Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość gość
Masz Sylwia rację co do tej "znawczyni" w sprawach głodówki. Poprzestańmy więc na tym, że kobita nie wie o czym mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam takie zdanie jak ty Sylwio, choć ja nie przechodziłam głodówki a i tak ta teoria wydawała mi się co najmniej podejrzana, ciekawa jestem skąd takie informacje ma, bo nie podejrzewam jej o kłamstwo, zwłaszcza że w sprawach odżywiania ma dużą wiedzę. A czy ktoś z Was robił sobie badania np. krwi, podczas głodówki lub w jakiś inny sposób mierzył parametry organizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macaza no noe wiem czy ma duza wiedze niektore rzeczy slyszala ale dokladnie sie nie wglebiala.Chyba my juz wiecej wiemy.A raczej na pewno. Ja mialam robione badania krwi wszystko ok podczas glodowki a nawet glukoza ok NIE WIEM SKAD WATPLIWOSCI. ktos jej powiedzial ze znika podwyzszone tetno a ona na to ze ta osoba sie nie zna.To ona sie nie zna.Szkoda ze po glodowce ciezko walczyc z samym soba bo nie zna sie slowa dosc.Ja.przeszlam na uryne wewnetrznie i mam dziwny efekt uzdrowienczy.Mialam na nosie odmrozenie 10 lat temu.I pojawilo sie.Nie spodziewalam sie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola.p
Sylwia, o głodówkach raczej wiem niewiele więc się nie będę wypowiadać. Nie zagłębiam się w ten temat, bo uważam, że to metoda (może być i tak, że bardzo świetna) dla osób, które mogą sobie na nią pozwolić. Np. wyłączyć się z aktywnego, normalnego życia, pracy, rodziny i głodować. Ja tak nie mogłabym. Natomiast to co mówi Jadwiga na inne tematy, to konkretne i wartościowe rady. Zresztą podobne do innych: Tombaka itd. Podoba mi się jej zachęta do robienia i picia dużej ilości własnych jogurtów, kefirów i kwaśnego mleka. Zwłaszcza te bakterie lewoskrętne mogą być dobre. Sama spróbuję, kupię jogurtownicę. Inne rady: płatki owsiane na śniadanie, dużo warzyw i owoców - też spoko. No i jej "post" - na cały dzień litr jogurtu (własnej roboty) i kilogram owoców (teraz sezonowych, np. borówek, truskawek, czereśni...) - ooo, to tak, tego też spróbuję. 🌼 Co do oponki na brzuchu - to Sylwia, ona ma chyba z 70 lat - opisuje swoje wspomnienia z okupacji... poza tym, ja np. jestem bardzo szczupła (to też powód, żeby nie głodować), ale oponkę mam, została mi po ciąży, i pewnie już nie zniknie, bo to rozciągnięta skóra w nadmiarze. Można ją zlikwidować operacyjnie, tylko po co? Ja w każdym razie jej posłuchałam i wiele rzeczy do mnie trafiło. Poza tym lubię czasem posłuchać jak ktoś opowiada, a nie tylko czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee***
Witajcie Chciałabym zrobić sobie taką prawdziwą detoksykację. Mam parę drobnych lecz uciążliwych dolegliwości. Najgorsze są migreny, łykam silne prochy przeciwbólowe, a i one czasem nie pomagają. Migreny trwają po kilka dni, masakra. Mam już dość i bólu i chemii, bo coraz częściej pobolewa mnie wątroba i trzustka. Pora coś zmienić :) Zaczynam od wiedzy teoretycznej. Czytam forum i różne strony o zdrowiu i oczyszczaniu. Mam też już za sobą pierwsze książki, ale chciałam Was zapytać o konkretną, szczegółową literaturę, którą powinnam wg Was przeczytać i nią się kierować. I od czego zacząć? Jak się przygotować? Proszę o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay2
Hej wszystkim po tak długim czasie:) Mam pytanko czy może znacie ten zapper: Digital Clark Zapper: www.merlin-zdrowie.pl/index.php?id=zapper Zastanawiam się nad kupnem. Może ktoś coś doradzi ?:) Pozdrawiam:) ps. nie pamiętam hasła kurde do nicka tak dawno mnie nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don pedro i tyle
