Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość Pola.p
Papaja, no to nie mielimy... a jak mielimy to nie przekraczamy rozsądnych ilości. To są chyba takie same kontrowersje jak te dotyczące pestek (np. gorzkiej moreli) - jedni - że zatrucie cyjanowodorem, drudzy - że tak się leczy i zapobiega nowotworom. Mnie zawsze oczyszczania wątroby bardzo osłabiały. Ale fakt - po serii (10 oczyszczań) przeszły wszystkie dolegliwości i czułam się rewelacyjnie. A teraz znów jest gorzej, no i szykuję się.... Zaczęłam oczyszczania jelit. Chyba kawa jest najlepsza, wasze zdanie? Olej lniany zamawiacie w oleofarmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola.p ja piję olej lniany, zalecana kuracja wprowadzająca kilka m-cy od 4-6 łyżek dziennie. Niestety kiepski smak. Ja piłam raz z sokiem cytrynowym a innym razem po prostu na czysto. Ja kupuję Lenvitol na allegro. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola.p
4-6 łyżek ??? Bardzo dużo. Pijesz na jeden raz? I kiedy, na czczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler, przeglądałam ostatnio książki Małachowa i tam tak było napisane, sama się zdziwiłam, ale jest w tym chyba jakiś sens, aby nie przesadzać z ilością. Trochę cyjanku nikomu nie zaszkodzi, chyba,że rakowi. Taka ilość oleju lnianego to duuużo, nie przesadzajmy...ja zamawiam w pobliskiej aptece i dostaję szybciutko, świeży, tzw. budwigowy. Nie trzeba płacić za przesyłkę. Dodaję go do zupy z płatków owsianych górskich-wieczorem gotuję na wodzie(!) płatki, rano miksuję blenderem, podgrzewam, dodaję łyżkę oleju, mieszam dobrze(gdy się dobrze wymiesza to nie czuć go). Nie wiem, czy to zgodne ze zdrowym żywieniem, ale takie u nas śniadanie. http://kobieta.onet.pl/zdrowie/zycie-i-zdrowie/jedzenie-najzdrowsze-z-najzdrowszych/g9cpx stąd pomysł na zupkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawkowanie olej lniany 2 do 6 łyzek stołowych dziennie w trakcie posiłków. Z oleju lnianego można przyrządzać również pastę z chudym białym serem. W tym celu należy zmiksować olej lniany z 12,5 dkg chudego białego sera z dodatkiem chudego kefiru bądź jogurtu. Olej z serem należy miksować do momentu otrzymania konsystencji majonezu. Paste mozna podawać na słodko lub słono z dodatkiem warzyw, ziół lub owoców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, z pastą to i owszem. Tombak kiedyś pisał,że ludzie w starszym wieku dowiedziawszy się o dobrym wpływie na zdrowie olejów zaczynają je przyjmować w większych ilościach, ... przed takim spożyciem przestrzegał, aby nie uszkodzić wątroby. Nie pamiętam, w której książce to napisał, ale napisał na pewno.Może nie miał racji? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym nie zaparzaniem siemienia to musi być to że omega 3 jest bardzo nietrwałe i temp go uszkadza . Pola cieszę się że pomogło.Temp jest bardzo ważna.rozgrzewanie zawsze mi pomagało i zwiekszalo rezultaty.A można też włączyć zimnolecznictwo do terapii np stopy pod zimna woda.To 2 razy więcej przyspiesza krazenie krwi bardziej niż cieplolecznictwo.Dodatkowo działa na narządy głębiej położone.Te naczynia blisko skóry się kurczą,te głębiej się otwierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler dzięki na namiary.Ale wolałabym kupować z angielskich stron bo tak musiałbym płacić dodatkowo za przesyłkę przez granicę.Mniej więcej będę patrzyła na te parametry.Ale jeśli ktoś zna stronke internetową w Anglii bo chodzi mi o cenę,żeby nie przeplacac to proszę mi podać. Jest dużo stron ale nie wiem jakie są mniej więcej ceny tu.w Anglii. Emailowalam do firmy Grandera ale na razie to tylko stać mnie na podstawke .Oni mają systemy co się zakłada do całego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola.p
