Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

troszkę mnie nie bło bo nie miałam neta:( ale juz poprawiam się:) A więc te h...... z Katowic nie zrobiły mi badania bo przyjechałam nie zapowiedziana:( A ro dlatego ze ca lkowicie zapomniałam w piatek zadzwonic..... no ale kurcze takie pobranie sluzu w takiej klinice to chyba nie az taki problem???? hmmm... poza tym to nie jestem pewna czy miałam owu bo ....śluzu prawie wogóle:( ...to pewnie po clo ,..... tAki uboczny skutek a po 2gie nic mnie nie kłuło...:( a zawsze owu bombarduje mnie ze szoook no więc przewalone:( Jedyne co to ostro wzielam sie za Siebie i pochwale sie ze schudłam 4 kg:) prawie robię się laska:) no i nie jestem juz taka napompowana...... hmm... ale ot tez moze efekt tego ze nie żrę clo..... ale co tam ciwczę i mam nadzieje ze to są efekty:):):):) buziaczki dla Was:) Ana ten cykl Twoj:P no a następny moj:P a następny.... ktora chętna?:P:P:P:P:P:P Asiku:) zesz jasna mac..... pociś troszkę i pokazuj Sandrę:P:P:P aaa czytałam kiedys ze olejek rycynowy pomaga ..laski na lipcóweczkach pisały:P do jutra laseczki:) Zabajonku:) foli:) makady:)estellka:)sabra:) iwona:) sysia:) suzinka:)Aga:) i dla wszystkich 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc szanowna Asiczko?:P:P:P:P:P pij olejek rycynowy i nie podskakuj:P:P:P:P młode dziewcze:P:P:P:P ups ...2 lata młodsza hihihihihihihiih:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha - własnie odwrotnie - podskakuję i to dosłownie. :D :P A ten olej to sobie sama wypij. :P Ja wole seksik z męzulkiem. :P ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tee laska własnie laski po seksiku:P popijały olejek i w nocy wylądowały na porodówce:P:P:P powaznie czytałam na rodzimy w lipcu 2006:P buziaki lece do wyrka:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dzisiaj ja pierwsza :) WIdzę enigma się odezwała na apel :-D Wiesz co? Faktycznie ci z Katowic to h (piiiip) . :) Czy to badanie to coś bardzo skomlikowanego i wymaga koniecznie umawiania się? No chyba, ze mają takie tłumy, że nie mieli jak cię wkręcić. :p w co wątpię. JA ogólnie niewyspana dzisiaj, bo późno się położyłam spać, posiedzieliśmy ze szwagrostwem do północy i tego efekt (bo teraz to ja chodzę spać razem z kurakami tak normalnie). Przyjechalismy od lekarza około 21-szej. Usg nie było, bo 2 tygodnie temu było. Zbadał mnie tylko \"ręcznie\", ale mówi, że małe rośnie jak nalezy :) i że jest ok. A na bóle pozwolił mi brać nospę, jak już będzie dokuczało. Szyjka zamknięta, więc jest dobrze od tej strony. Kolejna wizytka za 4 tygodnie. Mówił coś o jakimś teście na przeciwciała i że właśnie robi się go po 18 tygodniu ciąży. Coś jakoś PTC???? Albo się przesłyszałam. No w każdym razie jak pojadę to będzie już 19 tydzień, więc chyba będziemy robić ten test. Ok, spać sie chce, ale muszę pracować, bo mam co robić po wolnym. Potem zajrzę. pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mam dosc:(:(:( TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............25.06.......30.......?...................22m-ce......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........17.07.........28.......13.08...............21 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 05.08.........46..........?..................22 m-cy........Trójmiasto Myszka1975.......9.08.........27-28.......?..................23 m-c........Katowice AnA 30............7.07........30............?................11 m-cy........ maklady .......29.06........29-32......29.07............10 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............29.06......27......25.07........8 m-cy...Katowice beti78........07.07............26-28..........2-4.08.........18 m-cy..łódzkie kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg Iwona77 ............?..............?...........?..........23 m-ce.... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........21.06......29-30.....?.......18 m-ce......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.....u mnie od rana szaleje @, ból niesamowity obudził mnie o 5.00 rano i tak cierpie, niedość że nieproszona franca przychodzi to jeszcze z taką siłą, bede dziś w pracy siedzieć bezproduktywnie bo czuje sie fatalnie....no takze Enigmuś ten cykle jeszcze nie mój, ale następny kto wie....wogóle to fajno że sie odezwałaś laseczko....no to teraz zostaje mi czekać na wakacyjne szaleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, Asia myslałam ,ze Sandra już jest po drugiej stronie....nioooo nie szykuje się ....cierpliwosci i juz bedziesz po🌻 Zabajona ciesze się, za z małym bąbelkiem wszystko oki, ja nie wiem co to PCT bo tego nie miałam....hmmmmm, AnA nic nie mówie, ten