Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość k a r o l i n a
hej, a u mnie nadal brak - @ :):):), test już czeka w szafce, jeszcze odczekam do końca tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u lekarza bylam, zaraz po tym jak zrobilam test. Gin potwierdzila ciaze, teraz jest na urlopie i natepna wizyte mam dopiero na 21 sierpnia, wczesniej mam zrobic badania krwi. zatem 7 tydzień ciązy? ale zarodek ma dopiero 4 tudzien i chccąc wiedzieć, jak teraz wygląda i co sie obecnie rozwoja, taki czas mnie ma interesować? no i mnie i Ty natraszylas, ze to moze trwac połowe ciązy, jak u mojej mamy. czy ja dam rade!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Ja jestem nieco bardziej zaawansowana.Termin na październik 2006, pozdrawiam Was serdecznie i życzę duzo zdrówka. Izawik, mieszkamy blisko siebie, bo ja jestem ze Swarzędza k/Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej karolina, trzymam kciuki i życzę tego by wyszły 2 tłuste krechy :-) muminka, wydaje mi się że w prasie podają zawsze wiek ciąży czyli musisz sobie czytać tygodnie od ost @ , poczytaj sobie to http://twoja-ciaza.com.pl/czlowiek1.html janiol23, fajnie że spotkałam w końcu kogoś z moich okolic :D odezwij się od czasu do czasu. A jak Ty znosisz ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k a r o ł i n a
czekaj jeszcze ile masz prosiakow w doma?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim ciężarówkom, tym które już wiedzą , że noszą skarb pod sercem i tym które dopiero się o tym dowiedzą. Życzę Wam wszystkim żebyście znosiły ciążę podobnie do mnie. Zero nudności, zero wymiotów i wszelkich innych dolegliwości, pracowałam do szóstego miesiąca - a teraz sobie odpoczywam w domku. Życzę aby jak najwięcej z Was dołączyło do szczęśliwie oczekujących mam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej karolina, prosiaki,czyli dzieciątka,tak? a może mężuś też się zalicza? ;-) moja córcia Wiktoria skończy 12 sierpnia 2,5 roku. Bardzo żywy i czasmia kapryśny skarb :-) a u ciebie? kiedy robisz test? a zdradzisz swój wiek? ja mam 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
witam -kobietki Jest to moja pierwsza ciąża - sa dwie kreseczki 4 tydzień. wiem że do gina najlepiej 6 tydz Ale- -----czy mam pójsc do zwykłego gina ( nie mam swojego stałego - wstyd się przyznać ale ostatni raz byłam wieki temu ) -----czy do przychodni - tan gdzie się chciałoby ewent rodzic - mieć od poczatku prowadzącego .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
a czy to normalne że boli dół brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamonka
witajcie dziewcznta a raczej mamusie. Dołanczam do waszego grona.ostatnią @ miałam 25 czerwca. Zrobiłam 2 testy obydwa pozytywne. dzis wybrałam sie dolekarza. Ale wruciłam lekko zawiedziona. Położna zrobiła tylko wywiad środowiskowy ustaliła termin porodu na 2.04,2007. i tyle z ginekologiem widziałam sie 2 minuty inawet nie zbadał mnie o nic mnie nie pytał tylko wystawił skierowanie na usg. w następny wtorek ide do innego ginekologa do którego chodziła moja szwagierka. To już 6 tydzień i ja to wiem. co do mojego samopoczucia to strasznie bola mnie piersi i wieczorkiem duł brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamonka
ciesze sie razem z wami. Mąż juz małą dzidzie nazywa Tosia. tak bardzo chce dziewczynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Wam z całego serca. Ja już za niecałe 3 m-ce będę miała Nasze maleństwo. Życzę Wam, abyście ciążę przechodziły bez rzadnych problemów. Jeniol, a gdzież Ty sie podziewałaś tyle czasu? Zapomniałaś już o topiku październikówek? Wracaj do nas. Razem raźniej :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe dziewczyny :-) nikolla, Ja chodzę prywatnie do lekarza i rodziłam oraz będę rodzić w szpitalu w którym on pracuje. tak jest chyba najlepiej. No i najwaznieszje to mieć zaufanie do lekarza.Ja jestem bardzo zadowlona ze swojego. Ale przy pierwszej ciąży (w I poł) chodziłam do innego i po prostu katastrofa (państwowo). Niestety za jakość trzeba płacić. Mnie też na pocztątku bolał brzuch.Teraz już trochę mniej (6 tc). mamonka,faktycznie radziłabym Ci poszukać innego lekarza. Zupełny brak profesjonalizmu. Mamy ten sam termin porodu (wg moich obliczeń). Moja ost @ była 26.06. To Twoje pierwsze dziecko? Skąd jesteś? Napisz coś o sobie,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, GRATULUJĘ wszystkim noszącym nowe życie, a za te, które jeszcze czekają na chwilę testowania... POWODZENIA :) Ja 1.08. zobaczyłam dwie kreseczki na teście, jedna wyrażnie jaśniejsza. Następnego dnia rano zrobiłam kolejny, wynik taki sami, też jedna jaśniejsza. Od 4 dni bolało mnie niesamowicie podbrzusze, głównie w nocy, ból mnie budził kilka razy. Wtedy myślałam, że to zapalenie jajników :) Byłam u lekarza wczoraj, badanie potwierdziło ciążę, choć usg wykonane po południu... jedynie zgrubienie endometrium, jeszcze nie widać pęcherzyka płodowego. Na bóle biorę na noc dwie no-spy, rano jedną. Lekarka powiedziała, że skórcze w tak wczesnej ciąży mogą maleństwu