulacja, co? i teraz pod koniec cyklu drugie jajko pękło i stąd to endometrium i może stąd dwie krechy na teście...no nie wiem...ale w sumie żaden mądry nie zbadał tak na 100 proc organizmu ludzkiego...jest tyle nie odkrytych rzeczy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, Enigma, a myślałam, że Ty następna. Faktycznie, może u Ciebie jest jakas blokada. Wyniki męża bardzo dobre. No i dalej Enigma czekam na zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś cholercia, taką juz miaąłm nadzieję, przytulam Cię ❤️ U mnie duszno uffff nie ma czym oddychać już mam dość tych upałów bleeee. PS ja prawie zawsze muszę wpisywać swół nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko kuknij na pocztę ;posłałam:):):) estellko:) no Ty masz łeb:P:P:P:P miałam 2 pecherszyki ale ten 2gi miał 16-17 mm jak ten 1 mial 26mm i raczej miał sie wchłonąc..... hmmmm...... no kto wie? moze to mozliwe? ale potem nie bylo bara bara bo maz wyjechal ..... no coz ciesze sie ze teraz bedzie bez clo..... beti:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmaa, szkoda, myślałam, że się udało. Zaczynamy nowy cykl, nowe starania, nowa nadzieja. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×