cykl kurka wodna musi byc Twój to dla Ciebie ******************************************** ******************************************** ******************************************** ******************************************* Aga dziekuję za zdjecia wilkoluda Pawełka, sliczny łobuziaczek z niego.... u mnie po staremu, czuje sie rewelacyjnie, zero opuchnięc nóg itp, zgagi, mdłosci itp nie mam,tylko mój syneczek jest tak ruchliwy , ze z miłości kopie mnie w mostek, nie jest to bolace, wrecz przeciwnie, hi,hi,hi, jest chyba ułozony już główką w dół..... teraz mam mase prasowania maleńkich ubranek mojego kochanego łobuziaka zostało mi tylko 73 DNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!buzialce ogromniaste dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............25.06.......30.......?...................22m-ce......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........17.07.........28.......13.08...............21 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 05.08.........46..........?..................22 m-cy........Trójmiasto Myszka1975.......9.08.........27-28.......?..................23 m-c........Katowice AnA 30............9.08........30-34............?................12 m-cy........ maklady .......29.06........29-32......29.07............10 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............29.06......27......25.07........8 m-cy...Katowice beti78........07.07............26-28..........2-4.08.........18 m-cy..łódzkie kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg Iwona77 ............?..............?...........?..........23 m-ce.... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........21.06......29-30.....?.......18 m-ce......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Iskierko ale klapa, ciesze sie że Ty tez dobrze znosisz ciąże (buziaki ogromne dla Eryczka)....Myszko nie załamuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzuleczka
chciałabym czasami z wami poplotkować ale tak naprawdę niewiem od czego zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zuzuleczka, najlepiej od początku hihihihi....napisz coś o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p widze Ana ty jak ja w tym samym momencie:(:(przykro mi a wiesz o 5 tez sie obudzilam i nie moglam juz spac juz troche brzuch bolal wrrr echhhhhhh żygać sie chce juz, mysle ze w ogole powinnam przestac sie starac - takie mam przeczucie ze nigdy mi sie nie uda , za niedlugo mina 2 lata:(wiem ze niektorzy czekaja i dlużej ale ja juz chyba nawet sily nie mam zeby chodzic po lekarzach:(najlepiej bym to olała , serio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, mi tez przykro. Myszko nie mów tak, znajdź jakąś dobrą klinikę i tak się udaj, rzeczywiście szkoda czaSu na latanie po zwykłych ginekologach ale w takiej klinice napewno ci pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko rozumiem CIe doskonale i wiem że jak powiem żeby nie tracić nadziei to mało pocieszające słowa....ja teraz mysle o wakacjach, tez mi smutno ale staram sie jakoś trzymać, pozatym dziś ból i dolegliwości są tak wielkie że tłumią pewnie inne uczucia...przykro mi że do CIebie tez przylazła jednak, ale nie załamuj sie (choć to trudne, wiem)....mam nadzieje że Bóg w końcu wysłucha naszych próśb i pozwoli cieszyć sie maleństwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz foli masz rację ja narazie lecze się w fundacji przy AM ale jak do 12/06 nic to przenosze się gdzieś wyżej.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, współczuję mnie też tak potrafiło boleć że po ścianach chodziłam, musiałambrać silne leki żeby przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli ja juz jestem w klinice niepł.od marca ale jak na razie widac nici...Ana dziekuje za slowa pocieszenia, jeste skochana wiesz że życze ci abys jak najpredzej sie dzidzi doczekala:)tzrymam mocno kciuki. Maklady dzieki sorry ze smece dziewczyny ale wiecie nawet sie nie ciesze na urlop a juz od poniedzialku sie zaczyna, ale jkaos mi wszystkomobojetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie jestem po niezłej dawce Foli i nie moge nawet siedzieć (tak wisze na jednym pośladku) do tego biegunki, latam non stop do toalety i podwyższona gorączka, jak ja przezyje ten dzień (nie moge iść do domu niestety)....a z innej beczki pytanko do Was, czy którejś z Was wydłuzył sie (dotąt bardzo regularny cykl) od momentu starań o dziecko? ja zauważyłam że mój wydłużył sie do 33-34 dni a przed staraniami były jak w zegarku 30-to dniowy, ciekawe czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszeczko, możesz smęcić ile chcesz, wiele bym dała żeby CIe jakoś pocieszyć, skarbie a