Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Chyba cos spartolilam...wiec jeszcze raz :) Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu nikolla80.......Monika..............Kraków..........26........04.04.2007 hooda..........Ania..................Katowice........29........02.04.2007 Ania75.........Ania..................W-wa.............31.......10.04.2007 Izawik.........Iza...................Poznań.............29.......02.04.2007 flowerska.....Ewa..................Londyn............28........12.04.2007 margolcia1....Beata...............Białystok..........25............?????? monika79.......Monika............Skierniewice......27........12.04.2007 mx2............Ania.................Gdynia.............24.........08.04.2007 aga*25**......Agnieszka........Legnica............25.........06.04.2007 Paulka123....Paulina............Kraków............20.........12.04.2007 maziaaa......Marzena...........Bielsko.............24.......??????? 21.............Monika........Krynica zdroj..........21........02.04.2007 LightBlue......Anka..............Oława..............25..........18.04.2007 koala-79.....Jola...............mazowieckie.........27.........18.04.2007 eveline23......Ewa............gdansk...............23..........21.04.2007?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Witam dziewczyny! Tiki-tak, bardzo miło mi poznać krajankę na forum:-). Ja od paru miesięcy jestem w Londynie, do Legnicy przyjechałam na swój ślub i tu dowiedziałam się,że jestem w ciąży:-) Flowerska z forum o cięzarnych kobietach w Anglii wiem,ze Ty mieszkasz na pólnocy Londynu. Ja mieszkam na pld-wsch i w Londynie będę za 3 tygodnie. jak będziesz po badaniach, to napisz parę słow jak je oceniesz. Ja 8 tydzień zaczynam w czwartek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doroteczka
Witam Wszystkie Przyszłe Mamusie!!!! W czwartek zrobiłam sobie test, bo pare dni spóźniała mi się miesiączka, bardzo się ucieszyliśmy gdy pojawiły się 2 kreseczki!!! Już następnego dnia poszłam do gina i on potwierdził ciążę!!!!! Powiedział, że Maluszek ma 5 tygodni. Ale chyba liczył od pierwszego dnia ostatniej @ (czyli 15 lipiec). Termin mam na 21 kwietnia!!! Ale test robiłam także wcześniej, bo 24 lipca i wyszedł negatywny, więc bobasek jest jeszcze bardzo malutki, z tego co czytałam, to od tych 5 tyg odejmuje się 2 tygodnie, więc maluszek ma ok 3 tyg. tak? Jak do tej pory tylko bolą mnie piersi i czasem tak jak przed @ podbrzusze. Ale nie jest to silny ból, więc jak narazie jestem happy. Mam nadzieję że nie dopadną mnie mdłosci. Następną wizytę mam umówioną na 18 września, mam do tego czasu zrobić badania: mocz, morfologię, swoją grupę krwi, glukozę. Mam nadzieję, że dzidziuś bedzie zdrowy. pozdrawiam wszystkie kwietnióweczki i inne przyszłe mamuśki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doroteczka
Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu nikolla80.......Monika..............Kraków..........26........04.04.2007 hooda..........Ania..................Katowice........29........02.04.2007 Ania75.........Ania..................W-wa.............31.......10.04.2007 Izawik.........Iza...................Poznań.............29.......02.04.2007 flowerska.....Ewa..................Londyn............28........12.04.2007 margolcia1....Beata...............Białystok..........25............?????? monika79.......Monika............Skierniewice......27........12.04.2007 mx2............Ania.................Gdynia.............24.........08.04.2007 aga*25**......Agnieszka........Legnica............25.........06.04.2007 Paulka123....Paulina............Kraków............20.........12.04.2007 maziaaa......Marzena...........Bielsko.............24.......??????? 21.............Monika........Krynica zdroj..........21........02.04.2007 LightBlue......Anka..............Oława..............25..........18.04.2007 koala-79.....Jola...............mazowieckie.........27.........18.04.2007 Doroteczka...Dorota..............Siedlce............24.........21.04.2007 Wpisałam się do tabelki. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowerska
Ok Aga Zobaczymy jak szybko sie ze mna skontaktuja. Dzisiaj w przychodni to tylko standardowe cisnienie, waga i osluchanie. No i pytania o leki i choroby przebyte. Rytyna. Odezwij sie jak wrocisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja tez miałam slub w Legnicy - 17 czerwca :) u Jana, a wesele w Majorce na Przenicznej:) a Wy gdzie balowaliscie?? juz nie wyrabiam z tym katarem - musze wkoncu do innego lekarza pojsc - to juz mi napewno samo nie minie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Tiki.... zdrowiej, zdrowiej... Ja dzisiaj byłam na bHCG i idę za dwa dni ponownie. Trzymajcie kciuki siostry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
mx - trzymamy mocno :-) a ja wlasnie mam dylemat. moj gon przyjnuje od 16 i zastanawiam sie czy do niego isc w zwiazku z ta malusinka jasnobrazowa plmka w sobote. wczoraj mialam skape zoltawe uplawy a dzis czysciutko. nie wiem czy jest sens zebym szla .usg i tak mi nie zrobi (dopiero w przyszlym tyg,) a na jakies leki na podtrzymanie to na podstawie tej plamki chyba sie nie kwalifikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczkaaaaaaaa gratulujeee!!!! 21 kwiecienn mojee urodzinki:D bedziee bobrzee ja mam termin na 2 kwietniaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponoswnie. :) Dzisiaj dostałam w koncu wypis ze szpitala. Lekarka zbadała, powiedziała,że slad po operacji bardzo ładnie sie zabliźnia. Nie mam niestety jeszcze wyników histopatologicznych, czy wraz z jajowodem usunieto mi tez ciąze pozamaciczną czy tez cos innego(?????) Kolejne badanie usg podtrzymało przekonanie,ze jestem w ciazy. To 5 tydzien.Wizyte u gina mam za 2 tygodnie, wiec przewidywany termin mojego porodu moze troszke ulegnie zmianie. Wynik bhcg rowniez jest bardzo dobry, ciąża rośnie. :) :) :) :) :) Przepisano mi kolejne opakowanie leku DUPHASTON. Dlatego zapytalam was czy bolą was piersi, bo moje bolą. I nie moge spac na brzuchu. ;) Bardzo sie ciesze,że tyle kobiet zaczyna sie wpisywac. Zycze wszystkim zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
a na jakiej podstawie lekarz stwierdza ze nalezy brac duphaston?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika79 jestem 2 tydzien po operacji( o ktorej pisalam wczesniej) lekarz prowadzący w szpitalu obawiał sie,ze po takim czyms ciązqa w tak wczesnym stadium moze obumrzec, wiec stad ten lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Lith Blue jeszcze bedziesz sie cieszyc! Ja dzis znow mam lekkie bole w dole brzucha:-( Dzięki flowerska, wracam 7 września i denerwuję sie na samą myśl,że muszę szukać tam lekarza, a poztym czytałam trochę o opiece w Anglii i nie najlepiej to wygląda chyba. Ja pierwsze wyniki i USG miałam robione w Polsce,a kolejną wizyte mam 4 września, więcjeszcze przed wyjazdem. Tiki-tak, my dopiero będziemy balować za niecałe 2 tygodnie na Spalonej w Arkadii:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
LightBlue ja tez sie boje do konca cieszyc ciaza. wszyscvy dokola mowia ze to moja psychoza, a mnie kazdy nowy nietypowy objaw przeraza. niegdy nie bylam histeryczka ale tu chodzi nie tylko o mnie :-) moze dlatego. te wwzystkie skurcze, bole krzyza, plamienia - wszystko przyprawia mnie o zawal serca. na szczescie 2 pierwsze juz minely a plamienie bylo tylko w sobote i tez baaaardzo malusie i absolutnie nie krwiste. Nie martw sie - mysle ze juz niedlugo sie uspokoimy i zaczniemy sie wreszcie cieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
Witam !! Moje rozmowy przeszły - takiego stresu nigdy dotad nie przeżyłam !!! dostałam wysokiego ciśnienia i cała noc nie spałam. Cud że egzystuję :( EHHHH - dla relaksu zacznę słuchać MOZARTA ( :) może to wpłynie na IQ malenstwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
Cieszę się ze nas przybywa :) uważam że nie mozna sie nad soba trząśc jesli do tego nie ma obiektywnych wskazań - takie zadreczanie szukanie w sobie objawów w końcu je wywoła. gin opowiadał mi o pacjentce która do 26 tyg latała na motolotni - niezła zawodniczka :P ja aż takiej fantazji nie mam i poza tym sie bym bała -- ale rolki - rowerek czemu nie !!!!!! wiem że dobrze jest pływać - ale ja akutat tego nie lubie moze macie jakieś pomysły ? ja sie wspinam po skałkach - ale teraz to odpada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... posluchalam Was poczytalam na temat kwasu foliowego i zakupilam go.. nie mam zadnych mdłosci , zachcianekk.. ale w ciazy jestem:) jedynie co mi dolegaa to po kazdym posilku boli mnie w prawym boku brzuchaa... wizyte mam na 12 