Właściwie nie znam tego zapperu, ale warto wiedzieć.. Dr Clark zmarła na raka kosci czy krwi z ostrymi przerzutami, jakoś tak, i czyżby ten zapper nie podziałał? Podobno ten zapper jest przeciw pasozytom, ale w końcu są i żywe bakterie i organizmy ktore są niezbędne do normalnego funkcjonowanie ciała, może ten zapper i to zabija? Też naad tym zastanawiałem sie, nie wiem czy z dr Clark to nie manipulacja, czy faaktycznie jest jak pisałem, a gdzieś to przeczytałem. Natomiast warto wodę strukturyzować, tym warto sie zinteresowac. Andreas Moritz w swojej ksiązce prawie identyczne oczyszczanie watroby przedstawił bez usuwania jakichkolwiek pasozytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don pedro i tyle
do Lee Ja poleciłbym ci ksiązki, a dokładnie książkę Andreasa Moritza "Niezwykłe płukanie wątroby i woreczka żółciowego". Dobrze też poczytać coś, a konkretnie "Urynoterapia" G.P. Małachowa. Co do 1 ksiązki to zdrowa wątroba to podstawa zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay2
Dzięki ziom :) Znam książki Moritza:) Jestem veteranem w tym zakresie ;-) Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee***
Dzięki Don Pedro i tyle :D (fajny nick :D). Zakupiłam wcześniej Urynoterapię Małachowa, książkę Pitchforda (było o niej sporo na forum) i Cybulską. Teraz zamówiłam jeszcze Moritza (na razie "Ponadczasowe...") i Endoekologię Nieumywakina (ps. jeśli są dostępne, to kupuję a nie ściągam - z zasady / jak nie ma - to korzystam z chomika :). Wiem, że trochę szeroko i bez jakiegoś porządku... ale to jest to, na co wpadłam na różnych forach. Zapper - też o takim myślę. Szczególnie, że trzeba zacząć od pasożytów. Spodobał mi się też lek ziołowy - paraprotex. Może razem te dwa sposoby? DeeJay2, napisz jak się zdecydujesz na kupno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola to.co mowi.ta Jadwiga o glodowkach juz swiadczy o jej nieznajomosci.A jesli nie wiesz to przeczytaj ksiazki np Malachowa i juz bedziesz wiedziala plus doswiadczenie na sobie i innych.Ludzie na glodowkach urynowych przez pierwszy tydzien zrzucali np 10 kg a pozniej nabrali 10 w nastepnym tygodniu.Ja bedac na glodowce zrzucilam tylko niepotrzebne kg dopiero jak zaczelam jesc to chudlam.Druga sprawa nie wolno slepo wierzyc ludziom.Dlatego powstaja w nas niesluszne stwierdzenia. Gludwna zasada to co naturalne i swierze surowe najlepiej prosto z krzaczka.Do tego najlepiej boso chodzic i w polewac swoje cialo woda i chodzic albo lezec mokrym. Do tego co mowila o trzusce i o.trawieniu cukrow.O miodzie z cytryna z moda odstawionym na noc i wypitym rano.No wiesz .Ja to twierdze ze ona niektore tematy tylmo liznela a wypowiada sie jak autorytet niedopuszczajac do uzdrowienia ludzi.Miod z woda i cytryna uzdrawia.Jest bardzo silna mieszanka ktora staeia.na nogi dzieki wydzielaniu sie w naturalny sposob nadtlenku wodoru-tlenu.Ktory my sami produkujemy kiedy pragniemy pozbyc sie bakterii i wirusow.A cos oite rano czy wieczorem to jest naturalne.Mysle ze bzdura jest mowic ze lyzke miodu mozna jesc ale rozpuszczona to nie. Po za tym czy ma dziescia lat czy piec to cialo swiadczy o zdrowiu.I to wszystko. Profukty mleczne to patologia.Udowodnione jest ze tworzy sie sluz po nich .Cboroby tworza sie i my o nich nie wiemy.Dopiero podczas dkugotrwalych glodowek czy oczyszczania czy smarowania uryna to wszystko wylazi na.zewnatrz a pozniej wuelkie.zdziwienie. Rak.tez przez.pewnien czas nie.daje o sobie znac.Myslimy ze produkty patologiczne jak.mleko jest dobre.Nawet zostalo udowodnione ze jest przeciwnie, a my nadal trzymamy sie wersjii.ze bialko ,ze wapno.Organizm nie przyswaja tego bialka i wapna a wszystko laczy sie tworzac sluz i zlogi.Wapno laczy sie ze szczawianami tworzac kamienie np w nerkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Lee Mi na migreny pomogl film food doctor drugi odcinek.Wlasciwei wszystko od tych migren sie zaczelo.Zrezygnowalam z produktow mlecznych i zauwarzylam bezposrenie polaczenie.Oczyscilam watrobe.Tylko pierwszego dnia glodowki pojawila sie migrena.Poznien juz nic.A miewalam co kilka dni nawet kilkudniowe.Migrena tworzy sie ze sluzu.Gromadzimy go w przestrzeniach w mozgu.Jedt go naprawde bardzo duzo i jest silnie zageszczony.Jala neti -oczyszczanie zatok.jest bardzo pomocne.Ale przyczyna czyli.silnie zanieczyszczony organizm plus zla dieta.Zero produktow mlecznych i mieska.Jak oczyscisz watrobke i glodowka to nie bedziesz juz mial migren.Do tego zauwazylam ze jak zjem teraz jekis ser czy wyoije.mleko nie mam mugren ale sie kreci.w.glowie.Ten sluz.mi krazy.po.uchu srodkowym powodujac zawroty.Wiec witatianizm panowie i panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola i picie.uryny nie jest dradtyczne jest.naturalne a nawet uzalezniajace to twoja krew pierwsze.kroki najgorsze a pozniej krew w miare jak sie oczyszcza jest jak woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee***
