Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Hej. A więc robiłam test dziś rano no i nic nie wyszło. Poprostu jedna krech ale do tej pory nie dostałam. Więc zrobię badanie z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
przypominam naszą tabelkę :) Dopisałam Swoje imię Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu nikolla80......Monika..............Kraków..........26........04.04.2007 hooda.........Ania..............Katowice........29........02.04.2007 Ania75........Ania..............W-wa.............31.......10.04.2007 Izawik........Iza.............Poznań.............29.........02.04.2007 flowerska.....Ewa.............Londyn............28........19.04.2007 Mam pytanko to będzie wasze pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie poprostu zrtobię badanie z krwi. Jest to mój 32 dc. Więc ciąże albo nie- wykryje. Np mój gin zabronił mi kupować testy z aptek. Kazał mi tylko i wyłącznie chodzić na badanie z krwi. Ale ja go nie słucham. Czy jest mozliwość, że test Quick Vue nie wykrył ciąży a ja w niej jestem. Znowu będe mysleć jak pójde jutro na badanie. Jak pójdę z samego rana to wynik już będzie po południu. Ale lepiej wcześniej niz odwlekać . A ty Ania to jesteś już w ciąży, mamą. Przyznam, ze nie czytałam wcześniejszych waszych wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
Na razie nas mało - nie bedzie tłoku na porodówkach ;) moze kobietki sie jeszcze nie zoriętowały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
hmmm Testy - ja nie mam nic przeciwko u mnie wykryły ok 12 dniową cize - nie wybierałam najdrozszych Bobo-test i pre -test wtedy kreseczka dodatkowa nie była bardzo wyrażna - a zrobiłam wczoraj bo mi został jeden nietknięty - kresa to bije po oczach heheh. :) krew jest jednak najpewniejsza !! Zrób koniecznie - długo się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz. Tak naprawdę to w maju odstawiłam tabletki.I też od tego czasu się staramy. Nawet myslałm, że 08.08.2006 dostanę bo mnie tak dół brzucha bolał. Tak jakby mi go rozciągały. Ale do dzisiaj nic nie mam. Ani też żadnych objawów wskazujących na ciążę. Nie wiem bo wyczytałam też że śluz jest objawem ciąży. Tylko nie wiem na ile to prawda? A ty ile się starasz a może już jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
:) Jak wynika z tabelki juz się wystaraliśmy. Nie zajmowało nas to zbyt intensywnie - raczej nie planowaliśmy teraz - natura silniejsza po tabsach - róznie bywa mozesz mieć przez kilka miesięcy cylke bezowulacyjne - bajery z rozchwianiem cyklu - koleżanka miała tak niby okres sie pojawił po odstawieniu ale trzeci się nie pojawił i zaczęła panikowac że jest w ciazy - a test wyszedł niepewny - bardzo jaśniutka kreska tak może byc jak jest kobieta blisko menopauzy - i okazało ise że kolezance jajniki przestawały prcować - pózniej długo musiała się leczyć aby sie prawidłowo ustabilizowału hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
nie piszę tego aby straszyć ale powinno ise poczekać parę miesięcy z planowaniem dzidzi po odstawieniu - dla wspólnego dobra. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jeśli pozwolicie to przyłączę się do was (mam nadzieję że na stałe) U mnie na razie nie ma 100% pewności. Na razie tylko testowałam w domu. Dwa dni temu wyszły mi 2 kreski zrobiłam dziś jeszcze jeden i też wyszły 2, ale do lekarza jeszcze za wcześnie więc niecierpliwie muszę czekać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Margolcia, ja też jeszcze nie byłam u lekarza, idę dopiero 16.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowerska
Ja odstawilam tabletki juz w styczniu. Ale zaczelismy sie starac w lipcu i od razu sie udalo. Tylko jedna rzecz jest dziwna. A bylo to tak: 5 lipca poczatek miesiaczki 31 lipca test negatywny 8 sierpnia test pozytywny (powtorzony 10.08) I teraz nie wiem czy i tak mam liczyc od ostatniej miesiaczki, czy zalozyc, ze udalo sie niedawno. Wg ksiazek jestem na poczatku 6 tygodnia le juz sama niewiem. Szykuje sie na wizyte do lekarza. Ale zanim mi tu termin wyznacza to urodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, widzę że jest nas coraz więcej. Super. Napiszcie jak się czujecie, bo ja niezbyt dobrze. Jestem ciągle zmęczona i nie mam apetytu. Jutro idę w końcu do lekarza. Wiem że ciągle o tym marudzę ale nie mogę się już doczekać, bo na razie o ciąży świadczy tylko test, brak @ i kiepskie samopoczucie. Ale to już chyba wystarczająco, nie? Poza tym kręci się jakieś przeziębienie. Katar nie opuszcza mnie już od 3 tyg. Zaczyna boleć mnie gardło i na razie nic nie biorę. Jutro zapytam lekarza. W poprzedniej ciąży nie chorowałam, tylko miałam lekkie zapalenie ktrani w 6 lub 7 m-cu. A tu już na samym początku. No i jeszcze za tydzień wyjeżdżamy nad morze. Mam nadzieję że tam zupełnie się nie rozchoruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
Flowerska - ja bym stawiała na okolice 11 kwietnia - ale pamiętajcie ze tylko 5 % kobiet rodzi w wyznaczonym tak terminie - ale CZAS WIEKANOCNY będziemy miały gorący !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowerska
No, jakos nie widze malowania pisanek na przyszla Wielkanoc. Obejdzie sie chyba tez bez wielkich wypiekow i szynek, bo jak i kiedy. Za to w prezencie przyjdzie nam na swiat taki maly kroliczek, czy kurczaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniazam
dziewczyny gdzie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniazam
Po ustaleniu daty ostatniej @. A byłaś juz u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniazam
A nie boisz się tak częstego USG we wczesnej ciązy.Teraz kształtuje sie układ nerwowy i mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, u mnie dziś wyszły dwie kreski na teście. @ miałam dostać 10 . Tak więć jestem taka szczęśliwa, i mogę dołączyć do was. Boli mnie brzuch i nie wiem czy mogę coś brać i co? Doradzcie mi również kiedy iść do lekarza. Pozdrawiam mocno przyszłe i obecne mamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik mozesz brac tylko no-spe 3xdziennie! ja bralam ja od samego poczatku ciazy (5 tydzien) niesety az do samego konca (37 tydzien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
A ja właśnie wróciłam ż żagli - było super , wietrznie ale si wyżyłąm !!!! opchałam się pstrągami, i teraz tylko do łóżeczka i spać :) dalej 0 mdłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Ja do tej pory pisałam na pierwszych objawach ciąży, ale wczoraj okazało się, że objawy rzeczywiście były ciążowe i pierwsze obliczenia wskazują na poród 21 kwietnia. Jestem mamą 2-letniej córki jak izawik i mam przeczucie, że tym razem będzie chłopak. Może w te przeczucia nie wierzycie, ale akurat moje mają zawsze pokrycie w rzeczywistości. Zresztą czuję się zupełnie inaczej niż poprzednio. Bardzo ciągnie mnie brzuch i mam mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
Super ze jest nas coraz więcej ! Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w środę idę do lekarza, ciekwae co mi powie. Mam nadzieję, że wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie nadal brak @ i trochę pobolewają mnie piersi więc z każdym dniem coraz bardziej wierzę że jestem w ciąży. Nie wiem jak to jest u was ale ja cały czas o tym myślę. Zastanawiam się jak sobie z tym wszystkim poradzę, czy dzidzia będzie zdrowa. Być może jest tak dla tego że to moje pierwsze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadia tym sie nie sugeruj. ze czujeszc sie inaczej.Ja tez czulam sie inaczej w obu ciazach , a mam dwie sliczne dziewczynki,co mnie akurat bardzo cieszy, bo wolelismy z mezem coreczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×