Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość kingdarr
@Moniuszka -- widzisz, to forum ma lecznicze właściwości :-) -- jestem artystą swego życia..jak każdy ;-) -- miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee___
Kingdarr, http://www.youtube.com/watch?v=g1HOE3FIQ7w ??? to dla elizy mi nie pozwalało spokojnie lekcji odrabiać... :) :) :) przez jakiś tydzień... conajmniej... :) ..... chłopak z gitarą :) łałłłł.... dziewczyny to lubią :) ..... Moniuszka, film rewelacyjny :) koniecznie go zobacz, najlepszy Woddy'ego, to na pewno.... jeśli nie najlepszy film roku... bardzooooo mi się podobał :) ale nic więcej nie napiszę jak nie oglądałaś, bo musisz pójść..... .... Moniuszko, następnym razem wpadnę do Ciebie na takie babskie spotkanie :) problem tylko taki, że nie piję ani piwa ani kawy, ale jak zrobisz jakąś margeritę, klasyczną-słoną jak film będzie wzruszający/smutny.... albo truskawkową jak będzie jakaś komedia.... bo obie lubię - to będzie super :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lee, 0kochanków, Moniuszka, Kingdarr - chodźcie chodźcie mi Was tutaj potrzeeeebaaa ! :D Skijkowałam się dziś także bo przecież tak pięknie jak na Lazurowym Wybrzeżu. Idąc polną drogą znalazłam główkę kapusty, biedna porzucona, widocznie spadła z wozu. Zabrałam do plecaczka, bo poszłam z zamiarem zbierania kasztanów. Kasztanów była moc więc z chytrości doładowałam do pełności plecak i ledwie to wszystko dotargałam do domu. Zważyłam na wadze - 8 kg. Znów będą gołąbki. aha... Kingu Miły artysta - multinstrumentalista ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee___
No a jak Wam dziewczynki idzie rozszyfrowanie tych tajemniczych znaków ?? Ja znam tylko: XOXO i ewentualnie <3 małotata wie co oznaczają, ją pytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@Lee -- 😘 byłem na ich koncercie w K-cach...w 1986..?... -- -- -- -- ..\m/.. -- -- -- -- XOXO ?...:-) -- -- -- -- -- -- @Kasia -- jestem... :-) -- ja ,to mam wąskie spektrum zainteresowań... ;-) 😘 -- -- -- -- -- jak byłem piękny ,młody i...nieważne...;-) http://www.youtube.com/watch?v=P-AYAv0IoWI dla wszystkich dziewczyn,które kochałem...i kocham ❤️ --

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@Lee -- te znaczki się rozjechały !! więc straciły na oczywistości... zamieniając się potencjalne możliwości ;-) -- XOXO XOXO XOXO -xoxo- dla małolaty mniejsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee___
<3 <33 <333 ... mój pierwszy chłopiec grał na gitarze.... no dobra powiem Wam w skrócie... to był obóz i ja go przez całe 2 tyg w ogóle nie zauważyłam, no po prostu nie zwróciłam uwagi... ale ostatniego wieczoru było pożegnalne ognisko i on wtedy zagrał na gitarze i śpiewał... tak pięknie :D tak przepięknie :D tak bardzo przepięknie :D że się w nim od razu zakochałam :) problem był w tym, że to było pożegnalne ognisko... następnego dnia z rana rozjeżdżaliśmy się do domów w różne rejony kraju... i musiałam czekać cały rok :) :) :) jak jechałam ne ten sam obóz rok później to - pamiętam - jak STRASZNIE przeżywałam to, czy on tam też znów będzie... ale był ha ha :) .... idę stąd..... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@Lee..niewykluczone, że to był ....darr;-) i gitara tylko w koncie teraz swoją drogą zagrałbyś nam coś ...darku;-) a film obejrzę z miła chęcią ..choć nie wiem kiedy ..zabiegane mam weekendy @@@Kasiu ja się piszę na te gołąbki;-) mogę troszkę gryczanej dorzucić bo nie mam kasztanów;-( u mnie dzisiaj w garnku hokaido. @@@ a małolata gdzie lata ?? @@@ Kingu w 1986 hoho..faktycznie młody ale czy piękny..haha;-) @@@ Lee coś pomyślimy...z tym gotowaniem..ale widzisz sęk w tym, że te babskie spotkania są z dala od kuchni, czepków i przypraw..i serwowane tylko przez przystojnych kelnerów;-) @@@ tak się zastanawiam, że jak ktoś tu wpadnie wątrobę pooczyszczać to się zakręci od zamętu informacyjnego..lecę na ćwiczonka buziole...papa i gitara w nocy gra;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@Kasia -- 😘 zazdroszczę Lazurowego Wybrzeża... ;-) -- @Lee -- rok się męczyłaś biedna Lee xoxo widzisz,jak te uczucia targają nami...? wszystko tylko po to by...się XOXO kochać, kochać, kochać XOXO <333 ;-) -- @Moniuszka -- może to byłem ja ...nie zagram ,bo nie mam pieca...i nie będzie słychać !!! w kĄcie Moniuszko-Kaczuszko,w kĄcie... na koncie to mam milion zetów ! ;-) teraz jestem piękniejszy...:-) -- 😘 -- --- --- -- -- -- --- --- -- dobranoc <3 xoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee___
Niekoniecznie się męczyłam... przez ten rok :) Że on musiał rok poczekać, to fakt :) ... Guns n' Roses piękne... jak zwykle... wszystkie Twoje ukochane, byłe i obecne, będą szczęśliwe :) ... A kobiety też grały na gitarach, na dobranoc: http://www.youtube.com/watch?v=1Cw1ng75KP0 ... dobranoc ... ps. Moniuszka, ale ja Ci nie chcę niczego wyjadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju Lee, mój pierwszy też grał na gitarze,śpiewał i tak mruuuuzył oczy w trakcie. Mówił, że ma taką samą skalę głosu jak K. Krawczyk i ja mu wierzyłam. Pisał także słowa piosenek np. "....wszystkie kwiaty na łące, żebyś mogła je rwać, dam ci siebie i słońce, to wszystko co ci mogę dać ..." Ech...życie. Kingu, a jak znajdujesz moje 6/7, czyżbyś nie doczytał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@Kasia -- doczytałem :-) -- ale to Ty musisz się jakoś ustosunkować do wyniku bo tam jest zbyt często słowo -czasem- więc czasem ktoś jest taki,czasem taki,a czasem owaki :-) musiałabyś napisać,czy całkiem do Ciebie pasujemczy tylko trochę -- mój włóczęga do mnie pasuje... zresztą w kalendarzu Majów,jestem Czerwony Spektralny Wędrowiec ! to dopiero czad !! :-))) ja Cię lubię,choć znam tylko z pisania :-) ale jestem ufny jak mały kotek,więc można ze mną zrobić wszystko... mały kotek służy do przytulania,tak przy okazji XOXO ;-) -- dobranoc 😘 -- ps.chyba skończyły mi się nabłonki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingu 👄, chyba jestem antyfobiczną "6", czasem "mniej zdrową" ale nie uprawiam demagogii. Przez te robakowe rozmowy, to małe kotki i pieski też mi się źle kojarzą. Niedawno miałam takie maleństwa kocie na rekach i jakoś obawiałam się je przytulić. Dziś kijki w kącie. Idę na basen i będę pływać żabką i na plecach, bo inaczej nie umiem :-o. Pozdrawiam weekendowo wszystkie dziewczęta i naszego Króla bez Nabłonków 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@Kasia -- 🌼 -- na kafeterii wyglądasz na zupełnie zdrową :-) -- po kotkach trzeba umyć rączki :-) -- prowadzisz życie Królowej...kijkowanie,pływanie... nawet krajobrazy zmieniają się zgodnie z oczekiwaniami... Lazury,kasztany...a nawet kapusta sama wpada do rąk.. :-) życie Królowej ma swoje zalety... 😘 -xoxoxoxoxoxoxo- miłego dnia dziewczęta ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heloł No co jest grane ? Zapraszam na chwilkę - 0kochanków, Moniuszka, Lee, Kingu ! 