Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Dzień dobry mamuśki w ten niedzielny poranek :) Pewnie wszystkie jeszcze śpią, przytulają się do mężusiów. Mnie już dzieciaki zgoniły z łóżka dawno. Miałam na noc chrześniaka, więc dwóch to juz musiałam wstać i pilnować. A jutro wizyta u ginka. Ale się denrwuję. Ciekawe copowie na ten mój cukier. No i czy zrobi mi jutro nowe zdjęcia dzidziusia. Mojego Miśka mozna wrzucić do tego samego worka. Ale ja już jestem przekonana, że ciąża tak samo działa na nich, jak na nas. I dlatego te nieporozumienia. Ja też noszę ciężkie rzeczy przy nim, jestem padnięta a on nic nie powie, nie pomorze, a jeszcze coś pysknie. Trochę przestałam na niego zwracać uwagę, bo dostałąbym chopla jakbym nie przestałą się nim przejmować. :) Mi też wardnieje brzuch, szczególnie jak przez chwilę idę szybciej. Ale to dodatkowo bardzooo boli. Powiem mu jutro o tym. Chyba muszę sobie listę zrobić rzeczy, o któych muszę mupowiedzieć. Bo i o szkołę rodzenia sie chcę wypytać. Tylko nie bardzo mi się chce na nią chodzić. :D Leniwa się zrobiłąm hi hi Mamo bączka jak się skończył wczorajszy wieczór? Mam nadzieję że jednak nei było tak źle. Ja już odpuściłam bycie idealną. Bo nei da się na każdym kroku być idealną. I mniej się człowiek denerwuje. Paulka olej tą ex... On jest z Tobą, będziecie mieli dzidizusia. A jego opisy może są właśnie po to, żeby Cię sprawdzić czy jesteś zazdrosna albo coś. Jest z Tobą i takzostanie! Co z tą Twoją piersią? Martwi mnie to... Ania75 ale Ty to masz szczęście! Chyba tylko Tobie mężuś pomaga. Chociaż mój twierdzi, że pomaga tyle że szok! Ja jakoś tego nei widzę. :D 21 jasne że damy radę! I tak musimy myśleć wszystkie! To najlepsze podejście. Evanikaaaoby nic nie było maluszkowi po tym oparzeniu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobiety! Od paru dni miałam jakieś dziwne przeczucie i w końcu dzisiaj zrobiłam test- nie jestem w ciąży. i trochę mi przykro, bo bo już pielęgnowałam myśl , że jestem razy dwa, a trochę mi przykro, bo gdybym była, to koniec pracy, którą dopiero zaczęłam i w ogóle. Ale najbardziej zabolało mnie to, że mój mąż bardzo się ucieszył, bo woli drugie auto, niż drugie dziecko i drugi dzidź skomplikowałby teraz nasze życie. Jest w tym trochę przewrotności losu, bo 5 lat temu ja byłam nieszczęśliwa z powodu pierwszej ciąży, a on robił wszystko, żeby żebym maluszka zaakceptowała. Wiem, że ciąża może czasem dać nieźle w pióra, ale cieszcie się. I życzę Wam dużo uśmiechu, chociaż mnie dziś smutno.Papatki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety ja głupia krowa jestem i żeby nie narobić sobie obciachu przed znajomymi, wzięłam się wczoraj za robotę i uszykowałam kilka sałatek, zrobiłam zapiekankę z makaronu,a mój mąż który mial mi pomóc w sprzątaniu zaprosił sobie jeszcze przed przyjściem naszych znajomych - kolegę i nic mi nie pomógł w sprzątaniu, bo stwierdził, że przecież kolegi nie wygoni, więc ja wysprzątałam całe mieszkanko na tip top. A gdy przyszli znajomi, było miło, ale mój mąż z kolegą tak sie zbetonili, że musiałam go rozbierać, bo był taki pijany. A teraz cierpi heheh ;-) bo ma kaca. I od rana mi mówi, jaka to kochana jestem. I nawet mi herbatki zrobił od rana. Zabiłabym go jakbym mogła. Dobra teraz zmykamy na obiadek do mojej mamy. Jeszcze muszę tylko pozmywać po wczorajszej imprezce i wczorajszy dzień niech pójdzie w niepamięc ;-) Miłej niedzieli. Cieszę się, że nie tylko ja mam męża POTWORA ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski, witam w niedziele. Wczoraj caly wieczor przeplakalam za mezem, a dzis jest juz lepiej. Wiem,ze wkoncu i tak sie przyzwyczaje,ze jestem sama. Njawazniejsze,ze dolecial szczesliwie:-) W nocy nie moglam spac, bo kazda zmiana pozycji powoduje,ze brzch mnie boli z boku. Od wczoraj mam obsesje urzadzania naszego mieszkanka na gorze u rodzicow i wkurza mnie,ze