Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość aniazam
Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu nikolla80.........................Kraków..........26........04.04.2007 hooda............................Katowice........29........02.04.2007 Ania75........Ania..............W-wa.............31.......10.04.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniazam
Ania75 Gratulacje - jestes z topiku " od maja staranka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak własnie stamtąd, tylko staranka rozciągnęły mi się w czasie i zrobiły się wakacyjne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniazam
Aniu najważniejsze, ze sa efekty!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Tobą, i tak statystycznie krótko się staraliśmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniazam
Aniu a jak z samopoczuciem?Nudnosci są? Byłaś juz u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłam jeszcze u lekarza, mam wizytę na 16.08. Jak zaczął mi sie spóźniać okres zrobiłam test, na którym druga kreska była ledwie widoczna, odczekałam kilka dni i w piątek zrobiłam test z krwi - wynik 86,8, a dzisiaj tak juz dla potwierdzenia zrobiłam sobie jeszcze jeden test i dziś ta druga kreska jest różowiutka i wyraźna. Według dnia zapłodnienia to ok 3 tydz, licząc od ostatniej miesiączki 5 tydz. Co do objawów, to praktycznie przez cały dzień mnie mdli i kręci mi się w głowie. Dokucza mi czasami ból w dole brzucha no i piersi są wielkie, ciężkie i bolesne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze i was spytac. czy torbiele sa grozne w czasie ciazy? podczas usg lekarz wykryl mi torbiel 4-5 cm, w eufori ciazy i chwalenia sie tym jakos ta info eszła u mnie na 2 plan, a teraz sie zastanawiam czy oby napewno to nicv grozneg? jak zapytałam lekarza czy to sie jakos leczy, usówa czy cos odpowiedzial ze nie i tyle czy oby napewno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się do tabelki Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu nikolla80.........................Kraków..........26........04.04.2007 hooda............................Katowice........29........02.04.2007 Ania75........Ania..............W-wa.............31.......10.04.2007 Izawik........Iza.............Poznań.............29.........02.04.2007 jestem wypompowana i nic mi się nie chce. Tylko spać mogłabym cały czas. Nawet nie muszę pić i jeść. No ale to raczej niewskazanae, pomimo tego że żołądek podjeżdża do gardła. Moja wizyta przesunęła się z dnia jutrzejszego na sobotę. Chyba się wykończę tym czekaniem na mojego gin. Chcę już wiedzieć coś konkretnego, bo jeszcze nie byłam u gin, a tu już w niedzielę kończy się 7 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia277
izawik a kiedy miałas dostac @. Liczysz 7 tydz od poczęcia czy od ostatniej @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli ja licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki jestem w połowie szóstego tygodnia :-) Ale super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka123 licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki właśnie kończy Ci się 5-ty tydzień, a termin porodu liczony tą samą metodą to 12 kwienia. Do daty ostatniej miesiączki dodajesz 7 dni i odejmujesz 3 m-ce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie jem wszystko na co mam ochotę, ale od jakiegoś czasu zauważyłam zmniejszony apetyt. Faszeruję się owocami i warzywami, bo to wiadomo witaminy. Ale jak będę miała ochotę na frytki, to na pewno sobie nie odmówię raz na jakiś czas. Warto dbać o dietę w czasie ciąży, zeby dostarczyć maleństwu wszystkiego co najlepsze, ale na pewno nie należy się zmuszać do jedzenia czegoś na co nie mamy ochoty. A co do herbaty, myślę, że lekka nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi351