wrzesniaa wiecc jeszcze duzoo czasu niepokojee siee.... kochane jakie soki polecacie..? co pijecie? co jest najlepsze... słyszlam ze sok porzeczkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane, piszecie o różnych upławach. Ja też mam coś takiego kisielowatego. Najlepsze jest to że jest to moja druga ciąża,aja zupełnie nie pamiętam czy wtedy też tak miałam. Ale skoro większość z nas to ma to chyba jest normalne,co? Poza tym to czuję się niezbyt dobrze. Męczą mnie mdłości i zgaga. chodzę po mieszkaniu i zastanawiam się co zjeść, a w rzeczywistości na nic nie mam ochoty. No ale coś muszę jeść i pić,nioe? Tylko co? Zjem chleb z wędliną-odbija się, zjem arbuza-odbija się ,wypiję łyk jogurtu i też się odbija. Najchętniej to bym nic nie jadła,ale tak nie mogę robić. W czwartek jedziemy nad morze. Mam nadzieję że tam nastrój i apetyt mi się poprawi. W pierwszej ciąży tak miałam. Jadłam tam z takim apetytem że szok :-) Wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
izawik - jesli chodzi o apetyt to ja mam chwile ze bym wzystko zjadla a za chwile nic mi nie smakuje. teraz przynierzam sie do sniadania i jakos nie moge sie zebrac. ale jak trzeba to trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja z dnia na dzień czuję się coraz gozej. Mdłości mam okropne. Dziś na samą myśl o kawie mało nie wymiotowałam. A kiedyś niue wstawałam bez kawy. Apetytu też raczej nie mam. Niby jestem głodna, ale chęci brak. Jem, bo jeść trzeba. Ciekawe kiedy to minie. Dziś zaczynamy 7 tydzień. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewita2510
Cześć dziewczyny. Jestem w 5.tc.Niedawo zrobiłam test. Niby się cieszę, ale też strasznie się boję. Czekam na wizytę u gina. zaczelismy sie z mężemstarac i orazu się udało. Nie spodziewałam się że tak szybko sie uda i chyba jestem przerazona.Pozdrawiam Was imam nadzieję ze razem przez to przejdziemy odważniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik ja mam podobnie.Jesc sie nie chce ale trzeba.Staram sie owoce i warzywa.Na obiadek najlepiej ryz z warzywkami gotowanymi czy duszonymi-po tym najmniej mnie zgaga meczy. A sniadania odbijaja mi sie do wieczora :( Mam nadzieje,ze to niedlugo przejdzie. Gratulacje ewita :) Na pewno razem przejdziemy to wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam wasze wpisy to stwierdzam że mam farta. Mnie na razie nie męczą mdłości ani zgaga, z jedzeniem też nie mam problemu bo nie mam zachcianek i smak też mi się nie zmienił, tylko coraz bardziej przeszkadzają mi wszelkie zapachy. Z objawów to ciągle pobolewają mnie piersi i szybciej się męczę (po południu chce mi się już spać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie co myślicie o malowaniu włosów w ciąży? I co pijecie? U mnie zielona herbata i rumianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia25
Ja dowiedziałam się w piatek o ciąży. Zrobiłam dwa testy. Dzisiaj byłam u lekarza i powiedział, że na 90% jest to ciąża. Jak przyjde za dwa tygodnie to zrobimy wszystkie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koalja najchętniej to nic bym nie piła. Co sobie zrobię (najczęściej kawa zbożowa z mlekiem) to zostawiam to niedopite. Herbata i czarna kawa w ogóle mi nie smakuje. To samo ze sokami. Jeszcze jedynie kompoty, trochę wody przegotowanej z miodem i cytryną, no i mam największą ochotę na Pepsi w szklanej butelce. Tylko to piję ze smakiem. Wiem,że to niezdrowe,ale co zrobić. Tak samo miałam w pierwszej ciąży. Wypijam tego tylko trochę, staram się w każdym bądź razie :-) Zdarzają mi się też zawroty głowy. Kiedyś przez chwilkę (dla mnie nieskończoność) miałam czarno przed oczami. Przestraszyłam się, bo nic nie widziałam. Po jakimś czasie to przeszło,ale pozostało nieprzyjemne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotia
hej wszystkim pierwszy raz sie odzywam ale podczytuje was od poczatku. Jestem w 8 tygodniu gin za mna i slyszalam bicie serducha dzidzi. Mieszkam od jakiegos czasu na cyprze a lekarze tu sa beznadziejni wiec kazde porady i nowinki bardzo mnie interesuja. Pozatym to podobnie jak izawik nic jesc mi sie nie chce, sokow pic nie moge, mam okropne nudnosci i czesto zgage ale jakos sobie daje rade. Mam tez wstret do owocow ale od czasu do czasu wmuszam sobie bo przeciez to witaminki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×