Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Makler jak w.czasie glodowki wygladala twoja podaz na uryne? Piles ja cala?i nie miales oporow jak stawala sie nieznosna w smaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robakzkomputera
Ewangelia esseńczyków - porady zdrowotne , polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centrum Terapii Naturalnych
ZAPRASZAMY NA KOMPLEKSOTERAPIĘ. SKUTECZNE OCZYSZCZANIE WĄTROBY ZA POMOCĄ HIRUDOTERAPII. Wysokie standardy obsługi pacjentów oraz kompetentna kadra wyszkolonych u wybitnego prof. inż. Z. Dynowskiego terapeutów oraz troska okazywana w naszych gabinetach przekłada się na zadowolenie naszych Pacjentów.Wszystkie usługi wykonujemy z najwyższą starannością oraz pełnym profesjonalizmem. DLA NAS DOBRO PACJENTA JEST NAJWAŻNIEJSZE. W naszej ofercie również LARWOTERAPIA - leczenie trudno gojących się ran za pomocą larw muchy plujki. Zapraszamy na naszą stronę internetową , tam znajdziecie Państwo wszystkie informacje na temat terapii : http://pijawkislask.wix.com/pijawki-larwoterapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1Nigdy nie jedz weglowodanow i kwasow w tym samym posilku. 2Nigdy nie jedz skoncentrowanego bialka i weglowodanow w tym samym posilku. 3Nigdy nie konsumuj 2 pokarmow zawierajacych skoncentrowane bialko jednoczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 Nie lacz tluszczow i skoncentrowanych bialek w jednym posilku. 5 tluszcz spozywaj oszczednie 6 nie jedz kwasnych owocow z bialkami 7 nie spozywaj slodkich owocow z produktami,ktore wymagaja dlugiego procesu trawienia jak sktobia,bialko czy kwasne owoce 8 spozywaj tylko jeden produkt z zawartoscia skoncentrowanej skrobi w jednym posilku(nie wiecej) 9 kawasne owoce mozesz spozywac z polkwasnymi. 10 polkwasne owoce moga byc spozyte ze slodkimi. 11 nie lacz owocow z warzywami z wyjatkiem salaty i naci selera 12 salate warto.laczyc z bialkiem lub z produktami skrobiowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 melony i arbuzy jedz oddzielnie nie lacz z zadnym posilkiem 14 kielki lucerny mozna laczyc z zielonymi warzywami 15 mleko.zawsze oddzielnie To byly zasady laczenia produktow.W razie niezostosowania sie do regol powstaja niestrawione resztki w jelitach,zrodlo wszelkich chorob i problemow.Na tym podlozu rodzi sie patologiczna flora .,tworza sie kamienie kalowe.A to prowadzi do dalszych procesow chorobowych. Mam pytanie o zielona herbate czy kwas.szczawiowy zawarty w niej tworzy zlogi lub kamienie szczawianiwe w nerkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdar
Witam wszystkich piszących i czytelników :-) Za mną 1o oczyszczań wątroby metodą H.Clark z małą modyfikacją odnośnie ornityny -nie biorę - i diety - czasem jem normalnie czasem tylko piję. Dodaję też do menu jedno piwo :-) Raz robiłem bez piwa i nie wyszło ze mnie nic ;-( ,więc trzymam się sprawdzonej metody - 1.godz.18-00 sól gorzka- łyżeczka od herbaty płaska z sokiem jabłkowym 2.godz.20-00 sól gorzka- jak wyżej 3.godz.22-00 150 ml oliwy z oliwek plus 150 ml soku z cytryny ,termofor na wątrobę i do łóżka piwo między 18-stą ,a 19-stą koło 21-00 lewatywa 4.rano ok.7-30 sól gorzka 5.9-30 sól gorzka zwykle wtedy zaczyna się u mnie rozwolnienie i robię lewatywy... Ostatnie oczyszczanie robiłem z piątku na sobotę,wyszło około 50 małych kamyczków -największy pół cm średnicy. W tamtym miesiącu tak samo ilościowo,ale kamyczki ciut większe. Jak widać z moich doświadczeń , kamyczki ciągle są,choć oczyszczania robię od czterech lat. Mam zamiar jeszcze jedno zrobić w tym roku,za miesiąc. Będę je robił systematycznie,bo warto...a nawet trzeba. Pytanie do papaji,jeśli się jeszcze udziela tutaj...pisałaś gdzieś na temat probiotyków EM,chciałem się zapytać czy nadal je bierzesz i jakie efekty ? Z probiotyków jakiej firmy korzystasz i w jakich dawkach ? Dziękuję wszystkim za dzielenie się wiedzą i pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdar
papaja303--> Dziękuję :-) jestem w trakcie czytania wątku - leczenie naturalne ZJD,WZJG i inne choroby układu pokarmowego- strona25 dopiero ;-) Kupię EM'a i wypróbuję. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia xxxxxxxxxxxxx chyba popyt :) pierwsze 5-6 dni pilem ambitnie :):) prawie wszystko pozniej coraz mniej... od polowy juz tylko porannej kilka lykow nacieranie/mycie twarzy glowy ciaglem i ciagne caly czas zadnymi kremami ani niczym innym nie uzyskalem tak przyjemnej naturalnej skory cery nawet jak dosc dlugo na sloncu sie wyleguje, skora jest zabezpieczona teraz wody tez nie pilem za duzo kolo 1 litra... specjalnie nie czulem pragnienia uryne naprawde caly czas mialem smaczna :) bez zadnych bajerow ;) i wciskania kitow ale... ten kwasny smak... brzydnie mi sie mniej wiecej po tym tygodniu co przyuwazylem.... mniej wiecej pod oboma kostkami mam takie... solidne skupiska popekanych naczynek, lekkie blizny... buraczano-fioletowawe-niebieskawe...wielkosci zlotowki - 50 gr nascie lat temu z kumplem na maksa i do bolu jezdzilismy bez umiaru na lyzwach kilka tygodni , skorupy, troche obcieraly wlasnie pod kostkami... i tak zostalo wlasnie pod jedna jedna kostka zniklo wczesniejsza glodowka byla 11-dniowa czytalem ze przy 14 dniach glodowki lecza sie ew problemy jelitowe do tej pory przy piciu duzej ilosci soku buraczanego czy surowki z buraczka... delikatny odcien barwnika buraczanego obserwowalem w moczu teraz nawet wiecej pilem i soczku i surowek... nic :) zadnej zmiany czyli... cos tam mialem... i sie zaleczylo mam 2 takie solidne glebokie blizny chyba sie zmniejszaja, splycaja ciekaw jestem kiedy znikna :) stolec 2x dziennie norma... nieraz 3 i ogolnie skora gladsza i przyjemniejsza w dotyku zwlaszcza twarz ale to moze tez i od tego ze juz zadnych gabek nie uzywam cialo dlonie troche namydle i tak przelatuje cale cialo zadnych problemow z jakims.... naskorkiem "potrzebnym" do starcia mydla marsylskie relatywnie dosc szybko zaczalem jesc "normalnie" nie zbyt szybko :) bo problemow nie mialem jednak "pastowaty" stolec mialem do... ok 2 tygodni po zakonczeniu dopiero po tym czasie nastapilo pelne trawienie i wchlanianie "lepiej" bylo na samych sokach i owocach :):) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx jak dla mnie, glodowka i uryna to najlepsze narzedzia do zdrowia tylko dla niektorych wiecej czasu moze wymagac wejscie w to i znosne przezycie tego :) xxxxxxxxxxxxxxxxxx pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola.p
podziwiam za siłę woli i efekty Dla mnie wszystkie trzy metody - nie do przyjęcia - zbyt drastyczne, zbyt obciążające w normalnym życiu i wymagające zbyt dużego poświęcenia. Stawiam na większą równowagę, harmonię, radość życia, połączenie zdrowego z przyjemnym i łagodnym....... tak woli mój organizm Żywienie - zdrowe, oparte na naturalnych, ekologicznych produktach, ale dobre i wartościowe - nie głodówki i nie same surowe warzywa. Picie moczu i inne - próbowałam z lewatywami urynowymi - ale słucham swojego organizmu, i czuję jego opór, coś jest nie tak. Wolę kawowe, rozumiem je, kontroluję efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler dzieki za odpowiedz ja niedawno przekonalam sie do.picia . Sporo mi to.zajelo.czasu