Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość sarita
hej mamuśki! co tam u was słychać?ja jutro idę do gina i będę miała pierwszy raz USG. strasznie się denerwowałam, ale byłam dzisiaj z męźusiem i moimi rodzicami w 2 róźnych, (oddalonych od siebie spory kawałek) duźych sklepach i w oby dwóch spotkałam moją panią doktor. mam poprostu do niej szczęście:)dzisiaj nie mogłyśmy sie powstrzymać ze śmiechu a co to dopiero będzie jutro kiedy spotkamy się w gabinecie:). to dobra specjalistka a przy tym wesoła kobietka- napewno mnie nie zawiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Dziewczyny,boli mnie żołądek,czy Wy tez tak żle sie czujecie?Dodatkowo nic mi sie nie chce i wszystko drażni... Najgorzej martwie sie tym żołądkiem,boli mnie pod mostkiem,cały czas czuję ten mój żołądek... Gin powiedział ze to nie ma zwiazku z ciąża,wiec co robic,nie moge nic brac,leczyc sie czyms,i cierpię.Pije jakies herbatki,ale mało pomaga. Juz nie wiem,co to jest.Uspokoję sie trochę,jak któras z Was tez ma takei bóle,bo nei wymiotuję tylko rozsadza mi ten żołądek. Moze to normalne w poczatkach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
hej Ewa! w sumie to nie mam takich dolegliwości, ale moźe warto by iść z tym do lek. ogólnego. on jak sobie z tym nie poradzi to może da ci skierowaanie do specjalisty. myśle ze warto spróbować bo po co masz się tak męczyć. trzymam kciuki. pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam-kazał brac nospę,której nie biorę-bo nie chce nic łykac,jestem w 6 tyg. Ju z sama nie wiem,moze to jakis ucisk tego żołądka jest czy co,i to nie zalezy od tego czy cos zjem czy nie...wczesniej przed ciaza nie bolał mnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
ale no-spe można zażywać będąc w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamy!!!! :-) niedawno tak sie cieszylam ze nie mam zadnych dolegliwosci zwiazanych z ciaza!!! no i zaczelo sie, wlasnie skonczyl mi sie 7 tydzien i juz od paru dni jest mi niedobrze, nie chce mi sie jesc!!! to znaczy nie mam na nic ochoty, najchetniej to bym spala i spala!!!!!!normalnie niemoc mnie dopada!!! czy musze rano na sile cos zjesc chociaz nie czuje sie glodna? pewnie napiszecie ze musze, ble..... Ewaa-78- mi tez lekarz powiedzial ze nospa jest bezpieczna i mozna ja lykac nawet w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka-nie martw sie,ja na poczatku tez nic nie jadłam,zupełnie straciłam apetyt,jem o połowe mniej niz jadłam,a miałam spory apetyt! Mało tego,cokolwiek robiłam z trudem,a jak juz ugotowałam zupe to jej nie przełknełam potem. Teraz jest corac lepiej,wciskam bułke na śniadanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Cześć dziewczyny, a ja już po ślubie:-) Na weselu czułam się rewelecyjnie, nic mnie nie bolało, nie miałam mdłości, za to wczoraj nie mogłam wstać z łóżka. Jak tylko coś zjadłam, lub wypiłam biegłam zwracać. To był koszmar. Wieczorem byłam bliska załamania. Dziś miałam USG przez brzuch i widziałam mojego dzidziusia, to było cudowne. Pływał sobie w fasolce, serduszko mu biło:-) A za chwilę poszedł spać i nie chciała się wcale ruszać, jak tata przyszedł go zobaczyć:-). Jestem taka szczęsliwa,że wszystko z nim ok.A od ostatniej wizyty schudłam 2 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
hej dziewczyny! miałam dzisiaj USG. poraz pierwszy widziałam dzieciątko na monitorze. dzidzia ma juź 24 mm ( lek. powiedziała ze to całkiem sporo, bo wygląda na jakieś 5 dni więcej). i to cudowne maleńkie serduszko:) znowu sie zakochałam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Monika 79, lekarz myślę wie co robi. Gdyby na USG wyszło coś złego, zaraz by interweniował. Czasem mogą być tkie brudzenia w spodziewanych terinach miesiączki. Mi powód plamień spec. USG wskazał jako krwiaczek pod pęcherzykiem z maluszkiem i odklejanie owego pęcherzyka na powierzchni krwiaczka w macicy. Dostałam Duphaston 3x dziennie i leżeć płasko trzeba nam było... Ostatnio jest dużo lepiej, plamki ustąpiły, a jutro idę na USG sprawdzić, czy krwiaczek się wyłuszczył i czy błonka przykleiła :) Acha, z uwagi na to, że mam bliźnięta, mogę być najpewniej marcową