Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

papatki dziewczyny no teraz to już mam weekend uffffffffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa pa Ana:) udanego weekendu!!!! ps. a najdziwniejsze jest to, że wcześniej (2 lata temu) miałam wynik w normie (1,53) ... i tak się zmienił?????... gdybym nie miała @, to pomyślałabym, że jestem w ciązy, bo w ciązy przejściowo bardzo dużo spada.... ja też spadam do obowiązków domowych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Ja chyba jak większośc z nas- uspokoję się po porodzie. Maklady- gów........... prawda, chodzę do endo, która pomogła wielu kobietom i wiem, że nie ma większego problemu z zajsciem i z donoszeniem, jesli się bierze tabletki i kontroluję hormony. Ja akurat mam przeciwciała tarczycy, czyli coś ala niedoczynnośc , ale wiem, że chodzi do Niej dużo kobiet z nadczynnoscią. Z tego co kojarzę będziesz miała zalecaną cesarkę. I nie martw się- bo to mogła być przyczyna niepowodzeń , a teraz pod kontrolą endo - szybciutko oznajmisz nam super wiadomość.:) A co do metoclopramidu ( tabletki do badania prolaktyny), to zadzwoń po laboratariach, bo niektóre ją mają , a jak nie to poproś o receptę lekarza POZ lub gina ( są to tabletki na żołądek, które kosztują niecałe 2zł). Miłego popołudnia Ana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laseczki :) Jestem na urlopiku w Ustroniu Morskim. Szczerze mówiąc nie polecam. Ludzie sprawiają wrażenie niegościnnych. Wyrzucają ze sklepu z lodem (nie z ciuchami gdzie faktycznie mozna coś pobrudzić ale od jubilera). Chcielismy wejść na pizze koło 22 i okazało się, ze zamykaja...spytaliśmy dlaczeo już zamykaja a gostek w niegrzeczny sposób: bo nie póżniej i jeszcze wiele innych przypadków. A kierownik osrodka jest byłym wojskowym i rozkazuje wszystkim na obiadówce i ubliza młodym jak na przykład poproszą o coś dodatkowego. Poprostu skandal. Gdyby nie to, że KUBA ma tu obóz karate to chciałabym kase i spadałabym stąd. Odezwę się dopiero za tydzień. Buziaczki Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nieźle Granini u Ciebie się dzieje. Jeszcze przyjdą takie czasy, że będą zabiegać o klientów. U mnie dzisiaj w nocy pojawiła się @. W 40 dc. Już mam tego dosyć. Jadę jutro do gina do Białego, żeby przepisał mi Clo, ewentualnie jakieś badania hormonówi no i później inseminacja. Mam nadzieję, że mój gin nie jest na urlopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań...........01.06.06 ......Urodziła .........Patryk furszulka......Bogatynia.......30.06.06.........?.......... ?..........? Aśka74 .......Trójmiasto.......07.08.06 .......11kg...Sandra, Monika..107cm Iskierka.......Siedlce...........21.10.06........5kg... ..synuś Eryczek ....96cm Zabajona......Olsztyn.........30-31.01.07.....1 kg.....?......? Silve26......Biała Podl....09.03.07........?.......?.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA III
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella..............Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24............Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19............Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka...............Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena...........Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia...............Waga...........27..... Emika.................Ewa..................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena.............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia...............Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika..............Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74...............Asia..................Byk..............32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_..............Agnieszka..........Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia..............Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia...............Bliźnięta.........28.....3213932 maklady ............. Iwona ............. Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561 Z Sycylii..............Ania..................lew..........27..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............25.06.......30.......?...................22m-ce......