ale teraz to przychodzi naturalnie.Nawet powiem ze potrzebuje tego i chetnie pije. Ale nie wiem ile juz spozywam wewnetrznie moze miesiac jakos nie zapisywalqm pije codziennie sporo.Dzis mialam krwotok z nosa czy to moze byc efekt walki z cboroba? Mialam czesto takie krwotoki przed oczyszczaniem watroby jakis pinad rok temu Ale dzis to bylo tak ze nie chcial wogole przestac lecieoc. Dodam ze kilka dni temu zastosowalam stara na nos przez co wycieklo.mi duzo smarkow wczesniej nie mialam ich tylko flegma ktora byla przezroczysta. Wiec ta stara stosowalam raz zewnetrznie na rane na nosie.EFEKT oczyszczania byl szybki.Pozniej plukalam uryna nos jak.zwykle codziennie.juz wtedy przed plukaniem cos bylo ale plukanie pomoglo i nie leciala krew.Ale dzis tojak zaczelo a spieszylam sie i nie moglam zrobic polukania.Ale to co lecialo to giga krwotok byl.Czy to nalezy do efektow ktore sie nasilajq.a pozniej zostaja zaleczone? Po.oczyszczaniu watroby jak weszlam w zle odzywianie to zdazaly sie krwotoki . I problemy tez z pamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problemy tez z pamiecia.A jak pilam mleko to nie mialam migren juz po oczyszczaniu watroby ale po wypiciu mleka minimalnej ilosci po jakims czasie zdazaly sie.zawroty glowy. Dodam do tego.ze ostatnio.zaczelam biegac i biegam codziennie juz jakis 4 dzien.Takirgo kopa dalo mi to spozywanie.I mam wiecej energii.Czy to przez te bieganie moze nie wiem.A wczoraj cwiczylam silowo po bieganiu. No do tego.wlaczone ogrzewanie jest bo zimno nawet w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kryzysy oczyszczajace cytat z 'Bioenergetyki i biosyntezy' Gdy człowiek zaczyna prowadzić aktywny ruchowo tryb życia, oddychać , wszystkie złogi " ulokowane" w najbardziej odległych zakamarkach organizmu również zaczynają się poruszać , przedostają do krwi , zmieniając jej parametry fizjologiczne.Tylko to może spowodować złe samopoczucie,senność, nawet gorączkę. Organy wydalające nie nadążają z wprowadzeniem złogów i toksyn z krwi. Włączają się wszystkie organy wydalania: nerki, nosogardziel , układ żołądkowo-jelitowy, skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...) Ile czasu mogą trwackryzysy oczyszczające? W związku z tym, że wydalanie złogów z organizmu odbywa się warstwami i stopniowo, na początku są one wypłukiwane, skupione naokoło organów wydalania i wreszcie wydalane na zewnątrz, proces oczyszczania jest SILNIE ROZCIĄGNIĘTY W CZASIE. Zatem należy uzbroić się w CIERPLIWOŚĆ, zwłaszcza jeśli korzystaliśmy z preparatów chemicznych. Kryzysy oczyszczające czasem występują w ciągu 3-8 LAT realizacji programu uzdrawiajacego. Procedury oczyszczające, scisła dieta, hartowanie się, jogging znacznie ten okres skracają. Brak regularności, chaotyczność w realizacji programów oczyszczających, nieprawidłowe odżywianie się z kolei znacznie wydłuża ten okres, a w niektórych przypadkach w ogóle nie pozwala osiągnąć upragnionego celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia xxxxxxxxxxxxxxxxx jesli zaczynasz cos robic.... to zaczyna sie cos dziac im bardziej cialo zanieczyszczone tym efekty sa bardziej drastyczne xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx noooo :) tyle teorii ;) w praktyce moga sie dziac "cuda nie widy" o czym idzie w ksiazkach wyczytac ruch treningi poprawiaja krazenie tkanka, nablonek... sluzowka no jest delikatna to sprzyja lekkim, czasem, mini uplywom krwi uwazalbym na duze krwotoki nie masz jakichs problemow z krzepliwoscia krwi? cisnienie... nadcisnienie? to sprzyja mega krwotok.... bardzo uwaznie obserwuj przy jakich