Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość *matylda*
Witam:) Mona,tak 14 IX:)Zakończyłaś branie tych lekarstw p/pasożytom? Dobrze,że tym zapperem jeszcze poprawisz. U mnie badanie kału wyszło czyste,więc lekarka nie ma podstaw do rozpoczęcia leczenia,za m-c mam się zgłosić po nowe skierowanie. Miłego tygodnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyldo jak dawkujesz nalewkę z czarnego orzecha? Na ulotce jest 7-15 kropli 2-3 razy dziennie, ale Clark zaleca inne dawkowanie. Znalazłam tydzień temu stronę z rozpiską na dawkowanie, a teraz jakoś nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starakość-my tak braliśmy: Osoby dorosłe po raz pierwszy stosujące preparat powinny stosować preparat stopniowo zwiększając dawkowanie. Należy rozpocząć od 2 kropel podanym w kieliszku soku lub wody, sukcesywnie zwiększając dawkę codziennie po 2 krople dochodząc po 10 dniach do 20 kropel. Po raz kolejny po tygodniu przerwy kurację powtórzyć w zależności od potrzeby po 7 15 kropli z sokiem lub wodą 2 3 razy dziennie przed posiłkiem i przed snem. Przed użyciem wstrząsnąć. Dobranoc;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janoity, te linki to ja dawno obczaiłam , a nie mogę znaleźć dawkowania wg Clark, nie dałam sobie jej gupia do zakładek. Ale dziękuję ci :) Mona, ok, ale powiedz mi jeszcze jedno. Kuracja ma niby trwać 17 dni , czyli pierwszą "dawkę" bierzesz do 10-ciu dni? A po tygodniu przerwy przez 7? Bo to akurat wyjaśnione nigdzie nie jest, trzeba się domyślać. A ja chcę się upewnić czy dobrze myślę. Przemek, no co chcesz fajny ten przepis ha ha ha. Ja ci powiem, że to nawet nie jest modyfikacja. To jest całkiem coś innego. Ale żeby siarczan magnezu zastąpić solą morską to jakoś mi to nie pasuje, żeby sól morska rozszerzyła drogi żółciowe i na dodatek otworzyła zastawkę z wątroby do okrężnicy... Z resztą wyraźnie pisze: MOGĄ schodzić kamienie.:) Czyli nie muszą :) Zanim zaczęłam oczyszczać wątrobę, to jednak przynajmniej kilka godzin spędziłam na czytaniu różnych przepisów, opisów tych przepisów i przeglądaniu różnych forum. Ale co ciekawe tego przepisu nie znalazłam :) I tak szczerze, to nie brałabym się za niego, bo nie ma pod spodem żadnych opinii, nie jest napisane kto go wymyślił, więc nie można sprawdzić czy bezpieczny itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wogole na tej stronie znalazlem tez jakis inny opis oczyszczania kosci/stawow (porzeczka). Moze za jakis czas przetestuje ...odnosnie oczyszczania watroby to juz poczatek mnie zaskoczyl ze nie ma soli gorzkiej,doczytalem do 4x oliwa z oliwek po 50ml i dalej juz mi sie nei chcialo czytac :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba nery były. :) Brak soli gorzkiej ok, ale zamiast soli gorzkiej musi być coś rozkurczającego drogi żółciowe, jakieś zioła. Oj. Klimuszko w swoim przepisie ma właśnie zioła. Ale sól morska? No posiada magnez, ale czy w wystarczającej ilości do porządnego rozkurczenia przewodów? Od 2-3 lat używam soli morskiej w kuchni, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jest bogatsza smakowo od zwykłej i zużywa się jej sporo mniej. Cytryny również jadam i gdyby sól morska miała dużą moc rozkurczową to chyba by kamole pomału poschodziły, chociażby przy oczyszczaniu się cytryną. A bardzo możliwe, że ktoś po prostu kiedyś pomylił sól gorzką z morską, przeczytał pobieżnie czyszczenie wg Tombaka, bo on ma właśnie kilka podejść do oliwy właśnie z cytryną. Wypróbował to co zapamiętał i mu podpasowało i wyszło, bo sok z cytrusów plus oliwa zmiękcza i usuwa złogi, a drogi rozkurczyć trzeba po to, żeby ci to lepiej zeszło i się nie zaklinowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starakość Przecież tu nie jest napisane,że 17 dni. My braliśmy 10 dni-7 przerwy-10 dni. Kurację powtórzyć,rozumiem,że ponownie 10 dni. Tutaj jest napisane o 17 dniach: KURACJA PRZECIWPASOŻYTNICZA preparatem wykonym samemu z podstawowych produktów Kuracja wspomaga eliminację pasożytów w jelitach, w wątrobie, w nerkach, we krwi i w układzie kostnym. Składniki 1) Nalewka z łupin orzecha czarnego ekstra mocna (Black Walnut tincture) - 110 ml 2) Nalewka z piołunu ekologicznego (Wormwood)- 30 ml 3) Nalewka z goździków ekologicznych (Clove) - 30 ml 4) Essentia Natura nalewka z ziół ekologicznych - 110 ml Kuracja trwa 17 dni. *matylda*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyldo, no właśnie stąd wzięłam te 17 dni :) I coś mi nie pasowało, dlatego się tak głupio dopytuję. Teraz już wiem wszystko. Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeJay Czy Ty masz pręt Grandera? (z naszych wypowiedzi nie pamiętam co kto ma na wodę) Jeśli tak, to czy stosujesz go na wodę z osmozy ? I z jakim skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danke :) oczywiscie ze wszystkiemu winna zawalona watroba :) jeszcze bym dodal nieumiejetnosc radzenia sobie ze stresem ;) hipiejka :):) pomimo ze zjadlem wszystkie rozumy :D z tego forum i ut nie odejde, bo dalej wielu bardzo madrych rzeczy sie dowiaduje a faceci to tu z duzymi... cohones siedza ;) i spora wiedze reprezentuja :) .... MSM ... jak i inne suplemennty budujace lepiej przyjac krotko przed lub w trakcie wiekszego posilku, lepsze wchlananie przy wiekszej otoczce skladnikow odzywczych co do MMS tez czytalem o wysokiej toksycznosci i szkodliwosci owego specyfiku do dezynfekcji podlog i sanitariatow ale... caly wyc w stezeniu tak i jak i przy stosowaniu h2o2 przemek sok z cytryny jak i np jablkowy (mocne kwasy owocowe) lepiej pic przez slomke, ale troszke przetrzymac zeby sie choc minimalnie ze slina zmieszalo podkrazone oczy to takze moze byc stres i ogolne przemeczenie wycienczenie organizmu zapewne kuracja cytrynowa poradzi sobie z tym irazu :) paskudo jedna ;) kpiarsko napisze.... w zywe oczy ktos tam plywakowi doradzal czy odpowiadal... ze na kamienie na nerce pic cole... bo cola rozpuszcza kamienie...fakt ze i wyplukuje pozyteczny wapn z kosci zebow...szkliwo od razu tepieje moge udzielic podobnie "mądrej" rady jesc duzo slodkiego i bialej maki i mleka co to wyplukuja wapn z zebow i kosci... jesli wyplukuja z tego to i pewnie z nerek wyplucze oczywiscie kpie w zywe oczy i nikt normalny niech nie bierze tego na powaznie gdzies mialem czytalem art o szkodliwosci coli... hehehe sam osobiscie do niczego innego niz do kibla bym nie wlal ale to moja osobista prywatna opinia i wieleeee osob moze sie z tym nie zgadzac :) na reszte zas... jak bede mial czas i uwaznie przeczytam posty :):) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkrywczo jeszcze dodam ;) jesli sok z cytryny wyplukuje kamienie wapienne na nerkach... to i pewnie wyplukuje wapn z kosci i z zebow? tak tylko mysle tokiem rozumowania pewnej osoby... (znow kpie w zywe oczy ;) ) alez nieeee :) ale to sa tajemnice odkryte przez tych co ... duzo czytaja i nie chodza do lekarzy po porady czy tabletki ;) do apteki :D ps uprzedzam... osoby ktorych nicki nie zostaly wymienione w moich wypowiedziach niech sie nie czuja urazone i nie odpowiadaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler czy ty masz źle ustawioną ostrość w monitorze? Nikt nikomu nie doradzał picia coli. Ta rozmowa na pewno nie była w tonie doradztwa :) Wyczyść sobie porządnie wątrobę, to może ci wtórny analfabetyzm nasilenie zmniejszy, a koncentrację oczu na monitorze na pewno poprawi. Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara kosc :) pozdrawiam rownie cieplo :) pisalas mi ze nic o swoich nerkach nie pisalas i ze masz czyste... obruszona na moje texty o twoich nerkach czy tez nerce... co rzucilo mi sie w oczy, dlatego chcialem ci pomoc cytuje 00:19 [zgłoś do usunięcia] starakość No wiesz mona, jak jest zapchana wątroba, zanieczyszczone nery itd, to jak ten organizm ma funkcjonować i spalać normalnie kalorie? To się mogę gimnastykować dwie godziny dziennie i jeść po dwa liście sałaty na obiad i mało mi to da. 14:33 [zgłoś do usunięcia] starakość Matyldo, ja znam no-spę. Sama ją biorę jak nerka i miesięczna przypadłość boli. 22:14 [zgłoś do usunięcia] starakość Makler mam prośbę. Przestań się wymądrzać na mój temat takim tonem ok? Jeśli nie wiesz czy nerki mam oczyszczone to powstrzymaj się od rad. Poinformuję cię- są oczyszczone. nie bede tego komentowalbo i po co kolejne twoje wypowiedzi Pływak ... jedna lekarka mi mówiła, że lepiej wtedy się coli napić. Ja takie oczy O_o coli ???? A ona mi - tak coli. Bo cola rozpuszcza kamienie. ja sobie pomyslałam, że faktycznie, jak cola rozpuści rdzę na śrubie, to rozpuści wszystko pływak, jak cola wypłucze ci wapń z kości to z nerek też. Trzeba uściślić, że cola rozpuszcza tylko te wapniowe, szczawianowych nie. A tak poważniej już to coli lepiej w ogóle nie pić, a jak już to tylko w celach kamiennych, starakosc z gromadka swoich popleczniczek ruszylyscie na mnie i na moje wcinanie sie i udawanie madrzejszego i pobiezne czytanie mowilas ze nie masz problemow z nerka ze nic nie pisalas udowodnilem ci wyraznie jasno i zrozumiale? jesli twoje nizsze wypowiedzi nie sa radami to czym? ja w odroznieniu od ciebie mam pelna swiadomosc ze moga tu zagladac osoby chore szukajace porady ...ostatniej gdzie lekarze juz rece opuszczaja i moga to czytac ludzie z calego swiata, gdzie nie czytawszy ksiazek czy nie przeczytawszy calego forum moga wyciagnac bledne wnioski z niektorych wypowiedzi niektorych osob o malej wiedzy/ niepelnej wiedzy i bedzie to z krzywda i szkoda wyrwane z kontekstu, bardzo niebezpieczne zarty zartami ale doradzanie pol zartem pol serio? to co? mam brac twoje wypowiedzi na powaznie czy nie? i nie mam tu nic do ciebie osobiscie, stosunek mam obojetny jestes tu bo szukasz zdrowia, bo lekarze ci nie pomogli, bo wmowili ci ze masz pelno nieuleczalnych (czesto) genetycznych chorob, bo tak im wygodniej, bo lykasz pelno tablet antybiotykow ktorymi sobie szkodzisz a nie pomagasz... razi mnie twoj brak wiedzy w sprawach podstawowych pelnym szacunkiem darze osoby ktore przeczytaja cale forum przeczytaja kilka ksiazek ktore czesto sie tu przewijaja, napomkna o swoich dolegliwosciach podsuna jakies swoje przemyslenia i szukaja pomocy i porady takich osob jest tu sporo i to budzi moj szacunek bo nie przychodza na gotowe tak jak do lekarza mam duza wiedze ogolna, w niektorych przypadkach szczegolowa, pierdolami sie nie przejmuje ktore mi umykaja, ogolny obraz mam taki jak powinien byc ( i nie musze przecierac monitora :):):) ) z przyjemnoscia czytam posty osob ktore wiedza ode mnie wiecej w innych... dziedzinach specjalnosciach o ktorych ja wiem mniej... wszyscy razem sie uzupelniamy :) tworzac ogromny zbior przydatnej dla kazdego wiedzy, dla kazdego kto chce sam dbac o swoje zdrowie unikajac lekarzy i brania tabletek hormow itp tepic bede razace braki i bledy, bo to nie powinno miec tu miejsca ja tez wiele wysilku i pracy wkladam w ... studiowanie... zdrowego stylu zycia i tego samego wymagam od innych rozmowcow podejmujacych ze mna rzeczowa dyspute po prostu ja wiem lepiej :) udowodnilem? ( juz wiecej udowadniac i szukac nie bede bo to strata mojego czasu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitersson
Witam...chciałem zapytać odnośnie tego soku z cytryn,pić go z rana no pusty żoładek,czy to obojętne??? przymierzam sie ,bo cytryna idzie w dół ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maklera
Makler - moze przeniesiesz swoje prywatne porachunki poza topik? Może wymiana mailowa? Wprowadzasz złą atmosferę na topik swoimi "kpinami w żywe oczy" które niczemu i nikomu nie służą oprócz Twojej własnej satysfakcji obrazenia kogoś i "dokopania". Pomijając już fakt, że tematyka tego wątku jest inna... Tak więc - makler i reszta zaangażowanych w tą "wymianę uprzejmości" - nie psujcie najfajniejszego, najciekawszego i jednego z mądrzejszych topików na kafeterii załatwianiem tutaj swoich porachunków. Zawsze miałem przekonanie, ze piszą tu inteligentni ludzie ale niektóre z ostatnich postów o inteligencji nie świadczą... Bardzo o to proszę. Czasem milczenie jest złotem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta pani zofia z linku powyzej grubo przesadza,raz cos podje,pozniej pare dni glodowki,oczyszczania bez soli (miala szczescie kobiecina ze sie nie zabila). Ogolnie nie popieram zwyklych glodowek (poza urynowymi),sa totalnie bez sensu bo skad niby organizm ma czerpac wszystkie witaminy i mineraly?poza swiatlem i witamina D oraz mikroskopijna dawka mineralow i witamin z wody mineralnej .... Jak juz glodowka to tylko i wylacznie soki/warzywa/owoce oraz kielki/nasiona czyli typowy weganizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity42
Mam zupełnie odmienne zdanie.Dla mnie to nie głodówka jeśli jemy lub pijemy cokolwiek oprócz wody,bo wtedy nie uruchamiają się szczególne procesy w organizmie.Małachow to szczegółowo opisuje ale w tym temacie jest wiele szkół tak,jak i w diecie.Ten artykuł przeleciałem pobieżnie a wkleiłem go tu raczej jako ciekawostkę,niż instrukcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity42
urynową oczywiście Małachow poleca,miałem na myśli owoce soki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dee Jay jak rozwiazales wymog popijania supli podczas posilku ? ja sobie pomyslalem zeby w takim wypadku tabsy popijac kakaem z miodem. To w sumie tez posilek tylko ze w plynie :) Ewentualnie po posilku roslinnym odczekac 20 minut i wtedy uderzyc suplami z woda :) ps. makler a Ty co o tym myslisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler już ci wcześniej pisałam odnośnie mojej wypowiedzi, że " jak wątroba i nery zapchane (...)" to było ogólnie napisane. Poza tym nawet jeśli miałam problem z nerkami, to są one oczyszczone wcześniej niż ty mi ten problem zarzuciłeś. Odnośnie coli to się śmiałam, że jak rozpuści rdzę to rozpuści wszystko. :) To było w formie żartu. A tak na poważnie to właściwie prawda. Dlatego nie wolno jej podawać dzieciom. A teraz się ode mnie po prostu odczep. Sam fakt, że oczyściłam nerki, czyszczę wątrobę to samo za siebie mówi, że jednak jestem czegoś świadoma. Pozwól, że będę słuchać własnego ciała czyt. dochodziła na spokojnie do tego co mu potrzeba, a co mu konkretnie szkodzi. Pozwól, żebym sobie spokojnie reperowała swoje zdrowie, a raczej jego resztki, może to co zwiało w jakimś procencie wróci. Niestety nic tak naprawdę o mnie nie wiesz. Nie wiesz jak się odżywiam, nie wiesz jaki sport uprawiam, nie wiesz jaką mam pracę i czy jest ona wyczerpująca fizycznie, czy też nie. Nie wiesz jak wrażliwy i śmieszny mam organizm. Tak śmieszny, to co pomaga znacznej większości ludzi, mnie niestety nie . Ja jestem przeszczęśliwa, że znalazłam w sieci przepis na oczyszczanie wątroby. Pomoże mi to w utrzymaniu prawidłowej