Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość Lee___
Juliusz, ja brałam (i biorę, ale już mniej) te leki. To są leki homeopatyczne i na receptę. Ale bardzo skuteczne. 🌼 Kingdarr, poczytam tą stronę później, wieczorkiem (na szczęście to strona o chorobach a nie o światopoglądzie) :) Teraz nie mam już czasu, straciłam go za dużo na skomplikowane dyskusje i muszę biec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@Lee musisz zrozumieć,że komunikacja na poziomie czatu czy forum ma swoje ograniczenia i żeby zostać właściwie zrozumianym trzeba posyłać jasne,konkretne komunikaty jak ktoś mnie obraża,to dostaje to,co zasiał proste? miałaś na mój temat błędne wyobrażenia...i się wkurzyłaś na mnie zamiast na swoje wyobrażenia ! :-) emocje zakłóciły Ci percepcję -- jesteś dobrą istotą i jak się zastanowisz i przemyślisz temat jeszcze raz z chłodną głową to ... _ te sprawy dzieją się od wielu wieków i na różnych poziomach,dlatego nie możliwym jest dyskutować o tym na takim forum bo rezutatem będzie niezrozumienie i bitwa o słówka sprawa jest cięższego kalibru i jeśli chodzi o świat materialny i duchowy __ musiałabyć przewertować trochę materiału z zakresu historii,polityki,religii,gospodarki,finansów... wtedy ujrzysz,tego...którego teraz nie widzisz __ a powiem Ci w zaufaniu,że kiedyś mówiłem dokłdnie to samo ,co TY :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich wymiataczy kamieni :) Chcialam sie was zapytac z jakich chorob wyleczyliscie sie dzieki soli i czy lepiej sie czujecie :) No i jeszcze jedna sprawa- czy bardzo czesto trzeba ladowac na tronie i czy to sa takie typowe szczypiace biegunki (boje sie o moje podraznienia) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee___
Dobry wieczór :) Kingdarrku 🌼, nie mam już dziś siły czytać i pisać.... męczący dzień... 3 godziny grabiłam liście, czuję to teraz ;), ale jutro z samego rana rzucam się do czytania o tej włosogłówce. ...... 0kochanków, u mnie spadł cholesterol od czerwca z 240 do września na 170... poza tym w czerwcu miałam przekroczone wszystkie trzy próby wątrobowe, po 2 oczyszczaniach już tylko jedną, a teraz wszystko jest w normie. I inne wyniki też się poprawiły, ale o te mi chodziło najbardziej. Dieta, homeopatia, olej lniany, soki wyciskane plus oczyszczanie wątroby. Napiszę więcej jutro, bo już odpływam :) pozdrawiam gorąco :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@Lee mnie też już obraz "pływa" przed oczami ale ta włosogłówka wygląda całkiem jak...n... tylko,że jak miałem większe sztuki... ale kto wie,co to za mutanty... __ dobrej nocy 😘 __ @Kasia Tobie też dobrej nocy Lwico :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliusz_mn
Widzę że trafilem w srodek gorącej dyskuji. Moim zdaniem Lee nie wchodź w to, nie czytaj tego bloga, ci ludzie odjechali. czy możesz napisać więcej o sanum? Co brałaś i jak długo. Dziś jadę z oczyszczaniem, pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniuszka
Lee i King fajna z Was para ..🌼 Miło was się po prostu czyta.. Śledzę Was ..ale raczej stawiam na sen..więc późnymi wieczorami sporo mnie omija ..na razie odłożyłam naftę..troszkę mi czasu brak jednak..ale miksturkę ogórki-kapusta i czosnek zajadam, pijam soczki olej lniany..stosuję to co napinał Kingu..dzięki za przypomnienie;-) ogólnie nastrojona pozytywnie i hulająco wchodząca w weekend..chyba lubię jak coś się dzieje..dzisiaj się rozruszam na aerobiku jutro babski wypadzik..heh..buziaki i pięknego wypoczywania w ten soczyście słoneczny weekend..wykorzystajcie to !buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lee, dzięki za odp:) U mnie w wynikach wszystko jest ok z wątrobą poza lekko podwyzszona bilirubina. Nie wiem co to znaczy, może że watrobka jest trochę przyblokowana. Jestem już po wstępnym oczyszczaniu, byłam dwa miesiace na terapii gersona. Początkowo było lepiej, ale później złapał mnie kryzys, który trwal 30 dni i już nie dawałam rady. Wyczytalam,ze warto wtedy zrobić przerwę i takim sposobem już dwa tygodnie jestem bez terapii i nadal czuje się bardzo źle. Za szybko się oczyszczalam tak mi się wydaje. A teraz nie mam już możliwości kontynuowania terapii, bo szkoła się zaczęła i wydaje mi się, że niestety, ale jestem w punkcie wyjścia. Teraz pije kilka sokow dziennie, robię 1 lewatywe z kawy, olej lniany, dieta bez miesa, nabialu i jak najmniej przetworzona. Na terapii i tak czułam się lepiej. Jestem zła.. Postanowilam teraz sprobowac soli, ale jak pisalam wcześniej boje się o moja szczelinę o***tu, że sobie nie da rady, a już teraz nie jest z nia dobrze :( W końcu musze się odwazyc sprobowac, może nie bedzie tak źle z moim nieszczesnym tylkiem ;/ Musialam wam to napisac i sie pozalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee___