sama nic nie moge zrobic. Chetnie wzielabym sie za mega porzadki, mycie okien, podłog, szafek w kuchni itp, ale boje sie ze tylko sobie zaszkodze. Zdecydowalismy sie z mezem na pozostanie w domku u moich rodzicow poki nie znajdziemy jakiegos sensownego mieszkania. Zrobimy sobie oddzielnie gore, ktora wlasciwie jest juz gotowa po moim bracie, ktory tam wczesniej mieszkal i jakos to bedzie. Moze wytrzymam z tesciowa na nastepnej ulicy:-) koala napisz jutro jak bylo u gina i co powiedzial Ci o twardnieniach brzusia. evanikaa jak piszesz o tym swoim domku to tak Ci zazdroszcze,ze szok!Pewnie nie mozesz sie juz doczekac kiedy bedziecie na swoim:-) Juz niedlugo! A bol brzucha tez mam po prawej stronie, ale w nocy glownie i czuje to tak jakbym miala tam cos poobijane:-( Paulka jak tam piers? Leci krew jeszcz? Nie spotkalam sie z tym wszesniej. Mojej bratowej krwawily piersi,ale dopiero jak zaczela karmic. Mamo baczka Ty to masz dobre serduszko, ja bym sobie wyszla z domu, pojchala do jakiejs kolezanki i tyle bym kolo mojego Jarka skakala:- ) ale on juz wie,ze jestem wrena :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silka2
Cześć dziewczyny. Czy któraś może mi polecić fajne sklepy dla dzieci w Poznaniu? Chodzi mi o takie większe, gdzie znajdę duży wybór wózków, łóżeczek. Szczecin też w zakresie moich zainteresowań. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga smutasku nie smuć się, pamiętaj, że jesteśmy z Tobą i zawsze możesz się nam wypłakać. A zobaczysz do marca to bardzo szybko minie. Co do mojego męża to jeszcze szuka pracy, bo jak coś się trafia to za marne grosze. A jeszcze go aż tak mocno nie przypiliło, że może trochę powybierać.ALe ogólnie w naszym miasteczku z pracą jest naprawdę ciężko. A co do mojego serduszka, to zawsze jestem aż na siebie zla, że jestem tak miękka i nie potrafię się długo obrażać. a czasami by się przydało,żeby mu dać nauczkę. Wiecie jak moja córcia od wczoraj wojuje, jak oszalała. Wcześniej kopała mnie tak na dole brzucha pod pępkiem, a teraz już nawala koło żeber i to tak mocno,że aż przez bluzkę widać Dzisiaj mój mąż bawił się z nią. On jej pukał w brzuch a ona mu odpowiadala. Tak mu skopała policzek, a on tak się cieszył. Dobra zbieramy dupska na ten obiadek do mamy. Paulka ja nie słyszłam aby krwawiły piersi w ciąży, mi za to nieraz poleci troszkę tej siarki z cycuszków. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Madzia, najgorsze sa rozstania, teraz mi juz lepiej i wiem ze czas szybko leci. Boje sie troche jak to bedzie z praca po jego powrocie. Moj Jarek to nawet w Legnicy nie szuka, bo tu sa stawki smieszne i praca po znajomosci. Podania wysylal do Wroclawia i zobaczymy co bedzie:-) To Twoj maz juz kaca pozegnal jak ma sile z Igunia sie bawic:-)? silka2, pewnie jak jakas dziewczyna z Twoich okolic sie pojawi to cos doradzi, bo ja niestety za daleko mieszkam i sie zupelnie nie orientuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga kacor go jeszcze męczy, ale niech cierpi w środku. Stwierdził, że dopiero pomoże mu rosołek mojej mamy, ale on szykuje się już półtorej godziny. Idę go pospieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha to pocieszajace,ze nie tylko ja wszedzie sie spozniam przez grzebalstwo mojego meza:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula prosze no mi sie tu szybko usmiechnac :) Ja tez mam za dobre serduszko nie potrafie sie gniewac juz nie raz mowilam sobie ze tym razem nie popuszcze ale dupa zawsze pierwsza odpuszczalam Zeby mnie bola musial zas siegnac po apap, mlody kopie w dole brzuszka. Wczoraj juz sobie zalatwilam ta cesarke (mam wskazania) wieie lepiej jest jak ktos znajomy sie Toba zajmie, przynajmniej dbaja o Ciebie i na sama mysl o tym ze juz jest wszytsko zalatwione to sie przestraszylam bo to w sumie niedlugo aaaaaaa boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastaawialm sie co to sa takie drgania w brzuszku takie dygotania, a wczoraj na tym filmie dowiedzialam sie ze to niby czkawke mlody ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ale u nas tak jest zawsze. On w życiu na mnie nie czekał, a ja zawsze na niego. Ja stoję już zawsze w kurtce a mój mąż zakłada dopiero skarpetki. Wszędzie spóźniamy się przez niego. Na każde imieniny, urodziny, śluby. Nieraz biorę go sposobem i mówię, że jesteśmy umówieni pół godziny wcześniej, żeby zdążyć. On gorzej niż baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka, po pierwsze pieknie wygladasz, masz podobny brzuszek do mojego. A wracajac do wczorajszego filmu to ryczalam jak glupia, godzine pozniej wyszlismy na zakupy ale warto bylo bo oboje wpatrzeni bylismy w ten telewizor przez caly program. Wszystkie laski, ktore maja humory albo humorzastych mezow pozdrawiam. Mnie coraz bardziej dobijaja bariery fizyczne, naprawde meczy mnie zwykla codzienna kapiel i podnoszenie sie z kanapy albo lozka. Ale to chyba glownie przez ten bol zeber z prawej strony. W czwartek ide do poloznej to sie jej wyzale. Mamy dzisiaj piekna sloneczna pogode i idziemy sobie a specer do parku. Mezus bedzie probowal na mnie swoj nowy aparat, ktory kupilismy w polsce z mysla o dzidziusiu. Jak mi zrobi jakies sensowne fotki to pokaze na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka co do zębów to mnie też caly czas bolą, ale jakoś wytrzymuję bez brania proszków. Najlepsze jest to, że bolą mnie zapląbowane zęby. I to od razu trzy obok siebie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska dzieki :) ja niestety nie wytrzymuje bez proszkow. Mamus ingi ja niestety tez wieznie czekam na mojego meza a wszystkim mowi ze to onna mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka, usmiecham sie juz usmiecham:-) Jak zalatwilas sobie cesarke? Ja jestem ciekawa czy u mnie tez bede wskazania, b nie wiadomo jeszcze jak bedzie u mnie z tym lozyskiem, musze pomolestowac l;ekarza na nastepnej wizycie. bardzo chcialam rodzic naturalnie, ale skoro beda wskazania na porod przez cesarke to czemu nie:-):-) mI tez sie wydaje ze moj maluch ma czkawke, wczoraj 2 razy. Niestety nie ogladalam tego programu na 2 bo pakowalam meza i teraz bardzo zaluje, bo tak go chwalicie:-( Flowerska a ja dzis od rana nie moge sie do meza dodzwonic, ale skoro piszesz,ze jest ladana pogoda to jestemtroche spokojniejsza, bo pewnie do pracy poszedl i nie moze odebrac:-) Podeslij zdjecia jak bedziesz miala:-) madzia-dobry sposob, tez bede musiala sprobowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie aga, wiesz jak to z telefonami. A ja sie postaram sprawdzic, czy ten program nie bedzie powtarzany albo czy go ktos na emule nie udostepni do sciagniecia. A jutro na 13.00 ide do dentysty. Ale chyba nie wiele mi zrobia, bo w ciazy nie mozna robic rentgena, a bol jest typowy na kanalowe leczenie. Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie odezwal, spal sobie leniuch jeden:-) flowerska i zuzanka trzymam kciuki za wasze bolace zabki,zeby wreszcie bol ustal:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginekolog mi mowil ze powinnam miec cesarke z moim nadcisnieniem, ale znajac moje szczescie to jak zaczne rodzic to cieszynscy lekarze beda kazali mi rodzic naturalnie a boje sie skutkow, wiec zalatwilam sobie w prywatnej klinice okazalo sie ze kobieta ktora robi cesarki to siostra mojej znajomej (swiatek szkolnictwa) wiec szybko uderzylam i mam zalatwione, choc na pierwsze wizycie na ktorej bylam 3 stycznia i jej powiedzialam o cesare i moich watpliwosciach to nie bardzo chciala mi zrobic Jezuuuuuuuuuu ja zwariuje z tym zebem juz mi go 2 razy robil, wiec sie wkurzylam i we wtorek ide do innego dentysty bo ten to chyba tylko kase ze mnie wyciaga, robi mi zeby w ktoryh nie wyczuwam dziur a tam gdzie mam jedna dziure to jej nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane:) zazdrosze wszystkim tym dla ktorych mezowie sa mili dobrzy proponuja wspolny spacer do parku ja moge tylko o czyms takim pomazyc , moj facet nawet o tym nigdy by nie pomyslam zrobil sie okropny inny czlowiek pyskuje nic nie powie spokojnie a co najgorsza przestal przytulac , za reke chwycil mnie chyba ostatnio rok temu , jak gdzies idziemy idzie zawsze pierwszy ja zaostaje w tyle smutne.......... wczoraj przeryczaalam pol nocy , czulam sie okropnie , nie tak wyobrazalam sobie wspolne macierzynstwoo , niestety on to pomalutku wszystkoo psuje o tym ze jestem ladna ze mnie kochaa tez moge zapomniec mam teraz oczy pelne lezzz przepraszamm za te smutyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie ogladalammm tej drugiej czescii filmu, a na niej zalezalo mi najbardziej moze bedaa powtarzac zauwazylam u siebie przyplyww cellulitu :( najbardziej na nogach echhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka, ja tez zauwazylam, ze teraz coraz wiecej lekarzy to zwykli naciagacze, ktorzy chca Cie za wszelka cene przywiazac do siebie. Maoja dentystka nawet do domu za mna wydzwania kiedy przyjde, ale powiedzialam jej,ze mma ciaze zagrozona i leczyc cokolwiek bede dopiero po porodzie, wiec dala mi spokoj. 21, nie martw sie Twoj narzeczony moze nie potrafi jeszcze odnalesc sie w nowej sytuacji. Nie denerwuj sie kochana, bo zaszkodzisz tylko chlopakom. Wybralas juz drugie imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka, ja tez zauwazylam, ze teraz coraz wiecej lekarzy to zwykli naciagacze, ktorzy chca Cie za wszelka cene przywiazac do siebie. Maoja dentystka nawet do domu za mna wydzwania kiedy przyjde, ale powiedzialam jej,ze mma ciaze zagrozona i leczyc cokolwiek bede dopiero po porodzie, wiec dala mi spokoj. 21, nie martw sie Twoj narzeczony moze nie potrafi jeszcze odnalesc sie w nowej sytuacji. Nie denerwuj sie kochana, bo zaszkodzisz tylko chlopakom. Wybralas juz drugie imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka, ja tez zauwazylam, ze teraz coraz wiecej lekarzy to zwykli naciagacze, ktorzy chca Cie za wszelka cene przywiazac do siebie. Maoja dentystka nawet do domu za mna wydzwania kiedy przyjde, ale powiedzialam jej,ze mma ciaze zagrozona i leczyc cokolwiek bede dopiero po porodzie, wiec dala mi spokoj. 21, nie martw sie Twoj narzeczony moze nie potrafi jeszcze odnalesc sie w nowej sytuacji. Nie denerwuj sie kochana, bo zaszkodzisz tylko chlopakom. Wybralas juz drugie imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka, ja tez zauwazylam, ze teraz coraz wiecej lekarzy to zwykli naciagacze, ktorzy chca Cie za wszelka cene przywiazac do siebie. Maoja dentystka nawet do domu za mna wydzwania kiedy przyjde, ale powiedzialam jej,ze mma ciaze zagrozona i leczyc cokolwiek bede dopiero po porodzie, wiec dala mi spokoj. 21, nie martw sie Twoj narzeczony moze nie potrafi jeszcze odnalesc sie w nowej sytuacji. Nie denerwuj sie kochana, bo zaszkodzisz tylko chlopakom. Wybralas juz drugie imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka, ja tez zauwazylam, ze teraz coraz wiecej lekarzy to zwykli naciagacze, ktorzy chca Cie za wszelka cene przywiazac do siebie. Maoja dentystka nawet do domu za mna wydzwania kiedy przyjde, ale powiedzialam jej,ze mma ciaze zagrozona i leczyc cokolwiek bede dopiero po porodzie, wiec dala mi spokoj. 21, nie martw sie Twoj narzeczony moze nie potrafi jeszcze odnalesc sie w nowej sytuacji. Nie denerwuj sie kochana, bo zaszkodzisz tylko chlopakom. Wybralas juz drugie imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny!Ale macie humorki!Ale u mnie podobnie.Wczoraj mój chłopak cały dzień grał na kompie a ja leżałam w łóżku i przerzucałam kanały w TV.Nie mogę narzekać,że mi nie pomaga bo pomaga.Ale naprawdę widujemy sie ostatnio tylko rano i późnym wieczorem.A jak mamy wolny weekend to on woli kompa.A dziś poszedł dokończyć tatuaż na ręce i nie będzie go cały dzień. Madzia u mnie z tym spóźnianiem to samo!ZAWSZE się spóźniamy przez niego.I tak jak u Ciebie.Ja stoję w kurtce a on zaczyna ubieranie.I zawsze zapomni czegoś z mieszkania i musimy się wracać.Można dostać szału,bo ja z kolei jestem wszędzie wcześniej. 