Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość sylwus.6
Makler wiem maklerku czytałam ciebie i bardzo lubie twoje wypowiedzi tak uryna działa znakomicie .Ją lubie lewki urynowe .wtedy też się wzmacnia odflegmianie po wchlonieciu .To samo owoce z wit c Tak samo wspomagają. Idę oczyścić swoje czakry bo strasznie źle się psych czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam w grudniu że rodzinnie byliśmy przeziębieni, ale u mnie trwało to 2 miesiące. Teraz sytuacja się powtarza, wszyscy zdrowi a ja ledwo żyję. Nie pomaga płukanie nosa, betonowy katar zabija we mnie chęć do życia. Do tego odrywający się kaszel na oskrzelach, to normalnie jakiś koszmar. Nic nie pomaga. Od kaszlania i zatkanego nosa głowa boli. NIC nie pomaga. Najgorsze jest to, że nie mam SIŁ na nic, rodzina na tym cierpi. Choroba powoli doprowadza mnie do depresji. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikoś, kup olejek eteryczny tymiankowy, np. Aromatiki(one są najlepsze), krop po kilka kropel na łyżkę oliwy z oliwek i zażywaj doustnie. Nasze olejki nie nadają się do picia..Możesz dodać jeszcze jakiś, np. oregano...glisty nie masz? czasem jej larwy dają taki obraz w oskrzelach czy płucach... Makler, czy można do lewatyw dodawać wodę destylowaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikos xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx zalecilbym kilka dni glodowki... najlepiej na urynie nie taki diabel straszny ;) u mnie 15 dzien glodowki... i byle do niedzieli od paru dni luz przyjemnosc i swoboda :) albo "troche" woda utlenona "dowalic' :):):) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx tak na marginesie http://www.wolnaludzkosc.pl/pl/ps-swiadomosc/item/36882-w-ludzkiej-krwi-znaleziono-toksyny-z-upraw-gmo xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx sylwia wiem, wiem :) duzo wiemy... bardzo duzo :) ale trzeba to wszystko jeszcze konsekwentnie wdrazac w zycie wtedy zdrowie po prostu bedzie :) tematem obecnym acz niezauwazalnym :):) nie absorbujacym do poznej starosci cieszyc sie pelnia sprawnosci a biorac pod uwage coraz to ciekawsze "kwiatki" jakie wychodza w zwiazku z aferami "zywieniowymi" - oczyszczanie sie co jakis czas jest konieczne niektorzy wola to olewac... i pozniej latac po lekarzach aptekach i faszerowac sie chemia ta wiedza jest dostepna... kazdy ma wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikoś, to muszą być jakieś pasożyty, albo candida albicans,albo jakaś nietolerancja pokarmowa. ja bym szukała przyczyn w tym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikos :) xxxxxxxxxxxxxxxx najlepsza opcja to zmniejszyc zakwaszenie organizmu, to robale, pasozyty i inne zbedne elementy nie beda mialy... pozywki.... i racji bytu nie zmniejszajac zakwaszenia, a stosujac tabletki i inne tego typu rzeczy.... jestes skazana na syzyfowa robote jest pozywka( podatny grunt) to beda robale i przerosty niekorzystnych bakterii gdzies tam jest watek o.... zakwaszeniu.... i odkwaszaniu ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, zakwaszenie. Zrób test ślinowy, z rana weź zaraz po obudzeniu się zbierz całą ślinę i spluń do wody w szklance(przezroczystej), to jest test ślinowy, opisany w necie, może Ci już proponowałam, skleroza, eh. Zapoznaj sie, jak się robi konia trojańskiego, woda+miód+soda Olejki eteryczne są również dobre na robaki, oregano, tymiankowy, goździkowy...ale musiałabyś wiedzieć, jakie są ,,pitne".... Pewnie głodówka byłaby naj naj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikos a ją bym proponowała witarianizm.Ssanie oleju po kilka razy dziennie nie przeraywać jala neti plus lewki z uryny ,wcieranie odparowanrj w rejon gardła lub świeża na.głowę. Makler cały.czas stosowalam ta wiedzę dlatego tak mi to.scieka gardłem.Odflegmianie to powód migren .Odkłada to się w przestrzeniach w głowie a najpierw w gardle.Do tego Cos nerkami musi być.chyba kamienie.a to ma wpływ na to gardlo .Wiem że jak zaczęłam źle to ciężko mi było wrócić ale mój syn miał