Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

sylwia xxxxxxxxx zgadza sie,sitowa xxxxxxxxxxxxxxxxxxx pola :):) xxxxxxxx masz automatycznie podgrzana wlewke :):) przez wlasne cialo nie musisz sie bawic w podgrzewanie ponadto... od razu po wydaleniu, ciepla jeszcze ma specyficzne wlasciwosci i zwiazki ktore sa tracone gdy uryna sie oziebia ( w literaturze znajdziesz dokladnie, mi juz takie "zbedne szczegoly umykaja, wiem ze cieply poranny najlepszy, pozniej odparowany) wiem wiem hehe troche to... odchylem zalatuje ;) ale najlepsze i najskuteczniejsze ja po prostu nieraz... rano urynke wydalam :) prosto w irygator i zaraz wlewam :):) od tylu ;) o energiach, energetyce medytacji kamieniach tez troche ksiazek mam oddech jest bardzo wazny, skupienie, koncentracja, wyciszenie energia podaza za uwaga... myślą to dopiero bajery :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaa mikstura oczyszczajaca.... watek urynoterapii, tanaka dokladnie opisywal zreszta tu chyba tez sie przewinal litrowy termos, pol szklanki suszonych moreli, chyba szklanka platkow owsianych, zalac na noc w owym termosie do pelna wrzatkiem cos takiego ale ilosci skl nie jestem pewien znajdz dokladniejszy opis doczytaj http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=745687&start=23280 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=745687&start=24090 na litr wody pol szkl tego i tego pozostalosci mozesz zjesc na sniadanko doprawione czym tam lubisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler z ta miksturka owsa ważne.było aby to był czysty owies lub płatki owsianka z dodatkiem czystego owsa.Nie czytałam tych linkow co teraz podales ale pamiętam że ważne że w tym osie czystym są związki.których nie ma w platkach .Więc dodatek do płatków lub same.czyste.Można zakupić w sklepach z jedzeniem dla królików. Muszę przyznać że mam zachwiania.Miało być tylko surowe warzywa i owoce a nie jest teraz. Ja to dosyć długo parę miesięcy wytrzymała ale jak dla gości zaczęłam coś kupować To jak domino.Jeden klocek domina i wszystko się sypie.Może dziś już same surowe warzywa i owoce. Przepraszam za błędy,poprzekręcane wyrazy jakoś tak jak pisze to tak mi się cofa ten kursor,że często nie widzę tekstu który piszę . Podziwiam cię.Na pewno masz smaczne urynke .I pewnie nadal cwiczysz . Monikos Spróbuj wykonywać też drugi etap całą neti .Nie jest trudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli mogę...
Sylvio nie czytałam wszystkich TWOICH wypowiedzi, ale jesli surowizny to dla ZDROWEGO UKŁADU POKARMOWEGO. Dla osłabionego trawienia/osób żywienie powinno być lekkie zrównoważone, nie WYCHŁADZAJACE - surowe jest trudne do strawienia i wychładza i tak osłabiony organizm, Kwaśne, surowe, zimne - szkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mogę nie znam ciebiei nie wiem ile wiesz ale tak się powszechnie uważa co nie znaczy że to jest prawda głodówka też wychladza ,ogólnie rzecz biorąc najlepiej poczytać o witarianizmie i się dowiedzieć że to leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po za tym stwierdzenie że dla zdrowego układu pokarmowego jest nie miejscu.Enzymy trawienne podczas temp.się.rozkładają.Właśnie mój przewód pokarmowy był w bardzo dobrym porządku.Zamiast wierzyć we wszystkie bzdury lepiej się samemu przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie :) surowe owoce i warzywa maja w sobie wszystko co potrzeba do poprawnego rozlozenia strawienia nie ciagna z organizmu enzymow trawiennych temp pow 40 stopni C zabija je to u ludzi ktory maja problemy zoladkowo jelitowe i niekorzystne przerosty bakteryjne surowe owoce i warzywa powoduja problemy wzdecia itp a np wychlodzenie org podczas glodowki jest jak najbardziej poprawnym i wskazanym procesem, wlasnie podczas obnizonej temp nastepuje naprawa RNA i DNA ( szczegoly do doczytania dla zainteresowanych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po za tym jeśli trzeba rozgrzać to do tego są inne sposoby. Ćwiczenia imbir i inne przyprawy. Ośmielam się stwierdzić że wszelkie odejścia od surowizny prowadzi do chorób m in też i przewodu pokarmowego.A ciepłe produkty można pić lub też można soki podgrzewac do temp ciała. Do tego złe łączenie produktów http://www.rawfoodexplained.com/digestive-physiology-and-food-combining/food-combining-rules.html .