Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość Lee___
super....................... :) dzięki................... o wiele lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniuszka
Pozdrowionka Lee dla Ciebie..niech Ci czas prędko leci..hmm..obcasy noszę tez takie nawet 12cm jak trzeba..próżność jest wokół nas, wiesz ludzie często się gubią, mają kompleksy., uciekają i udają zupełnie kogoś innego..próżne to na pewno..a co do sprawiedliwości ..to znacznie tego więcej;-) 🌼 ja kochana jestem prawie "grzeczna" od poniedziałku a w piątek bądź sobotę startuję z clarkową..;-)) nie odpuszczam więc..miłego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniuszka
A co do gumofilców..latam w nich po lesie albo na ryby..wyglądam pewnie uroczo;-) ważne żeby w swoim stylu to było i dostosowane trochę do sytuacji;-) Kasiu a Ty w piątek czy w sobotę zaczynasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszko, ja się nie określałam datowo. Ale widocznie chyba powinnam, bo dziś w trakcie porządkowania szafki z lekarstwami znalazłam siarczan magnezu i no spa, kupione kiedyś z zamysłem użycia. Pewnie to jakiś znak.... Najlepiej chyba w weekend, w razie np. jakiegoś gonienia czy gazowania po zażyciu mieszanki. Ja mam ładne nowe kalosze, w panterkę... może sobie dziś założę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee__
Moniuszka, ...12cm... super, zazdroszczę... ja bym się zabiła na pierwszych pięciu metrach :) ... To co napisałaś to jest potrzeba zewnętrznej akceptacji i innych potwierdzeń z zewnątrz, inaczej czują się bezwartościowi, a tymczasem wszystko mają w sobie, tylko o tym nie wiedzą. ... Wgląd jest ważny. A mnie nie przeszkadza (broń boże, wręcz przeciwnie) ich wizerunek, tylko te ich korporacyjne gadki.... ... A jak idą Twoje przygotowania? Pijesz soki jabłkowe? Najlepiej wyciskać samemu, jabłek teraz dużo. ... Kasia, a Ty się przygotowujesz? Soki, lekka dieta itd? Mnie tam nigdy (na szczęście!!!) nic nie 'gazowało' przy tych oczyszczaniach, ale fakt, toaleta musi być blisko :) ... okochankow, Kingdarr, co do tych kochanków....... Aż dziesięciu?? Równocześnie?? Jezusie Nazareński.... ... miłych snów, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@Lee -- sułtan miał więcej -żon, kochanek,nałożnic - i nie narzekał ;-) -- miłych snów 😘 __ ps.jak ktoś chce spróbowac OBE... to zrelaksować się przed snem... poprosić swych opiekunów o pomoc... i ...to wszystko... jak zaczną wyciągać,to się poddać,a nie panikować ! ;-) -- za tę poradę nie biorę ani grosza... prześlijcie mi tylko w myślach buziaczka i przytulcie na chwilę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero dziś doczytałam, że nosorożce zazwyczaj żyją samotnie i należą do rzędu gruboskórców i ryjki mają takie żałosne, biedne... Lee, Moniuszko ja jem raczej lekko ale tak myślę, że w piątek już raczej same soki, sama robię w sokowirówce, mam już skrzynkę jabłek pod stołem. Kingu, co to jest OBE ? Masz tu buziaka i małpkę przytulankę i śpij ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee___
Kasia, też tak raz robiłam, że cały dzień bez jedzenia i tylko do 14.00 soki :) Żałuję, że teraz nie robię razem z Wami :( ale dogonię Was :) ... Kingdarr, to takie proste?? I napisz też, co to Ci daje :) to w sumie najważniejsze... Ja miałam takie doświadczenia (OBE czy tam nie wiadomo co) ale w mocno ekstremalnej sytuacji... i mniej więcej wiem o co wtedy chodziło... tym opiekunom czy tam komu... jak chcecie to kiedyś Wam napiszę.... ... Przytulam Was wszystkich mocno (bo kogo mam tu innego przytulać?? :( ) i całuję :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@Kasia -- OBE -Out of Body Experience eksterioryzacja :-) dużo mi się śni średnio 5 snów na noc... postaram się dziś pofruwać... a małpka sobie będzie spać ładnie ;-) 😘 -- @Lee -- wyjdź i napisz,co Ci to dało czemu mam Ci sugerować odpowiedzi...? opisz wszystko, podziel się wiedzą z nami 🌼 __ no to mamy już troje kochanków ktoś jeszcze? :-) -- ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee___