urodziny i z tego to się wzięło.Dziś już same jabluszka .Dobrze się oczysci . Monikos jeszcze raz to efekt oczyszczan . Uryna naprawdę rozzedza .Nie musisz jej pić.Skóra bardzo dobrze wchłania.Albo dużo cytrusów jedz.A miesko bardzo źle robi.Do tego spróbuj.pobierać energię z kosmosu.Bariery energetyczne i takie bajery .Już podałam link o brunie.groningu http://astromaria.wordpress.com/2008/12/03/bruno-groning/comment-page-1/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam na myśli zaflegmianie to powód migren mam włączony tryb domyslny i przekreca mi wyrazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A głodówki w tym wypadku nie polecalabym Ulega ta krążac dostaje się do ucha i wpływa na zaburzenia równowagi do oczu powoduje niedowidzenie lub bardzo zakazany obraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o olejki etyczne to tu http://www.rozanski.ch/oleum.htm można też przez masaż rozcienczony informacje podane u pana rozanskiego wchłania się dają efekt ogólny wydalane z urynka Jak wewnętrznie to prawie wszystkie można.Też podane których nie można.Podawać na miodzie jedną łyżkę lub z sokiem polecam też picie szalwii odkaza I pokrzywy do tego wiedz że choroba to usuwanie zbędnych śmieci.Czasem lepiej ta droga przez chorobę.Organom wie co robi.Możesz pomoc przez gimnastykę masaze słońce zimna woda np stopy.Rano wypijaj cytryny pomieszane z ciepła woda.Ważne aby było cieple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler a ak długo zaczales ją podawać wewnętrznie?i czy regularnie. GRATULACJE 15 DNIA.Ile planujesz?masz już 2gi przełom kwasiczy za sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czasach, kiedy Różański pisał o olejkach eterycznych faktycznie prawie wszystkie można było pić, ale unijne przepisy trochę namieszały...jeśli pisze na etykiecie ,,tylko do użytku zewnętrznego", to niestety...a na którym teraz nie ma takiego napisu? Sama się w tym gubię, czasami kontaktuję się z firmami, które je produkują celem zdobycia na ten temat info, ale dostaje odpowiedź jedną, ,,do użytku zewn". Czasem do produkcji olejku eterycznego faktycznie czegoś tam dodają podczas destylacji, co mogłoby zaszkodzić....Kupiłam niedawno parę olejków z przeznaczeniem wew., a tu niespodzianka, ,,Wyłącznie do użytku zewnętrznego", no i co? Avicenna...Więc kupuję Aromatiki, chociaż droższe, ale...O olejkach pisałyśmy niedawno na wątku o chorobach układu pokarmowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola.p
Sylwia - poczytałam linki, które tu podałaś. No, jest to dla mnie pewna rewolucja w sposobie myślenia, rozumowania... nie powiem... Co do miesiączek - dawniej powiedziałabym, że ich brak jest wynikiem wyniszczenia organizmu, diety bez niezbędnych substancji, wiadomo, że organizm tak reaguje. Teraz - chwilowo - nie ma zdania, ani tego nie "łykam", ani nie neguję :) Uzdrawianie metodą Groninga - ciekawe... masz jakieś doświadczenia? Czy wystarczy siedzieć w określonej pozycji i "nastawiać się" na odbiór energii? To wszystko? Co do mojego samopoczucia które ostatnio było fatalne, to ostatnie dni/tygodnie jest b.dobrze. Chyba potrzeba mi było słońca :) skończyła się zima, przeszły dolegliwości :) Mam mnóstwo pracy w ogrodzie, do tego sporo innego ruchu na świeżym powietrzu - rower, spacery... polecam ten sposób na odzyskanie sił po zimie :) Tym samym oczyszczanie wątroby zostało odłożone w czasie... ale zrobię to, zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola wiem wiem.Sama miałam takie nastawienie.Ale tu chodzi o doświadczenia,jak się człowiek czuje.I tu mnie to b.ardzo przekonało.Jak zarlam swinstwa to dostałam okresu.Ale nie był bolesny.Widocznie zm się wyczyscil a ją zawsze przeżywałam ból nie do opisania wręcz.I nigdy w pierwszy dzień mies. nie mogłam pracować papajus tak wiem ale z tego co ja wiem piszą tak na każdym teraz nawet organicznych czyli bio . Chodzi tu o zagrożenia i ryzyko jeśli się przedawkuje .Firma woli uniknąć spraw w sądzie gdzie może stracić wielkie sumy. Dlatego