okazjach i po wprowadzeniu jakich zmian to sie zdaza nawet zwyklego lekarza zapytaj, konsultacja :) sam nie mialem nie spotkalem sie... nic specjalnie nie wyczytalem do tej pory o takim czyms odparowana jest mocna i ma najmocniejsze wlasciwosci wciagania przyciagania, tylko na delikatna sluzowke nosa... nie wiem czy nie za mocna, moze poparzyc podraznic sam jak po nocy czuje wysuszona sluzowke nosa to kilka strzykawek z ciepla poranna "wstrzykne" sobie do nosa i przemyje i nawilze "kiedys" upuszczaniem krwi "leczyli" :) czy tez pijawkami - przez wysysanie "zatruta" krew byla wydalana i tworzyla sie zdrowsza czy twoj organizm sam takie dzialanie sprowokowal? do samoistnego krwotoku.... sluzowka nosa jest najlepsza jakie (ilosciowo) masz uplywy krwi podczas okresu? mozesz porownac... z iloscia czasem okolicznosciami, sprobowac wyciagnac jakies wnioski tyle ze.... okres, nie jest na zawolanie :) (tak jak krwotok z nosa) wiec to tez za duzo nie powie nic wiecej nie potrafie ci powiedziec... z nasza wiedza musimy myslec i jakies mniej lub bardziej logiczne wnioski wyciagac uczymy sie :) na nas samych i objawach opisach innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdar
Po ostatnim oczyszczaniu wątroby dostałem takich gazów,że myślałem,ze zacznę fruwać jak balon :-( Na szczęście przypomniałem sobie o nalewce orzechowej na nafcie. Wziąłem 10 kropel i popiłem herbatką z piołunu. Poprawa była niemal natychmiastowa. Piję te 10 kropel po obiedzie,tylko raz za dzień. Na trzeci dzień picia znalazłem w porcelanie około pięciocentymetrową martwą glistę. Dzisiaj też jakieś nitkowate stworzenie. Czyli wiem co było przyczyną tych megagazów...oczyszczenie wątroby "wygoniło" robactwo ,które rozpanoszyło się w jelitach..a dawka nalewki naftowej dała im popalić. Dla przypomnienia przepis na nalewkę -->> 0,5 litra nafty oświetleniowej 15-20 zielonych orzechów włoskich orzechy rozdrobnić i zalać naftą odstawić w ciepłe miejsce,od czasu do czasu wstrząsając po około dwóch miesiącach,jak roztwór nabierze ciemno zielonej barwy jest gotowy Smacznego ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdar
Po ostatnim oczyszczaniu wątroby dostałem takich gazów,że myślałem,ze zacznę fruwać jak balon :-( Na szczęście przypomniałem sobie o nalewce orzechowej na nafcie. Wziąłem 10 kropel i popiłem herbatką z piołunu. Poprawa była niemal natychmiastowa. Piję te 10 kropel po obiedzie,tylko raz za dzień. Na trzeci dzień picia znalazłem w porcelanie około pięciocentymetrową martwą glistę. Dzisiaj też jakieś nitkowate stworzenie. Czyli wiem co było przyczyną tych megagazów...oczyszczenie wątroby "wygoniło" robactwo ,które rozpanoszyło się w jelitach..a dawka nalewki naftowej dała im popalić. Dla przypomnienia przepis na nalewkę -->> 0,5 litra nafty oświetleniowej 15-20 zielonych orzechów włoskich orzechy rozdrobnić i zalać naftą odstawić w ciepłe miejsce,od czasu do czasu wstrząsając po około dwóch miesiącach,jak roztwór nabierze ciemno zielonej barwy,przecedzamy i gotowe Smacznego ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi to być nafta oświetleniowa? ta z apteki nie pasuje? Gdzie taką kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O zwykłą naftę trzeba się pytać w sklepie z art.chemicznymi,farbami lub mat.budowlanymi. W razie braku takowej, na pewno jest możliwość zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdar
zapomniałem się podpisać to jest nafta do lamp naftowych,czyli oświetleniowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam do Was pytanie i prośbę zarazem, szczególnie do osób doświadczonych w temacie np. do Ciebie Makler, czy moglibyście się ustosunkować i wyrazić swoje zdanie na temat tego, co powiedziała pani Jadwiga Kempisty na temat głodówki m.in. Link podam poniżej do wywiadu z nią. Szczerze jestem ciekawa waszego zdania, zwłaszcza w oparciu o wasze własne doświadczenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler no ten.wyciek.z nosa nie wiem co to bylo ale teraz wszystko ok.Kiedys mialam tego duzo.przed oczyszczaniami wiec moze to byc efekt stosoeania uryny.Jako efekt oczyszczajacy przechodzi sie przez to samo.Drugim efektem dlatego wlasnie stosowalam odparowana na nos jest pojawienie sie jeszcze raz mojego odmrozenia.Jakos.dlugo to trwa. .Zaczelam dodatkowo cwiczyc.Jestem typem flegmy i strasznie.mi sie tluszcz odklada.Po wychowywaniu dziecka przestalam cwiczyc a mialam swira na tym punkcie przed ciaza.Dlatego braki energii.Polecam ta publikacje Malachowa co podalam wczesniej.Tam jest wytlumaczone jak bieg dobrze dziala na usuwanie kamykow z woreczka zolciowego.Teraz zyskuje pomalu energie.Cwicze tzn biegam kilka razy dziennie.Jakos.po urynie jestem bardzo wytrzymala nawet jesli po glodowce stracilam wszystkie swoje miesnie.Wiec sie nie mecze.Dzis swiecilo sloneczko a ja biegnac oddychalas z zatrzymaniem sie wdechu na plytkim wdechu,bo nie moz a na pelnym zatrzymywac .Mniej wiecej probowalam na.2:8:4 wdech zatrzymanie wydech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Masz racje z tym zanieczyszczeniem. Poprzez niewłaściwe odzywianie na pewno większość ludzi jest zanieczyszczonych. Oprocz zlego doboru pokarmu (żywność przetworzona, chemia,) dochodza jeszcze nie wlasciwe proporcje w spozywaniu weglowodanow i tluszczy. Aby zdrowo sie odzywiac, należy się zdecydowac, który skladnik będzie stanowic jej podstawe. Dwa jednoczesnie byc nie mogą. Nie właściwe odzywanie oznacza chora i zanieczyszczona wątrobę.A watroba to najważniejszy ogran, ktorej zadaniem jest m.in. detoksykacja organizmu.I w takim stanie nie może dobrze wykonywac swej pracy. Stad choroby. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Natomiast zdrowe odzywianie zamiast rujnowac wątrobę, regeneruje ja i usprawnia jej prace dzieki, której organizm nie jest zanieczyszczony. Nie trzeba wykonywac zadnych kuracji oczyszczających aby być czystym od srodka. Organizm sam od to zadba jak mu się to umozliwi i nie będzie przeskadzac. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Wracając do mnie. Napisalas, ze mam zakwaszony organizm bo uprawiam sport i jadam mieso. Jeśli tak jest, to dlaczego PH mojej sliny na czczo i kilka godzin po posiłku ma wartość pomiedzy 7-7.5? Zauwaz, ze zawodowi sportowcy i sportowi amatorzy to ludzie pelni energii. Uprawiają sporty i intensywnie ćwiczą, a po wysiłku fizycznym wzrasta ich energia życiowa. Ruch jest wrodzona potrzeba biologiczna człowieka. Wzmacnia i usprawnia wszystkie jego układy. Jest również stymulatorem życia psychicznego. Nie ma nic lepszego na stres jak półgodzinny tr***cik albo basen. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Ludzie to lowcy i pasterze i od zawsze - od tysięcy lat - mieso było w ich diecie. Epidemia chorob cywilizacyjnych ruszyla kilkadziesiac lat temu i mieso nie jest ich przyczyna. Nadmiar miesa na pewno jest szkodliwy ale nigdy rozsadne i potrzebne jego ilości. Bialko nie powinno stanowic podstawy energetycznej organizmu. Od tego sa albo wegle albo tluszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola.p
