Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość Bacia4
Witaj Sylwia_jw wspieram Ciebie całym sercem.Prosze napisz cos wiecej o tej kuracji nagietkowej. Ja nagietek tylko pije na wzmocnienie zył.Jest troszke inf w onecie poczytałam. Balsam kapucynski juz kupiłam. 18-scie oczyszczeń jestem pod wrazeniem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Cześć ludzie:) Do gościa. Tak, zgadza się. Idealne na stany zapalne. Nie zaszkodziłoby, zwłaszcza jeśli to faktycznie stany zapalne mięśniowe. Olej ściąga toksyny i patogeny, samych kamieni chyba nie da rady. Bo to trzeba jakoś rozpuścić. Ja myslę, z eten młody człowiek oczyścił cały układ nerwowy i pościagał stany zapalne ze stawów. Na oczyszczanie stawów i kości z kamieni to wzorek musi poczekać, aż trochę nerki i wątrobę "wyprostuje". *** Sylwia, dawno cię nie było:) Hmm... ciśnienie... a spróbuj ćwiczeń oddechowych doktora Buteyki i podobno potrzeba dużo potasu. Nerki też podobno mają znaczenie przy ciśnieniu. nie wiem czy Hulda czegos na ten temat nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Baica, no tyle niektórzy potrzebują, a nawet więcej. Prawda jest taka, że po 30-stce człowiek zaczyna się sypać pf...he he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Cytat z Huldy Wydolne serce jest potrzebne tak˝e do przepompowania krwi przez nerki. Nierzadko problemy z nerkami łàczà si´ z zaburzeniami pracy serca. Nerki tworzà sieç kanalików o zmniejszajàcej średnicy. CiÊnienie w nerkach potrzebne jest do usuni´cia z organizmu nadmiaru wody oraz produktów przemiany materii. Nerki mozna porównaç do durszlaka z drobnymi otworami o ró2nej wielkości, który przesiewa tylko materiał o odpowiednich rozmiarach. Wielkośç otworów nadzorujà i regulujà nadnercza. Jeżeli starsza osoba wydala mniej ni˝ 4 szklanki moczu w ciàgu doby, oczyszczanie organizmu nie jest skuteczne. Należy pobieraç więcej pΠynów. Nocne oddawanie moczu świadczy o zaburzeniach pracy nerek. Zastosuj ziołowà recepturę na nerki - połow ´ dawkowania (efekty wystàpià po 6 tygodniach). Kiedy kanaliki nerkowe si´ rozszerzà, przepływ wody i wydalin (mocznik, kwas moczowy i inne kwasy) będzie łatwiejszy, zmniejszy si´ obciàżenie serca i częstsze będzie oddawanie moczu. Mocz straci przykry zapach (nie bę- dzie w nim amoniaku, acetonu i bakterii) i odzyska klarownośç. Serce i nerki współpracujà ze sobà jak koń i wóz - serce daje nerkom siłę pociàgowà. Leki nasercowe i moczopędne sà wi´c cz´sto stosowane razem. Diureza (wydalanie moczu) pomaga sercu, a silniejsze serce wspiera nerki. Wspólne sà te˝ ich zaburzenia. Nagromadzenie w tkankach moczu, który powinien zostać wydalony, dawniej nazywano puchlinà lub obrzękiem niezapalnym. Nawet jeśli najsilniejsze leki moczopędne (MaxzideTM, LasixTM), wspomagane silnymi lekami nasercowymi (DigitoxinTM) zawiodà, ziołowa receptura na nerki mo˝e pomóc. Receptà okazuje się zespolone działanie różnych ziół. Zioła muszà byç sterylne, dobrze jest więc kilkakrotnie odgrzewaç napar. Należy zachowaç ostrożnośç w dawkowaniu, zwłaszcza na poczàtku, aby uniknàç dolegliwości żołàdkowych i wzmożonego parcia na pęcherz. Diureza Wmiarę działania moczopędnego ciśnienie krwi może opadaç. Kontroluj ciśnienie i zmniejszaj stopniowo dawki leków moczopędnych (3/4, 1/2, 1/4 dawki). Celem jest odstawienie leków moczopędnych. W efekcie nastrój się polepszy, powróci poczucie humoru i radośç. Na wszelki wypadek nie wyrzucaj leków - po chwilowym odstawieniu wzmaga się ich działanie