Kingdarr, moim zdaniem nie. Za mała, na tyle mała, że potrafi przebić się przez skórę. Możesz zrobić tą kurację z miodem, owsem... co tam jeszcze, to zobaczysz czy Ci wyjdzie. I opowiedz nam :D ....... Moniuszka, słodka dziewuszka :), jaka z nas para....... Kingdarr kocha Kasię.... żartuję, Kasiunia nie obraź się :) :) :) Moniuszko, rób swoje, działasz bardzo dobrze, nie spiesz się. I korzystaj z życia :) ............. 0kochankow, czy Ty masz na myśli oczyszczanie wątroby? Bo piszesz o kuracji solą, a chyba jest taka kuracja, ale to jest coś innego. Tu sól tylko pomaga - rozszerza drogi żółciowe i przeczyszcza, ale sama właściwa kuracja to oliwa z cytryną. Czy Ty byłaś na pełnym Gersonie ?? Jak dałaś radę to zrobić ?? Piłaś 13 szklanek soków i robiłaś 6 lewatyw dziennie ?? Jeśli tak to baaaardzo podziwiam. Ale o przerwach w takiej kuracji nie słyszałam, wydaje mi się, że jak już się na takie ekstremalne działania zdecydowałaś, to powinnaś to dociągnąć do jakiegoś końca, znacznej poprawy czy coś takiego. Przy oczyszczaniach wątroby wg Clark też nie można zacząć i przerwać - to może wyrządzić większe szkody, niż jak się w ogóle nie robiło - jak się zaczęło to trzeba doczyścić do końca. Jak sól podziała na Twoją przypadłość - niestety, nic Ci tu nie doradzę.... trudno powiedzieć.......... ale może bez soli? czytałam na tym forum, że niektórzy tak robili oczyszczanie i też mieli efekty. Tylko trzeba brać coś przeczyszczającego (co prawdopodobnie także rozszerza przewody, a i same lewatywy z kawy też rozszerzają) np. jakieś zioła. Pisz tu do nas :) ...... Julisz, spoko. Ja mam ustawione mocne bariery energetyczne :) hi hi, nic nie przejdzie :) Czy pojechali? Szukali, szukali, włożyli w to naprawdę dużo wysiłku, to znaleźli, inaczej być nie mogło. Pisał to Kindgarr - dostajemy to czego szukaliśmy. Jakby tyle samo energii, wysiłku, pracy i mozołu włożyli w szukanie (w tych samych materiałach) czegoś odwrotnego (np. nie diabła tylko anioła) to też by znaleźli :D :D Kindgarra się nie boję :) Reszta, to nie wiem, wydaje mi się że to chłopcy, którzy muszą mieć jakiegoś wroga, żeby sobie z nim powalczyć.... taka chyba natura chłopców jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee___
O, miało być jeszcze o tych lekach. No więc ja miałam najpier exmykhel i fortakhel, potem nigersan, mucokhel, pefrakhel. I z innej serii: coenzym Q10 i ubichinon. Wszystko podskórnie albo w czopkach, kropelki kazał mi sobie darować. Na początku codziennie po kilka, potem coraz mniej i rzadziej. Teraz 2 x tydzień. Aaa no i na odkawszenie citrokhel i sanuvis. Ubichinon to też na odkwaszenie. Mogę źle pisać nazwy, bo nie chce mi się iść po opakowania, żeby spisać dobrze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee___
Aaaa, bilirubina to też jedna z prób wątrobowych.... coś Twojej wątrobie nie pasuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lee, mam na myśli oczyszczanie clark z siarczanem magnezu. jak nie spróbuję to się nie dowiem jak to na mnie działa.. byłam na pełnej terapii gersona. jak sobie dałam radę? nie wiem sama, było bardzo ciężko i myślę, że już psychicznie sobie nie dawałam z tym rady. zrobiłam sobie przerwę, bo tak zalecił mi mój lekarz znachor, któremu coraz mniej ufam. on mi teraz poleca kontynuowanie terapii, ale jak mam to zrobić skoro muszę do szkoły chodzić.. ;/ więc zaproponował mi clark i się teraz zastanawiam. na pewno muszę poczekać aż wyleczy mi się szczelina o***tu, chociaż powierzchownie, żeby móc robić sraczkę dziesięć razy dziennie bez większego uszczerbku na zdrowiu i psychice :( jak tylko będę mogła to wracam do