witam dziewczyny ja wizyte mam dopiero 16 sierpnia bo mój lekarz na urlopie ja ostatnia @ miałam 18 czerwiec więc który to w końcu tydzien bo się juz pogubiłam pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, nie bylo mnie kilka dobrych dni, pojawialam sie na stronie 2 i 3... sporo nas jest, przyszlych mamus na wiosne 2007 :-) wg moich wyliczen jestem w ciazy od 3-5 lipca, ostatnia @ miałam 17.06 - ale mam dlugie cykle okolo 34-36 dni, zatem wyliczam termin na koniec marca/ poczatek kwietnia. zrobilam test 24 lipca, bylu 2 krechy, potem poszlam do lekarza, potwierdzila ciaze na podstawie badania gin., teraz jest na urlopie, zate,m czekam do jej powrotu, nastepna wizyte mam 21 sierpnia, pojde juz zw ynikami krwi itp. i dowiem sie na pewno wiecej o moim malenstwie. przez 2 tygodnie mialam straszne mdlosci i nudnosci, zawroty glowy, ale po jednym dni apogeum kiedy to myslaalm juz ze zejde z tego swiata minelo. teraz tylko czasem zle sie poczuje, z rana jest mi niedobrze, ale ogolnie da sie zyc. piersi mnie bola jak dotykam, sa bardzo wrazliwe. milo jest odkrywac takie objawy u siebie. pisze o tym, abysy sie dobrze poznaly... nie moge sie doczekac wizyty u lekarza... no i badania usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,powiem Wam szczerze, że jestem drugi raz w ciąży a zagubiona jak przy pierwszej. Podobno każda ciąża jest inna. Ja na razie mam mdłości jak przy pierwszej. A co dalej? Ale nie pamiętam kilku rzeczy. Wiem że przy pierwszej nie jadłam surowych kiełbas, tatara, serów pleśniowych. I nie mogę sobie przypomnieć czy pasztetu też nie zaleca się jeść. Czytałyście coś gdzieś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-tak, nie mogę niczego znaleźć na temat tych leków. Wiem tylko że mój torbiel miał średnicę 4 cm. Nie pamiętam nawet (to było 1,5 roku temu) czy to były globulki dopochwowe czy jakieś tabletki doustne. Mam spytać swojego gin jak będę u niego w sobotę czy załatwisz to sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny. Trzymajcie kciuki bo ja jutro rano robie test choć teraz nie mam żanych objawów ciąży a staranka były cały lipiec. Do usłyszenia jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelusia pisz szybciutko jaki wynik testu, ja oczywiscie stawiam na dwie kreski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelusia - pisz prdko! izawik - dzieki:) nie nie pytaj swojego gin - zajmij sie wyłącznie soba podczas wizyty, ja sama wyjasnie sobie co i jak - juz troche wiem - dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowerska
Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu nikolla80.........................Kraków..........26........04.04.2007 hooda............................Katowice........29........02.04.2007 Ania75........Ania..............W-wa.............31.......10.04.2007 Izawik........Iza.............Poznań.............29.........02.04.2007 flowerska.....Ewa.............Londyn............28........19.04.2007 Udalo sie nam w pierwszym miesiacu staran. Wiem dopiero od 3 dni a maz jeszcze nie, bo szykuje mu niespodzianke. Tak sie ciesze. Ta data to narazie liczona ksiazkowym sposobem, dopiero wybieram sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dopisuje swoje imie. A dziś idę go gina, już drugi raz, ciekawe czego się nowego dowiem :-) Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu nikolla80.........................Kraków..........26........04.04.2007 hooda.........Ania..............Katowice........29........02.04.2007 Ania75........Ania..............W-wa.............31.......10.04.2007 Izawik........Iza.............Poznań.............29.........02.04.2007 flowerska.....Ewa.............Londyn............28........19.04.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
Pozdrawiam ! a ja się czuję cudownie !!!! Moje ciało jest wrażliwe - i łatwo je pobudzic - przez co moja miłość spóżniła sie do pracy. ) 0 mdłości - oby tak dalej !!! na sniadanie zjadłam lody. :) ogólnie jestem głupio ucieszona sama nie wiem czy z jakiegoś powodu. Ot tak poprostu .te hormony dziwnie na mnie wpływają - heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolla super ze sie tak czujesz:) ja niestety dzis potwornie sie mam:( :-o kotar, kichanie, pieczenie gardła, nos i uszu nawet. łe:( ja chce spac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×