i mogà się przydaç w razie potrzeby (np. nagłego obrzęku). Uwolnione od pasożytów serce i odblokowane nerki wydobędà rezerwy mocy, a osłabienie 156 ustàpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drodzy moje dziekuje za pomoc...ale teraz mam kasze w glowie od czego zaczac leczyc sie...nie wiem czy wszystko naraz moge przyjmowac co piszecie...a wszystko wydaje sie sensem i chcialoby sie wszystkiego zazyc ,zeby napewno pomoglo... Pajaku mysle , ze bakteria mi sie odezwala poniewaz przez te pary nocy probowalam nasluchiwac lezac ale niespiac skad zacznie nasilac sie bol...i wiesz co zauwazylam ,ze najpierw dostalam ucisku anawet lekkiego bolu w zoladku a pozniej wyczulam jak rozchodzi sie bol w plecy i pod serce i nastepne chwile odczuwalam tylko bol w plecach...byc moze to jednak zoladek...musisz mi rozpisac jak krowie na miedzy co mam brac, pic albo wcierac...inaczej klania mi sie antybiotyk a tego nie wiem czy przezyje , bo jakis trzy lata temu mialam kuracje i lekarz uprzedzal ,ze bede sie czula kiepsko mdlosci ,smak metalu w ustach a nawet stany depresyjne i tak bylo...wytrwalam do konca ale myslalam ze zejde..aha omeprazol teva 20 mg biore prawie naokroglo Plywaku, magnez z wapniem biore ale zwieksze dawke , nie zaszkodzi.. Czesiunia dzieki za artykul , przeczytalam coniecos do mnie pasuje jak ulial...napewno nerki musze oczyscic , teraz jestem na etapie oczyszczania watroby ale miedzy czasie zrobie nerki tez... Sylwia jw, wlasnie mi przypomnialas , ze ja tez mam tylozgiecie macicy , co roku maja ze mna problem zeby pobrac cytologie , grzebia sie szczegolnie polozne , lekarzowi latwiej to przychodzi...ale do glowy mi nie przyszlo ,ze to tez moze byc przyczyna bolu plecow..teraz bede miala drugie oczyszczanie watroby i ciagle bede przeprowadzac..ale prosze napisz mi dokladnie co oprocz oczysz.watr. robilas?schorzenia mamy podobne.. Gosciu , czy ssanie oleju i oczyszczanie watr metoda H.Clark nie jest podobne dzialanie? boeje sie ,ze jak zastosuje obie metody to bedzie za duzym obciazeniem dla organizmu? jeszcze raz ogromnie wszystkim dziekuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Wzorek, a nie masz ty czasem takiego głuchego bólu w plecach jakbyś miała dzwon Zygmunta na wysokości serca? No nie wiem jak to opisać. Z tego co piszesz skąd ci się ból zaczyna, to wygląda mi to, że bolą cię wrzody. Z ginekologii to boli dolny odcinek kręgosłupa. A może być tak, że ty masz dwa bóle połączone w jedno, tylko bardziej odczuwasz to u góry. Skupmy się na tej helico, bo i tak jej musisz dać po łbie. Na pewno trzeba się zaopatrzyć w jakiś polprazol, czy bioprazol, jeden kit, ważne żeby było na nadkwaśność i działało cały dzień. Chodzi o to, żeby nadmiar kwasu żołądkowego nie drażnił i nie powiększał wrzodów. Z tego co się zdążyłam zorientować, to żurawina bardzo pomaga, bo działa na helico tak samo jak na bakterie w pęcherzu. Można kupić sok z żurawiny, ale pół litra to koszt ok 30 zł. Ja sobie to rozłożyłam na tydzień. Teraz kupiłam liść oliwny i chyba jest ok. Pisze chyba, bo przy tym zapaleniu pęcherza biorę furalginę, (świństwo, antybiotyk nie nazwany antybiotykiem, paranoja) która tak nawiasem guzik mi pomogła (bo pęcherz przeziębiony a nie zakażony) ale skończę ją ponieważ działa na bakterie gram ujemne jaką jest helico. A więc mamy żurawinę i liść oliwny, na pewno dobrym naturalnym antybiotykiem jest olejek z oregano. Jeśli dasz radę pić lukrecję to przez tydzień możesz, przerwa i znowu