zaszkodzić.. no-spa nie, można do 4 na dobę. Mam 24 l. , to będzie nasze pierwsze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wedle moich obliczeń metodą N. termin wypadnie na 8 kwietnia. Odnośnie bóli martwiłam się, że to ciąża pozamaciczna, ale to zgrubione endometrium (8,9 mm) jak dla mnie świadczy o tym, że nasze maleństwo umieszcza się prawidłowo, a nie gdzieś indziej, poza macicą. Wasze bóle początkowe... dodatkowo mnie uspokajają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowo zaciążoną mx3 :-) gratuluję 2 kresek na teście!! myślę że przynajmniej do kwietnia będziemy trzymać się razem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie trochę się zdiwiłam że takiego okreslenia użyłas. Trochę mi nie pasowało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi351
witam wszystkie kwietnióweczki z chęcią dołączam się do was też czekam na maluszka mam juz córeczkę 5 latek a teraz celowałam w chłopca ale najważniejsze żeby było zdrowe. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamonka
izawik. to nasze pierwsze dziecko mam 26 lat jestem z Warszawy. we wtorek ide do lekarza jeszcze raz. dzisiaj chodze cały czas zmęczona i robi mi sie niedobrze.dobrze że jutro jeszcze wolne. najgożej jest w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi351
ja w pierwszej ciązy bardzo wymiotowałam szybko sie męczyłam i wogóle strasznie sie czułam a teraz jest zupełnie inaczej tylko sennośc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, z tą sennością to u mnie też ostatnio ciężko,a zdrzemnąć się nie ma jak przy 2,5 rocznym dziecku :-) żeby chociaz chciało spać ze mną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana :-) no to chyba zaczynają się u mnie mdłości i drażnią mnie niektóre zapachy,a do tego mam bardzo wrażliwe brodawki. Bolą nawet jak ocierają się o materiał bluzki. Ciekawe co będzie dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) izawiku przyłanczam sie:) tym bardziej ze mx tu widze:) czesc kochana:) ale fajnie:) my z mx znamy sie z topiku slubnego:) ja ostatni @ miałam 3.06 wiec byc moze załapie sie na marzec a nie na kwiecien wiec sie zastanawialam czy dołaczyc do was czy do marcówek no ale jestem tu:) ból podbrzusza jest objawem normalnym - ja go miewam juz długo, czytałam gdzies ze to dlatego ze macica i wszystko inne sie rozrasta, i tez sie ratuje nos-pami- ale juz w skrajnych niewytrzymaniach. jutro ide na prawdziwa piersza wizyte - prywatna niestety- ale do lekarza ktory pracuje w szpitalu gdzie bede rodzic:0 mial;em poczekac z tym jeszcze 2 tyg - wtedy bym nie palcila za wizyte - znajomosci - znajoma położna- dar z nieba:) - ale juz z nerwow nie moge wyrobic, trudno zaplace, chce wiedziewc czy wszytsko ki i zrobi mi usg:) pierwsz wizyta z objawami ciazy u gina do ktorego chodzilam dotychczas to normalnie traumatyczne przezycie - az szkoda pisa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tiki-tak, szukałam Cię na innym topiku. Będziesz czytała moje zdublowane wypowiedzi :-) czekam z niecierpliwością na wynik Twojej pierwszej wizyty u lekarza. Ja jeszcze muszę poczekać tydzień :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tiki, miło Cię tu widzieć. Wiesz, ja mam obliczone na 8 kwietnia, ale może być dwa tygodnie wcześniej, albo później... Ja byłam przeszło dwa tygodnie przeterminowana, więc wstrzeliłam z urodzeniem się w urodziny mojej mamy. Może nasze dziecko też poleniuchuje i w moje się urodzi a zarazem w Babci :) Często się wściekam, wszystko mnie wnerwia, zwłaszcza mój facet... no.. i jak tylko widzę łóżko, to zaraz zasypiam... nawet po powrocie z zakupów, w środku dnia. Podobno nie należy sobie tego odmawiać, bo to dziecko wt3edy zbiera siły i taka potrzeba jak sen jest ważna. Jutro mam tyle do zrobienia, że chyba nie zasiądę do kompa, przez najbliższy tydzień.. góry, więc też mnie nie będzie. Po powrocie umówię się do mojego lekarza. Acha, ja chodzę do prywatnej kliniki. Jestem \"obsłużona\" niesamowicie i czuję się tam bezpiecznie, spokojnie... lekarz analizuje moje obawy... troszczy się. Poród też planuję w klinice, ale nie w tej, tylko dalej, bo w Gdańsku. Tam jest pełen personel i full oddziałów łącznie z OIOMem dla noworodków, więc o nic nie będę się bała. Poza tym, wyśniłam to pewien czas temu, zanim poczęło się nasze maleństwo. Śnił mi się prywatny pokój z jasno-żółtymi ścianami, miła pielęgniarka, która podała mi mojego synka do karmienia i rana na brzuchu po CC. Później oglądałam zdjęcia klinik w trójmieście - prywatnych i znalazłam tą ze snów... te same drzwi, pościele, kolory, rozkład pomieszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ciekawe jest to co piszesz mx3. Często miewasz takie sny prorocze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):):):):):):):):):) zobaczyłam dziś moje maleństwo, ma juz 2 cm (to 6 tydzien i około 2 dni), słyszałam jak bije serduszko - jestem oszołomiona - jakie to cudne przezycie!:):):) termin wyznaczył mi na około 28 marca:):):):) jestem happy! mam ochote krzyczec to całemu światu!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×