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno cyt."kwaśne surowe zimne szkodzi" Zupełnie przeciwnie to co kwaśne.czyli wszystko.z wit.c przyspiesza albo inicjuje wydzielanie się zasiedzialej w przestrzeniach m kom flegmy.Do tego też w części ciała jak zatoki czy przestrzenie miedzymozgowe one też kolekcjonuja flegmy.Co jest przyczyną różnych pasozytow bo zdrowe komórki nie są dla nich pozywka tylko chore. One się przy gotowanym jedzonku kolekcjonuja i powodują szereg dalszych dolegliwości. Organizm jest mądry.On próbuje jak najlepiej.Ale to my dostarczamy złego jedzonka czyli gotowanego w części nie do stawienia gdzie dalej się wszystko upycha w organizmie.W naczyniach krwionośnych białko,w komórkach tłuszczowych toksyny,we flegmie która jest w zatokach .Ubita i trudna do zdiagnozowania . Organizm ma zdolności do samoistnej regeneracji tylko mu nie przeszkadzamy przetwozonym jedzeniem czyli gotowanym skażony pieczonym powyżej temp ciała. Smak kwaśny w naturalnej postaci w zdrowym jedzeniu owocach kiszonych bramkach ogorkach otcie jabłkowym grapefrutach cytrynach i tdma itp pomaga na wydzielanie usuwanie toksyn.Przyczynia się do usuwania zatorów. Smak kwaśny ma bardzo dużo związków p bacteryjnych p/wirusowych .I nie rozumiem skąd stwierdzenie że jest zły.Wit c była ofkryta w 1933roku przez Alberta Szent-Gyorgyi więc nie rozumiem skąd to zacowanie .Skąd negacja. Zimno też nie jest złe.Dla osób z obnizonym poziomem hormonu tarczycy tak jak mi też jakoś głodówka nie zaszkodziła.Przeciwnie do tej pory samoistnie org.oczyszcza się.Więc nawet w tym wypadku a nawet i przy problemach gastrycznych nic innego nie pomaga jak tylko surowe prz zachowaniu zasad łączenia i oczyszczenie jelita tak pozadnie. Surowe ma enzymy. Organizm je produkuje .Szybciej się starzeje.jak nie jest zdolne do ich produkcji to umiera.Każdy ma określony zasób tworzenia enzymów.Im mniej ich produkuje tym dłużej będzie żyć.W zasadzie to nie wiem kto nie pisze z tych naszych guru że im mniej przewożone tym zdrowsze.Im bliżej natury tym lepiej. Enzymy zawarte i inne związki leczą.a org nie traci siły na upychanie i tworzenie enzymów,ale zużywa ją na wydalanie i tworzenie nowych połączeń dna i naprawę. Co prawda łączy się to z nieprzyjemny dolegliwościami ale jeśli.toksyny i inne substancje zbędne są wydalone jest tylko spokój umysłu i chęć do rozwoju.Nie ma negatywnych myśli.Same pozytywne budujące. Zimne nie musi być zimne. Może być podgrzane do temp ciała.takie soki smakują bosko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli mogę...
dzięki za wyjasnienia, faktycznie, te okreslenia "kwaśne surowe zimne" są do weryfikacji. Myslę, że zrównoważony organizm sam prowadzi smakami...u mnie tak jest. Doskonale wiem czego potzrebuje zimą, czego latem etc. Glodówki ok, ale w cieplej porze roku:) Jestem za opcją "jem to, co chcę, kiedy chcę i ile chcę" Organizm prowadzi, organizm sie regeneruje o ile się nie przeszkadza... Wiem niewiele, ale... obserwuję siebie i otoczenie i weryfikuję to co czytam i slyszę:) Jem zimą gotowane, zrównoważone, NE MAM zaśluzowanego organizmu ani pokrewnych dolegliwości. Wszystko to LATA praktyki i pilnej obserwacji... Sorry, to tylko male wtracenie się w gloryfikację surowizn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola.p