wagi, tak ważnej przy moim babskim schorzeniu, a na temat którego niestety, ale niewiele możesz mi pomóc. Zarejestrowałam się tutaj, żeby móc pytać, czy moje reakcje na oczyszczanie są prawidłowe, ponieważ tak jak pisałam wcześniej mój śmieszny organizm odbiega czasem znacznie od schematu, a może ktoś reaguje podobnie? :) Jak będę coś chciała wiedzieć na temat na który, dużo wiesz, to cię po prostu zapytam. Na razie to czyśćmy tą wątrobę i cieszmy się z lepszego samopoczucia. Osobiście się cieszę, że mi lżej i nabieram ochoty na remont reszty organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Jarosław Tak mam. Stosowałem jakiś czas temu. Przy osmozie nie wyczujesz różnicy smaku. Działa napewno bo sprawdzałem na różne sposoby. Tak jak pisalem to bardzo silna energia ok 95 tys. jednostek Bovisa. Raczej tą wode powinno sie stosować profilaktycznie - 1-2 szklanki dziennie. Chyba, że ktoś chce się mocno oczyścić. Napewno warto miec taki pręt. W każdym momencie można ożywić nawet kiepską wodą i spokojnie wypić. Podjerzewam, że głodówki na tej wodzie to musi być dopiero odlot. Kiedyś zrobiłem 1,5 dnia na samej wodzie Grandera. Nakrecony chodziłem przez 2-3 dni, taki power czułem. Dla porównania Karafka TC energy ok. 25 tys j. Bovisa, płytka ok. 10-14 tys. Makler Ostatnie posty:):):) Pływak Łykam intuicyjnie - raz przed posiłkiem, raz w czasie popijając mała ilościa wody albo wcale po prostu z kęsem jedzenia przeżutym:) Dobry pomysł z tym miodem. Zawiera dużo substancji wiec lepsza przyswajalność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeJay Piszesz że "stosowałeś", dlaczego już nie stosujesz ? Z mojego rozeznania wynika że prętem najszybciej "naładujemy" wodę dobrymi wibracjami. Mi się marzy woda: 1. 8,5-9,00 pH 2. Smak źródlanej. 3. Strukturyzowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze wysokoenergetyczna - jaroslaw :) dzieki zabawkom dee jay'a :) przemek okrojony tombak lepiej trafic do zrodel (ksiazka danego autora) i na nich sie wzorowac bez nadmiernych udziwnien ( niz wzorowac sie na niepelnych czesto okrojonych skrotach internetowych w ktorych wszystko nie jest dokladnie wyjasnione) malachow pisal o oczyszczaniu watroby samym olejem i uryna ( tylko srednio przyjemne to bylo jak wynikalo z opisu hehe) a glodowka to glodowka...tylko na wodzie, moze i z uryna, a nawet sucha, inaczej to nie glodowka i nie uruchamiaja sie odpowiednie procesy pitersson lepiej przed wypij szklanke wody (jesli na czczo) i dopiero po 10-15 minutach sok jesli po paru dniach bedziesz czul podraznienie przelyku... troche rozciencz nieznajomy anonimie :) jak ktos bardzo chce zeby mu dokopac... moge, ale juz wieje nuda wiec masz racje... moj pysk na klodke (wiem ze milczenie zlotem... ale czasem niemoge zostawic bez dopowiedzenia...bo... wychodze na niekompetentnego? ktos robi ze mnie glupka wiekszego niz jestem? ) plywak niektore suplementy trzeba popijac duza iloscia wody... i to bym stosowal te 15-20 minut przed posilkiem inne...normalne... pare lykow w trakcie az tak nie zaszkodzi, tylko te lyki wymieszac ze slina zeby tych enzymow trawiennych troche bylo, a najlepiej w trakcie cienkiej zupki warzywnej :) zreszta tez troche o tym piciu wody czytalem przed i po... jak za bardzo sucho po posilku, co czuc, to mozna delkatnie pare lyczkow, ale plyny dobrze mieszac ze slina nie ma co na sile sie suszyc po posilku 2h, jesli czujesz na zoladku sahare :) tak jak deejay pisze... kieruj sie tez czasem intuicja :) danke a ty dalej walcz i sie nie poddawaj :) od paru dni znajoma pani jechala na morfinie, w nocy zmarla nie sluchala mnie, ksiazek danych nie czytala, stylu zywienia nie zmienila dwa