Podobają mi się audycje tej Jadwigi Kempisty. 🌼 Papaja, robisz jogurty w jogurtownicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plywak napisalam ze masz zakwaszony organizm ale to w pozytywie.Napisalam to w oparciu o Malachowa co pisal zeby rozluznic i rostopic kamiene i zuzle trzeba dobrze zakwasic i dodawal cytat jakiejs innej osoby ktora w tym celu spozywala mieso i nabial,ale nie polecal tego.Polecal uryne,ktora tez zakwasza.Przy miesie jakos trudno sie wyprowadzaja.Oczywiscie nie ma lepszego lekarstwa niz sport.I tego zawsze najlepiej sie trzymac.Musze powiedziec ze zaczynam cwiczyc ale sa dni np dzisiaj jak mniej cwicze czy biegam czy chodze np dzisiaj tylko rano biegalam a pozniej tylko z lenistwa chodzilam.A jednak chyba na lepszy humor przyda sie cwiczenie po kilka godzin sredniego treningu.Typ flegmy chyba tak ma ze duzo potrzebuje . Teraz najlepszy czas na glodowke tylko ze ja juz nie potrafie w nia wejsc. Dzieki.za odpowiedz.Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macaza no rozne sa poglady na temat zywienia szczegolnie przez dietetykow. Ja jednak sie trzymam tego zeby malo jesc o ile to mozliwe i nie patrzec na bilansowanie posilku.Wspomoc naturalna mozliwosc tworzenia bialka z powietrza przez zabiegi wodne i wstrzymywaniu oddechu(na niepelnym wdechu) Pamietam i to jest dosko ale potwierdzenie ze jak bylam dzieckiem zeby dobrze sie czuc potrzebowalam duzo rucbu i slonca.Kazdy chodzil w kurtkach a my godzinami skaczac czy biegajac bylismy ubrani lekko.i nie bylam glodna.A po posilku zawsze czulam sie zle i chcialo sie wiecej jesc. Najlepiej bylo jak sie przebywalo na swierzym powietrzu i nic tylko ruszalo sie lub tez uwielbialam tanczyc w deszczu,gdzie jest udowodnione ze jest lepszy przeplyw elektronow przez skore do systemow akupunkturowych czy akupresorowych.gdzie powoduje tworzenie sie energii. I sama tworzylam bialko. Obejzalam fragment o glodowce ale juz na poczatku sie nie zgarzam .Ta kobieta chyba nigdy nie przechodzila prawdziwej glodowki.Ja mialam kiedys bardzo zle paznokcie w fatalnym stanie.Oczyszczanie duzo pomoglo ale na glodowce to one byly doslownie idealne i bardzo twarde.Wiec nie miekkie.A przy braku wapnia byly by miekkie.Nie mam pojecia skad ona wziela ta wiedze.Ale glodowka jest wspaniala.I kazdy jej potrzebuje.Dla samego siebie.Jak pieknie oczyszcza dusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie ta Jadwiga strasznie irytowala. Po pierwsze jej brzuszek nie swiadczyl o zdrowiu.Powinna byc plasciutka.Jesli jest zdrowy organizm to wszystko jest ok noe ma potrzeby odkladania toksyn ktore zazwyczaj odklada sie w tluszczu. Druga sprawa glodowka Jak ona s.ie wypowiadac sie na temat glodowmi,skoro ona nawet nie liznela tematu.Ona wie,ze na poczatku glodowki lekko podnosi sie tetno,ale to ma jej byc dowod na to ze przez cala glodowke tak jest.Przytacza przyklad specjalistki od glodowki ze ona sie niby nie zna ze pozniej sie normuje.Ona chyba wogole nie zna tematu.Uwaza ze jest tworzy sie brak witamin ale jest zupelnie odwrotnie.Jest dokladna rownowaga pod wzgledem potrzeb organizmu nie obciazony trawieniem organizm usuwa toksyny.I naprawde usuwa je.Roznymi drogami.rozmiekczone zlogi zaczynaja odsuwac sie w kierunku chociqzby jelit.Jamialam stolec po 15 dniu.Nie mialam kazdego dnia ale jak rokbilam lewatywy to pojawialy sie zanoeczyezczenia.A serce odpoczywa.Tetno i cisnienie normuja sie.Tylko najlepiej w moim przupadku sauna by sie slrawdzila bo kapoele ktore bralam oslabialy organizm.No i zimno i wilgotno bylo na dworze.Ale glodowka jest.cudowna.Rozumie sie podstawy zyciowe i wogole wiele roznych spraw,ktorych do tej pory nie widzielismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×