Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Paulka na krocze polecam Ci tantum rosa, mi bardzo pomoglo bo 3 dni po porodzie dosłownie nie moglam wstac z fotela ani kroka zrobic. Flowerska, Light, Kohannah rodzicie juz? Mam nadzieje,ze tak:-) My z Bartkiem mimo niezaciekawej pogody tez wybralismy sie na krotki spacer. Ruda maxi i izawik zazdroszcze wam,ze juz macie chrzty zaplanowane. Ja kompletnie nie wiem jak sie do tego zabrac, najchetniej chcialabym zrobic go juz na nowym mieszkanku, ale kiedy to bedzie...? Dziewczyny jaki czas po porodzie mozna sie seksic? Jarek wraca za tydzien,a ja juz wyglodniala jestem. Od 20 tc mialam zakaz:-) Juz nie wspomne co przezywa moj maz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kohannah- z tej strony majówka- powodzenia ci życze i rzeczywiście sie nie przejmuj burakami- my ostatnio dwa dni rozmawiałysmy właśnie o goleniu i miałysmy przy tym niezły ubaw.. trzymajcie sie dziewczynki rodźcie szybko - bo podczytujemy sprawozdania i napalamy sie na wlasne porody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kohannah, no to ja sie podpisuje i widze ze jeszcze nie rodzisz niestety, ale pewnie juz niedlugo:-) A co do golenia cipek to nieraz byly dyskusje na ten temat i nikomu nie przeszkadzaly wiec nie widze problemu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale Zenada
kohannah.......no teraz to sie popisalas...swietnie slownictwo i jeszcze lepsze poczucie humoru!!!OOOOO matko....wez ty sprzedawczyku zagraniczny idz do tego szpitala i nie udzielaj sie juz, aa moze ci rentgen czaszki tez zrobia.CIAO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże co za typki nas nawiedzają na tym topiku! Jeżeli są takie/tacy mądrzy to niech zakładają swoje topiki i tam wypisują swoje \"złote mysli\" i wielkie mądrości albo obnoszą się ze swoją \"inteligencją\". Dziewczyny, widzę że zaczynacie szaleć i rodzić zbiorowo. Fajnie, będziecie już miały swoje kruszyny przy sobie ale na zewnątrz. Ja mam chwilkę,bo Wiki zasnęła. Męczy ją od kilku godzin gorączka. Nie ma innych objawów i trochę mnie to martwi. Bo nie wiem zupełnie co to może być. Na dodatek jestem dzisiaj sama (w nocy też). No i jeszcze mój mąż przez telefon wyraził nadzieję że to nie sepsa. No i teraz siedzę i myślę o tym cały czas. Buszuję po Internecie i szukam jakie są objawy. Najgorsze jest to że trudno to rozpoznać. Nie, nie mogę tak mysleć.... Czy już każda gorączka będzie budziła taki strach? Gabrysia jak zasnęła o 15:40 tak jeszcze spi. A moje piersi zaraz eksplodują. Co do seksu po porodzie to ja przy pierwszej ciąży robiłam to po jakichś 5 tyg. Teraz też już mam ochotę bo nie seksowaliśmy się od ok.6-7 tyg. Tylko jeszcze \"ze mnie leci\". Więc i tak muszę poczekać. Już 2 dni nie miałam prawie nic a dzisiaj znowu mnie zalewa :-( Kiedy to się wreszcie skończy... Ostatnio jesteśmy z T tylko mamą i tatą, a intymność jakoś zeszła na drugi tor. Bardzo chciałabym już to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam ogrimna prosbe nie rozpisujmy sie juz wiecej natemat dziwnych wpisow nie wiadomo kogo ,ignorowanie jest najlepszym rozwiazaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
Macie racje. Szkoda naszego czasu na ripoostowanie. Ja z tym seksikiem to wiem, ze dopiero po 6 tyg mozna. Swoja droga ciekawe jak mnie pozszywali. Izawik moj Kubus czesto ma goraczke, nie martw sie niepotrzebnie. Niestety nie mam zbytnio pojecia co to moze byc, lekarzem nie jestem, ale badz dobrej mysli. I trzymam za was kciuki nasze rodzace kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie odszedl mi czop sluzowy, nasilaja sie te cholerne skurcze. Moze sie doczekam na jakies efekty. Spokojnej nocy zycze przede wszystkim sobie. Tzn moze byc taka z porodem ale lagodnym bo juz nie mam sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kohanah, flowerska do dziela dziewczyny :)) Uciekam spac, cos sie dzis irytuje szybko i sama sie z tym mecze. Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie dzisiaj jak sie obudzilam to od razu pomyslalam ile przybylo nam dzieciaczkow :) Mam nadzieje ze wszystkie ktore sie wybraly do szpitala tula juz swoje malenstwa. Buziaki dla wszystkich pozostalych . Ja dzisiaj musze odreagowac milczenie Pana J. bo do mnie sie nie odzywa a na pewnym portalu loguje sie codziennie,czyli dla mnie to jest jednoznaczne.Umowilam sie wczoraj wieczorem z kosmetyczka a potem moja mama nalozy mi farbe do wlosow.I dzisiaj pojde wreszcie do Urzedu Stanu Cywilnego zglosic narodziny mojej ksiezniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez witam z rana, pierwsze co zrobilam jak tylko Bartus zasnał to sprawdzam zobaczyc czy ktoras z dziewczyn urodzila. Szkoda,ze nie ma zadnych wiadomosci, ale czekam cierpliwie:-) Rudamaxi, fajnie Ci z ta kosmetyczka i fryzjerem, ja wczoraj kase przeznaczona na fryzjera zostawilamw aptece:-( Izawik, widze ze Ty tez masz schizy z sepsa. Mnie tez dopadly i caly czas trzese sie o Bartka. Boje sie,ze kazdy kto nas odwiedza moze mi cos przyniesc do domu. Najlepsze jest to(nie wiem czy juz pisalam) ze jakies 2 tygodnie temu odwiedzila nas kuzynka meza z corka i tego samego dnia ta mala wyladowala w szpitalu z podejrzeniem sepsy. Mialam takiego stracha,ze szok. Julka lezala tydzien pod kroplowka z goroczka 40 stopni, a jak tylko ja wypuscili ze szpitala to na swieta przyjechali do moich tesciow wiedzac zeja tam bede z Bartkiem. Rozwalilo mnie to normalnie. A moja tesciowa cieszyla sie jak durna. Na szczescie Bartus spal na tarasie i zaraz sie ewakuowalismy wiec mala nawet sie do niego nie zblizyla! Ale swoje przezylam:-( Pytalam lekarke o szczepionke, ale kazala mi poczekac az Bartus wybierze wszystkie standardowe szczepionki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie mam pracy wiec jak tylko sie cos trafi to lapie sie wszystkiego ,czasami napisze jakis pozew albo cos doradze ,troche bawie sie w FLP takze cos tam zawsze zarobie narzekac nie moge tyle ze jestem zla ze znowu wszystko bedzie na mojej glowie ,a juz myslalam ze bede mogla liczyc na Pana.J. Najwazniejsze jest jednak zdrowie wiec jak to bede miala i dzieciaczki beda zdrowie to jakos dam rade raz bedzie lepiej raz gorzej ale jest pare osob na ktore moge liczyc w trudnych chwilach i na wasze wsparcie takze:) Moja kuzynka ta co byla u mnie ostatnio tez ma problem moja chrzesnica juz jak byli u nas to wymiotowala i byla strasznie apatyczna i wczoraj wyladowala w szpitalu .Jak rozmawialam z kuzynka o 16 to Mala juz miala 3 kroplowke wiec ja tez sie zaczynam martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki! Mialam nadzieje, ze zobacze wpis o tym iz dziewczyny urodzily a tu cisza! Ale pewnie juz tula swoje bobaski :D Coraz mniej nas zostaje... Niektore z was pewnie juz zapomnialy jak to jest z brzuszkiem chodzic ;) Wczoraj troszke z moim M zadzialalismy w slusznej sprawie ale nie ma zadnych efektow 😭 ...oj ten moj synus uparty jest ...po swoim tatusiu :) Ale do soboty juz blisko i jak bede miala rozwarcie to mi wywolaja!!! Z jednej strony sie ciesze, ale z drugiej boje sie tego strasznego bolu :( ...hmm zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. kapikapi dzięki za troskę :) Fakt długo się nie odzywałam bo jak w sobotę napisałam o tym wydobywającym się ze mnie śluzie to ok 15 pojechałam do szpitala i okazało się że są to sączące się wody płodowe. URODZIŁAM w sobotę o 22.30 śliczną malutką dziewczyneczkę. Przy urodzeniu miała 3550 g i 56 cm. Moja Karolinka jest wspaniała zakochałam się od pierwszego wejrzenia bez pamięci :) Wklejam tabelkę NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA flowerska......11...........41....+20......Londyn....nie spodzianka....Agatka/ Tomek Moli.............12...........39.....+17,5............. . córcia.. Aleksandra sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia LightBlue......17.........40......+16..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........40......+13..........Węgrów ......C.....Małgosia Aprilka ........17.....40.....+19.....wielkopolska...S.. . Oskar KO-hannah ....20 .......... 39 .. + 17..... London ..... synus - Anthony Doroteczka......21..........40......+11..........Siedlce ....... ....C...Weronika evanikaa.........23..........38.....+10...........Starga r d... ..... C...Kamilka Madziunka27....24..........37.....+16...........Płock. ........S...Marcel Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Wica.............28...........37...