Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość Moniuszka
Lee..kochana mam nadzieję, że powrócisz szybko..przed moim 2 oczyszczaniem;-)) buziaki i udanego wyjazdu.. Magda hehe nie martw się Kingu czuwa i ciągle zaskakuje ciekawymi postami..przynajmniej mnie ..hehe, pozdrówka i miłego weekendu..u mnie jak zwykle imprezowo ale grzecznie oczywiście i z głową;-)) a potem tydzień przygotowania do oczyszczenia wątróbki mojej ..a teraz popijam sobie chanca piedra..tez taka pyszniutka jak piołun polecam;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniuszka
Lee, kwiatuszki na drogę..widzę, że są tu bardzo popularne i lubiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniuszka
ale się nie dodały;-(..cóż papatki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda z Sopotu
Cześć Kingdarr, cieszę się, że Ci się podoba moje imię 👄 ... a propos - jestem samotną, miłą dla oka, młodą panienką z Sopotu, prawie-dziewica a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee___
Hej Moniuszka :) 🌼 ❤️ Jeszcze się mnie tak szybko nie pozbędziecie, bo wyjeżdżam dopiero w poniedziałek skoro świt. Jak grzecznie to dobrze, ale czasami warto niegrzecznie :) Dziękuję za życzenia udanego wyjazdu, niestety....... to jest szkolenie....... i to ja będę tam gadać, na szczęście nie sama............... ale może przeżyję :) jak wrócę to się od razu 4 raz oczyszczam. .... Kingdarr, ale się wysiliłeś........... coś, coś, coś........... napisz coś mądrego, bo jak nie to ja Wam opowiem, jak mnie wyprowadziła z równowagi Pani Minister Edukacji ( i to nie przez ekran tv, ale dotknęła mnie i mojego życia bezpośrednio)..... do tego stopnia, że oświadczyłam mężowi, że się zapiszę do Związku Słowian (zdziwił się, ale nie pytał o co chodzi; może wolał nie). .... ps. na wyjazd zabieram laptop, popiszcie coś tu dla mnie, wieczorami poczytam dla osłody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@Magda :-) no cóż, na pewno nie jestem młodą panienką :-) _ miły dla oka może jestem, to zależy od aparatu wzrokowego i systemu przetwarzania danych, czyli mózgu patrzącego :-) samotny jestem,bo żadna nie ma odwagi mnie wychować "na ludzia" :-) z dziewictwa można się szybko wyleczyć - a nawet trzeba :-) a jeśli to jest prawie dziewictwo - bawiłaś się paluszkiem...? ;-) to gwarantuję pełne dojście do zdrowia, w sposób delikatny,acz skuteczny 😘 a ten Sopot to sobie wymyśliłaś... chociaż dobrze,że nie Tokio.. bo Fukushima blisko... ;-) __ @Lee coś mądrego coś mądrego coś mądrego coś mądrego :-P 🌼 nigdzie się na razie nie zapisuj...przyczai się i knuj !! to na razie starczy :-) __ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda z Sopotu
Cześć Kingdarr po raz drugi, No więc.... bo problem jest z tym delikatnym... No bo ja mam taką konstrukcję, niezależną ode mnie niestety, już wrodzoną, że jak coś jest za delikatne to na mnie nie działa. Mamusia mi opowiadała, że już w niemowlęctwie był z tym ze mną problem. Zużyła 3 wózki, bo każdy kolejny się rozlatywał, tyle trzeba było mnie w nich bujać, żebym się upokoiła. ... No to ja chyba zrezygnuję :( Magda z S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniuszka
[kwiatek}Lee to ja tu wsparcia potrzebuję, nagany, że nie wolno tracić głowy i że niegrzecznie to już w ogóle zabronione prawie jak coca-cola,co ją na polo zamieniłam;-) a tu masz;-) nic jakoś pewnie to będzie;-))łyknę kawki hmm i coś słodkiego przekąszę bo mi jakoś nudno w buzi od tych wynalazków..i tak na razie wygląda moja droga do zdrowia..cius;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@Magda tymi mi tu trzema wózkami nie mąć w głowie !! mnie trzeba było dźwigiem hustać,takim do budowy wieżowców !! i tak był spokój tylko na chwilę... __ a jak to "prawie" dziewictwo nie daje Ci spokoju,to pozostaje http://pl.wikipedia.org/wiki/Nosoro%C5%BCec taki gościu się nie opierdala z czułością __ :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee___
Moniuszko, poszalej w ten weekend, ale od poniedziałku bierz się do roboty!!! :) Pij sok jabłkowy. Najlepiej sama wyciskaj lub rób w sokowirówce. Coca-cola to naprawdę trucizna, lepiej już jakiś drink (tylko nie za dużo :) ). W szklance coli jest z 10 łyżeczek cukru, szkoda się tym truć i karmić grzyba.... Dobre ciasto nie jest złe.... byle to nie były jakieś ciasteczka ze sklepu z e-ileś, tłuszczem cukierniczym, marganyną... najlepiej samemu upiec :) sernik albo jabłecznik........ Wystarczająco Cię już doprowadziłam do porządku?? masz naganę!!! - zmień się :) Jak wrócę za tydzień to poproszę o szczegółowy raport z każdego dnia i żeby była poprawa!!! buziaki i pozdrowienia :) :) :) będzie dobrze, pozytywne myślenie i wiara w siebie - to 100% sukcesu :) wszystko dzieje się dokładnie tak, jak Ty chcesz, wystarczy, że uwierzysz w to, że Twoje działania mają głęboki sens :) Kończę już to gadulstwo, bo dużo teraz mówienia przede mną, na tematy... mocno niezwiązane ze zdrowiem (ani bogami.....) pozdrowienia, piszcie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniuszko, wygląda na to, że będziemy się razem szykować do oczyszczania :) To będzie moje pierwsze i mam nadzieję, że przeżyję to jakoś wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniuszka
Tak jak mówisz Lee..od poniedziałku;-) o kochankow..będzie na pewno dobrze..piękna pogoda więc zmykam do lasu na grzybki..oczywiście nie te co Kingu ma w głowie;-) pozdrawiam i miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
Dzień dobry :-) __ @Moniuszka uważaj na wilki ! Ty się schylisz po grzybka,a wilk - cap za poopę ! I z Moniuszki, zostaną okruszki... ;-) __ @Lee ... 😘 __ @10kochanków ...szykuj się... 🌼 __ @Kasia 😘 😘 kiss] __ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@Kasia 😘 😘 😘 __ teraz dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee___
Nie odpisuję, bo mieszam budyń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee___
Nie jadę na szkolenie, bo nie mam spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@Lee nie odpisujesz,bo nie masz spodni ? na golasa możesz pisać ! :-P _ no tak... bez budyniu na szkoleniu się nie pokazuj !! :-) _ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee___
Szkolenie ani budyń nie interesują mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee___
Ten wyżej stara się błysnąć dowcipem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@Lee szkolenie bez spodni i bez budyniu to strata czasu... lepiej zostań w domu ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee___
:) :) ok, przemyślę to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee___
Kasia, no i jak gołąbki ?? pyszne ?? Jeśli codzi o zachcianki, to jak słyszałam tylko o jednym rodzaju "pasożyta", który je wywołuje :) Ale to taka pozytywna infekcja :) buziaki wszystkim dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingu widze,ze juz mam 10 kochankow :D Dobrze wiedziec, nie zorientowalam sie,ze az tylu ich juz :P No i pocieszajace bardzo zdanie "...szykuj sie..." jak na smierc prawie!!! Wez mnie nie strasz :D Jestem na dobrej drodze do zagojenia ran, wiec oby sie udalo do pelni. A jak nie to czekam na nastepna ;( Chociaz tego bardzo bym nie chciala. Dobrej nocki wszystkim :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@10kochanków :-) ja masz ich dziesięciu,to musisz być zawsze naszykowana ! :-) __ zero to naprawdę przygnębiejąca cyfra,szczególnie w odniesieniu do tak miłej i pożytecznej czynności ;-) więc trochę zmodyfikowałem nicka, żeby to zero nie stało się dla nikogo klątwą.. kochanków ma być jak najwięcej ! :-) cały świat fizyczny przejawił się z miłości i dla miłości ! żadne religijno-polityczne systemy stworzone przez kastratów i psychopatów tego nie zmienią ! __ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingu, jak ty znajdujesz takie strony. Schody zeppelinów bardziej realne. Lee, gdzieś tam w świecie ... bez spodni. Wracaj, bo dużo czytania. Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee___
No nie, Wy sobie siedzicie we własnych domkach i gadacie na kafeterii o różnych miłych rzeczach, pasożytach, przeczyszczeniach, dietach, schodach.... a ja tu muszę się tak męczyć.... gdzie sprawiedliwość ?? Chcę do domu, chlip... Tu o zdrowym odżywianiu i stylu życia można zapomnieć.................. Ja dopiero wróciłam do pokoju.... reszta ekipy już się na dobre zalogowała w barze.... potrzeba im jeszcze z jakąś godzinę..... i hi hi, niczym nie będą się różnić - faceci w garniturach od hugo bossa i kobiety na 10cm obcasach - od mojego sąsiada w gumofilcach, co to mi co sobota śpiewa na całe gardło pod oknami... :) po wypiciu tajemniczego trunku..... :D ehhh, powiem wam, że już się przez lata tyle napatrzyłam na to targowisko próżności, że nie mam już żadnych złudzeń............. .................. Oni jutro będę leczyć ból głowy, a ja muszę od 8.00 być w pełnej gotowości.... noooo nie ma sprawiedliwości....... Ale dopóki zarabiam na nich kasę, a nie muszę na przykład pracować 8 godz. w biurze, to... ich lubię :) ....................... Oczyszczajcie się, trzymajcie zdrową dietę, ćwiczcie i gimnastykujcie :) .................. Więcej nic już Wam nie napiszę, bo idę spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×