Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość podrazniona

Jak wybielić zęby ???

Polecane posty

Gość gość
Tez slyszalam o sodzie oczyszczonej,ale podobno niszczy szkliwo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerytkla
W wybielaniu nie ma dróg na skróty, a przynajmniej nie powinno być. Zabieg, w którym profesjonalnie wybielą nam zęby jest wart każdych pieniędzy i jeśli chcemy dobrze wyglądać, warto w niego zainwestować. Dostałam kontakt z polecenia do Indexmedica i widzę dużą różnicę po wybielaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panakotka
ja się zdecydowałam na wybielanie u http://www.j-dent.com.pl/ dentysta dostosuje indywidualnie do ciebie wybielanie, lepiej mieć zrobione wybielanie porządnie przez specjalistę, niż cieszyć się byle jakim efektem uzyskanym w inny sposób,taka jest moja opinia, osoby, która próbowała różnych metod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga wa
ja zdecydowałam się na wybielanie zębów produktem bit.ly/1ds1QAU i muszę przyznać, że teraz jest dużo lepiej, żadne pasty nie dały mi takiego efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecierac moczem odstanym z pierwszego siku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybielałam zęby w klinice Dental-Design Jaworska w Pruszkowie, koło Warszawy. Wybielanie odbyło się metodą nakładową. Najpierw zrobiono właśnie jakieś odlewy czy coś tego rodzaju, a później dostałam specjalne szyny i preparat do domu. Nic sama nie musiałam kupować, wszystko mój lekarz wybrał dla mnie sam. Co do efektów, to są naprawdę powalające! Nawet nie wyobrażałam sobie, że mogę mieć tak białe zęby, naprawdę daje to piorunujące efekty, polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że wybielanie zębów u dentysty przynosi efekty. Mój brat wybielał zęby tu: http://www.viscardi.com.pl/ i to świetna sprawa. Zęby wyglądają o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammmoskowa
No to ja chyba mam szczeście bo trafilam do dr Żarowa w Krakowie. Klinika Dentist okazała się być naprawde mega profesjonalną. Fakt troszke pieniędzy tam zostawiłam, ale wymieniłam wszystkie plomby na białe, teraz wybieliłam zeby... wzięłam sie konkretnie za swój uśmiech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybielanie u dentysty daje naprawdę fajne efekty, wybieliłam zęby u http://www.hercka.pl/ i teraz są piękne, chętnie się uśmiecham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie,super wybielenie daje woda utleniona z soda oczyszczona,polecam efekt zarabiasty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, nie gadajcie bzdur. Kolor zebow zalezy od substancji w srosku zeba, ktora przeswieca. Szkliwo jest bezbarwne. Wiec zadna pasta nie pomoze -- owszem, troche wybieli w sensie usuniecia plam i nalotu, ale nie zmieni koloru zebow! I nie ryzykujcie domowych sposobow i zestawow kupionychw drogerii -- moj dentysta powiedzial, ze to najwiekszy blad. Poleca Zoom, ktory jest bezpieczny, bo dziala na zasadzie utleniania.Nie, nie bede tu rekalmowac jego gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwazam, ze najlepsze metoda wybielania to taka ktora jest dobrana do naszych zebow. Jesli dentysta powaznie podchodzi do sprawy jak np. www.duodental.eu/ to wtedy mozemy byc pewni koncowego efektu oraz ze nie bedzie zadnych szkod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba najlepiej jak dentysta dobierze. ja bym się nie porwała na samodzielne wybielanie pastami które rzekomo są "uniwersalne" koleżanka tak zrobiła i i tak skończyło sie w gabinecie. U mojego dentysty www.przychodniadental.pl/uslugi-2/wybielanie/ można dostać specjalnie przygotowane nakładki na zęby, których się juz potem samodzielnie uzywa na noc. zastanawiam się własnie nad nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak byłam na wybielaniu to najpierw oczyścili mi zęby z osadu, potem nałożyli żel i dopiero potem naświetlają lampą. Na fotelu siedziałam jakąś godzine, na pewno nie dłużej. Po zabiegu na zęby nakładają żel, który ma na celu zmniejszenie nadwrażliwości po wybielaniu. A wybielałam w gabinecie doktora Marcina Krywulta w Katowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka 2379
Kiedy byłaam w Indiach odkryłam niesamowity sposób czyszczenia zebów - szczoteczkami z drewna arakowego- to jakby szczoteczka i pasta w jednym. Zęby są czyszczone w sposób naturalny. Po powrocie do Polski znalazłam te szczoteczki w dwóch sklepach- pod nazwą Miswak kupilam na www.zielonysklep.com , raz tez pokazały sie na allegro. kosztują ok 34 zł natomiast jest to trójpak. przesyłam też link do zdjęcia szczoteczek: http://zielonysklep.com/pl/kosmetyki/szczoteczka-miswak-natural-pakiet-3-szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soda oczyszczona - hmmm nie probowalabym. ja uzywalam bialej perly systematycznie i wybielilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy ajona, trochę systematyczności i w zasadzie problem macie rozwiązany. A czasem zęby powrócą do zdrowia. Jeśli pozostawicie je same sobie, to będą wyglądały fatalnie, możecie doprowadzić barwę do dramatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybki efekt tylko u stomatologa, natomiast systematyczne używanie wybielających past do zębów jest tańszym rozwiązaniem, nawet jeśli stosujemy te droższe pasty np: http://superpasty.pl/pasty-wybielajace-do-zebow bo tylko one dają pożądany efekt. Sprawdzone osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metod jest kilka, ale myślę, że najlepiej się wybrać do specjalisty, żeby mieć pewność o skuteczności zabiegu i o tym, że zęby będą bezpieczne, że nic się z nimi nie stanie. Ja byłam na wybielaniu w Dental Services i bardzo jestem zadowolona z zabiegu. Każdemu mogę go polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×