warto samemu sprawdzić u tej firmy czy czegoś nie dodają. Darowanie to tylko 5 kropel i naprawdę trzeba dobrze wymieszac .Jesli się tego nie zrobi można poparzyc język.Dlatego firmy piszą na etykietach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego firmy piszą na etykietach tylko do zewn użytku.Są może w Polsce i do wewn ale ją się tu z takimi nie spotkałam.Najważniejsze to sprawdzić firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam niedawno mix z 9 kropel oregano, goździk i tymianek, trzy razy dziennie, na rzekomą candidę, rzekomą, bo się lenię pójść zbadać...teraz robię przerwę w olejkach, za to serwuję konika trojańskiego, tzn, woda+miód+soda. Język zrobił się czyściutki, bez nalotu...W niedługim czasie zrobię Huldę Clark. Makler ma rację, naj byłaby głodówka, ale za chiny nie chcę stracić na wadze...jeszcze z nią trochę poczekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie a nikt nie pisze o aloesie, ktoś stosował? Leczenie drożdżycy jamy nosowej, oczu i uszu http://medycyna-naturalna.bloog.pl/kat,733225,index.html?ticaid=610793 Wyczytałam żeby zakraplać nos. cytat: Usuwanie drożdżaka z jamy nosowej i zatok wiąże się z uwolnieniem niewyobrażalnych ilości ropnej flegmy, która zbiera się w zatokach latami, dlatego należy przeprowadzić zabieg do końca "do ostatniej kropli". U dorosłego może to trwać 2-3 miesiące. Brzmi okropnie przerażająco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx w niedziele bedzie 19 dzien w zasadzie co do dnia mam wycyrklowane po zaraz po okreie regeneracji bedzie i komunia i slub i musze moc normalnie jesc :) na jesien jak bardziej nad waga popracuje to moze do 30 dociagne uryna wewnetrznie i zewnetrznie..... bedzie ze 3 lata i zawsze na glodowkach sporo jej uzywam i pije i do lewatyw sama wodna tak dobrze nie oczyszcza jelita h2o2... rowno z uryna zaczalem, ostatni rok juz odpuscilem, nie potrzebowalem tylko ze zabawy i z ut i z h2o2 lepiej zaczynac majac czyste jelito watrobe i nerki glodowki to dla mnie koniec zabaw z oczyszczaniem :) szlif ostateczny ;) marzy mi sie 40 dni :):) ale.... to sie zobaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha....... stety... niestety :) za diabla juz nie moge wyczuc kiedy jest przelom u mnie glodowka to tylko chwilowe spadki energii wieksze niz zwykle przy jakims wysilku fizycznym przy 11 dniowej glodowce... to kolo 5-6 dnia bylo czuc po nocy w spialni kwasne powietrze teraz... nie... cos kolo 4-5 dnia troche slabiej sie czulem malachow pisal ze 7-10 dzien moze nastapic oczyszczanie watroby :) itu trafilem.... 9 dnia cos poczulem na jelitach i popedzilo mnie do toalety, choc co 2 dni robie lewatywy i 8 dnia mialem lewatywe wyszlo ze mnie z pol szklanki ciemnej mazi... dosc solidnie smierdzacej i ze spora iloscia zolci, az ciezko bylo muszle doczyscic tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola.p
O kurcze... ale jazda... jestem w szoku i podziwiam. 🌼 Poproszę o wytyczne na temat lewatyw z moczu. Jak najlepiej to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler ja się boję robić głodówki na urynie bo efekty są bardzo intensywne. Jak na wodnej byłam i masowałam głowę uryna to strasznie ten śluz wychodził.CięŻko było gdzieś wyjść.i na wymioty zbierało.Praktycznie to przy tej glodowce miałam ciężko z utrzymaniem równowagi czy widzeniem.Marzyłam o chorobie żeby to wyciągnęlo.ze mnie.Ty cwiczyles to przez to się wyczysciles spalales toksyny przyspiesza krążenie dotleniales mięśnie.Ją też bralam wodę utl.wcześniej TERAZ stanelam w miejscu.A raczej cofnęłam Tysię do tylu bo co prawda głodówka na urynie najlepsza ale jak ją wytrzymać.Ja wiem jak na wodnej się czułam.Już nie mam tak silnej woli.a najgorszy apetyt mnie przezarl przy wychodzeniu.Jak opętana.Pisze tu o 15dniu wychodzenia I boję się tego powtórzyć Czasami musiałam na czwórka chodzic bo nie dałam rady wstać.Masakra.I masaze robiłam wszystko w zasadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx popatrz na to z innej strony to lepiej zeby ten