Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość DeeJay2
Witam wszystkich :) Słuchajcie mam ważne pytanie może razem rozwiążemy tą sprawe:) Czy ktoś wie czy jak się łyka suplementy rano na czczo na pusty żołądek (np. zioła w kapsułkach) 20-30 minut przed posiłkiem to czy one nie są czasem niszczone przez kwasy żołądkowe ??? Jak sądzicie ? Różne są opinie. Makler to jeszcze bywa tutaj ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytliwaa
Hej. Siedzę wlasnie z termoforem na brzuchu, robię oczyszczanie rycyna. Ostanie 2 dni trochę pogrzeszylam, wizyty w dni dziadkow....pyszności na stołach....ale i tak dobrze sie trzymałam, nie ciagnielo mnie specjalnie. Wczoraj wieczorem w ramach pokuty zrobiłam lewatywę, a dziś jadę z obrzydliwa rycyna. Coraz bardziej podoba mi sie takie życie bez mięsa, chleba, nawet jogurty i sery mnie nie kuszą, jedynie czekolada kusi... No ale dziś chętnie zjem tylko moje surowe jedzenie. Deejay suple w kapsulkach łyka sie na pusty żołądek a zwykle tabletki razem z jedzenie, to tak ogólnie. A szczegolnie ;) to powinno pisać na opakowaniu. Ziół nie łykam ale skoro sa w kapsulkach to bym brała na pusty. Kurczę, głowa zaczyna mnie bolec, rycyna zaczyna działać... Pozdro dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościkiewicz
polecam bloga jest o zdrowym odżywianiu aktywnym wspieraniu organizmu i pisaniu książek www.pepsieliot.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DeeJay2, Makler nie bywa, ja bywam ;) Podczytliwaa, zdecydowałaś się w końcu jak się nazywasz? ;) Same przyjemności u Ciebie, czym sobie zasłużyłaś? ;) Lee, co to za ściema z tym pytaniem o kolejny eliksir ;) napisz lepiej od razu że Ci mnie brakowało ;) Pozdrawiam. Baba z sieradzkiego 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Konrado, ja jestem ryba, one sa zawsze niezdecydowane, będę sie nazywać jak mi sie podoba, możesz sam wymyślić jakaś pieszczotliwie ksywkę, nie obrazę sie :p Pokutuje za ciasto babcine.. Co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baba z sieradzkiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali Baba_2014
Podczytliwaa, u mnie czwartek ;) i zima ;) Nad pieszczotliwą ksywką dla Ciebie trzeba będzie pomyśleć ;) coś' co by trafnie oddawało Twoje walory ;) Za obżarstwo trzeba pokutować ;) jak się ze mną nie chciałaś podzielić to teraz masz ;) chociaż ja ze słodyczy to i tak najbardziej lubię te naturalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Podczytliwa..grzeszę podobnie;-) Lee nie rozwijam wątku pomarańczowego bo potem rozmowy w jakimś innym kierunku idą i wytrącamy sens;-) Kupię 30% H2O2 jak tylko namierzę gdzieś w okolicy po chemicznych trzeba pobiegać DeeJay2 zapytaj Pajączka..on gdzieś znowu siedzi skryty;-) Nie lubię zimy i wyczekuję wiosny🌼🌼🌼 Wtedy z oczyszczeniem pójdzie bardziej gładko Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podchwytliwie Podczytliwaa
Konradziu, ja sie nie lubie dzielić, jestem jedynaczką :p chyba, ze ciałem, ale to trzeba zasłużyć :p Moniuszka oj tak, tez wypatruję wiosny, tyle planów, znów bieganie, prace w ogródku, łapanie słońca, glodowka, oj bedzie sie działo. Zamierzasz sie tez kąpać w wodzie utl.? Miałaś mi dać linka do tego forum o wodzie panno zapominalska :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podchwytliwie Podczytliwaa