Dzięki Sylwia. Te informacje o śluzie brzmią okropnie. Będę się oczyszczać. Na razie zmieniłam dietę właśnie na bezmięsną i bez nabiału za to z dużą ilością owoców i warzyw. Chcę jeszcze przed wątrobą zrobić kurację na pasożyty. Zapisałam się też do poradni holistycznej, zobaczymy co tam powiedzą. Czy warto kupić ten zapper?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lee ja nie stosowalam zappera.W tym watku wypowiadalu sie.bardzo pozytywnie.Nako fiznoterapeuta studiowalam wlasciwosci pradow i sa efekty.ale o wiele lepsze.daje wodolecznictwo.Tym bardziej ze mokre cialo bardziej pobiera energie w postaci elektronke.z otoczenia.Tylko zimnolrcznictwo lub zimno cieple o wiele lepsze niz np goraca kapiel ktora moze oslabiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jelitka oczyscisz lewatywka.urynowa odparowana.do.jednej czwartej wartosci poczatkowej lub krwawnikiem.Inne ziola tez odrobaczaja.Ale tu cbyba bardziej organizm sam wyrzuca jesli doprowadza sie.do.rownowagi poprzez substancje odzywcze. Do tego pij duzo.marchwii w.postaci swierzo.wycisnietego soku.I inne pewnie o ktorych wiesz.Ale osobiscie mi najlepiszy efekt lewatywki ziolowe .Urynowych wtedy jeszcze nie probowalam.do picia mozna w niewielkich ilosciach chodzi mi o krwawnik. A pestki z dyni podobno tylko oslabiaja czy paralizuja robale na okres okolo godziny a pozniej trzeba je jakos usunac.Czytalam na forum dla dzieci.Usuwali przyjmujac olej rycynowy wewnetrznie.Ale ja jestem za lewkami i piciem ziolek jesli chodzi o efekty.Plus wodolecznictwo i slonce ,chodzenie na bosaka po trawie czy piasku to laduje bardzo silnie.Organizm sam sie pozbedzie robaczkow kiedy nie bedzie ich potrzebowal.A nie bedzie kiedy bedzie zachowana homeostaza. Jesc jak najwiecej swierzych warzyw i owocow i przeczyscic jelito Wtedy te szczatki niestrawionego jedzenia,ktore zwykle sa po miesku lub zlym laczeniu nawet warzyw to nie beda pozywka dla robaczkow.Do tego powstanie naturalna flora,przy czym nie mozemy jesc chleba na drozdzach bo nie bedzie naturalnej flory.Kochane bakterie zagniezdza sie w jelicie i beda zrodlem bialka i wit z grupy b.A robaczkow nie bedzie. Organizm sam usuwa niepotrzebne.Dazy do najlepszego.zawsze w obecnej sytuacjii znajduje najlepsza droge.Stosujac silne.srodki przeciwrobaczkowe kiedy organizm ma ich naprawde duzo moze doprowadzic do smierci. Ten blad popelnila znana lekarka ktorej juz nie ma posrod nas.Ale nauczyla sie na bledzie.I zaesze potem potawala leki histaminowe czy cos tak zeby zapobiec.Do tego panie wspomagaly watrobe i nerki ziolami Ale ja polecam duzo sokow np z burakow i marcbwij.Ostrpest plamisty do picia.I ziolka lub uryna do lewatyw Z tym ze ostroznie na poczatek zawsze swierza.I przy silnie zanieczyszczonym moga byc sensacje w stylu duzych trudnosci.A pozniej to mozna juz cala noc trzymac. A spotykalam sie tez z wypowiedziami pan ze zaper obciąża serce i bez oczyszczania przy silnie zanieczyszczonym może być problem.Stosuje się wtedy chyba 3 serie zabija robaczki później bakterie a później toksyny udzielane przez nie.Ale ją tam nie widzę potrzeby stosowania go.Mogło się też zdużyć że organizm yłącznie za mocno przeciazony .Ale to było forum dzieci autystycznych więc mocno zanieczyszczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee***