sluz zostal, tworzyl gorsze stany zapalne, zeby tworzyl zbite kluchy gluty i jeszcze gorsze stany zapalne? pamietaj ze zatoki czolowe... dzieli od mozgu tylko taka... siateczkowata przepuszczajaca kosc ( juz zapomnialem jaka dokladnie) pozbywanie sie pozbywaniem... ale sluz sie tworzy trzeba znalezc przyczyne zeby ja wyeliminowac bo bez tego prozny trud to tak jak bez zmiany zywienia ( zlego) ktos bedzie oczyszczal watrobe.... i bedzie czyscil i czyscil i konca nie bedzie widac bo co oczysci... to nowe przez zle zywienie beda sie tworzyc inhalacje rob z woda utleniona, z uryna, olejkami herbacianym, gozdzikowym itp jest tego troche masowanie nacieranie uryna im starsza tym lepsza a odparowana najlepsza ( tylko ze najbardziej smierdzi hiehie) rob glodowki weekendowe 1-2 dniowe na urynie, pozniej sprobuj od 1 dniowych suchych do 2 dni jak juz z w/w bedzie wporzadku tylko regularnie i konsekwentnie! 50x 1 czy 2 dni glodowki... to juz calkiem spora ilosc w ciagu roku! efekty beda feomenalne, i nie bedzie to tak dotkliwe jak dluga wykanczajaca glodowka ( oczywiscie to zalezy od zanieczyszczenia pacjenta :):) ) trzeba realnie przeliczyc sily na zamiary sporo w naszym umysle siedzi :) trzeba nad nim pracowac strach powoduje blokady, paralizuje, uzyskujesz gorsze efekty, wszelkie procesy zachodza gorzej ciezej, wieksze problemy, bardziej dostajesz w kosc czytajac temat, literature tworzysz zasob dobrej wiedzy, ksztaltujesz swiadomosc, pozniej to wplywa na podswiadomosc a pozniej to juz jak ... spacer po lesie :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx pola xxxxxxxxx u mnie na chomiku (taki jak moj nick tutaj) w dziale dokumenty znajdziesz kilka ksiazek o glodowkach i o urynoterapii najlepsze i najskuteczniejsze to z odparowanej heheh ale jej przygotowanie.... ekstremalne doznanie :):) najprosciej i najlepiej swiezy poranny ( po nocy) od razu przelac do irygatowa wlewnika i wlac od tylu :) poranny jest najbardziej wartosciowy i do tego jeszcze cieply dalej mozna 1-2 dni zbierac uryne i zrobic solidny wlew z tzw starej uryny pozniej z odparowanej ( do tego trzeba sie przygotowywac, jest mocna! ostra, prawie ze poparzyc mozna) na pol litra zwyklej uryny dolewasz 100 ml odparowanej i co pare lewatyw zmniejszasz ilosc zwyklej a zwiekszasz odparowanej az w koncu z samej odparowanej, bo jelito masz juz przyzwyczajone do wysokiego stezenia odparowanej i tez najlepiej na poczatku poczytac kilka ksiazek o urynoterapii zobaczyc jak jest wartosciowym tanim i dostepnym srodkiem przekonac sie do tego i dopiero wystartowac bardzo duzo dadza same lewatywy i nacierania co do picia... przy prawdziwie zdrowym stylu zywienia i znacznym oczyszczeniu ciala, uryna jest bardzo smaczna i to od razu ciepla, zimnej bym nie tknal - jakos mnie odrzuca hehe polecam lekture na poczatek :) malachow bardzo obszernie i solidniepodchodzi do tematu armstrong... tez ciekawie.... widac na co pomaga, prawie ze beznadziejne przypadki xxxxxxxxxxx pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler kość sitowa? Nie mówię że ma zostawać.Czasami lepiej w czasie rozłożyć niż dużo.od razu.Bo jak jej jest za dużo to jest niemilo po prostu.Już wolę lewki urynowe ,ssanie oleju a następną głodówkę zrobię jak już mi cała ta flegma przestanie mi sciekac gardłem.Oczywiście efekty sciekania są.Gardlo coraz lepsze.Głos donosniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola.p
Dzięki, wejdę na chomika i poczytam :) Ten tydzień robię "lewki" co drugi dzień... może jutro spróbuję z tym jeszcze ciepłym moczem (oż cholera)... wlać go od tyłu.... :D :D 🌼 Sylwia, mi też podobają się takie raczej wolniejsze działania :) Ja na razie czyszczę jelita, potem wątrobę... zmieniłam dietę. Szukam tego przepisu na płatki owsiane i morele - pamiętam, że kiedyś o tym czytałam. Sylwia, jeszcze pytanko, myślisz, że takie energetyczne "pobory" można kierować do innej osoby? To znaczy ładować się tą energią, ale z myślą o kimś innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×