Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość Moniuszka
No i nie dość że mądry czterdziestolatek, co harem ma ..to jeszcze strzał w dziesiątkę! Te jak to mówicie pejsowate suki..ja mam;-) i w oczy im dzisiaj latarką poświeciłam ;-) Fuj;-) takie śluzowate, obleśne bestie..nie wiem czego ode mnie chcą..tzn w zasadzie to wiem.własnie pożarły parę kostek czekolady..to tak żeby Was od miłosno-seksownego tematu odkręcic...i potrzebuję wsparcia w sprawie chłonięcia przeze mnie cukrów prostych...poza tym ja to mam na prawdę kilka haremów tych żmij i słodzą sobie..moim kosztem..więc do dzieła, nafta w bój!! Co do polemiki powyżej, czy z matrixa, czy nie, miłośc czy seks, czy duchem czy ciałem..dla mnie ważne żeby być szczęśliwym i posiadać umiejętność dawania tego szczęścia innym, nieskalana i nieskazitelna miłość jest piękna i jest w nas...i jaki model by się nie wykształcił to będzie w życiu najważniejsze .. dbać, pielęgnować, przekazywać, zaszczepić kolejnym pokoleniom ..buziole posprzątać muszę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniuszka
Mój starszy kolego duchem..jest jakiś szybszy sposób na wybicie tych bestii..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@Moniuszka -- może Twoja dusza jest starsza ? ... .... .... mądrze piszesz, więc - kto wie ? chyba dopiero,co mnie wypuścili z inkubatora dusz ;-) bo tylko seks mi w głowie i psoty ;-) --- --- \m/..O..O..\m/ -- --- będę Ci mógł pisać - babciu Moniuszko ...? :-) -- jeśli masz to,co ja,Lee i Matekk... to wyłazi to długo... ostatnio u siebie tego nie widuję... jeśli to oznaczałoby koniec tych obrzydliwków... to trwało to 5 miesięcy... --- nie znam innego ,szybszego sposobu... nie wiem dlaczego,to tak długo trwa... --- 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniuszka
Babcia-idealnie..to ja dzisiaj lewatywek serię pociągnę z ziółkami..mam wolny przebieg w domu to powalczę wieczorkiem późnym..chociaż pewnie lepiej je rano zaatakować;-) m/..O..O..m/Kingusiu a to jakaś zagadka? Kingu Ty to jeść nie lubisz..Lee co ja mam zrobić żeby te paskudztwa zniechęcić i wybić do zera..wiesz ja wiem ale jak Ty napiszesz..to inaczej zadziała pewnie;-) wodę nastawiam więc...kwiatki, serca, buziaki co tylko chcecie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@Moniuszka - - hihi - - jesteś pewna,że --> co tylko chcemy ? <-- :-) - - / / / / / / \ m .O..O. m / \ --O-- \I I I I I I/ \IIIIIIIIII/ \ I I /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingu ten test kłamie!!! wcale taka nie jestem :P dobrze się ze mną żyje. nie da się określić w taki sposób osobowości, bo sama do końca nie wiem co mam tam pozaznaczać i jak zrobię to kilka razy pod rząd to inne wyniki mi wychodzą, bo co chwilę mam inną odpowiedź :D nie żre aż tak dużo tej kapusty, ale muszę mieć skądś bakterie probiotyczne pochodzące z natury jak nie jem nabiału, a te probiotyki to nie wiem czy się tak świetnie wchłaniają. kingu musisz mieć ciekawie na co dzień z tymi wszystkimi kochankami :D co na to twoja kobieta.. hmm ;) pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniuszka
No woda mi stygnie..a u Was to słonko dłużej świeci??.tak sobie myślę to by się zgadzało..moja gwiazdka mala zgrzytała..od tygodnia jak tą miksturę łyka to bardzo chrząka..ale nie budzi jej to w nocy..nie chcę jej faszerować niczym więcej, zresztą wiele pewnie nie przejdzie...więc z miesiąc niech popije..problem gorszy to ząbki ..czyli głupota starych karmiących dzieci słodkimi niespodziankami..ech..sama to robiłam..za późno dojrzałam..;-( teraz wiem wiele i jakoś zapobiegam..ale mówię Wam koszmar, jak masz ochotę zabrać ból dziecku i patrzysz jak cierpi..okropieństwo..i pomimo, że dbam inaczej jak moje grono..wiecie wiedza z kafeterii🌼 i nie tylko..to jednak wyłażą błędy... Wiecie, że często sobie obiecuję, że prześledzę ten wątek od początku ..i nigdy nie mam na to czasu..i ciekawa jestem osób co tworzyli ten temat...co u nich..muszę powrócić..może jak stanę się taką zołzą straszną i wszyscy mnie zostawią ..to wtedy będę miała czas..zresztą zołzą to ja jestem już niezłą;-) no to sobie pogadałam i do kącika wielorakich zdarzeń udać się czas..milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniuszka
okochanków..kobieta Kingdara?? to jest jakaś nimfa na pewno..poza tym, która by z nim normalna wytrzymała..jedno jest pewne byłaby na pewno dla niego idealna;-) gdyby była... Kingu wirtualnie co tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@10 kochanków -- jesteś zmienna...cóż ja mogę na to poradzić...? :-) -- nie rób już tego testu,bo schizofrenii się nabawisz i będzie na mnie :-) -- w ogóle masz nie jeść tej kapuchy ! kup sobie bakterie w tabletkach,bo pęknie Ci brzuszek i będziesz głupio wyglądać :-( -- no...mam się świetnie... szkoda,że te kochanki istnieją tylko w Twoim nicku :-( -- nie czytasz uważnie !! :-) kobieta nie jest niczyją własnością :-) ok...wiem,że tak się mówi... o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Włóczęga nie ma niczego --oo--oo--oo--oo--oo--oo--oo--oo--oo--oo--oo--. a kto jest wolny, może kochać WSZYSTKICH... OO__oo__OO__oo__OO__ każda zasługuje na kwiata nawet małolata :-) 🌼 -- @Moniuszka -- ta zagadka nie wyszła tak jak chciałem :-) poprzesuwało się , i wyszło (stra )szydło z worka... ;-) -- koniec bajek :-) dobranoc 😘 śnijcie, co tam sobie chcecie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniuszka
Kingusiu drogi..dobranoc..bajki to już dawno się skończyły..snów kolorowych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniuszka
Lee czy Ciebie obcy porwali?? Miłego dnia dla wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniuszko :) Tak się zastanawiam, czy te przeciągłe ooo Kinga to były ćwiczenia mantry OM czy też śpiewał coś ładnego. Powiedz mi czy zgadłam z tym sądnym ? Lecę się kijkować bo tak ładnie, ze aż grzech w domu siedzieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
King no właśnie, o to chodzi, żeby się dziewczyny zastanawiały. Ale o ile dobrze potem tutaj dalsze posty zrozumiałam, to dobrze mi się wydawało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie gaduły :) Oderwijcie się czasem od tego komputera :) i zróbie coś innego/niebanalnego/zwariowanego. ... Wczoraj późnym wieczorem/prawie w nocy bardzo długo spacerowałam po lesie... bez latarki... żeby ciemność dawała mi przewagę :D ...niesamowite doznania... ... raz tylko, jak wyszłam na drogę, rowerzysta, który tam akurat przejeżdżał troszkę sie przestraszył, rower mu tak dziwnie zakęcił... :) ... okochankow, co Ty w Twoim wieku robisz na tym forum?? Rozejrzyj się wokół... to co widzisz wkoło... to jest coś takiego, co się nazywa życie... w wieku 21 lat korzysta się z niego... na maksa... w każdy możliwy sposób... a nie siedzi na takim forum... :) ... pozdawiam i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam sobie ten enneagram... wyszło mi 5w4 nie wierzę w takie głupoty... ale...... wszystko mi się zgadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniuszka
🌼Kasiu na mantrę bym raczej stawiała..bo jakoś mi piękny głos do Kinga nie pasuje..tzn. taki piosenkarski;-) ale już ciiii nie gadamy o nim bo nam w piórka obrośnie i będzie nawet 'kukał " z radości;-)) Lee, ja to właśnie ciągle się od tych innych przyjemnych rzeczy odrywam żeby tu zaglądnąć..a okochanków niech zostanie, podleczy się i wtedy niech zdobywa świat;-) w takim stanie to się nie dziwię, że nie ma na to ochoty..i wiesz co w dzisiejszych strasznych czasach, że Ty się nie boisz po ciemku po lasach ganiać;-) i jeszcze rowerzystów straszyć;-) ...i w ogóle to forum to mi się podoba i sobie będę tu siedzieć ,,czasami..;-) buziole kochani Lee uważaj na siebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lee właśnie