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........17.07.........28.......13.08...............21 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Myszka1975.......12.07.........27-28.......?..................22 m-c........Katowice AnA 30............7.07........30............?................11 m-cy........ maklady .......29.06........29-32......29.07............10 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............29.06......27......25.07........8 m-cy...Katowice beti78........07.07............26-28..........2-4.08.........18 m-cy..łódzkie kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg Iwona77 ............?..............?...........?..........23 m-ce.... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........21.06......29-30.....?.......18 m-ce......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Bardzo pragniemy z mężem dzidziusia, Mam takie objawy trochę ciążowe(bóle piersi, jajników itp) Jestem 4 dni przed okresem i byłam dziś w labolatorium zrobić test z moczu i wyszedł ujemny. Czy powinnam mieć jakies jeszcze nadzieje co do tego cyklu czy już raczej nie?. Może to moja psychika już tak działa a wcale nie jestem w ciąży, bo raczej ten test chyba wiarygodny jest. Nie wiem proszę o odpowiedz, jeżeli byłyście w takiej samej sytuacji jak ja. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Kasik się na tym nie znam :( Sabra, to witaj w klubie. Ile dni czekałaś na @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Asia trzymam kciuki, żeby Sandrusia już do Ciebie przyszła i nie wierz w żadne sny - przecież to tylko zabobony:) Kasik niestety chyba nie jesteś w ciąży nie sadzę, żeby to badanie się myliło:( Weekend był bardzo miły choć deszczowy ale czuję się dostatecznie wypoczeta ale już tak bardzo tęsknię za urlopem...oby jeszcze dwa tyg. i do Ustki:) Grani szkoda, że w Ustroniu Morskim nie szanują urlopowiczów, ja miałam tam jechać ale przeżuciliśmy się na tą Ustkę:) Pozdrawiam Miłego dnia zyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja ho! Sabruś, cholercia, szkoda, że @ jednak przyszła :-( ale co . teraz od razu szykujesz się do invitro? Iwonko, Granini - przykro mi, że wakacje Wam się nie bardzo udały :-( Foli, gratuluję wspaniałego poczucia. Andzia, ale to musi być wzruszające jak mąz płacze ze szczęścia :-) Zabajonku, mdłości Cie już opuściły? Ana, jak tam po weekendzie, mam nadzieję, że @ nadal nie ma :-) Asiulka, Sandra to widac, że dzieczynka ze swoim zdaniem :-) jak nie chce \"wyjść\" to nie wychodzi. Ale nie martw się, wszytsko będzie dobrze wogóle to pozdrawiam Was wszystkie bez wyjątku :-) przepraszam, że się trochę nie odzywałam, ale miałam troszkę spraw na głowe i...(tfu tfu, aby nie zapeszać) jak wszystko pójdzie dobrze to na wiosnę przystępuje i ja do ICSI :-) a wogóle to w tygodniu miałam czwartą rocznicę ślubu i pojechałam w ten weekend z mężem i znajomymi (oni mieli trzecię rocznicę :-) ) do Gdańska - i w Sopocie zobaczyłam piekne morze, szykujące się do sztormu :-) Bajka :-) pozdrawiam jeszcze raz i życzę miłego weekendu, obfitującego w same dobre wiadomości!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślę że raczej nic z ciąży. Ta wogóle to się zastanawiam nad jakimiś badaniami, martwie się że może coś jest nie tak. Mam 26 lat i w sumie trugi cykl sie staramy, śledzę wasze przeżycia codzień. Mój mąż jest chory na cukrzycę i stąd też takie różne myśli przychodzą mi do głowy. Nie wiem czy iść di gin. może mam jakieś zaburzenia hormonalne. Mój cykl trwa tak 31-33 dni, i okres nie jest płynny tylko raczej takie skrzepy. Czy wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik, ja Ci niestety nie pomogę. Wydaje mi się, że na razie nie powinnaś myśleć jeszcze o lekarzach. Naprawdę bardzo rzadko udaje się za pierwszym razem spłodzić dziecko, co ja piszę - pół roku to norma! Więc nie przejmuj się narazie , a jeśli coś Cie bardzo niepokoi to po jakiś 6 miesićach strań (mam nadzieję, że jednak nie będziesz musiała ryle czekać ) wyślij męża na bdania nasienia. Jeśli będzie ok, to zrób sobie monitoring cyklu. Ale naprawdę uważam, że to zbyt wcześnie, ale w sumie zrobisz jak uważasz :-) u mnie