Dziękuję za bardzo cenne rady. Wszystkie warte zastosowania :) Na razie wprowadziłam te związane ze zmianą diety - w kierunku warzyw, owoców, kasz, brązowego ryżu, a z wyłączeniem mięsa, cukru, kawy itd. Ograniczyłam też nabiał. Byłam w przychodni medycyny holistycznej i tam na biorezonansie wyszły mi lamblie i przerost candidy. Dostałam receptę na leki homeopatyczne przeciwgrzybowe i całą rozpiskę preparatów ziołowych, których jeszcze nie szukałam, Mam dłuższy wyjazd służbowy i za to wszystko zabiorę się już po powrocie. Ale mam duży zapał i chęć zrobić to systematycznie, skrupulatnie i do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia6 xxxxxxxxxxxxxx jak sporadycznie pojem "świństwa" do tego nie za duzo wody popije i po nocy mocz gesty, smierdzacy, ostry.... masakra jednym slowem :) i pomysle wtedy... ze moja krew jest w jeszcze gorszym stanie i ta krew do kazdej komoreczki dociera i mnie zasyfia.... warto sobie to uzmyslowic (zwlaszcza ci ktorzy o tym nie mysla i UT wydaje czyms... z "kosmosu" dla czubkow ;) ) bleeeeeeee :) dlatego bardzo sporadycznie jem zle :) i staram sie dniem z sokami i owocami doczyscic i zneutralizowac xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx pozdrufka deejay :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
makler :) Pamietasz (watek UT) jak Ci nie lezala polecana przez Tanake pasta do zebow firmy Dabur z uwagi na zawartosc SLS ? Luknij na ta, wprawdzie troche inna niz tamta, ale firma ta sama i skladem wiele sie nie rozni. http://tnij.org/v4cx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay2
:) Dzięki Makler i wzajemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zeby myje soda mozna tez cytryna lub mieszanka ostatnio mylam urynka z glinka ale moja urynka byla smaczna no ja mialam robic post urynowy ale 3 ciego dnia nie bylo mnie dlugo w domu i niestety w plecaku mialam jedzenie dla syna a syn nie chcial zjesc wszystkiego i pomyslalam sobie ostatni raz no i dzis kupilam tiramisu jadlam tez bulki slodkie to mialo byc zebym zapamietala ten smak bo juz nigdy nie powroce latwo bylo na glodowce ale kiedy bralam lewatywy i bralam mocz. kiedy nie mialam czasu i z dala od domu to juz ciezko do tego te extremalne zmeczenie i brak mozliwisci biegaia. myslalam ze pobiegam sobie ale bylo za ciezko wiec jutro znowu sprobuje z glodowka moj mocz tez okropny po slodyczach robilam kataplazmy czy tez mseczki z glinki z urynka efekty byly zniewalajace szczegolnie na twarzy jak po jakims zabiegu skora sprezysta mlodsza napieta i czysta bez pryszczy o ile stosuje codziennie bo jak robie przerwe po piciu sie troszke pojawiaja glinke tez mozna spozywac wewnetrznie wtedt doskonale czysci jelitka i odtruwa do tego regeneruje jesli sa ranki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lee a moze sprobuj jednak oczyscic te watrobe popij sobie soki jablkowe z burakiem jakis tydzien przed no i duzo szalwi szalwia ma doskonale wlasciwosci przeciwbakteryjne p wirusowe p grzybicze na pewno oczyszcznie pomoze no ale niektorzy zalecaja wyczyscic wczesniej tez i nerki na to jest dobra cytryna z chili rano na czczo ,dzika roza i wiele innych np woda z ziemniakow gotowana w obierkach jak bedziesz pila mocno stezony napar dzikiej rozy a masz piasek to sie pojawi w moczu i to mozesz przez tydzien z ta szalwia i sokami i gersonem na pewno rozmiekczy kamienie na stowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soda plus cytryna jest dobra do mycia garow. Nie szkoda szkliwa niszczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uzywam tej sody od pol roku lub nawet dluzej szkliwo mam nadal ok to wczesniej mialam nadwrazliwe od czasow pasty na razie wszystko ok i juz tak zostanie zauwazylam ze od cytryny sie wybielaja po zuzyciu polowki niewoskowanej cytrynki przecieram sobie zabki nie wiem skad to stwierdzenie ale naprawde szkoda ze takie nastWIENIE wiec szkliwo jest cale i zdrowiusienkie a mialam z nim zawsze problemy ale od czyszczenia watroby i tych gersonowskich dietach glodowce wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to samo z paznokciami ze przestaly sie lamac i sa zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×