Konradziu, ja sie nie lubie dzielić, jestem jedynaczką :p chyba, ze ciałem, ale to trzeba zasłużyć :p Moniuszka oj tak, tez wypatruję wiosny, tyle planów, znów bieganie, prace w ogródku, łapanie słońca, glodowka, oj bedzie sie działo. Zamierzasz sie tez kąpać w wodzie utl.? Miałaś mi dać linka do tego forum o wodzie panno zapominalska :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali Baba_2014
Rybko, to ja nie zasłużyłem jeszcze? ;) A kto Ci wczoraj odśnieżył pod domem i przy okazji pogonił tych trzech co tam stali od tygodnia? ;) A kto Cię ostatnio prowadził do domu, jak sama równowagi nie mogłaś złapać, bo za dużo tych zdrowych soków wypiłaś? ;) więcej Rybko na mnie nie licz w takim razie ;) Moniuszko, jestem zupełnie skołowany ;) w jakim innym kierunku idą? wyjaśnij proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podchwytliwie Podczytliwaa
Podoba mi sie twoja wyobraźnia ;) A te typki to pogoniłes bo nie chciałeś mieć konkurencji... na dodatek coś mi dodałeś do soku, ze mnie zmulilo... Całe szczęście mąż wrócil i moja słodka tajemnica nie została odkryta przez twe ciekawskie jajo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali Baba_2014
To odkryj przede mną teraz tą swoją słodką tajemnicę ;) i napisz czy robiłaś już kiedyś lewatywę z moczu ;) Chcesz robić głodówkę zwykłą czy urynową? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podchwytliwie Podczytliwaa
Lewatywy z moczu robiłam i chętnie bym ciagle robiła ale... ciagle zapominam siusiac do słoika ;) Pic nie piłam, chociaż kiedyś pare lyczkow zrobilam... ale to nie w ramach zdrowia ;) Jeszcze pic nie zamierzam, za dużo innych rzeczy testuje, chociaż mocz na tej diecie mam ładniejszy i byc moze bardziej apetyczny. A co, kusi cie uryna, planujesz? Jak tam woje picie nafty i inne rzeczy, coś ciekawego z tego wynika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moglibyście przejść na pogaduszki mailowe ? zaśmiecacie tylko wątek jak ktoś chce naprawdę się czegoś dowiedzieć, musi przebijać się przez tony bzdetów a jak się zwróci uwagę to panika,histeria i usuwanie że niby --nie na temat --!!! podajcie sobie maile i spadajcie stąd niedopieszczone mamuśki ps.to do eunucha i podmytej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali Baba_2014
Gościu, nie moglibyśmy, będziemy pisać gdzie będziemy chcieli i co będziemy chcieli. Za to Ty już chamstwem i prostactwem dziś się wykazywałeś, ale brakuje nam jeszcze Twojej poezji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali Baba_2014
Podczytliwaa, a z odparowanej uryny próbowałaś? ;) Szykuję się do głodówki, chcę to poczuć, taki post i sztuka zapanowania nad sobą, swoimi słabościami ;) wiesz o co chodzi? bo mnie to nakręca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytliwaa
Odparowana próbowałam, odparowywalam gdy byłam sama w domu ;) nic specjalnie po niej nie wyszło. Za mnie kamienie kalowe wychodziły na początku przygody z lewatywami, teraz czymkolwiek nie robię to juz kamieni brak, co mnie cieszy. Głodówkę bym chciała zastosować by zmobilizować organizm do zwalczenia dziadostwa które we mnie siedzi i do mega oczyszczenia sie. Z tego co czytałam, trzeba czekać minimum do 2 przełomu kwasicznego by sie dokopać do najbardziej upartych syfów w organizmie, to jest około 2 tygodnie. Minus jest taki, ze boje sie przytycia po zakończeniu, żeby organizm nie zaczął odkładać na wypadek ponownego głodu... Czytałam tez o babeczce, która po tygodniu głodówki wypila olej z cytrusem co spowodowało u niej bardzo dobre oczyszczenie sie wątroby i woreczka...to tez mnie kusi. Moze nie rajcuje sie tym jak ty ;) ale ciekawa jestem jak moje ciało zareaguje, do czego jest zdolna natura, lubie tez wyzwania. Kiedy chcesz robić i czy juz sie przygotowywujesz? A co z bieganiem, wiosna chce biegać a to sie wyklucza i pewnie jakiś czas po sił nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytliwaa
Dziewczyny i baby ;) dziś na obiad zrobiłam sobie soczewice, dodałam ja do podsmazonej cebulki, do tego wrzuciłam czosnek, przyprawy ( tymianek, gałka mukszat.) surowy szpinak i rukolę bo miałam w lodowce i wyszło przepyszne surowo gotowane białkowe wegetariańskie jadło :) tak mi smakowało, ze musiałam wam napisać, moze was natchne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielutko i milutko Bo weekend za pasem Więc pokusy, zakłócenia i relaks Ciekawe czy ja kiedyś dorosnę do spożytkowania wolnego czasu zgodnie z naszą ideą..czyli zdrowo i naturalnie..ech ***Podczytliwa..rybo;-) to forum to kafeteria " leczenie wodą utlenioną", tam gdzie udziela się Eliot między innymi. ***K. pod jakąkolwiek maską..ciekawa, czy któraś z nich oddaje chociaż trochę ciebie samego? zresztą nieistotne Jesteś skołowany ..nie wierzę. Miłego dnia i udanego weekendu..rycynowo-wegetariańskiego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A stosowaliście juz zapper nunczako????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ali babo,herosie,janosiku,zorro,robin hudzie,wilhelmie telu,calineczko ! załóż sobie własny wątek i tam sobie pisz. nikt tam ci nie będzie psuł dobrego samopoczucia. Na razie nic nie wniosłeś do tego wątku,poza infantylnym podrywaniem tych niedopieszczonych kobiet. :-( zróbcie sobie swój wątek,dajcie temat i nie ma problemu. bo czytać tych słodkich uzygnięć nie mozna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie używam..to zapper J. Taratajcio ..wiele informacji na necie i youtube.pl ponoć niszczy wszystko bakterie, wirusy, grzyby itd..zastanawia mnie jednak, co z dobrymi bakteriami..jak je również wymiata..? specjalistki od zapperów pewnie ..coś na temat wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego nie uzywasz zappera nunczako???dobre bakterie tak samo uzupełniasz,pijac kwasne mleko,jedzac kiszona kapuste i kiszone ogórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w tym zapperze Taratajcia jeszcze ponoc orgon ma znaczenie na nasza aure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytliwaa
Moniuszki witaj, o masz ci, to forum ma tyle stron, trzeba bedzie trochę czasu poświecić...dzięki. O ile sie orientuje to zapper zabija wszystko co leci, nie pyta sie bakterii czy sa dobre czy złe ale lepiej niech Lee i Pająk sie wypowiedzą. Nie trzymasz sie diety to chociaż ducha odżywiasz, bo rozumiem, ze masz jakieś spotkania i imprezki ;) Konrad, czy to prawda, czy ty nas podrywasz? Jak możesz, jestes bezczelnym draniem, jak możesz żartować i wygłupiać sie z nami niedopieszczonymi mamuskami, to jest kary godne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczytliwaa,ale to nie temat o pseudopodrywaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytliwaa
Ludzie, weźcie sie odczepcie, temat jest o oczyszczaniu wątroby, dorobiliśmy do tego zdrowy styl życia, a w to wchodzi tez śmiech i żart. Gościu oczyścić sobie wątrobę, wejdź na zdrowa dietę a zobaczysz świat przyjemniejszy, uśmiechać sie bedziesz częściej i nie bedą cie drażniły cudze żarty. Coraz zdrowsza wątroba to coraz lepszy humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zdrowa watrobe i znam sie na zartach,ale teraz to tylko o podrywaniu temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×