Sylwia, to nie ja skorzystałam z rad... :) No właśnie tu chodzi o omega3 i temperaturę wody, jak to połączyć. Papaja, no skoro trochę cyjanku nie zaszkodzi :D :D :D, to ja się bardzo cieszę i będę dalej zajadać to siemię :) A, płatki owsiane, to owszem. Tylko ja jestem leniwa i idę na łatwiznę - rano trochę wrzątku do płatków, kilka suszonych śliwek lub moreli pokrojonych, zamieszać i jeść. Spróbuję dodać ten olej. Dla mnie to też za dużo, jakieś 2, góra 3 łyżki na początek to max. Żebym 2 dala radę, zrobię też pastę budwigową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka42
Dziewczyny, a w szczegolnosci Macaza, przeogromnie dziękuje Wam za wszelakie porady.Jesteście naprawdę wspaniale!!!!! Niestety u mnie skończyło sie na szpitalu, dostałam wysokiej gorączki i ból był nie do zniesienia :(. Dzisiaj zostałam wypisana do domu z diagnoza obecnosci kamieni nerkowych oraz dwóch cyst na lewej nerce :(. W szpitalu zaleczyli zapalenie nerek antybiotykiem :(. Jestem zdruzgotana cała ta moja zdrowotna historia ale poddawać się nie zamierzam i nie myśle o żadnym zabiegu sugerowanym przez lekarzy. Dalej popijam zurawine i zamierzam przyrzadzic sok z buraków. Moj mężczyzna wyczytal tez w internecie, ze kamice nerkowa można całkowicie wyleczyć dzięki akupunkturze bądź tez akupresurze chociaż jest to dosyć czasochłonne. Czy któraś z Was miała już doświadczenia w tej dziedzinie? Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, zainteresuj się urynoterapią, pozbędziesz się i kamieni i być może cyst. Poczytaj Małachowa ,,Urynoterapię", tam są opisane przypadki kamicy... Dobre też są chińskie, zdaje się Shilington http://www.orient-brasil.otwarte24.pl/177,SHI-LIN-TONG-PIAN-FORTE-13-zl-KAMIENIE-NERKOWE-Shilington-Shilintong ja tu czasem kupuję, tania przesyłka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memii
Ponawiam pytanie, które już zadałam na "lużnych gatkach" czy osoba 65+ ze skokami ciśnienia może czyścić wątrobę wg Moritza czy zaproponować coś innego? a jeśli coś innego to co proponujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola p masz rację to miało być do Sylwii Gdzieś na wątku chyba ut ktoś.wspominał o mieszance płatków owsianych lub najlepiej owsa z morelami . Ja to w żadnym supermarkecie nie mogę dostać takich bez konserwantow. Muszę specjalnie jeździć do centrum do sklepów że zdrową żywnością.Podobno ta mieszanka bardzo dobrze działa na wszystko.Zalewa się.to chyba w termosie wrzatkiem i zostawia na noc a rankiem wypija .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Memii, chyba nikt nie weźmie na swoje barki odpowiedzi...Można poczytać Jelisejewą, ona tam podała różne sposoby oczyszczania wątroby przy róznych dolegliwościach. Ja mogę podać za Pitchfordem: łagodniejsza wersja płukania pęcherzyka żółciowego: Przez 5 następujących po sobie dni na pusty żołądek Przyjmij 2 łyżki oliwy, a potem 2 łyżki soku z cytryny. Jest jeszcze przepis na stopniowe oczyszczanie pęcherzyka żółciowego(przy okazji oczyszcza się wątroba), ale opis jest dłuższy...polecam jego książkę ,,Odżywianie dla zdrowia", a także w,w Jelisejewą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memii
Dzięki Papaja za odpowiedź. zagłębie się w temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie od tygodnia wypadają mi włosy jakoś tak mocniej jak nigdy, co to może być? Wcześniej nie miałam problemów z włosami. a poza tym znów przeziębienie od dziecka z przedszkola załapałam. I znów naturalne leczenie... i zdycham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_jw