moje przypadłości nie pozwalają mi się do końca cieszyć z życia i z niego czerpać. jakby było inaczej to na pewno mnie by tu nie było. i tak się cieszę, że szybko doszłam do tej drogi i moim sposobem na zdrowie nie są prochy z apteki. a jakbym poszła latać sobie na boso po lasku bielańskim to bym pewnie sobie stopy o roztłuczone butelki pociachała a oprócz tego tam się sporo zbirów kręci :( U mnie w mieście nie ma fajnego kontaktu z naturą. Trzeba wyjeżdżać, żeby się oderwać. Wcale nie spędzam przed laptopem dużo czasu :) Spokojna głowa, ja sobie poradzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee___
Moniuszka, to zazdroszczę Ci takiego interesującego i ekscytującego życia :) ... A ja dziś wieczorem jadę sobie sama do kina :)... lubię czasem tak się wyrwać... dla zdrowia psychicznego mam film o 22.40, więc zdążę wszystko co trzeba ogarnąć, nakarmić, uśpić... wrócę pewnie bardzo późno, gdzieś koło 2.00 - 3.00 :) uciekam sobie z tego mojego matrixu :) na chwilę :) nie widziałam jeszcze blue jasmine, dziewczyny oglądałyście ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee___
Super okochankow, właśnie o to chodzi, żebyś wiedziała... o co chodzi :D Robisz mądrze i dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee___
A dla Was, na wieczór - jak nie lubicie Rihanny - może coś starszego :) nooo, tak sprzed 20 lat :D, kochałam się wtedy w Joey'u Tempeście, chyba za tą fryzurę najbardziej :D http://www.youtube.com/watch?v=dKzDVT9osz0 ... miłego popołudnia i wieczoru :) ... ps. a ile czasu poświęciłam ze słownikiem, żeby przetłumaczyć słowa (a wcześniej 'ze słuchu' zrozumieć...), całe dnie się męczyłam... a teraz internet i leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@Kasia -- 😘 -- kijkowanie brzmi zachęcająco należy się codziennie kijkować ;-) nie śpiewam mantr,bo mam alergię na religijne piosenki... a mantra podchodzi pod religine mruczenie... :-) -- jakby Stwórca potrzebował naszego OMMMMMMMMMM to by zamiast ludzi, stworzył sobie jakieś cymbałki i by sobie bimbał -om,om,om ! ! ! :-) -- Lubię piosenki, różne inne dźwięki szczególnie jak mnie co wzruszy rzuca mnie się na uszy. :-) -- @Moniuszka -- Ty się podłączyłaś do mojej głowy ? ..może po tym wczorajszym wirtualnym przytulaniu...? wszystko o mnie wie... ile mam lat... czy sobie śpiewam, albo buczę jak wokalista Behemotha... piórka mi same rosną Moniuszko-Kaczuszko 😘 -- @Lee -- moja ulubiona ulubienica ;-) 😘 -- ciekawy masz ten Enneagram... :-) -- nie zgub się nam... ;-) -- toczące się kamyczki... http://www.youtube.com/watch?v=CA-vYQjQbRo -- miłego wieczoru 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie swoje sztuczki Kingu i nic się przede mną nie ukryje..;-)jak będziesz coś jeszcze chciał wiedzieć..mów śmiało;-)być może jesteś nawet muzykiem.. Lee..to ja muszę dojrzeć jeszcze do oglądania w samotności..jak tylko mi się udaje oglądam filmy z przyjaciółkami..zazwyczaj są to wyszukane i trudne filmy..potem podsumowanie przy kawce..bądź piwku..lubię towarzystwo i pewnie dopóki mnie to nie zmęczy ..będzie trwało..miłego seansu..nie oglądałam tego filmu..zdaj relację jutro buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@Moniuszka -- Moniuszko -Ciekawska Duszko ;-) -- masz kryształową kulę czy karty ? -- być może... mam gitarę w rogu pokoju byłaś u mnie i zahaczyłaś o nią ..? -- wirtualnie czy nie, liczą się chęci ! 😘 __ ps. kto by pomyślał,że na "wątrobie" takie niezwykłe kobiety się znajdą.... 🌼 🌼 🌼 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
A tam Moniuszko, zaraz konspiracja, takie małe czajenie się. Przecież King tez nie ile mam lat ha ha. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powiem Wam, że jakoś tak lekko mi na tej wątrobie i ucisku nie czuję..jak sobie poczytam i pogadam z Wami kwiatuszki;-) pozdrawiam i miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×