Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość gość
konrad_2014,Polecam zapper nunczako,J.Taratajcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad_2014
Tak, tak Lee, Ty tak tylko sobie piszesz o udach ;) A nas zmusza to od razu do myślenia o tych wszystkich --przykrych czynnościach-- ;) Nie dość że musimy je robić, to jeszcze każesz je sobie wyobrażać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opokalipsa
pod gościem piszą różne osoby więc mi to nie imputuj, jakichś głupot o kroczach i tęczowych chłopcach, i sama dobrze wiesz,co miałaś na myśli pisząc o klękaniu między twoimi udami. ciekawe,czy gdyby czytał to twój mąż byłby z ciebie taki dumny ! mozesz sobie pisać,co ci się podoba,ale też każdy może cię przez pryzmat tego pisania oceniać. na forum zamkniętym mozna sobie fantazjować do woli na ogólnym,to zakrawa na ekshibicjonizm. moze klecząc między twoimi udami,konrad miał ci wyczyścić wątrobę ?? ok...niech próbuje,a potem to opisze :-) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24.01.14 [zgłoś do usunięcia] konrad_2014 Nikt Ci nieczego nie kaze to ty sam sobie karzesz bo ci to pasuje i wpierasz innym ze to oni sa temu winni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad_2014
Oszzz k****, Opokalipsa na mnie nie licz jakby co zajęty jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto na ciebie liczy Karolu???nie próbujesz sobie pochlebić czasem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad_2014
Dobry dzionek, Drogie Panie ;) Soczewica i kasza gryczana to jest to co Tygryski lubią najbardziej ;) a jak chcą jeszcze młodo wyglądać i być sprawne ;) to jedzą np. taki eliksir: Do litra wrzącej wody mineralnej z duża zawartością krzemianów wrzucamy pokrojone w kostkę: 2 marchewki 1 pietruszkę 1/2 małego selera 4 liście kapusty 4 różyczki brokułów oraz 1/2 szklanki kaszy gryczanej Gotujemy 15 minut, a po ostudzeniu miksujemy, dodając jeszcze: 2 łyżeczki kiełków pszenicy 2 łyżeczki pestek z dyni 200 g serka tofu (ewentualnie 4 ugotowane żółtka) sól morską do smaku Eliksir poprawia stan tkanki łącznej, skóry, wzmacnia wlosy, paznokcie i naczynia krwionośne. Popawa zaczyna się już po kilku dniach spożywania. Daje też sporo poweru przy treningach. Można zmniejszyć ilość innego bialka, np. z mięsa, i ogólnie jeść mniej trenując tak samo intensywnie. Miłej soboty, pobiegajcie też trochę, nie tylko imprezy i telewizja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25.01.14 [zgłoś do usunięcia] konrad_2014 Ooo drogie panie,jaki podrywacz sie znalazł Konrad Wallenrod :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad_2014
Karol wciąż próbuje sobie pochlebiać ;) taki typ ;) nawet mu mówiłem, żeby z tym skończył, ale nie chce słuchać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo Konrad to taki podrywacz zadnej nie przepusci nawet na necie,co ciekawsze sam o tym wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad_2014
Podczytliwa, czytałaś Malachowa? ;) Lee, jakie masz kamienie ;) Moniuszki nie zaczepiam, bo ona dziś niczego nieświadoma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna_______
Lee to nimfomanka,zboczona baba,tylko jedno jej w glowie,jakas niezaspokojona zalóż sobie babo wątek związany z tym co ci najbardziej odpowiada i tam pisz o seksie wibratorach itp,przestalam czytać bo temet nie na miejscu,a taki to byl fajny wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna______
Lee tu nie chodzi o moralnosc,ale o pisanie na temat,a temat dotyczy oczyszczania wątroby,przypominam jakbyś zapomniala.Chyba,ze wątroba ci sie kojarzy z seksem,a moze i z wibratorem. Ty ciągle sex i sex,o czymś to świadczy najwyraźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swiadczy o potrzebach niezaspokojonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytliwaa
Wysokie libido swiadczy o zdrowiu i coraz zdrowszej wątrobie, to samo dobry humor. Jeśli ktoś szuka smutasów to nie ten topik. Sam fakt, ze jest tu radośnie i żartobliwie sprawił, ze zaczęłam tu pisać, karmie sie pozytywna energię a tu ja znajduje. Konrad, nie czytałam Malachowa, chodzi ci o książkę o glowdowce tak? A masz ja na mailu? Czytałam Tombaka, Sloneckiego, Nieumywakina, każda książka wywarła na mnie duży wpływ ale najbardziej Slonecki (przetestowany nie raz). Przed glodowka na pewno muszę poczytać, przygotować sie, myśle, ze druga połowa marca jest dla mnie najbardziej realna. Myśle tez o jakiejś mini glodowce w lutym, 2 dni soki, 2 dni glodowka, 2 dni soki, taki wstęp do hardcoru głodowego w marcu ;) dzięki za przepis? ty na jakiej jestes diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
załóż wątek ``wysokie libido``

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a najlepiej wysokie libido Lee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytliwaa
Lee tak, to wlasnie ten mistrz, jego forum to bioslone. Podczytywalam ale do jego wyznawców nie należę, a taka jest atmosfera na jego forum...sekciarska... Pomógł mi na woreczek. U mnie było tak: nie miałam kolek żółciowych póki nie zaczęłam oczyszczać wątroby wg Clark, zrobiłam 4 oczyszczania, wyszły ze mnie nawet te uwapnione. Wtedy zaczęły sie kolki, przestałam sie oczyszczać, bałam sie ze coś ruszyłam a ból był przeogromny. Zaczęłam pic miksturę oczyszczająca (10 ml oliwy 10 ml soku z cytryny 10 ml alocitu), po tygodniu dostałam bardzo ropnej anginy, która on przewidział, jego leczenie polega na nieleczeniu, czyli tylko leżałam i żadnych leków, po 3 dniach było juz po chorobie. Kiedyś zawsze antybiotyk brałam, a chorowalam 2 razy w roku przez 10 lat, aż do 19 roku życia. Potem przez 10 lat brak anginy a po tej miksturze nagle angina... Coś w tym jest. Po dwóch miesiącach znów angina...Wg niego angina to cudowna choroba oczyszczająca ciało, wiec sie cieszylam. Piłam miksturę przez pół roku, zmieniając olej na kukurydziany. Kołki miałam dalej aż w końcu przeszło, od sierpnia jestem wolna od kolek. Przestałam pic miksturę i znów zaczęłam sie oczyszczać. Za dużo kombinuje, w sensie ze pomagam sobie sie oczyścić, by pic ta miksturę. Ona sprawia, ze ciało samo sie oczyszcza ale trwa to długo, a mi sie spieszy ;) Wrócę do niej jak będę sie czuć całkiem zdrowo. Do tej pory stosuje jego metody w chorobach u siebie i u małej, czyli nic nie robię, nie przeszkadzam, pije wodę, nie jem jak nie chce, nie zabijam temp...Młoda miała raz anginę, nic jej nie dałam i po 3 dniach dziecko zdrowe. Natomiast nigdy nie byłam na diecie która on poleca i nie piłam jego koktajli blonnikowych. Co do glodowki, myślałam o nieurynowej, Konrad ty chcesz uronynowa? Tylko, ze ja nie czytałam książki Malachowa, wiec nie jestem w temacie, nie wiem czemu to ma służyć itp. Zamówie sobie ta książkę moze wtedy zrozumie, on ma dwie rożne książki, o urynoterapi i glodowce czy jedna? Rzućcie tytułami plis. Jeśli chodzi o długość to marzy mi sie 10 dni, nie wiem czy dam radę, nigdy nie głodowałam, nie lubie byc głodna, jestem wtedy zła i wredna, nie wiem czy mnie wtedy zniesiecie ;) Te trudne dni to nawet 3 sa. Lepiej by sie glodowalo jakbym nie musiała żywic rodziny, zaszyć sie gdzieś samemu i głodować...byłoby miło... Czy brzmie jak wariatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Z powyższego opisu wynika, ze pijąc MO około 5,5 roku na bazie OLIWY z OLIWEK – MO, nawet nie zdołała zagoić zdefektowanej tkanki żołądka, nadżerek żołądka i dwunastnicy, przełyku, ale wręcz przeciwnie: obserwowałem kątem okaz na monitorze w trakcie zabiegu gastroskopii zdjęcia, na których było widać całe smugi nadżerek (jakby proso rozsypał w przewodzie pokarmowym, na I odcinku)" x Wiecej: x http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=15362&postdays=0&postorder=asc&start=1020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×