Memi ja robię czyszczenia mojej mamie 67 lat. Nadciśnienie choroba niedokrwienna serca marskość wątroby i in. Metoda dr clarck. Jestem wtedy z nią i nic się nie dzieje. A ja skończyłam na antybiotyku. Zapalenie krtani i tchawica gorączka ciągle 39 . A moja wątroba już to odczuwa. Gniecenie okropne. Czy coś można poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikos te wypadnie włosów normalne tak jak wszystkie inne nieprzyjemne dolegliwości. Org zaczął się odbudowywać.odbudowę struktury włosa i skóry dlatego wypadają bo skóra się generuje. Poczytaj o witarianizmie tam wytłumaczone jest. Problem e tym kiedy zaczną wyrastać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia rób lewki ut lub gersonowskie nagrzewaj plus olejek rucynowy na okol wątroby.później przemyc soda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_jw
Dzięki sylwia jesteś niezastąpiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler jeszcze raz dzięki za info już dziś nie jadlam lodów, ale przez kilka dni tak. A zaczęło się od kupienia dla gości. Jednak po glodowce lepiej wiedziałam co dobre a później już gorzej. Nie miałam okresu 7 mies.Dopiero niedawno kiedy grubo przecholowywalam z jedzeniem niezdrowych , nie raw .Na szczęście nie bolał okres. Trudno się znowu przyzwyczaić do samych surowych owoców lub i warzyw. NA razie to co dobrze robię to lewki z ut i dzięki temu flegma nadal mi spływa do gardła taka mocno rozrzedzona .Jak się wszystko ładnie oczyści oskrzela i zatoki to będę mogła śpiewać znowu . Zrobiliscie te oczyszcz.nerek koniakiem ? A o co chodzi z ta ilością oczyszczan ? Czy to jak już jest oczyszczony, czy mówicie o nie oczyszczonej?.. Ja to widzę wielką różnice najbardziej psychiki . Robię się nerwowa i stresuja się.A przy owocach byłam pogodna wesoła i chetna do nauki Rozmawiam z ludźmi na te tematy ale chyba lepiej nie bo tłumaczą że nie ma tu logiki(wręcz przeciwnie ha ha)Że jak tyle badań robią tu w Anglii to dlaczego lekarze nie mówią,żeby nie przyjmować mleka jak się ma migrene ! Tłumacze że o zysk chodzi o sprzedane lekarstwa aby nie wyleczyć,ale jak grochem o ścianę. Ją się już wyleczylam z migren . A wszystko zaczęło się od programu Food doctor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co czytałam wszystkim witarianom wypadają tylko na początku później robią się mocniejsze. Ty zmieniłas styl i twój org też się zaczyna odbudowywać tylko bardziej powoli.Otóż się nie dziwię że ci wypadają.Ale jeśli się tym przejmujesz to pij drodze.Zaleje wyjątkiem świeże drodze.One,mimo tego co Tombak mówił że trzeba je unikać bardzo dobrze wpływają na powrót włosów i skórę.Nawet gdzieś zapisano badania wrobione na dziewczynach .Mierzyly sobie przyrost włosów.Zawsze pomaga.I czytałam też że na kandyde też działa.To jakiś sławny lekarz z Kanady chyba powiedział.Czy.też lekarka.Ważne że działa.Więc stosuj te kurację codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola.p
Sylwia, masz dużą wiedzę w temacie, podziwiam. Co to znaczy, że nie miałaś okresu przez 7 miesięcy? Możesz napisać o tym coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia dzięki za pomoc i informacje. Ja borykam się z kolejnym przeziębieniem, które u mnie jedynej (w całej rodzinie) trwa "wiecznie" i nie zamierza odpuszczać. Także walczę całym arsenałem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia6 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx a tak.... na marginesie jeszcze dodam nabial wzmaga tworzenie sluzu dobre odflegmianie... przy wieczornej kapieli intensywnie nacieram cala twarz i lepetyne :) odlana poranna uryna pozniej goraca kapiel ( uryna sie wchlania i zaczyna dzialac) i splukanie ciepla poznij zimna flegma zaczyna ladnie schodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×