np cykle super książkowe, więc tez badałam hormony, monitorowałm cykl, mierzyłam temperaturę, kupowałam testy owulacyjne i nie chciałam jakoś zaufać lekarzom, żeby męża jako pierwszego wysłac na badania, No i niestety po roku zdecydowaliśmy sie na to badania i wyszły bardzo kiepskie parametry nasienia, takie, że pratktycznie nie ma szans na naturalne poczęcie :-( ale jak pisałam Ty na rzie sie nie przejmuj, tylko działaj i uwierz, że najdalej za dwa miesiące się uda :-) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha Sabra, ty na weekend z Gdańska do Warszawy, a ja z Warszawy do Gdańska. Pogoda była nędzna, ale dobrze, że ani razu deszcz nas nie złapał. Ale i tak było warto :-) Sabra zazdroszczę Ci, że mieszkasz w tak pięknym mieście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabruś, ja też (jak sie uda mój plam :-) ) będe robiła ICSI w Novum, więc jak możesz to zdawaj relacje co i jak :-) a już jakieś wstępne badania masz zrobione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, fajnie, że się zdecydowałaś :) Mam nadzieję, że u ciebie i u Sabry wszystko pójdzie sprawnie i uda się za pierwszym razem. Będę wam kibicować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Foliś :-) wszystko jest na dobrej drodze :-) ale ja wcześniej niż na wiosnę sie nie zdecyduję, może to dziwne ale nie jestem gotowa psychicznie na ICSI, a moja ginekolog ciągle mi mówi, że najważniejsze przy tym zabiegu jest nastawienie psychiczne :-) icsi chyba możne nazwać zabiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny.....Estelko fajnie że się odezwałaś, Sabrunia i Iwonka przykro mi ze @ przylazły do Was, ale kibicujem Wam i mam nadzieje że jak najszybciej doczekały dwóch kreseczek.....witaj FOli po weekendzie....ja spędziłam bardzo fajną niedzielę i reszte soboty z mężem, ale było ekstra szkoda że już poniedziałek, ta @ narazie nie przylazła. ale dopiero jak jutro jej nie bedzie to bedę mogła miec odrobinke nadziei bo te moje cykle ostatnio się wydłuzają, więc czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrus - ICSI to rodzaj invitro, gdy plemniczki są bardzo słabe, kosztuje 500 pln więcej niz klasyczne invitro cześć ana, trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w przepiękny pochmurny, chłodny, deszczowy dzionek! Estelka - masz więc troszkę czasu (ale znowu nie aż tak dużo ;) ) żeby nastawić się TYLKO optymistycznie. Pamiętam jak Foli pisała, że jesli kobietka jest zdrowa i jej cykle są książkowe, a problem dotyczy nasienia, to prawdopodobieństwo powodzenia jest bardzo duże. Ty przeciez masz książkowe cykle, więc ... masz argument, by być pozytywnie nastawiona. CO do mdłości, to już jest coraz lepiej, miewam, ale rzadko i dość lekkie, więc chyba zaczyna mijać. Ana - oby to był Twój cykl !!!! sabra - isci to jest in-vitro, ale jak się nie mylę, lekarze sami zapładniają komórkę jajową plemnikiem, a przy normalnym in-vitro plemniki same to robią. Foli jest tu specem od tych zagadnień, więc jak się mylę, to mnie poprawi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak Zabajona, przy isci plemnik jest wstrzykiwany do komórki jajowej i nie ma wyjścia :) Estelka, to małą różnica jest w novum między isci a in vitro w łodzi było chyba 1 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Foli....a ja się nie moge doczekać dziewczyny wyjazdu, jeszcze tydzień pracy i urlooopp ekstra tak się cieszę, odpoczne sobie, cisza-las-woda-spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny!! Witaj Estelko! nareszcie sie pojawiłaś :-) Dziewczyny a ja mam do was pytanie bo troche sie wystraszyłam w piątek... sprawa wygląda tak że w piątek wieczorem przez jakąś godzinę mocno coś mnie kłuło w lewym jajniku... normalnie to pomyślałabym że to owu ale nie wiem czy w pierwszym cyklu po poronieniu może normalnie być???? a jeśli to nie była owu to może coś złego mi się tam dzieje.. może mam jakiś torbiel??? kurde... ide dzisiaj do gina i boje sie co nowego mi tam wynajdzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale puściutko masz racje Estelko, ja musze ponadrabiać prace bo jeade na urlop, ale gdzie cała reszta dziewczyn haloooo meldować się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×