mamą. Dzieci marcówek są już większe, więc nie będę robiła zamętu i przenosiła się. Pozdrawiam ciepło wszystkie kwietnióweczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Jak sie czujecie? U mnie troche kiepsko -obnizony nastrój,chandra jakas czy co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, po przerwie. Dzisiaj ide do ginekologa, już wcześniej o tym wspominałam, ale baaaardzo sie boję. Wczoraj rozpoczełam branie 3 opakowania Duphastonu i powinnam dbac o siebie i jak najczesciej odpoczywac , a tak nie jest. :( Nie umiem siedzieć bezczynnie. A tym bardziej jak widze ,jak moja tesciowa robi mim łaske, ze mnie wyręcza w niektórych domowych pracach ,to mnie szlag jasny trafia. Paulka123 lepiej byc na czczo przed tymi badaniami :) i było by najlepiej , gdyby to był mocz pierwszy poranny :) aga*25** spóźnione , ale szczere życzenia wszystkiego najlepszego....aby spełniło sie to o czym marzysz............ I załapałam doła. Zauwazayłam,że mam tak teraz bardzo często...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestes sama-ja tez mam nienajlepsze samopoczucie...Dół,chandra,boli żołądek.Mam nadzieje ze to minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
mx3 - dzieki za dobre slowo. tego wlasnie mi trzeba :-). dzis caly dzien mialam leciuchne skurcze i klucia . widocznie tak ma byc, mam te bole od samego poczatku ciazy i jak na razie wszystko ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
a! i napisz koniecznie jak po badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U mnie straszna zgaga mie moczy nic nie mogę zjeść popołudniami, a jeżeli już coś zjem to zaraz zwrócę. Proszę napiszcie czy mogłabym na zgagę coś brać, może jakieś mleczko?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Cześć dziewczyny! Ja dziś też mam doła strasznego. Jutro lecę do Londynu, bedziemy tam z mężem do świąt, niby to tylko trzy miesiące,ąle ja nawet nie chcę o tym mysleć. Od wczoraj ryczę jak tylko o tym pomyślę. Przeraża mnie szukanie lekarza i układanie wszystkiego od początku, bo do pracy z przed wyjazdy teraz przecież nie mogę już wrócić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik, na zgagę można brać Rennie. Nie ma przeciwskazań dotyczących ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu nikolla80.......Monika..............Kraków..........26........04.04.2007 hooda..........Ania..................Katowice........29........02.04.2007 Ania75.........Ania..................W-wa.............31.......10.04.2007 Izawik.........Iza...................Poznań.............29.......02.04.2007 flowerska.....Ewa..................Londyn............28........12.04.2007 margolcia1....Beata...............Białystok..........25............?????? monika79.......Monika............Skierniewice......27........12.04.2007 mx2............Ania.................Gdynia.............24.........08.04.2007 aga*25**......Agnieszka........Legnica............25.........06.04.2007 Paulka123....Paulina............Kraków............20.........12.04.2007 maziaaa......Marzena...........Bielsko.............24.......??????? 21.............Monika........Krynica zdroj..........21........02.04.2007 LightBlue......Anka..............Oława..............25........14.04.2007:) koala-79.....Jola...............mazowieckie.........27.........18.04.2007 Doroteczka...Dorota..............Siedlce............24.........21.04.2007 Kasiulek123...Kasia...............W-wa...............26........30.04.2007 gotia...........Goska.............Cypr.................28.........01.04.2007 eveline23......Ewa.............Gdansk................23........21.04.2007 sarita...........Iza..............Bydgoszcz...........24........17.04.2007 krzyka..........Kasia............Lublin................28.........03.04.2007 wikke...........Magda...........Warszawa..........26.........02.04.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjj. Wczoraj byłam u ginekologa. Miałam robione usg. Widziałam bijące serce mojego malenstwa.Moja fasolka ma juz 1,9 cm, to już 8 tydzien. Przewidywany termin porodu to 14.04.2007, więc zrobiłam juz małą poprawkę w naszej tabelce:):):):):):):):):):):):):):):) Lekarz pochwalił mój ładnie zagojony po operacji brzuszek i po cichu powiedział ;) ,że mogę już sie kochac z mężem, tylko delikatnie. Hahahah, cwaniaczek jeden... Jednak najważniejsze co powiedział to to,że ciąża rozwija sie prawidłowo...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dawno mnie tu nie było ale byłam teraz 2 dni na szkoleniu w Wawie i nie miałam dostępu do kompa. U mnie bez zmian. Samopoczucie raczej ok tylko czasami jest mi niedobrze i te zapachy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