gersona, bo to jest jednak najlepszy sposób na moje wszystkie dolegliwości. ale coś czuję, że muszę poczekać do następnych wakacji. a póki co może jakoś będę żyć i się męczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@kochanko __ szczelina o... dieta...dużo płynów i nie dopuszczać do zatwardzenia ! poza tym ruszać się, ćwiczyć mięśnie ,napinać pośladki i zwalniać napięcie jak trzeba siedzieć,to przerywać to siedzenie podskokami i innymi ćiwiczeniami żeby było dobre krążenie krwi w De... można też wykonywać świecę,nogi do góry,wtedy jest odciążenie :-) poza tym bardzo skuteczny jest dylatator zaczynać od małego i stopniowo w miarę udrażniania się i umacniania mięśni De przechodzić do większego kalibru aż do wyleczenia można przkładać na uszkodzoną skórę waciki nasączone naparem z kory dębu,rumianku, bądź własnym moczem tak,aż ranki się zabliźnią __ jak już to Ci się uda,to zaczniesz się oczyszczać,bo sraczka Ci już nie zrobi krzywdy ! :-) poza tym z całkiem innej beczki...jak wiadomo miłość i sraczka przychodzą znienacka :-P i to, i tamto choroba... :-) __ powodzenia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingu, właśnie chodzi o to, że u mnie szczelina pojawia się bez zaparć i zatwardzenia :( sama z siebie. potrafią mi się robić nowe rany. z resztą trudno o zaparcia będąc na gersonie i żywiąc się tak jak ja. dilatator też mam już obeznany, pod ręką od kilku lat. nasiadówki robię w korze dębu, rumianku, szałwii. a z ruchu to chadzam sobie na joge :D więc jestem w czarnej d***e z moją szczeliną. męczę się z nią juz 9 lat i mam wrażenie, że wypróbowałam wszystko. tylko na gersonie miałam spokój równe dwa miesiące :) już sama nie wiem co mi jest, ale może w końcu dam radę do tego dojść. póki co czekam na zagojenie ran, a później ruszam z oczyszczaniem sola wg clark i zdam wam oczywiście relację jak było!!! pozdrawiam i dobrej nocy życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@kochanko zrób sobie na noc taki tamponik,zamocz go w naparze i połóż na tą rankę tak,żeby cały czas się to goiło __ nie wiem jakie są przyczyny tej szczeliny,ale z tego co widać jest ich kilka może nawet ta grzybica... ? __ miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no muszę jakoś pokombinować z tym tamponem na noc :P robiłam sobie badania na grzyba i pleśnie- wyszły negatywnie. ja nie wiem.. dzięki za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@kochanko myślę,że możesz mieć jakieś niedobory minerałowe... bo jakaś przyczyna musi być pierwiastki odpowiadające za zdrową skórę __ pomyśl też o tym __

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingu, dzięki, że zastanawiasz się nad tym razem ze mną ;) jeśli chodzi o minerały to też wątpię, żebym miała jakieś niedobory, bo już 10 miesięcy łykam regularnie sporo supli, tych które zalecił mi mój 'super' lekarz ;/ on uważa, że to wszystko przez wątrobę, ale jak mam oczyścić wątrobę metodą przeczyszczającą jelito skoro to się wiąże z dużym pogorszeniem mojego stanu i dużym bólem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@kochanko no przecież muszę pomóc Ci jakoś w potrzebie, jak na Poganina przystało ;-) :-) __ trudna sprawa z tą Twoją pupą... na początej należy się jej klaps za utrudnienia... to nie ulega wątpliwości... ;-) __ spróbuj z tym ciągłym nasączonym wacikiem najczęściej jak możesz napar z kory, rumianek, własny mocz też dobrze działa na skórę ewentualnie spróbuj inne specyfiki może balsam Szostakowskiego __ tak,żebyś mogła wreszcie ruszyć z oczyszczaniem __ i tak najlepiej się oczyszczać na wiosnę ale w niektórych przypadkach nie ma ,na co czekać __ dobranoc wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliusz_mn
Lee proszę o prywatnego mejla na: juliusz_mn@onet.pl Dzieki wielkie z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee___
A co tutaj tak cicho i pusto ?? Nikt nie choruje ?? Nikt nie oczyszcza ciała albo duszy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniuszka
Hej Lee..ach po weekendzie;-)) ciągle oczyszczamy duszę i ciało..no bo wokół tyle zanieczyszczeń;-)) ja startuje z drugim dopiero oczyszczaniem koło 18-go..przed tym trochę powalczę z pasożytami..ale wszystko powoli..życzę udanego tygodnia🌼 Kingu pewnie coś tam kopie znowu..pozdrówka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@Lee słuchaj dobra kobieto :-) jest jeszcze jedna opcja że na początku wydalałem pasożyty -np.włosogłówka dochodzi do 5 cm długości,a te moje miały około 6 cm i przez długi czas wyłaziły tej wielkości - a teraz zacząłem wydalać te złogi,nabłonki,czy jak to nazwać... bo wychodzą takie kawałki,które są szersze i nie mają już regularnego kształtu nie przypominają jednoznacznie glisty ani zdechłego pasożyta -- mogło być tak najpierw "poleciały" pasożyty a teraz pozostałości po ich pobycie... __ co myślisz dobra kobieto ? :-) __ @Moniuszka pluszowa kaczuszka 🌼 King nie kopie King tylko słucha jak liście spadają i przygląda jak wiatr pieści chmury :-) __ @Kasia ... __ dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruszam z oczyszczaniem 19 października w pełnię i będę robić co 14 dni, więc będzie się działo :D mam nadzieję, że do tego czasu zagoją się moje rany i że nic mi nie zaszkodzi. podobno jak się użyje samego oleju to nie przeczyszcza aż tak bardzo. Kingu, coś mówiłeś wcześniej na ten temat. wiesz jak to jest? również życzę dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem...jestem. Weekend miałam wyjazdowy, bez możliwości czytania, więc teraz nadrabiam. Przesyłam serduszka, buziaki i te inne ładne emotikony. A ty Kingu Miły zadziwiasz mnie bardzo, raz obrazoburczy raz zasłuchany w spadające liście...no ale cóż takim Cię kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniuszka
🌼Kingu ..bardzo lirycznie..ale widzisz u mnie też tak bywa..nastrojowo, naturalnie, wyciszam wtedy zbędne myśli i daję się porwać otaczającej aurze..cudowne uczucie..fajnie, jak ludzie mają w sobie taka wrażliwość 🌼okochankow..ja też gdzieś w tej dacie ..to moje drugie oczyszczanie będzie ..mam nadzieję, że bardziej obfite niż pierwsze..ale tak samo spokojne..mam nadzieję, że zdasz relację. 🌼Lee jak zdrówko? Dzisiaj cudna aura..na razie za szybą..ale popołudnie trzeba wykorzystać..buziole kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@kochanko ja robię tak --->>> __ Nie jem za wiele w piątek,po 14-00 wcale...tylko piję... ...najlepiej pić sok jabłkowy robiony samemu, ale dobry gatunkowo ze sklepu,też nie zaszkodzi __ godz.18-00 sól gorzka- łyżeczka od herbaty płaska z sokiem jabłkowym - godz.20-00 sól gorzka- jak wyżej _ godz.22-00 150 ml oliwy z oliwek plus 150 ml soku z cytryny ,termofor na wątrobę i do łóżka _ piwo między 18-stą ,a 19-stą dla mnie jest nieodzowne,bo bez piwa nie działa metoda ! można je pić na raty __ koło 21-00 lewatywa _ rano ok.7-30 sól gorzka _ 9-30 sól gorzka _ zwykle wtedy zaczyna się u mnie rozwolnienie potem robię lewatywy,żeby to szybciej wyszło ___ to jest metoda H.Clark z modyfikacją w postaci jednego piwa może być jasne,może być ciemne __ jeśli robisz pierwsze oczyszczanie i jeśli nie pijesz piwa na co dzień NIE STOSUJ GO ! __ nie biorę odpowiedzialności za skutki upojenia alkoholowego ! :-) __ na noc biorę jakieś środki na sen...co mi się tam pod ręką znajdzie :-) to sprawia,że noc mija spokojnie,bez mdłości i innych dolegliwości __ sól gorzka powoduje rozwolnienie na drugi dzień ono musi być jeśli zrobisz wg tej metody,to powinno się udać __ zrobiłbym,co miesiąc... co dwa tygodnie można robić,jak już się oczyścisz z grubsza... potem można eksperymentować.. __ @Moniuszka takim mnie bozia stworzyła... ja się tylko temu przyglądam :-) __ @Kasia 😘 __ miłego dnia Kwiatuszki 🌼 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez tej soli nie da rady? może jak nie będę jadła z dwa dni przed to będę mogła uniknąć takiego przeczyszczania? i dzięki za dokładny opis postępowania :P piwo sobie daruję, nie piję już od dawna, bo mam zakaz alkoholu ;/ w sumie to mam zakaz prawie wszystkiego, ale jeszcze jakoś to ciągnę. żyję jak asceta :D super, że można tu ponarzekać i ktoś to rozumie. także miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej wspomagać się naturalnymi środkami?? Wiele ziół leczy wątrobę, np. wyciąg z pietruszki ( www.dieta-forum.pl/poradnik/dobroczynne-warzywa/503-zaskakujaca-pietruszka )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×