Dzień dobry :) Makler, dziękuję za linki do kompotu owsiano-morelowego - nie naszukałam się za bardzo :D Zaczynam od poniedziałku. Z opisów Tanaki wynikało, że mogą być też płatki. Niestety, nie znalazłam książek na Twoim chomiku - proszę o instrukcję jak się do nich dobrać :) Swoje pierwsze doświadczenie z urynoterapią mam już za sobą - jakoś poszło... :) ale przyznać muszę, że wolę chyba lewatywy z kawy. Po pierwsze to dawka kofeiny (małe pobudzenie od rana), po drugie znam dokładną instrukcję jak je robić (prawy bok, 15 min...) a tu nie za bardzo wiedziałam... no, poczytam jeszcze. Ale nie mówię nie, od czasu do czasu zrobię też urynowe. 🌼 Mnie się wydaje, że nic co robimy "na siłę" na dłuższą metę nie wyjdzie... bo zniechęcenie, jakieś niespodziewane powody do zgrzeszenia (goście), ciągnie nas do tych zabronionych... Moim celem jest zmiana w kierunku ZDROWIE, ale taka bardziej spokojna, harmonijna... za to długoterminowa (na stałe?)... też mam w swojej diecie mnóstwo owoców i warzyw, soki i kiszonki. Jem rozdzielnie, kupuję ekologiczne produkty, dobre oleje. Natomiast żadne drastyczne ograniczenia to nie dla mnie. Mam nadzieję, że też dam radę i osiągnę pełnię zdrowia (i szczęścia :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola Lewki z uryny robisz podobnie świeża urynke z rana pierwsze wyproznienie na prawy bok wlewa w pozycji na pieska lub leżąc na lewym boczku. Ją robiłam dostaną a nie odparowana a rezultaty były sto razy większe od świeżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola.p
Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola wchodzisz w adres chomikuj.pl wchodzisz szukaj chomika wpisujesz makler001 Po lewej stronie łukasz w dokumenty pierwsze wstęp do żywienia optymalnego np.klikasz i się ściąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mogę no ja też nie wiedziałam że jestem zasluzowana w środku.Myślę że każdy jest. Oczyszczalam wątrobę chyba z 5 razy przed głodówka dieta na sokach pozadnie przeczyscilam jelitko tak pozadnie że wydzieliłam takie ciągnące się coś.I to tylko na sokach były takie rezultaty.Myślałam że głodówka będzie przyjemna.A jednak grubo się pomylilam .Nie było problemu z niejedzeniem ale ze sluzem który też nieświadomie polykalam.Po tej glodowce zaczął spływać co wiem że jest kontynuowanie oczyszczania Zrób test.zjedz cebulę.Na pewno wyjdzie ci trochę kataru z nosa.Albo jala neti .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola.p
Mam tego chomika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I z tymi lewkami zapomniałam dodać że jak już wlejesz to na prawy boczek się położyć jak przy kawowych .Im dłużej tym lepiej.Wtedy jelitko się naprawi.Bo jak się pije urynke ona nie dociera do jelita grubego wchłania się już wcześniej. Ja nadal mam hemorojdy i chociaż już wieki mi nie krwawia i nie dokuczaja to myślę że urynka ładnie je leczy.Tylko przy tej odstanej bolało.Ale efekty piorunujace dlatego robiłam na raty. No ale świeża też.daje efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę też że organizm prowadzi smakami raczej do czego jest przyzwyczajony.I mam nana to dowód swojego doświadczenia jak i syna. To przyzwyczajenie prowadzi organizm na to co mamy ochotę.Jeśli się długo.czegoś nie je i odzwyczai od czegoś ,co się wcześniej jadło w dużych ilościach. To później nie ma się na to ochoty.A przynajmniej do tego pierwszego sprobowania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli mogę...
ok, testuję, tzn, zacznę testować, dzięki za cenne uwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie 38 tego wątku też jest podane parę książek do kolekcji waszej biblioteki przez Atene7777

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makler cwiczysz w trakcie głodówki? Czy pijesz dodatkowo wodę? A jakie objawy masz kiedy się gorzej czujesz? Czy ci słabo? Już pewnie wychodzisz .Dziś niedziela.Miało być do niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makler cwiczysz w trakcie głodówki? Czy pijesz dodatkowo wodę? A jakie objawy masz kiedy się gorzej czujesz? Czy ci słabo? Już pewnie wychodzisz .Dziś niedziela.Miało być do niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola Malachow pisze że przed oczyszczaniem organizmu należy go zmiekczyc czyli gorące kąpiele ,sauna,łaźnia parowa .Dla chudych masło rostopione zewn i wewn.rano. Dla tych otyłych lepiej bieganie. Po rozgrzaniu dla chudych lepiej kąpiel,grubszych saune należy zacząć oczyszczać org.od lewatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu własny mocz jest najlepszy bo nie tylko odrywa kamienie kalowe od ścianki jelita ale