tydzień, bo lukrecji nie można spożywać bezkarnie. Poczytaj o niej czy czasem coś ci jej nie dyskwalifikuje. Teraz tak, co ważne to dieta. Najlepiej ziemniaczana. Duuużo ziemniaków. To goi wrzody. Możesz pić sok z ziemniaka. Jak wiadomo dobry jest też len, jak ci służy to jak najbardziej. Ja będę wcinać ten liść oliwny przez miesiąc, do tego podjadać żurawine suszoną, pojadę jeszcze tydzień na diecie ziemniaka i zobaczę. Sam ból w plecach, jak ja miałam takie właśnie dziwne w plecach, to smarowałam ostatnio maścią kamforową, 2 razy na noc i przechodziło. Możesz spróbować, ale ja nie namawiam, bo nie wiem konkretnie co mnie to bolało, może faktycznie tez to miałam od helico, a moze te bóle to było przeziębienie, nie wiem. Wspominam, bo może akurat. - ssanie oleju- ssanie oleju ci nie zaszkodzi. Clark robisz co miesiąc, a ssanie możesz zacząć kilka dni po oczyszczaniu wątroby. Do momentu następnego HC początkowe rozpraszanie stanów zapalnych ci przejdzie. a bardzo możliwe, ze następne HC przejdziesz dużo lepiej. HP też olej pwinien trochę wyciągnać, a na pewno jej toksyny. Ja przeszłam kandydozę i przy tej kandydozie to ja się oczyszczałam na maksa, wątroba, stawy liściem, nerki, właśnie ssanie oleju, kąpiele z glince zielonej, w borowinie, w soli gorzkiej. Nawet plastry na stopy ze dwa razy nakleiłam. Dwie hydrokolonoterapie i jeszcze by sie cos znalazło. Metale ciężkie pościągałam teraz, żeby zminimalizować ryzyko nawrotu candidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzorek. Zaczęłam w listopadzie 2012. Kuracja p/pasożyty Clark i zapper. Następnie oczyszczanie wątroby 3,4 razy. Trochę ulgi. Więc zrobiłam cykl oczyszczania jelit czyli lewatywy. Następnie kuracja nagietkiem 2 razy dziennie po 1 szkl naparu z 1 łyżki. Tak przez 3 tygodnie. 2 tyg przerwy i powtórka. W międzyczasie oczyszczania wątroby. Odezwał mi się znów żołądek i jelita więc zrobiłam kurację cytryny. Od ok. Pół roku piję bor i chlorek magnezu. Układ pokarmowy super. Gorzej z tym ciśnieniem. Dziś znów skoczyły do 150/100. Na ciśnienie które dostałam w wyniku nerwicy leczę od 2008. Co-diovan biorę. Nerwica obecnie można powiedzieć nie leczona. Doraźnie hydroksyzyna. W pracy stres jest. Ale ja chyba jestem bardziej nerwowa jak to warte. Próbowałam medytacji ale nie jestem systematyczną. I nie wiem co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. Jak pisałam brałam bor dawka podstawowa 5 ml dziennie. Do tego 300 mg chlorku magnezu. Przez pierwsze miesiące super. Ciśnienie ok i puls się obniżył do 60. Od miesiąca ciśnienie skacze tak co 2,3 dni do 150/100 i puls 85. To nie jest jakiej max ale denerwuje. Wyniki krwi ok. Wszystko w normie. Ale ... Sód i chlorki nieznacznie poniżej normy. Lekarz powiedział że ok. I dał mi hydroksyzynę doraźnie bo powiedział że to od tych moich nerwów. Brałam przez krótki czas dodatkowo proszek zasadowy. Niby lepiej było ale przestałam. Mam nadwage i od 7 lat mam założoną mirenę nad którą też się zastanawiam czy to nie ona powoduje. Kończę dla wszystkich:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Sylwia mirena 7 lat? Nooo może być, że to ciśnienie od tego. bo mirena jest chyba na jakieś 7 lat. Musiałabyś wymienić, bo sie dawka hormonalna mogła zmienić. Tak się zastanawiam nad tą nerwicą, czy czasem nie masz tego od candidy, albo zakwaszenia. Jakbyś miała w okolicy grote solną, to polecam. A chmielu jakbyś spróbowała? Na ta nerwicę i na to twoje ciśnienie też. Uspokaja dość fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajączku, źle się wyraziłam. Razem 7. Pierwsza 5 a druga 2 lata. Dzięki za wszystkie podpowiedzi. Wszystko czytam. Staram się układać w 1 całość. Lekarze nie są chętni pomagać. O co chodzi? Przecież to oni sobie ten zawód wybrali. Więc to oni powinni nie spać bo nie umieją nam pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajaku..dzieki , wszystko kumam, zastosuje wszystko wlacznie z lukrecja..tylko czy dobrze zrozumialam z ziemniaka surowego wycisnac sok? gotowanego raczej zabardzo nie moge jesc bo zaraz utyje a i tak mam 5kg nadwagi ale z drugiej strony to chyba znak ,ze nie mam wrzodow tylko stany zapalne , bo podobno wrzodowcy sa bardzo szczupli lub z niedowaga? dzwonu w plecach nie mam , one bola tak jak by ktos do czesci zebrowej przystawial rozzazone zelazko i przy tym jescze skopal mi plecy...jednakowo bol rozklada sie na obie strony..przy sercu boli mnie z przodu...juz czesc rzeczy zamowilam w necie.. Sylwia jw, nagietek mam-bede pic, ale czy bor nie obnizy mojego itak niskiego cisnienia mam najczesciej 60/100 w porywach 70/110 .ja mam tez wkladke ale nie hormonalna tylko ze srebrem czy jakos tak..hmm...teraz mi przyszlo do glowy ,ze moze od niej tez moga bolec plecy? ale nie! wkladki mam od 20 lat a plecy sporo krocej..kuracje p/pasozytom przeprowadzilam..znalazlam taki przepis z piolunem,wrotyczem i pare innych ...gorzkie diabelstwo ale wytrwalam...wyszlo ze mnie kilka napletkow dlugosci 10-15 cm..jednego wzielam w palce( bylam w rekawiczkach)..wygladalo jak kawalek bialej izolacji o srednice 3-4mm..probowalam rozerwac i naprawde nie wiem co myslec ale to tak latwo nie rozerwalo sie..trzeba bylo uzyc sily w palcach takiej jak do rozerwania srednio mocnej nici..sorki za ochydny szczegol... jescze pytanie czy soki swiezo wyciskane takie jak cytrusy , seler , burak mojego zoladka bardziej nie podraznia?ostatnio lubuje sie w takim zestawieniu... przepraszam ,ze tak rozpisuje sie..boje sie czegos nie zrozumiec...nastepnym razem bede bardziej lakoniczna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzorku,napletka nie jest łatwo rozerwać to taki mocny kawałek skórki na męskim narządzie :-) taki,co schodzi,potem nachodzi,obciera się,drąży ,wierci ale nigdy się nie rozerwie chyba,że jakaś pani go zębami kłapnie i potarmosi :-) niedobra jakaś pogromczyni napletków ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzorek40 . W poprzednim poscie napisalem aby magnez z wapniem brac w stosunku 2:1. Wapnia ma byc 2x wiecej niz magnezu, a nie odwrotnie jak napisalem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzorku :D :D ... napletek nie jest aż taki ohydny... żeby go trzeba było brać w palce wyłącznie w rękawiczkach :D można się przyzwyczaić, słowo :) ... nie chcę się nawet domyślać co (i komu!! współczuję biedakowi) najpierw musiałaś zrobić, żeby to później wydalać :D och Ty, pogromczyni!! ... Na poważnie - prawdopodobnie wydaliłaś nabłonki, przez niektórych uważane za glisty... jaka jest prawda tego nie wie nikt :) nie zostało to nigdy ostatecznie rozstrzygnięte :) ... Pisz tyle ile musisz, możesz się rozpisywać, damy radę :) Co do leczenia - to spokojnie i powoli, ale konsekwentnie... oczyszczaj dalej wątrobę, próbuj w międzyczasie też różnych innych rzeczy... ale moim zdaniem i tak wątroba jest tu najważniejsza... zmień dietę Ja piję soki i mi nie podrażniają żołądka... ale ja nigdy z żołądkiem nie miałam problemów... a może jak już wyciskasz te soki to