Kingdarr, ja tu już w sumie najwięcej piszę.... i opisuję..... :) Musicie najpierw Wy coś opisać :) ... pa, pa dobrej nocy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee___
Idźcie już stąd..... sio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniuszka
Lee, oczywiście że soki piję..w pracy z kartonu..ale i owszem zakupiłam również jabłuszka i podziałam troszkę w weekend;-) dzisiaj kanapeczka z pastą, potem tylko soczek no i o 14 już nic..zobaczymy jak będzie ..ostatnio przeszło łagodnie..co drugi dzień powracam do nafty i piołunu..na zmianę z olejkiem oreganowym..dobrze się czuję i oczywiście cieszę się, że to już weekend..no piątek to mam wycięty troszkę..hehe ale w sobotę pewnie zaliczę jakieś spotkanko w gronie przyjaciół.. Kingu, Lee..piszcie piszcie o ty doświadczeniach to na prawdę ciekawe;-) piszecie jakieś blogi?? tyle przemyśleń kreatywnych i mądrych ..fajne z Was osóbki pozdrawiam i oczywiście radosnego weekendu ..będę pewnie jeszcze zaglądać w trakcie oczyszczonka;-)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniuszka
a gdzież to kochanków 10-ciu?? działamy? pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniuszka
ach..i powiem Wam , że na noc to piję kiszonkę z czosnkiem..zresztą z moja najmniejszą pociechą..i mam nadzieję że jak to nie ubije co nieco ..może te pejsowate;-) to na pewno wzmocni buziole teraz już uciekam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniuszka
Wannida..super porady;-> żyjmy zdrowo i kolorowo🌼 Dzień dobry Kingdarr🌼 a może Bożydarr;-) hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam wszystkim :) to kingu ma teorię, że im więcej kochanków tym lepiej :D ja się trzymam czegoś innego ;) zaczynam od jutra a tu widzę, że wy już dziś działacie. czytałam sobie i wyczytałam, że przed tą kuracją trzeba się przeleczyć najpierw z pasożytów. a ja tego nie zrobiłam. brałam kilka miesięcy olejek z oregano i piłam lapacho, ale później przeszłam na gersona i tak od 3,5 miesiąca się nie kurowałam pod tym kątem. mogę w takim razie robić oczyszczanie czy nie? jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee__
Moi Drodzy, otóż ja właśnie skończyłam :) jeszcze tylko kilka formalności... i czekam na obiad... spakowaną torbę wrzuciłam do samochodu jeszcze przed śniadaniem :) .... wieczorem obejrzę filmiki :) super, już widziałam pierwszy :D .... Kingdarr, jak się fruwało ?? A powiedz jeszcze please, jak daleko potrafisz tak polecieć ?? Mam nadzieję, że do mojego domu nie dolecisz, żeby coś tam np. podglądać :D zaczęłam się trochę bać :D chyba zacznę się bardziej kontrolować :D .... Moniuszka, odezwę się wieczorem i wszystko Ci napiszę :) Daj przepis na tą Twoją wieczorną miksturę ... pozdrawiam :) jadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee__
okochanków - rób. Gerson a szczególnie sok z marchwi już trochę pasożytów u Ciebie ubił. Resztę wykończysz później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę mnie uspokoiłaś Lee ;) muszę to zrobić, bo tylko ze mną gorzej i nie ma na co czekać. martwię się o te pasożyty, bo żyję z psem w domu a jego kłaki są dosłownie wszędzie. oby mi to oczyszczanie nie zaszkodziło. a ja mam takiego farta, że nic mi nie pomaga i zawsze wychodzę na wszystkim najgorzej, chociaż innym coś pomaga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee__
okachankow, przez Ciebie dojadę do domu 15 min później.......... :) zrób tak: wyobrażaj sobie przez cały dzisiejszy dzień jak Ci to pierwsze oczyszczanie doskonale pomogło wyobrażaj sobie siebie (jeszcze dziś, przed oczyszczaniem) jak jutro, pojutrze... chodzisz i powtarzasz do siebie i do rodziny i do znajomych: "to cud!", "ależ to znakomita metoda!" i wyobrażaj sobie jak znajomi Ci odpowiadają: "niesamowite, jak to wspaniale u Ciebie zadziałało!", i "to chyba jakiś cud!!" i "jak Ty to zrobiłaś" itd itp..... ... spodziewaj sięj najlepszego i nie możesz mieć żadnych wątpliwości oczekuj, że będą się dziać cudowne rzeczy :) ... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@Moniuszka -- :-) dla Ciebie mogę być i Darem Niebios ale raczej z panteonu bóstw pogańskich ;-) __ @10kochanków -- to jest tylko kwestia uwarunkowania kulturowo-religijnego osobiście wołałbym mieć 10 kochanek,aniżeli żadnej... ;-) -- możesz robić oczyszczanie a farta masz takiego dlatego,że masz w nicku ZERO :-( dlatego dodałem Ci JEDYNKĘ 🌼 __ @Lee -- dzisiaj do Ciebie przyfrunę i połaskoczę po brzuszku ;-) -- to nie jest takie proste i rzadko ląduje się w świecie fizycznym do tego musiałbym znać Cię bliżej bo tak,to nie wiem dokąd lecieć... __ o tak...wyobraźnia to potężna siła... :-) __ spod jakiego znaku zodiaku jesteście? ja spod Szuwarka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniuszka
🌼Szuwarek..do mnie też podlec..rozluźnienia to mi raczej nie trzeba;-) łaskotek też ni mam..ale polatałabym chętnie z Tobą ..zawsze to nocka milej upłynie ..a tak na boczku z moim termoforkiem i myślami o krążącej lawinie kamyków w moim brzuszku;-) Lee dojechałaś?miksturka to 10 główek czosnku najlepiej harnaś (z działki) i rozdrobniony zalewam woda po ogórkach kiszonych, to do słoika i na 10 dni ..potem na noc po łyżeczce..moc ma;-) gdzieś babka leczyła tak dziecko z pasożytów i alergii..pomogło a że ja na pan brat z panem czosnkiem to stosuję;-)) Szuwarek, a ja Raczek Nieboraczek;-) wie my w trygonie wodnym.. 🌼 a teraz znowu sól..ech.. 10kochankow..działaj i mysl jak zaleca Lee..działa ;-) buziaki i spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lee, muszę ci w takim razie jakoś wynagrodzić te 15 minut :P U mnie zawsze jest największy problem z nastawieniem i pewnie dlatego to wszystko tak wygląda. Muszę uwierzyć w to, bo przy takich metodach pewnie i placebo się przydaje. Idę pić soczory, bo dziś jakoś czasu nie było. Kingu, nie da się przeskoczyć tego wszystkiego. Żyjemy w takiej kulturze. Może bym chciała mieć kochanków (czasami tak myślę), ale już bym nie chciała, żeby mój facet miał swoje :D Pozytywne myślenie włączyć czas!!! Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@Moniuszka 🌼 -- Moniuszeczka,Moniuszeczka, wskakuj z nami do łóżeczka, jeden wodnik,trzy dziewczyny, zamienimy sny na czyny :-P __ o 22-00 do łóżka i spać ! :-) __ Wodnik to trygon Powietrza :-) -- skorpion,rak,ryby -->> woda __ dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@10kochanków -- to jest właśnie to uwarunkowanie,które nas wiąże w pętli pożądania i zazdrości... uzurpujemy sobie prawo wyłączności do czyjegoś ciała na podstawie umowy... ale życie nie jest kancelaria prawną... :-) nic co istnieje na tej Ziemi nie jest nasze... nawet to ciało,o które się tak troszczymy,jest nam dane na kilkadziesiąt lat... więc jest nasze, tylko czasowo... a co dopiero ciało kogoś innego... -- powodzenia w oczyszczaniu spokojnej nocy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee___
Moniuszko, wróciłam... jestem tak diabelnie zmęczona, że o oczyszczaniu na razie nawet nie myślę... najpierw muszę odpocząć, fizycznie i psychicznie, i... wyspać się. Zapracowałam uczciwie.... i niech mi nikt nie mówi, że jestem przez coś dymana...... .... okochankow - pomyślę, pomyślę i coś dla Ciebie wymyślę.... za te 15 minut :) ... Kingdarr, ja też się na ten układ nie piszę, wypisz mnie z niego bardzo proszę. Po pierwsze - do haremu, dla sułtana się nie nadaję. Znam siebie i wiem, że u mnie aż takie kompromisy i tego typu hierarchia nie przejdą.... Po drugie - znam swoje preferencje i upodobania. A z tego mi wynika, że Kasię czy Moniuszkę mogę wyłącznie bardzo lubić. To wszystko. Czyli wracamy do punktu "po pierwsze" i patrz wyżej. A po trzecie - to napiszę jutro.... muszę przemyśleć :) ... buziaki udanych oczyszczanek kolorowych snów ... ps. filmiki oglądam, ale skończę jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee___
A horoskopy to nie są już de mode ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@Lee nie wypiszę bo nigdzie nie zapisywałem :-P __ no właśnie jaki znak Twój ? :-) __ dobranoc biznes-łuman 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×