moze na wyeździe własnie się uda odstresujesz sie, odpoczniesz - uśmiechnij sie....mój mąż wstał dzis ze mną rano robił mi ciepłe okłady na brzuch i pocieszał bo ja zobaczyłam ta france to sie poryczałam, ale jego słowa, rozmowa pomogły do pracy w prawdzie wyszłam obolała ale jakoś lepiej nastawiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello:) Ana ❤️ myszka ❤️ ..jak to się rzekło tutaj pisać nowy cykl nowa nadzieja......:) trzymajcie sie i głowa do góry:) Ana a moze Ty owu masz pozniej??? skoro te cykle sa takie długie????? a tak na marginesie:P ...oczywiscie jestescie usprawiedliwione:) ale mogłybyscie znaleść dobrą tabeleczkę i tam dokonac zmian?:P:P:P:P bo ta to juz starucha jest:P:P:P:P:P hihihihihihih:) Ja miałam przytulankę ale jedną bo potem jakos nie miałam ochoty a meza ząb bolał... ma leczenie kanałowe.... ale nie nastawiam sie wogole bo nie czułam wogóle owu......:( Myśle ze w przyszłym cyklu chyba będę miała inseminację..... i moze ten cholerny test:( Zabajonku :) te dupki:P poprostu uwazaja sie za eh ah i na kazdą wizytę trzeba sie meldowac telefonicznie:( juz ich nie lubie:P:P:P:P hihihiihihii maklady:) foli:) idę robic kluski z serem i boczkiem coby dogodzic męzusiowi:) buziaczki i miłego dnia babeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, mi się 2 razy opóźniła @ raz przed in vitro a drugi raz jak zaczynałąm się starać. Myszka, a znaleźli przyczynę u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć sąsiadki:) Wczoraj zbadałam hormony, pomimo tego że mój ginek był temu przeciwny (twierdzi że jak monitorowałam owu i było ok tzn że hormonki ok)... no i wyszło mi: prolaktyna 37,73 a progesteron 9,88. Czy jest możliwe żeby prolaktyna skoczyła jednorazowo po wysiłku fizycznym, albo stresie ??? Czy to może oznaczać że taki poziom mogę mieć od dłuższego czasu. Mam jeszcze jedno pytanko, czy wystaczy mastodynon albo castagnus żeby zbić prolaktynę, czy przy tym poziomie powinnam zażyć cos mocniejszego np. bromergon ??? Help :) please... 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny cztalam dziś dużo o IUI a przypadkiem trafiłam na artykuł o endometriozie i jej objawach i napisali obfite krwawienie, ból przed @ i w trakcie oraz biegunka......trochę się boje bo te objawy to ja chyba mam...a można to zbadać jedynie przez laparoskopię.....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś właśnie tez o tym pomyślałam żej ak cykl dłuższy to i owu później, no cóż w sierpniu to sprawdze, a co do tabelki to gapa jestem, uzylam tej co Myszka a nie sprawdziła zaraz poszukam aktualnej gapa ze mnie sorry....Malinko ja nie wiem, Oczekująca moze i mnie dotyczy ta endometroza, właśnie czytam o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze znalazłam 6.08 tą właśnie tabelke i Twoje Enigmuś dane są z czerwca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana, myszko - przykro mi z powodu nieproszonego gościa :( Ana - masz zdroworozsądkowe podejście i Twoja wiara powinna dawać siłę reszcie dziewczyn. Też jesteś już weteranką, a nie tracisz wiary, czekasz spokojnie. I ja wierzę, że się doczekasz, po prostu ta chwila nadejdzie. myszko - wierzę, że po takim czasie można mieć dosyć, ja w stosunku do niektórych kobitek krócej czekałam, ale myślę, że zapewne przez kłamstewko w kwestii długości starań. Inaczej nie zaczełabym jeszcze latania po ginekologach itp. Zaczęliśmy się starać równo rok temu, bo to było jakoś o tej porze miesiąca. Więc gdybym teraz zaczynała dopiero, to musiałabym jeszcze czekać kolejne kilka miesięcy. A jestem pewna, że przyczyna tkwiła w zapchanych jajowodach, bo gdyby tkwiła gdziekolwiek indziej, to po hsg nie zaszłabym tak szybko w ciążę. I cieszę się, ze trafiłam na mojego lekarza, teraz z róznych miejsc słyszę, że to jeden z najlepszych specjalistów w Olsztynie, w każdym razie nazwisko często wymieniane i bardzo doceniane. Nie wiedziałam, ale tym bardziej cieszę się, ze jestem u niego. Jest konkretny, nie czarodziej, nawet jak wizytka trwa niecałe 10 minut, to i tak wiem, że to co podczas niej sprawdza, to wystarczy na tą chwilę. Grunt do dobry lekarz, któremu się ufa. A pamietam, jak po pierwszej wizycie nie miałam miłych wrażeń, bo wydawał się taki służbowy i sztywniak. Ale był konkretny, powiedział, co musze zrobić i kazał przyjechać z wynikami. Po drugiej wizycie w poradni dostałam skierowanie na hsg, a po nim zaczęłam jeździć prywatnie. Po drugiej wizycie i konkretnych wskazówkach, a także po weryfikacji tego, co mi mówiła poprzednia ginka, zaszłam w ciążę. I takim cudem moja batalia trwała TYLKO 11 cykli. Pisze \"tylko\", bo jak widzę, to naprawdę nie za długo.`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×