Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gościu widocznie masz jakiś problem nie pasuje Ci nie czytaj to takie proste Podchwytliwa..o tą dusze dbam jak najbardziej..haha..nieczyste myśli oczyszczam Ja dzisiaj chyba rycynkę sobie zrobię..minęły dwa tygodnie..a fajnie to znoszę;-) Ale u mnie sypie śnieg..szok normalnie..pewnie zaraz będą mówić ..jak to nas zima zaskoczyła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad_2014
Witam, kawę robię, ktoś chętny? ;) Gość nam się tu znów od rana wypróżnił, to ten co wiele wnosi na to forum, głównie brzydki zapach, Mnie dobrego samopoczucia, które mam zawsze nikt nie jest w stanie zepsuć, a na pewno nie taki mały człowieczek. Podczytliwa, ja biegam cały rok, do czego i Ciebie zachęcam, to mi 2 tygodnie na kondycję nie wpłyną ;) Głodujemy razem? Ale będzie odjazd! ;) Moniuszka, ja masek nie noszę, bo nie muszę, pisałem Ci ;) Podrywać Was dziewczyny zawsze będę, nie ma na mnie rady ;) Lee, ma złoty: 1 szklanka napoju owsianego 3 namoczone morele 5g fifi suszonej pokrojonej 2 łyżki otrębów owsianych 1 łyżeczka siemienia lnianego ;) Żółty jest mocny, co Lee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo tak dobry humorek to podstawa,małych ludków to tu jest dostatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątroba zregenerowana-czystość,euforia i magia dusz;-) Nieoczyszczona to deprecha, łaknienie sporów i znaczny krytycyzm Brak poczucia humoru- objaw poważnego zanieczyszczenia organizmu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty juz zniknełas Moniuszka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad_2014
Gościu, tyle żeś się tu wcześniej naprodukował, o zaśmiecaniu forum, a tu patrz, nerwy c**puściły i z tematu wątroby wypadłeś, zamiast dawać nam dobry przykład, Dam Ci gościu przyjacielską radę: życie jest wredne, a ludzie, których spotykamy są naszym odbiciem, więc jak ktoś jest kretynem, to wid******oło samych kretynów, jak ktoś jest niedopieszczony, to widzi tylko niedopieszczone mamuśki, jak ktoś jest durniem, to ma tak fatalnie, że nikogo innego niż durnia nie spotka, Zastanów się nad tym, chcociaż nie wiem, czy masz taką zdolność, poza tym myślenie boli, ja wiem...:, Gdybyśmy przeszli na maile, to czym byś się gościu podniecał Twoje życie byłoby jeszcze bardziej puste :( Drogie Panie, ignorujmy tych gości, bo ruszanie g***a powoduje, że ono jeszcze bardziej śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiklob
OO tak konradzie wallenrodzie,ignorujmy tych gosci,juz czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiklob
Pa pa Lee__,buziaczki najsłodsze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad_2014
Lee, jesteś wyznawcą Harego Krishny? ;) Wiesz, co znaczy ta mantra? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad_2014
Czego Ci Lee życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiklob
konrad_2014,a zyczysz mówisz,no dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieżba
a te goście niedobre fujarki,a fe tauujmy swe ciała,kolczykujmy i wpinajmy kłódki do nosa :-) ona jest wyznawczynią nietzchego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piegża
postawić kolorowego klocka... niesamowite...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleś się naprodukował kondradku posladku... pisałem -załóżcie własny topik,wątek,temat- pt.zdrowy styl zycia albo wynurzenia niedopieszczonych mamusiek albo wieści z piaskownicy albo pamiętnik koniowalika, rozumiesz Alibabo,calineczko,predatorze, klęczący między udami patogenie wątrobowy ? teraz możesz znów się popisać exibicie forumowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ta mantra oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moniuszka,jakie ty mondre cycaty cytujesz :-) macie od gośc*****senkę na dobry dzień papa www.youtube.com/watch?v=CNqGI8iQMb0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he he takie piosenki to tylko ortograficzna wkleja,ale siara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zapper nunczako,J.Taratajcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytliwaa
Lee ja wiem, ja wiem!....pewnie byłaś krótko bo...tęskniłas za nami ;) Wyjeżdzasz, na jak długo tym razem? Soczewica jest pycha, a jaki kolor robisz? Myślisz tez o glodowce, a jak długiej? Konrad co do jest napój owsiany? To kiedy ta glodowka? I jaka długa? Moniuszka jak tam rycynka, przytulasz juz kibelek? Greengo co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie.. na razie myślę o ty intensywnie..Podczytliwa Green i Pajączek się nam skrył ..w burakach teraz pewnie;-) Mam jakiś ciężki łeb dzisiaj popodrywajmy się trochę👄 Dzisiaj sprawdzę czy maja to 30%h2o2..Lee pewnie zaczniesz po powrocie..milej pracy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiliście może to? Owoce dzikiej róży zmielić w młynku do kawy. Pięć łyżek tego proszku zalać 3 szklankami wrzątku i zostawić na noc. Rano przecedzić. Kupić sorbitol (E 420). W piątek wieczorem wypić środek przeczyszczający (np. sól gorzka). W sobotę rano do szklanki z roztworem owoców dzikiej róży dodać dwie łyżki sorbitolu wymieszać i wypić. Położyć się na boku i położyć na wątrobę termofor z gorącą wodą. Po 30 minutach wypić kolejną szklankę z sorbitolem. Jest to bardzo radykalny sposób jednoczesnego oczyszczania wątroby i nerek, który można robić nie częściej niż raz w miesiącu. Nieumywakin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad_2014
Moniuszka oraz Nieumywakin, nie robiliśmy ;) sorbitol? ;) to trutka nie jest jakaś? ;) Podczytliwa, napój owsiany kupisz w zdrowej żywności ;) w kartonach,tak jak mleko sojowe ;) Głodówka jak się ciut ociepli, co Ty na to? na początek z tydzień? ;) Lee, kamienie wkładasz pod bieżącą wodę ;) albo do szklanki z wodą na parę godzin ;) Żeby naenergetyzować kładziesz w nasłonecznionym miejscu albo w świetle księżyca, np. na parapet ;) Jakie masz te minerały? ;) Leć szybciej z tymi czakrami, bo zioła trzeba ruszyć ;) przydadzą się do głodówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opokalipsa
lee jak ktoś szuka recept na zdrowie,to czyta WSZYSTKO jeśli napotyka opis propozycji seksu oralnego to co ma zrobić ? jak ominąć ? nie wiem ile masz lat,ale pomyśl czy na forum ogólnodostępnym o zdrowiu, chciałabyś czytać takie teksty --na kolanach między moimi udami-- to może ciekawy rodzaj ekspresji seksualnej - a nawet oralnej- ale miejsce niekoniecznie właściwe nie sądzisz ? pozdrawiam...🌼...nie na kolanach :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×