dodasz też sok z kapusty? on leczy wrzody... burak jest super (ale niedobry w smaku :( ) ... Czesiunia, ja kiedyś stosowałam ta glinkę. Uzupełnia krzem. Pije się ją w systemie - 3 tygodnie, potem przerwa... Glinkę zalewa się wodą wieczorem, a wypija następnego dnia na czczo... przez pierwsze dni tylko samą wodę znad glinki, dopiero później się to miesza przed wypiciem. Efekty - widocznych żadnych. Ale może kiedyś powtórzę... profilaktycznie, jako uzupełnienie krzemu... glinka pochłania też toksyny z jelit. ... Pajączku, jak tam Twój pęcherz?? Green, Pod, Moniuszka gotujecie, sprzątacie, latacie po zakupy, myjecie okna, trzepiecie dywany????????????? odzywajcie się!!!!!!!!!!! zróbcie sobie przerwę dziewczyny... nie można tyle pracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, jest wiosna, może więcej ruchu? dobry i na nerwicę i na nadwagę... jakieś dłuższe spacery, albo rower? tylko systematycznie :) musisz nad tym popracować :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plywak, zrozumialam-zmieniam proporcje.. Lee, a sok z kapusty jakiej kiszonej czy swiezej? i jeszcze pytanie juz czas na kolejne oczyszczanie a ja jestem w Turcji a tu goraco i jak ja wypije o 14 ostatni raz a pozniej tylko roztwor soli i mieszanke oliwe z sokiem a wolno zaczac jesc****ic dopiero na nastepny dzien , to czy ja przy takiej temperaturze nie odwodnie sie? szkoda mi odkladac do powrotu a teraz akurat pełnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Wzorek, tak wyciśnięty sok. Tak jak marchewka, jabłko, tak ziemniak. Surowy ziemniak działa podobno jak antybiotyk, dlatego niektórzy po nim dostają gorączki. Sok z kapusty zarówno świeży jak i kiszony. Ile nadwagi? 5? 5? No straaasznie dużo. Nie, nie utyjesz, ziemniak nie jest tuczący, tuczące jest połączenie ziemniaka z tłuszczem. Robisz tak, gotujesz sobie na parze najlepiej i takie zjadasz. Suche, ewentualnie troszkę masła, mięsko na parze, jakaś lekka surówka, może być sama tarta marchewka. Przed snem tez ze dwa zjeść. Możesz zrobić sobie sałatkę, z ziemniaka, dodajesz świeży ogórek, koperek, zieloną pietruszkę, rzodkiewkę, dodajesz trochę dobrego oleju. Opcji dań jest wiele, ważne żeby nie było ciężkie i tłuste. Z tego co pamiętam, to ja te 3 lata temu schudłam jakieś dwa kg. Kochana wrzody to ty masz na 100% Żadna śluzówka nie wytrzyma tak długiego stanu zapalnego. Jak wrzodowca boli porządnie żołądek, do tego on pali papierosy więc automatycznie mało co przełknie to nic dziwnego, że on chudy. :) Ja ci powiem, że ja nie patrzyłam czy pełnia czy nie. Miałam plan i oczyszczanie robiłam. U mnie tylko weekendy wchodzą w grę, więc nie mogłam polować na pełnię. Szczerze? Nie robiłabym oczyszczania będąc w Turcji, z jednego powodu, to nie jest mój klimat i nie wiem jak organizm zareaguje. *** Lee z pęcherzem lepiej. Wygrzewam go termoforem. Furalgina mało co pomogła, świństwo. Na wątrobie ją czuję. Dobrze, że wczoraj ostatnia tabletka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Wzorek co do tego bólu, to żelazko to na pewno żołądek. O tego słowa mi brakowało, jakby ktoś porządnie kopnął, aż dech zatyka. I to jest właśnie takie głuche. *** Sylwia, to ta 2-letnia byłaby świeża. Nie wiem, ja bym się na pewno na nerkach bardziej skupiła, na drożnieniu ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajaku, masz racje z ta Turcja...wroce to sie oczyszcze...a jednak wrzody...niech to szlag...ok nie ma co rozpaczac tylko sie biore za siebie...ziemniaki akurat