+19............W-wa.. .......syn Konrad Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............52 cm.............Iga Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś muszka11......26.03.2007........3150...............54 cm........Julia ruda_lala.......31.03.2007........2890...............51 cm.......Milenka rudamaxi.......03.04.2007........3050...............56 cm....Viktoria zuzanka14.....04.04.2007........3000...............53 cm....Bartosz nikolla80.......05.04.2007.........4000...............59 cm....Maksymilian kar79..........05.04.2007.........3860................52 cm.....Maja mika82........06.04.2007..........4300................57 .........Tomuś Kiwiusia ......07.04.2007..........3050................52.........? maamonka....07.04.2007.........4050................56 cm....??? Paulka123....09.04.2007..........3040................51 cm...Marysia justaaaaa....09.04.2007..........3200................52 cm....Szymon kamil_a.......10.04.2007..........3420................57 cm...Antonina Ania75........13.04.2007..........3700................59 cm...Agatka margolcia1....14.04.2007.........3550................56cm...Karolinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomosc od LightBlue\"Mam nieregularne skurcze.Dzisiaj dostane jeszcze raz zastrzyk z Wit.B1 na wydzielanie sie oksytocyny w organizmie.Jutro podlacza mnie juz do kroplowki\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolcia moje gratulacje az sie poryczalam bo urodzilas w dzien kiedy ja mialam termin porodu:) Doroteczka tez jeszcze jest 2w1 .Ma skurcze co 5 minut i mowi ze strasznie ja boli a ordynator zazadal jeszcze raz zrobic wyniki ,o 12 zadecyduja co dalej. Wszystkie myslmy o naszych dziewczynach jak najwiecej to moze myslami im pomozemy urodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatorka
chcialam was poinformowac ze KOALKA o 5,17 urodzila wieeeelką coreczke waga 4900 g, 62 cm GRATULUJE🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koala- jestem pod ogromnym wrażeniem. Tak ogromnym jak Twoja córcia. Ciekawi mnie jaki miałaś poród w związku z tym że dziecko jest takie duże. Naprawdę WIELKIE GRATULACJE!!!! No to która teraz następna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolci też oczywiście składam WIELKIE,WIELKIE GRATULACJE!! Jak będziecie miały chwilkę to opiszcie swoje porody :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia i Koala!! gratulacje dla Was i duzo sily i zdrowka dla Was i Maluszkow (nie tak znow malych, w niektorych przypadkach:)) przyznam, ze zazdroszcze... ja 6 dni po terminie... buuu pozdrawiam wszystkie babki i czekam na wiesci od tych, co na polu walki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sofijka, ja po terminie 2 dni i tez nie czuje sie z tym najlepiej :( ...tak baaardzo bym chciala miec juz swojego synka przy sobie. Powiedz mi kochana, kiedy masz sie zglosic do szpitala jakby samo nic sie nie ruszylo? Co macie dzisiaj na obiad, bo ja nie mam koncepcji... moze troszke po ktorejs spapuguje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje nowym mamuskom i ich dzieciaczkom.... Margolcia duze calusy dla was... Koala - no no no... tylko pogratulowac!!! Moja nocka minela baardzo spokojnie, nawet do toalety rzadko chodziłam (tylko dwa razy), spałam jak zabita do 9:30. Moja mała nadal jest dosc ruchliwa w brzuszku, moze jej sie tam naprawde bardzo podoba, jak masuje sobie prawa strone, od razu wystawia mi swoja noge..cwaniara bawi sie ze mna w chowanego. Rudamaxi po zabiegach odświeżających bedziesz wygladala jak gwiazda.. ja juz sie nie moge odczekac wizyty u fryzjera. Teraz sobie odpuszczam, bo jeszcze zaczełabym rodzic i biedna fryzjerka nie wiedziałaby co zrobic. Obiad tez juz zjadłam i zapowiada sie dzien leniwca - haha jak codzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie troszke pocwiczylam, poskakalam i teraz mnie podbrzusze boli :O Glooodna jestem ale nie wiem co zrobic! ...najprosciej byloby pizze zamowic poki jeszcze mozna takimi frykasami sie delektowac ;) ...hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz ty... wstretna - jak ja mam ochote na jakies szybkie jedzenie!! Pizze ostatnio jadłam.. ale zrobilam sama - to znaczy kupilam knorrra w proszku i dolozyłam tylko swoje dodatki..ale i tak wyszła wysmienita. A dzisiaj zjadłabym jakiego royala z mcdona.... lub moze hot skrzydełko z kfc... ech kusicielko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
light pisala ze dupa blda ze jak tak dalej pojdzie to urodzi w przyszlym roku :) Wczoraj wezwalam lekarza do Bartka od 36 godz nie mogl sie wykupkac i strasznie sie meczyl, pani doktor wywolala mechanicznie kupke (gumowa cinka rurka) ale widze ze znowu go meczy, martwie sie tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia gratulacje od topiku staraczek 😘 \"Od 07.07 staramy się o dzieciątko - letnie starania\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×