a mi się nic nie chce:( i ciągle mi się odbija:(, a jak wyjde na dwór to mi się jeszcze bardziej odbija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
ale poza tym jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
dziewczyny, a może napiszcie coc o sobie? czym się zajmujecie i takie tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
ja nie muszę nawet jeść... nawet bez jedzenia mi się odbija, a mojego mężusia to troszkę bawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dawno mnie nie było-prawie tydzień. Byłam u teściowej,bo w sobotę wyprawiała nam 5-tą rocznicę ślubu. Dobrze z nią mam :-) No i w niedzielę moje imieniny. Trochę gości było wspaniałe żarcie,którego ja niestety nie mogłam w pełni spróbować. Ale poza tym to czułam się tam dobrze i nawrt więcej jadłam. W każdym bądź razie mnie się tak wydawało ale przyjechałam do domu,zwważyłam się i okazało się że kolejny kg mi poszedł. To już teraz 3 kg w plecy. Kiedyś to chyba nadrobię co? ;-) No i staram się więcej pić. Najbardziej to wchodzi mi kompot z jabłek i no prawie wszystkie słoiki teściowej wypiłam. Obiecała,że jeszcze mi zrobi następne. Jestem w tej chwili w 11tc i zaczęłam czuć w podbrzuszu taki delikatny twardy wałeczek. To chyba macica zaczyna się powiększać,ale na razie jeszcze we wszystko wchodzę i brzuch mam płaski jak nigdy.Tylko piersi trochę się znowu zwiększyły i zrobiły się takie twarde i ciężkie.Mój mąż mówi że są super,ale ja na razie na żadne bara-bara nie mam ochoty. Biedaczek :-( A jak to jest u Was? Macie ochotę na seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu nikolla80.......Monika..............Kraków..........26........04.04.2007 hooda..........Ania..................Katowice........29........02.04.2007 Ania75.........Ania..................W-wa.............31.......10.04.2007 Izawik.........Iza...................Poznań.............29.......02.04.2007 flowerska.....Ewa..................Londyn............28........12.04.2007 margolcia1....Beata...............Białystok..........25............?????? monika79.......Monika............Skierniewice......27........12.04.2007 mx2............Ania.................Gdynia.............24.........08.04.2007 aga*25**......Agnieszka........Legnica............25.........06.04.2007 Paulka123....Paulina............Kraków............20.........12.04.2007 maziaaa......Marzena...........Bielsko.............24.......??????? 21.............Monika........Krynica zdroj..........21........02.04.2007 LightBlue......Anka..............Oława..............25........14.04.2007 koala-79.....Jola...............mazowieckie.........27.........18.04.2007 Doroteczka...Dorota..............Siedlce............24.........21.04.2007 Kasiulek123...Kasia...............W-wa...............26........30.04.2007 gotia...........Goska.............Cypr.................28.........01.04.2007 eveline23......Ewa.............Gdansk................23........21.04.2007 sarita...........Iza..............Bydgoszcz...........24........17.04.2007 krzyka..........Kasia............Lublin................28.........03.04.2007 wikke...........Magda...........Warszawa..........26.........02.04.2007 Ewaa78.........Ewa..............Białystok...........28...........25.04.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej LightBlue gratuluję. Ciesze sie razem z Toba ze wszystko jest ok. A mezus sie pewnie ucieszyl z pozwolenia hi hi :) U mnei bez zmian. Mdłości wymioty bóle żołąsdka zawroty głowy. Zasypianie w kazdej możliwej pozycji. Do tego koszmarne wahania nastroju. Nighdy się tak nie kłóciłam z Miśkiem jak teraz. Cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×