lata cialo walczylo... z ciaglymi chemio radioterapiami, nad wyraz mocne cialo, bo bylem przekonany ze skonczy sie na gwiazdke ( jelito grube, watroba, pluca, cos z nerkami, kolejny guz na jelicie,dalej nerki siadaja... lekarze odpuscicli...kilku miesieczne ...czekanie, bo konowaly baly sie cokolwiek tykac boby byl koniec na stole... i koniec, wszystko ladnie po kolei szlo pomimo ciaglej chemii i radio) tak to jest jak sie swoje zycie zdrowie oddaje w rece obcych ludzi ( ty to wiesz :) inni nie) irazu :) a wiesz ze nieumywakina niektore kawalki czytalem po 5-6 razy zeby dokladnie zrozumiec jego wyjasnienia i byc pewnym ze pijac (juz caly rok h2o2) krzywdy sobie nie zrobic dee jay... tam o kolagenie radzieles plywakowi... (wiem plywak... kiedys to skoncze... bom ci winny referat) lepiej dostarczyc zwiru piasku wody i cementu... niz gotowych cegiel, bo cegiel jest ze 20 rodzajow ( o kolagenie pisze :) ) wiec lepiej bazowac na vit c lizynie i prolinie i cialo samo stworzy to co potrzebuje i w odpowiedniej ilosci a MMS to ja sam bym w ostatniej ostatecznosci wyprobowywal... bo jazdy nad kibelkiem obejmujac go.... jakos tego nie widze ;) :) tomi pisal racje... nie zaczepiany nie gryze ;) ... ale tez jak bullterier (moj ulubiony piesek :) , ciekawe czemu ;) ) nie odpuszczam jak kto oleje...to ja tez olewam :) prawo natury i oddzialywania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Zainteresowaliście mnie wyciskarkami.Mi popsuła się sokowirówka i już miałam zakupić,gdy ktoś wspomniał o wyciskarkach.Trochę szukam w necie,ale jest tak,że każdy chwali swoją i ciężko mi się już rozeznać. Myślę o tych 3: 1) http://rawfoods.pl/index.php/sklep/wyciskarki -do-sok-w/wyciskarka-do-sokw-hurom-nowe-sitka-chrom-gratis-i -gwarancja-sat/ 2)Wyciskarka soku Versapers TITANIUM (Omega VRT 350 HD) 3)Wyciskarka soku Versapers Emotion chrom (Hurom) Pure Green

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzięki Maklerku Jak ostatnio doktorka rzuciła tekstem że powinnam wszem i wobec chwalić się i opowiadać jak to skutecznie zostałam wyleczona myślałam że parsknę śmiechem :D:D, mój Boża Oni mi nie dawali nawet cienia szansy , a ja im na złość zaczęłam łykać to i tamto , miałam chemię wlaną pod skórę bo żyła pękła i wszyscy mówili że to zgorzel murowany, a guzik okłady z żyworódki , maści żyworódkowej i przeszło pięknie się wygoiło , prawie śladu nie ma . Fakt że ostatnio trochę się zaniedbałam bo miałam upierdliwego gościa , jejkuś że tak można być dokuczliwym , miałam wrażenie że siedzi mi na plecach no i Baba z wozu a mnie lżej uff jaka ulga :D:D:D pozdrowionka i miłego dnia życzę (sorki że nie na temat )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Jarosław Nie stosuję obecnie bo nie czuję takiej potrzeby:) Wypróbuj sam - każdy inaczej będzie reagował na ta energie... Nadmiar energii też nie jest dobry. Mieszanie UT Granderem przed wypiciem to musi być jazda... To jeszcze ciekawie wygląda: http://www.aquavitalis.pl/ W Jeleniej Strudze mają połączenie wody Grandera z Redoxem. To musi być kosmicznie zdrowa woda:) Tak myśle połączyć osmoze z Granderem i Redox :) .... Tu jest fajne urządzenie - wieczne :) Raz na jakiś czas przepłukuje sie puszczając wode w odwrotnym kierunku:) Żadnej wymiany filtrów :) http://www.kenrico.com/waterpurifier.html Makler Sprawdzam MSM na sobie od paru dni:) Podwójna dawke:) W końcu toksyczność zerowa:) Na razie czuje wiekszą energie i koncentracje. MMS to ostateczność tak myśle... przy cieżkich schorzeniach. Pierwsze kilka dni to czesto leci z człowieka góra i dołem ... nie wiem czy to fajne... wole wątróbke oczyścić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×