21 u mnie było kiedys podobnie.I wkurzyłam się i wyjechałam do Szkocji na pół roku.Dopiero wtedy zobaczył jak mu źle beze mnie i błagał zebym już wróciła.No ale wtedy to ja nie miałam zobowiązań.I nie było dzidziusia.Jak wróciłam to mnie na rękach nosił,a ja się chociaż wyszalałam...Zaraz potem zaszłam w ciążę.I teraz się śmieję,że to On mnie na dziecko złapał.Bo to była jego sprawka,a mi się nic nie przyznał,że byc może coś zmajstrował.I żyłam sobie w błogiej nieświadomości,aż do dnia kiedy nie zobaczyłam tych 2 kresek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, silka2- jeśli chodzi o sklepy z ubrankami dla dzieci to ja kupuję w Smyku lub H&M w Starych Browarach na Półwiejskiej, a potem niedaleko na Strzeleckiej jest sklep z akcesoriami dziecięcymi (wózki, łóżeczka, foteliki itp.) straszna pogoda u nas, wieje tak jakby miało zaraz wszystko roznieść. Nieciekawa ta zima jak na razie. Co do mężów. To mój jest raczej kochany, zdarzają mu się drobne wpadki ale tak na 95% jest super. Czasami sam mi pomoże ,ale raczej nie ma się co łudzić że faceci domyslą się tego czego chcemy lub co czujemy. Ja po prostu proszę lub mówię mu co ma robić. I on to robi. Widzę zresztą że jak ja mam dobry humor i w miarę dobre samopoczucie to on też jest super. A tak to mnie obserwuje i nie wie co mi tam w głowie siedzi.Mam lepsze i gorsze dni, nie da się ukryć. I wtedy na wszystkich się to odbija. Potrafię się wkurzać o wszystko. Przypuszczam że na Twoim miejscu, mamo bączka, zrobiłabym mu awanturę. Może coś bym przygotowała,ale nie stawałbym na głowie a potem przez kilka dni nie odzywałabym się do niego. Ale nawet nie mogę sobie wyobraziź tego że mój mąż mógłby mi wywinąć taki numer. Nigdzie nie wychodzi sam. Wszędzxie zawsze wychodziliśmy sami. Ja nawet nie wiem czy aż tak dobrze bawiłabym się bez niego. Do tego stopnia jesteśmy zżyci (mój mąż się do tego nie przyznaje) że jak przyjechała moja mama i był problem ze spaniem (mamy tylko 2 pokoje), to nie chciał żebym spała bez niego i wolał spać w moich nogach niż mnie puścić gdzie indziej. A co do czułości to też nie jest tak wylewny. Mam wrażenie że chce odgrywać macho i że nie jest ode mnie zależny. Ale jak co do czego przychodzi to i tak wszyscy twierdzą że mężuś mnie słucha.To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem dzisiaj jakas smutnawa, obejrzalam wlasnie film z mezem Biblioterzak 2 nawet fajna bajka :) zaczynam sie bac, ze moze byc cos z dzieckiem nie tak, ze niedam rady, niemam nic kupione a na sama mysl o zakupac mam takie wielkie STOP ze jak cos kupie to moze byc roznie..... boshe wygoncie te mysli ode mnie sa coraz czestsze Ratunku!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam wszystkim dzisiejsze fotki. Aga 25 - zapomnialam tylko Tobie sie podpisac. Jutro dam kilka na fotosik to kazdy sobie zobaczy, jesli kogos pominelam. A wracajac do tematu mezow (lub partnerow) to ja akurat dolaczam do izawik. Moj Marek i ja to takie dwie polowki. Naprawde nie wiem gdzie znalazlam takiego skarba. Caly wolny czas spedzamy razem i jeszcze nam malo.I bardzo mi pomaga, chociaz jak to chlopu, czasem trzeba palcem pokazac, co ma zrobic. Ostatnio to zawsze on zmywa, po przy takiej pozycji przy zlewie najbardzioje boli mnie to zebro w boku i jak sie nazbiera wiecej naczyn to nie mam szans wystac. Zuzanka ja z kolei mam paranoje, ze nic jeszcze nie mam i potem sie nie wyrobie ze wszystkim naraz. A nadal nic nie kupuje bo teraz inne problemy na glowie. Nie martw sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×