bardzo lubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pająka.Na schorzenia układu moczowego najlepsze/sprawdzone kilka lat temu/są mieszanki ziół ojca Klimuszki.Zródło Wróćmy do ziół.Jednakże klania sie znowu systematyczność w piciu.Jedna seria .druga seria i trzecia przypominająca.Miałam też kłopoty z pecherzem,po tej kuracji nie mam nawrotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie popisałam fajne rzeczy do Was i spam w nosie;-( Po krótce Nie wariuje na święta bo ma je każdego dnia cieszcie się i trochę poświrujcie sobie co by weselej Wam było buziaczki oczyszczające ślę i miłego gotowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzorku w Turcji takie pomysły..? no chyba, że Ty tam często wypoczywaj i baluj potem powalczysz pozdrawiam i zazdroszczę klimatów;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajączku mam nadzieję że wyleżysz to dziadostwo czy termoforem czy na słoneczku pozdrawiam cieplutko🌼 Lee, Pod, Green i inni clarkowcy Wielkanocnych Uniesień Spokojnych Ot tak wymyśliłam;-) Buziole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnal ssący
Lee,doskonale znasz się na napletkach :-) to znaczy ,że bardzo dobrze sobie radzisz z zaspokojeniem swojej chuci :-) nie miała racji osoba,która zarzuciła Ci niewyżycie seksualne (przepraszanie na kolankach :-) ) Przemawia przez Ciebie ogromne doświadczenie i każdy powinien docenić Twoją wiedzę w tym temacie i w każdym innym . :-) Moniuszka coś Ci się pomieszało,chyba stringi weszły zbyt głęboko między Twoje sadełko :-) Życzę spokojnej wściekłości i obmierzłej radości :-P Pajączek ubierz sobie majty od babci i wypoć się, a jak nie to Ci Lee pożyczy gacie z piżamy ! ( pisać maila ) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krasnalu... noooooo, trochę się znam i na napletkach i na reszcie... ale niestety raczej nie u krasnali... sam rozumiesz... wiek robi swoje... i wzrok już nie ten... :( ... Ale dziękuję, że doceniasz mnie i moje umiejętności :) zawsze staram się jak mogę :) i daję z siebie wszystko :) Chociaż lubię się też uczyć nowych rzeczy i jestem otwarta na nowe doświadczenia :) ... Moich galotów do spania nikomu nie wypożyczam... za bardzo jestem do nich przywiązana ;) ... Chuć ?? a co to takiego?? coś w stylu "chuć ze mną do sklepu??"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingdarr
Dzień dobry 🌼 __ Wielkanoc to taki cudowny czas 🌼 __ życzę wszystkim clarkowcom pięknych świąt ❤️ __ znajdźcie też trochę czasu na przemyślenie kwestii "kim jestem" 🌼 __ dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnal wpiekłowzięty
Lee ooo jak ładnie napisałaś :-) pożyczę Ci lupę,żebyś mogła zlokalizować napletek a potem już jakoś dojdziemy do celu co Ty na to ? :-) taaak,masz zaczarowane gacie,jak się przykleją do p..y to nie można zedrzeć... może trzeba je popsikać jakimś płynem ustrojowym ? :-) wtedy zjadą z p..y i pająk sobie ponosi na swojej p..pie... potem Ci odda !! :-) :-) "chuć do łóżeczka" , to ochota na amory :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Hej:) Do gościa od Klimuszki. Najlepsze w moim przypadku na pęcherz, to brak przeciągów w pracy. Niestety nie zawsze da się uniknąć. Wiem, wiem o.Klimuszko dobry jest w te klocki :P *** Moniuszko już jest ok. Tortury termoforem zrobiły swoje:) *** Te Krasnal ty chyba tu już pisałeś i my cię chyba znamy, weź się podpisz normalnie. Lee mi piżamy nie pożyczy, bo nie ma tylu nogawek. ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×