🌼 🌼 🌼 17 listopada będzie pełnia, a więc trzeba przygotować się do czarów : sól gorzka przede wszystkim, bo nie w jest w każdej aptece,oliwy mam dużo, do tego oczywiście oddech młodego nietoperza, nóżka pająka, żabie rzęsy i takie tam różne wiedźmine składniki :-P Proszę się mi tu ładnie zameldować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak.... pośród ogrodu siedzi ta królewska para.... A ja już niestety sama się ostałam w Robakowym Królestwie. Zamiast berła - kapusta, wątroba do końca nie oczyszczona, Król się gdzieś zbiesił, żadnych zalet.... 😭. Dziewczęta...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Hej Katarzyna, ja ci dam kuźwa zaraz nóżkę pająka. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajęczyco Miła 🌼 Ale to jest właśnie ta girka, którą zgubiłaś...ja sobie tak kiedyś idę....patrzę a tu noga jakaś leży... to ją podniosłam ... no i tego... wiesz .....👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Nogi to ja nie zgubiłam. Ktoś mi ją wyrwał i wyrzucił. Jakbym wiedziała, że ją znalazłaś, to bym do ciebie przyszła, żeby ją przyszyć. Teraz już za późno, bo ona pewnie wyschnięta na wiór. Ale mam jeszcze inne szłapy to daję radę. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej wszystkim :) coś przycichło tu ostatnio. pewnie wszyscy korzystają z pięknej pogody!!! ja robię oczyszczanie w ta sobotę. zobaczymy jak to wyjdzie. po pierwszym oczyszczaniu nie zauważyłam żadnych zmian, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo..Kasieńko..żyjemy w pędzie..ja cały czas w temacie i masakruję te dzikie bestie..w 17-go wchodzę;-)) o ile coś nie wyskoczy...napisze coś więcej może wieczorkiem..buziole kochani pająki i dzikie węże;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :), dzisiaj Halloween - właśnie przeżyłam szok... w trybie nagłym odbierałam syna ze szkoły... i - na prośbę innej mamy - jego kolegę... obaj spłakani do tego stopnia, że nie mogłam ich uspokoić (szkoła też nie dała rady, bo tak bardzo płakali i dlatego po mnie zadzwonili) i ja sama o mało się nie popłakałam... Co się stało ?? - otóż - chłopcy nie chodzą na religię... ale dziś, z okazji tego święta, były specjalne zajęcia dla wszystkich dzieci... Pani zaczęła od pytania "co wiecie o zabijaniu dzieci?"... potem było o gwałceniu dziewczynki, odcinaniu jej nóg, a obok leżeli martwi rodzice... to wszystko dlatego, że dziewczynka brała udziała w halloween, tej szatańskiej zabawie... itd itp itd... łącznie z jakimś krwawym filmem... zajęcia trwały 2 godziny... ... a jak chłopcy zaczęli płakać to Pan im powiedziała: "musicie znać prawdę, a nie żyć w iluzji, że wszystko jest wyłącznie dobre, piękne i bezpieczne"... słyszę to jakoś ostatnio często.... ... chłopcy zapowiedzieli, że o żadnym wieczornym wyjściu "po cukierki" nie ma mowy...... a co roku chodzili ..... stroje przygotowane....... ... nie mam siły, idę pogadać z innymi rodzicami, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lepiej zamiast iść na Halloween poogladać horrory? fajny portal do szukania filmów, polecam: http://film.wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lee współczuję w zasadzie to traumy tym dzieciom..a ta Pani to pewnie satanistka jakaś..ciężko to zrozumieć..chorzy ludzie pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROSZE O GŁOS
Cześć proszę jeszcze raz o głosik, dziś jest ostatni dzień głosowania więc nie będę już was dręczyć usmiech.gif głosować można kilka razy dziennie co 5 godzien. proszę pomóżcie http://www.vub.sk/portaly/ zaznacz na LEVOCA proszę i naciśnij HLASOVAT jeśli możecie wyślijcie to dalej na FB lub na inne portale do dobrych znajomych. Proszę zagłosujcie to nic nie kosztuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×