zachowuje zdrową mikroflore jelita.A po 2,3 lewkach zabijane są pasożyty,ponieważ mocz ma właściwości antyseptyczne ,odrywa osad i flegme .Po za tym leczy jelito odnawia blone sluzową,usuwa patogenne substancje,polipy,hemoroidy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu można zacząć od świeżej uryny .Szczególnie przy głębszych chorobach jelita.Później można zacząć odpoarowana do 1/4 tzn.nazbierać 2l i w emaliowanym garnku odparowac do 500ml. Cytat: Lewatywa wyrównuje zachwianie energetyki w organiźmie.Ci,którzy mają z tym poważne problemy , mocniej odreagowują .Może wystąpić złe samopoczucie.Ale powoli wszystko wróci do normy (...) Gdy jelito jest przepełnione kamieniami kalowymi ,płyn może się wylewać z powrotem lub rozpychać małą wolną przestrzeń wywołując bóle.Żeby temu zapobiec kontrolujemy wlew przykręcając kranik .Oddychać przy tym należy wolno,głęboko wspinając brzuch na wdechu i wciagając na wydechu Gdy jelito zostanie oczyszczone, 2 litry płynu wchodzą do środka łatwo i swobodnie w ciągu 30-40 sekund. Po tym jak płyn wszedł ,kładziemy się na plecy i podnosimy miednicę .Dobrze jest wykonać stójkę na ramionach tzw świecę lub umieścić nogi za głową(pług).W tej pozycji przebywamy 30-40 sekund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodatkowo możemy wciągać brzuch (...) potem ostrożnie kładziemy się na plecach i przewracamy na prawy bok.(...)Uważam,że wystarczy poleżeć na plecach lub prawym boku 5-15 minut,jeśli nie występuje silne parcie .Potem można wstać i pochodzić Gdy wystąpi parcie można iść do toalety Zaletą lewatyw z uryny jest to, że one przebywają w organiźmie tyle ile potrzeba.Na początku parcia po nich są gwałtowne i mocne,później okresy wyczekiwania na parcie tym dłuższe ,im czystsze staje się jelito .Cykl z odparowaną uryną wygląda następująco.Zaczynamy od 100g.Gdy dojdziemy do 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy dojdziemy do 500gram robimy 2-4 takich lewatyw , a potem co drugi dzień zmniejszamy dawkę o 100gram , dopóki nie dojdziemy do 100g jednorazowo.Dalej można robić 100-150gramową lewatywę raz na 1-2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie lewatyw... xxxxxxxxxxxxxxxxxxx to ja dodatkowo lezac na kazdym boku jak i robiac stojke z wyczuciem masuje dlonia jelito wyczuwajac plyn ( masujac kawalek popreczny jelita g to opieram stopy o krawedz wanny) konkretne wymasowanie dokladniej oczyszcza jelito z zalegajacych po katach i zakamarkach pozostalosci ktore pozniej nas zanieczyszczaja, z czasem uposledzaja prace i wchlanianie jelita xxxxxxxxxxxxxxxxxx co do glodowki xxxxxxxxxxxxxxxxxx z usmiechem na pysku moge powiedziec ze wreszcie koniec :):) strata wagi tylko :):) 10 kg podczas 19 dni ( cieszy mnie to niezmiernie bo akurat dla mnie cenny jest kazdy kg) podczas 10 dniowej glodowki tez jakis czas temu zlecialem 10 kg pierwszy kryzys mialem chyba 4-5 dnia ( slbiutko sie czulem, bez energii, do kazdego najmniejszego wysilku musialem sie przymuszac... sila woli :) ) malachow pisal ze watroba sie oczyszcza 7-10 dnia zgadza sie :) 9 dnia watroba sie oczyscila ( lewatywy robilem co drugi dzien, 8 dnia tez byla lewka, 9 dnia pogonilo mnie do toalety... pelne zdziwienie :):) wylazlo ze mnie z pol szklanki ciemnej mazi, smierdzacej ze spora iloscia zolci ktora ciezko bylo doczyscic) drugi kryzys... tak oceniam, byl 16-17 dnia, chyba 15 sie zaczelo tez slabiutki bez energii 18-19... koncowka, juz przebiegla relatywnie przyjemnie poza wiadomymi spadkami energii...nic innego negatywnego nie zaobserwowalem jesli chodzi o ruch... spacery po lesie, spokojne przejazdzki rowerowe, i troche normalnych lekkich-srednich prac fizycznych na dworze wokol domu ciesze sie ze juz soczki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaa dosc wazne jest, przynajmniej dla mnie, aby dokladnie wymasowac - oczyscic obszar w ktorym zaczyna sie jelito grube (czesc wstepujaca), ujscie jelita cienkiego i tzw slepa kiszka zanieczyszczony ten fragment takze powoduje tworzenie flegmy , sluzu w organizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×